Masha Malinovskaya před a po plastické chirurgii.Fotografie, věk, výška a hmotnost

Masha Malinovskaya je známá televizní hvězda ruského showbyznysu, která si díky talentu a zajímavému vzhledu získala popularitu. Mnoho fanoušků zajímá informace o tom, jak se Masha díval před a po plastické chirurgii a kosmetických postupech pro korekci jejího vzhledu, protože z roku na rok se dívka radikálně mění k lepšímu a k horšímu.

Malá biografie

Maria Malinovskaya se narodila 21. ledna 1981 ve městě Smolensk, kde prošlo její dětství.Dívka vyrostla jako příkladné a klidné dítě, poslušné, klidné a veselé.Pouze pozitivní vlastnosti jí nepomohly najít přátele.Na dvoře měla dívka pár kamarádů, ve třídě byla otevřeně disliked.

​​

Podle rodičů a známých Masha v ní často slyšelvedlejší urážky vzhledu a charakteru.

Když Mary vyrostla, proměnila se a stala se atraktivní dívkou.Po maturitě nastoupila do ústavu na Ekonomicko-správní fakultě. Našla si však uplatnění ve svých talentech a atraktivní vzhled v jiné oblasti, díky níž si získává stále větší oblibu.

Osobní život

Osobní život s Malinovskou nelze nazvat snadným a šťastným.Hlavní roli v něm hrál nepříjemný incident z minulosti.Podle televizní moderátorky byla v 16 letech vystavena násilí, které zanechalo vážné negativní známky fyzického a morálního stavu mladé dívky.

Maxim se stal prvním manželem Marie, o kterém nejsou žádné informace. Poprvé v tomto manželství hvězda otěhotněla.Muž s vážností řekl, že nepotřebuje dceru, pouze syna.Dívka byla šokovaná, měla potrat a opustila manžela.Druhé manželství také nefungovalo.Závada byla problém se zákonem nového manžela.Umělec se nechtěl vyrovnat sklonu jejího manžela.

Třetí manželství se ukázalo být úspěšnější, ale skončilo také rozvodem. Moderátorka se provdala za úspěšného obchodníka Denise Davitashviliho , kterému porodila syna.Manželství trvalo do roku 2014, ale rozpadlo se na podnět Malinovské.Důvodem bylo domácí násilí.Syn zůstal se svou matkou.

Kariéra

Úspěšná kariéra Mashy začala s modelováním.Při prvním obsazení si všimla a nabídla spolupráci.Nejprve studovalatechnika líčení a účesu.Poté, co se dívka začala objevovat pro časopisy a reklamy.

Po ukončení studia získala televizní hvězda místo v televizi. V Moskvě absolvovala obsazení na MUZ-TV a získala vedoucí roli.Emise dostaly vysoké hodnocení, po prvním převodu se Mary začala rozeznat na ulicích.

V roce 2005 opustila Malinovskaya televizní program a začala hledat své místo v životě.Podařilo se mi navštívit stranu Liberálně demokratické strany a Belgorod Dumy.Hrál jako zpěvák, ale nahrál jednu píseň.A v roce 2007 vydala Malinovskaya svou knihu, která se neodvážila získat požadovaný úspěch.

V roce 2011 se celebrita vrátila do MUZ-TV, ale současně hrála v pořadu nazvaném „Temptations with Masha Malinovskaya“. Televizní program byl mezi širokou škálou diváků velmi populární.

V současné době je Malinovskaya zapojena do různých televizních programů a dokonce hrála ve filmech.

Jak vypadala Masha Malinovskaya v dětství

V raném věku se dívka nelišila od ostatních dětí.Masha bylo milé a docela atraktivní dítě.Ale s věkem se začala měnit.Až do věku 16 let nebyla Maria krásná, ve třídě nebyla ani milovaná.

Dívka se po dlouhou dobu potýkala s nedostatky ve vzhledu, zejména s akné. Ale v jednom okamžiku se Malinovskaya proměnila v atraktivní dívku, která si toho chlapa začala všímat.

Jak začala korekce vzhledu

autoremPodle Marie začala korekce vzhledu po narození dítěte.Během těhotenství se zotavila asi o 10 až 12 kg.Mnozí očekávali, že hvězda provede liposukci.Malinovskaja však řekla, že nebude zhubnout, ale nevynechala příležitost ke zvětšení prsou.

Na fotografii Masha Malinovskaya před a po plastické chirurgii.

Další byla operace - rinoplastika.Díky ní se dívčí nos trochu zkrátil a více převrátil. Od této chvíle byly rysy obličeje dívky rafinovanější a přesnější.Osoba se často obrací na kosmetology o pomoc.Laserový peeling pomohl zbavit se akné a účinků.Nedokonalosti kůže zmizely a kůže zjemnila a vyrovnal.Trvalo to méně než měsíc.

Jaké operace provedla Masha Malinovskaya

Mnoho fanoušků věří, že hvězda provedla mnoho plastických operací, ale ve skutečnosti Malinovskaya pouze taková:

 • rinoplastika;
 • změna velikosti prsou;
 • změna velikosti rtů.

Zbytek, kterému se Maria vystavovala, byly pouze kosmetické procedury a metody pro nápravu jejího vzhledu.

Celebrity se naposledy uchýlily ke službě na zmenšení prsou.Faktem je, že Maria zhubla.Hrudník ztratil tvar a začal vypadat horší.Z tohoto důvodu se rozhodla opravit a zmenšit prsa.

Rty

Masha Malinovskaya před a po operaci vypadá neuvěřitelně atraktivní.Rty jsou bolestivým tématem pro mnoho fanoušků a kritiků celebrit.Prvnídívka změnila tvar a velikost rtů pomocí výplní. O něco později se hvězda rozhodla uchýlit se k cheiloplastice.

Podstata operace spočívá v tom, že malá část kůže pod nosem je vyříznuta, z čehož je horní ret mírně vytažen nahoru.Fanouškům se však tyto změny nelíbily.Sama Malinovskaja byla potěšena prací chirurga a vypadáním jejích rtů.V roce 2016 se celebrita rozhodla vrátit do svých původních podob.Dívka se zbavila příliš nadýchaných rtů.Z toho ústa získala pohled daný přírodou.

Prsa

Zástupci zábavního průmyslu se často uchylují k úpravě prsou.Hvězdy dělají podvazky, radikálně mění velikost.Malinovskaya není výjimkou.Masha Malinovskaya měla před a po operaci krásné prsa, které si mohli závidět všichni.

Důvodem bylo těhotenství.Po porodu dívka přibrala na váze a její hrudník se trochu prohnul.Proto Maria udělala zpřísnění a zvětšení prsou, aby vypadala atraktivnější s novou hmotností. Tyto změny přinesly její osobě větší popularitu a pozornost.

Nedávno se celebrita rozhodla, že nepotřebuje, jak velká prsa.Navíc s těmito formami bylo obtížnější žít.Z tohoto důvodu se uchýlila ke službám snižování prsů.A místo toho měla 5 velikostí. Operace byla neúspěšná, jeden implantát byl o 4 cm menší než druhý.Hvězda podala žalobu a obrátila se k jinému chirurgovi.

Nos

Maria se dvakrát uchylovala ke změně nosu.Ale pouze jedna operace bylachirurgickéDruhá je kosmetologická.Během chirurgického zákroku došlo ke změně tvaru nosu. Jeho špička byla mírně zkrácena a byly také opraveny nesrovnalosti. V důsledku toho se nos zmenšil a byl hezčí a špička se mírně zvedla.

Z toho se rysy dívky staly vznešenými a přitažlivějšími.Zároveň se neztratila přirozenost.

Maria chtěla zmenšit nos, ale nechtěla si lehnout pod nůž chirurga.V té době si zvolila novou techniku ​​nechirurgického zákroku.Během takové operace se do nosu zavedou injekce a poté se aplikuje sádra.Ale požadovaného účinku nebylo nikdy dosaženo, což rozrušilo hvězdu.

Zuby

Mnohem častěji se Malinovskaya obrátil na zubaře.To je snadno pochopitelné, protože zuby celebrit byly po dlouhou dobu v úplném náhledu na všechny.Díky dívčiným neustále otevřeným ústům dokázala zjistit, že si dala dýhy.

Je také známo, že se Mary po dlouhou dobu snažila opravit své sousto. Po velkém počtu postupů uspěla.Odborníci však mají sklon věřit, že úsměv se stal nepřirozeným a vulgárním.Mnoho lidí jí závidí sněhobílý úsměv.

Oči

Není jisté, zda Malinovskaya něco udělala očima.Abyste tomu porozuměli, musíte porovnat fotografie před a po všech operacích.Málokdo by řekl s naprostou jistotou, že existují změny.Oči celebrit byly vždy velké a přitažlivé.Mnoho odborníků říkáže Maria udělala blefaroplastiku.

Ovál tváře

Ovál tváře dívky je přirozeně atraktivní a sofistikovaný.Ale v průběhu let se mírně změnil.Vina za kosmetické procedury.Celebrita se uchýlila k postupům pomocí kyseliny hyaluronové a dalších prostředků.Z nich se obličej často stává více kulatým. To neprošlo Malinovskou.Ale obecně se tvar obličeje nezměnil.

Chronologie operací

Masha Malinovskaja před a po plastických operacích jsou opravdu odlišní lidé. Operace byly různé, ale ne početné.

 • Na začátku roku 2000 Malinovskaya nejprve rozšířila rty.Vysvětlili to dětské komplexy.
 • Do poloviny devadesátých let zhubla Maria a zvýšila si prsa.

 • A v roce 2009 se Malinovskaya rozhodla radikálně změnit svůj vzhled.Pustí vlasy, začne se kroutit a kroutit rty.Nezapomeňte na rozštěp rtu.Někteří argumentují, že celebrita udělala bleleplastiku, protože její vzhled byl otevřenější.
 • V roce 2010 Maria začala injektovat Botox, změnila obočí na tlustší a mírně zmenšila její ňadra.Změny byly způsobeny módními trendy.
 • Rok 2014 se vyznačoval dramatickými změnami vzhledu.Malinovskaya je překreslena v tmavé barvě, stříhá stříhání vlasů, opálení, dostává výplně injekcí.Současně hvězda nepřestává používat Botox, z čehož se stává obličej vícekolo.
 • V roce 2015 se tvář celebrity ztenčila a její lícní kosti zřetelnější.To lze vysvětlit postupem zvaným „hrudky Bishy“.
 • Po krátké době Masha Malinovskaya znovu změní rty.O operaci rozhoduje - „Cupid's Bow.“

V posledních letech se televizní hvězda vrátila do své dřívější štíhlosti a snížila její ňadra. Fanoušci nevěří, že dívka vyčerpala perfektní lis a sama hřích při plnění lipofillingem.

Výška a hmotnost

Růst a hmotnost televizního moderátora se v důsledku plastické chirurgie nezměnily.Výška celebrity je 170 cm. To není tak vysoká postava, ale Malinovskaya s takovým růstem je považována za krásky s dlouhýma nohama.Je těžké nazvat malou hmotností.Herečka váží v současné době asi 74 kg.Malinovskaya byla tenká.

Je obtížné si všimnout Malinovské změny hmotnosti před a po operacích. Byla vždy hubená a po porodu se vzpamatovala.K dnešnímu dni říkají, že se dívka uchýlila k liposukci (čerpání tuku z nejproblematičtějších oblastí: břicha, boků).

Anorexie: je to nebo ne?

V roce 2013 byl slavný moderátor podezřelý ze zdravotních problémů.Mnozí cítili, že Maria Malinovskaya rozvíjí anorexii.Vina za prudký úbytek na váze.Místo blahopřání a upřímné radosti vznesla dívka obvinění z úmyslného zhoršení jejího zdraví.

Přítomnost hvězdného problému s hmotností nebyla nikdy potvrzena.Blízcí a přátelé pouze říkali, že Masha byla vždytenký.

Jaké další postupy byly provedeny

Kromě toho stojí za zmínku četné kosmetické postupy celebrit.Malinovskaya má svého vlastního kosmetička, který si plní své povinnosti 100%.Častěji se jedná o postupy proti akné, ale někdy jsou injekce plniv.

Jak Malinovskaya nyní vypadá

Do dnešního dne se vzhled umělce dramaticky změnil:

 • odmítla nafoukané rtya rozštěp rtu;
 • snížila luxusní prsa;
 • tyto další libry snížil.

Tyto změny učinily dívčí vzhled atraktivnějším a přirozenějším.

Parametry obrázku

Parametry Mashy Malinovské nebyly nikdy dokonalé.V ideálním poměru je považován za 90-60-90.Televizní hvězda však nikdy neztratila váhu, aby tyto parametry dosáhla.Malinovskaya dodržuje nádherné podoby.Je těžké si představit, že umělec přijde na úroveň krásy. Luxusní prsa a boky dívky, které jsou daleko od 90 cm, stojí za to hodně.

Malinovskaja bez líčení​​

Masha bez líčení je vzácnou událostí,lidé hvězda se neobjeví bez make-upu.Fotografie najdete na osobní stránce umělce.Dojemně se podíval na fotografii se svým synem.Dříve se Malinovskaya neodvážila objevit i na osobních fotografiích bez make-upu, protože po dlouhou dobu trpěla akné.

Masha Malinovskaja provedla řadu operací a postupů k nápravě svého vzhledu,fotografie před a po transformaci jsou opravdu působivé. Jedinou důležitou věcí je, zda se hvězda zastaví ve svých experimentech, nebo se bude dále zlepšovat kvůli ideálnímu vzhledu, jak vždy vidí oddaní fanoušci.

Video o změně vzhledu Mashy Malinovské

Mashy Malinovské od dětství do roku 2018:

Proč Masha Malinovskaya provedla operace: