Megan Fox před a po operaci obličeje.Foto, když jsem udělal plastové rty, oči, nos, lícní kosti

Vzhled hollywoodských hvězd je obvykle vnímán jako ideální a vzor.Jak však víte, ne každý herec zdědil hollywoodské parametry krásy od přírody.Například jedna z nejznámějších filmových hereček - Megan Fox před a po plastické chirurgii - téměř dva různí lidé.

Dnes budeme hovořit oo jaké plastické operaci měla herečka , o kolik jich bylo, kolik to stálo a zda to stálo za to porovnáním vzhledu super ženy před mnoha lety a dnes.

Obsah
 1. První plastická chirurgie Megan Fox
 2. Jak se změnil vzhled Megan Foxpo operacích po letech
 3. Veškerá plastická chirurgie hvězdy
 4. Zvětšení a oprava prsu
 5. Operace očních víček -změna tvaru nosu
 6. Plasty pro změnu rtů
 7. Zvětšení lícních kostí
 8. Obočí
 9. Vstřikování krásy z vrásek
 10. Použití mikrodermabraze
 11. Kolik a za jak dlouho vyrobila plast
 12. Kolik stojí operace
 13. Megan Focks před a po operaci obličeje.Fotografie, video
První plastická chirurgie Megan Fox

Životní dráha současné ikony byla plná dramat a útrap.Cesta ke slávě také nebyla dlážděna růžemi.To vše prolomilo křehkou psychiku Megan, ale nezničilo to vůli tohoto účelného dítěte.Naopak, protivenství přimělo dívku naplánovat drastické změny v jejím životě a vzhledu.

Obtížnévěřit!Jako dítě byla Megan Fox o sobě absolutně nejistá.

Vychovávala ji nevlastní otec, který byl despotem, který zanechal významnou stopu ve vnímání světa a společnosti budoucí hvězdy.

Jakmile dosáhla věku podle místních zákonů, ve věku 21 letzačala Megan Denise Fox pomocí plastových korekcí formovat svůj obraz .Navzdory skutečnosti, že se hvězda nerozšířila o svých operacích, je pouhým okem vidět neuvěřitelná přeměna kukly na motýla.Roztomilé dospívající kouzlo dívky náhle ustoupilo ženským rysům zralé krásy.

Fotografie Megan Fox v různých časových obdobích potvrzují skutečnost použití plastické chirurgie.

Fotografie Megan Fox před a po plastické chirurgii tuto skutečnost jednoznačně potvrzují.K první plastické operaci došlo v Megan v roce 2007.Herečka souhlasila se dvěma postupy: zvětšení prsou a korekce tvaru nosu.

Jak se Megan Fox změnila po operacích podle roku

)
Megan Fox před a po plastické chirurgii podle roku Změny vzhledu
2003 Původ: bez chuti, ale módní makeup
2004 Neúspěšné zesvětlení vlasů, baculatých tváří, masivního nosu
2005 Meganův přístup ke správnému obrazu
2007 Operace nosu
Zvětšení a korekce poprsí
První operace zvětšení rtů
2008 Další korekce tvaru úst
2009obočí -dokonalost stylu
2010 Rty se ještě zvětšily
Nehýbající se tvář se leskla Botoxem
2011 Zeštíhlení
Tvarování lícních kostí
2015 Další pumpa na rty
Všechny plastické operace hvězdy

Ačkoli herečka neaplikuje plastické operace, není pro pozornou osobuobtížné vidět rozdíly vfotografie dívky před plastem a po ní .Změny ve struktuře postavy a obličeje jsou jednoduše zřejmé.

Hvězda si musela lehnout na stůl plastického chirurga více než jednou.Tuto skutečnost potvrzují odborníci na plastickou chirurgii. Megan svěřila své milované sny zkušenému lékařia nelitovala, protože minimálnímu počtu oprav se podařilo dosáhnout ohromujících výsledků.

Kosmetologové nicméně zaznamenali nejméně 8 oblastí, ve kterých došlo ke změnám.Mezi ně patří:

 • rinoplastika;
 • zvětšení prsou;
 • korekce tvaru rtů;
 • lícní obrys;
 • blefaroplastika;
 • injekce Botoxu;
 • plastový obočí;
 • Mikrodermabraze.

Upozornění!Herečka vsadila na plastickou chirurgii k dosažení větší popularity a nebyla zklamána.

Úspěch a sláva padla na umělce ze všech stran.

Zvětšení a oprava prsou

Bez ohledu na to, jak muži obdivují oči krásné ženy, jejich oči jistě padnou na prsa.A teďje tu co obdivovat. Po implantaci se poprsí herečky ideálně zvětšila , stala se pružnější a vyšší.

Tvar prsu je nyní mnohem atraktivnější než dříve, protože se zřetelněji zobrazuje.Meganovo horní tělo je tak vyrovnané a vysoké, že dokonce vyvolává podezření.Smyslná krása však neměla přehnané požadavky týkající se velikosti - je tak úměrná počtu -, ževětšina fanoušků o implantaci neví .

Když si Megan vybrala tvar prsou, řídila se přírodními možnostmi, takže její velikost nijak výrazně nezvýšila, ale poskytla jí více zaoblení.

Megan Fox se při volbě velikosti prsou řídila přirozeností. Zaoblení se změnilo hlavně , takže se dutina stala širší a estetičtější.Plastický chirurg docela profesionálně pracoval na ženskosti a svůdnosti majitele krásných forem.

Rhinoplastika - změna tvaru nosu

Jedna z nejstarších fotografií, kde Megan Fox před plastickou operací indikuje přítomnost hrbolu a prodloužené špičky nosu. Fotografie herečky ve věku 23 let, pořízené jasně po plastické chirurgii , zobrazují tuto část obličeje zcela odlišnou.

Během operace zmizel hrbáč dívky, ale špička se lehce snubila.

Zadní část nosu , jeho špička a křídla byly zúžené, aby obličeji poskytovaly více vylepšení a vznešenosti.Tam jenázor, že Megan chtěla mít více evropských rysů a v rodokmenu měla kypící směs krve.

Megan nezpochybňuje plasticitu jejího nosu, navíc změny způsobily, že její tvář byla ještě elegantnější.

Kritici tvrdili, žerinoplastika dala tváři filmové hvězdy arogantní a chladný výraz .Na druhou stranu, královna stylu má právo tak učinit.Přestože Megan Fox měla před plastickou chirurgií v každé linii obličeje zákrut, ale po úpravě se tvar nosu upravil a upravil.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Plastické hmoty na rty

Na fotografiích různých let je vidět, že rty herečky vydržely více než jeden plastický zásah.První operaci augmentace rtů nelze nazvat úspěšnou.Potom následovala řada experimentů.Megan neskrývá, že jejím ideálem je Angelina Jolie, s níž je Fox nekonečně srovnávána.

Zajímavý fakt!Většina neshod a násilných emocí je způsobena manipulací s Meganovy rty.

Pokud se podíváte na fotografie rtů Megan Fox před a po plastické chirurgii, není pochyb o tom, že se jedná o zásahy lékařů.A přesto si herečka stále udržuje: „Moje rty jsou moje rty,“ ačkoliv je toto tvrzení obtížné zpochybnit.

V roce 2009 byl účinek korekce rtů pozoruhodný : Maggieho osobnost byla zachována a její krása byla odhalena jako pupen exotické květiny.Ale majitelka takových rtů se nezdála dost a pokaždézvýšila v nich dávku plniva.

Přes všechny důkazy Megan Fox tvrdí, že neměla plastové rty.

Na rozdíl od předchozích částí tělase změnou v ústech byla Meg zjevně přehnaná .Nejpřitažlivější a smyslná část Meganovy tváře prošla vážnými proměnami: od tenkých rtů po příliš kypré a nepřirozené.Ale mužská polovina fanoušků je s nejnovějšími výsledky docela spokojená.Čím větší je velikost, tím více fanoušků.

Rozšíření lícní kosti

V poslední době je trendem modelování lícních kostí pomocí injekcí krásy. Mezi hollywoodskými hvězdami získaly popularitu tzv. „Vysoké lícní kosti“ .A Megan Fox není mezi nimi výjimkou.

Se zvýšením lícních kostí upřednostňovala Megan Fox vysoké tvary.

Pro omlazení jsou nejčastěji určena plniva nebo plniva, kterými kosmetologové korigují rysy obličeje .A taková diva, jako je Megan Fox, nemá právo vyblednout, protože je neustále obklopena pozorností fanoušků.Tvář herečky by proto měla vždy vypadat svěží a mladá.

Po plastické korekci obrysů žena resetuje nejméně 10 let svého věku.

V případě Megan Fox její rysy obličeje získaly zralost a ženskost díky nárůstu lícních kostí.Přesně to chyběla. Lícní kosti herečky byly výraznější a jasnější .Injekce dermálních výplní je poměrně bolestivá procedura, ale s talentovanýmtvář sochaře se stává uměleckým dílem.

Obočí

Móda na obočí se neustále mění a vyvíjí, na rozdíl od stylu oblečení nebo účesů. Podle stylu dívčích obočí je někdy možné zjistit rok pořízení fotografie .Megan Fox nezaostávala za módními trendy, ale dokázala dokonce zdůraznit svou vlastní osobnost a nezměnit ji.Opravdu si to zaslouží úctu.

Obočí Megan Fox se postupem času změnilo z tenkých strun na mírnou expanzi.

Po celou dobu herečky se obočí změnilo z tenkých nití, bez tužky a prolnutí, na mírné rozšíření hranic obočí a zvýšení hustoty vlasů na nich. Zkušení umělci makeupu pracovali na dalších funkcích obličeje dokonale .Je možné, že v této oblasti je plast.

Vstřikování krásy z vrásek

„V„ továrně snů “je obvyklé vyhlásit válku na věk brzy.U 25+ dívek vyžadují výplně a Botox, v neúplném 30 podstoupí mezoterapii a laserové resurfacing kůže, ve 30+ dělají oční víčka.

Velmi konzervativní lékaři řeknou: „Nemůžu uvěřit, že k vám již přicházejí ve 30,“ ale je to hollywoodská realita , protože 35 už není 20 a kamera vidí vše zblízka ] “.Andrew Giacono, plastický chirurg z New Yorku.

Díky injekcím Botox získala Megan Fox hladkou a pružnou pokožku.

Transformersova hvězda byla tak znepokojena každým novým vráskem, že serozhodla bojovatvěk předem, bez čekání na projevy stárnutí .Za tímto účelem vyhladila kůži Botoxem.

Toto vyvolalo nával kritiky a rozhořčení mezi publikem.Megan dokonce musela rozhořčenému davu dokázat, že na tváři nebyl žádný Botox.

​​

Před plastickou operací neměla hollywoodská hvězda tak hladkou a lesklou pokožku jako po injekci.Obzvláště dokonale hladká pokožka na čele způsobila spoustu podezření při používání botulotoxinu.

Tyto četné výčitky tak urazily hrdost herečky, že začala ve všech ohledech popírat její manipulace s Botoxem a dokonce se rozhodla učinit zoufalý krok.

V červnu 2011 Megan prokázala schopnost ovládat své obličejové svaly na obličeji, což chybí při „injekcích krásy“. Dívka nasadila na Facebook fotografii, kde jí pokrčila čelo , mračila se a šklebila se.

V roce 2011 Megan popřela injekce Botoxu a ukázala její vrásky na síti.

Avšak ne všichni fanoušci si koupili tuto levnou show.Většina z nich chytila ​​„liščí“ lstivost a argumentovala svou nedůvěrou na konci Botoxu, po které se kdokoli mohl tvářit.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Aplikace mikrodermabraze

Běžným mladistvým problémem, jako je akné, by mohlo býtkazí Megan všechny budoucí plány.Ve skutečnostiakné činí vzhled zdaleka ideálním .Před svou hvězdnou kariérou se dívka opakovaně potýkala s výsměchem a zanedbáváním mužů.

Megan Fox se mohla konat jako modelka a filmová hvězda z velké části díky jejímu seznámení s postupem peelingu.

Několik laserových relací a problém prakticky zmizel.

Megan Fox měla znatelné jizvy po akné dospívajících před plastickou chirurgií.Poté, po určité době, se kůže herečky stala tak bezchybnou, že odborníci nepochybně určili použití takových kosmetických manipulací, jako je mikrodermabraze.

Pomocí mikrodermabraze dokázala Megan Fox zbavit jizvy po akné na tváři a porézní kůži.

Je to druh exfoliace kůže pomocí mikročástic diamantů.Tento způsob leštění oslnivé brilantní krásy herečka Hollywoodu se pokusila o jednu z prvních.

Od té dobymá Megan zvláštní úctu k loupání a upřednostňuje ji .Boj o dokonalou pleť nebyl levný, takže tam krása nekončí.Doma čistí ne tak vzácnými materiály, dostatkem hnědého cukru s olivovým olejem.

Kolik a v jakém období vyrobila plast

Porovnání čerstvých fotografií Fox a dřívějších záběrů ukazuje, žedošlo k transformacím s jejím tělem v období od roku 2007 do2015rok .Od roku 2007 do roku 2011 bylo provedeno několik klíčových operací.Z obvyklé talentované a hezké dívky se Megan proměnila ve svůdnou smyslnou krásu, která v tabloidech nezabírala poslední místo.

Mezi rokem 2007 a 2012 došlo ve vzhledu Megan Fox k obrovským změnám.

Specialisté na plastickou chirurgii souhlasí s tím, že ve stanoveném období provedla filmová hvězda asi 10 plastických operací.

Srovnání výmluvně svědčí o tom:

 • Megan Fox Bay před rokem 2007 a po něm;
 • Formy prsu herečky, která se před očima změnila;
 • Struktura nosu, na níž ani Megan nepopírá plasticitu;
 • Stav kůže obličeje;
 • Prudký nárůst lícních kostí.

  Probíhá debata o přesném počtu plastických oprav, protožekrása nezveřejňuje všechny informace o jejích proměnách .Megan Fox je úplné tajemství a to je to, co vyjadřuje vzhled jejích okouzlujících očí.Někteří tvrdí, že intervence lékařů byla minimalizována, zatímco jiní trvají na solidních zásluhách profesionálů.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

  Kolik stojí operace

  Služby lékařů, kteří prováděli klenotnické práce na obrazu Megan, stojí spoustu peněz. Herečka musela za své sny zaplatit uklizenou částku , což je poměrně obtížné spočítat kvůli nedostatkuúdaje o přesném počtu zásahů.Informace o materiální stránce problému však stále existují.

  Megan Fox utratila za všechny plastické operace zhruba 60 000 dolarů.

  Známý Megan nechal v rozhovoru s zvídavým novinářem proklouznout o nákladech na plasty.Zaznamenaná částka: 60 000 USD.

  Průměrné odhady nákladů na plasty Megan:

  • Nosorožce podle průměrných odhadů stála 10 000 $;
  • Rty - 800 USD;
  • Korekce prsu - 10 000 $;
  • Botoxové injekce - 600 USD.

  Odůvodnil účel investice?Sto procent.Sny Young Megan se splnily:začala být pozvána na mnoho velkých filmů a reklam.Přes pokračující diskuse kolem vzhledu herečky, které jsou mezi sebou příznivci a odpůrci „umělosti“, se sláva a popularita Megan Fox rychle zvýšila.

  Megan Fox před a po operaci obličeje.Fotografie, video

  Výběr fotografií Megan Fox před a po plastech, viz videoklip:

  Jak Megan Fox změnil svůj vzhled v průběhu života?Podívejte se na video: