Masáž obličeje Asahi Zogan.Video Japonské masáže od Yukuko Tanaka 10 minut v ruštině.Recenze

Japonská masáž Asahi na obličej je jednou ze speciálních masážních technik moderních kosmetologů, které dokáží v poměrně krátké době obnovit mladistvost ženského vzhledu.

Technika je založena na skutečnosti, že mistr podle určitého schématu tlačí na požadované body, díky kterým se zvyšuje rychlost pohybu lymfy.Tato tekutina v lidském těle se pohybuje díky skutečnosti, že dochází ke svalové kontrakci.Nesou lymfocyty, které dodávají krev do tkání.

Díky své aktivaci se buňky regenerují rychleji a produkty rozkladu se vylučují rychleji.To vše v komplexu vede k tomu, žežena se stává mladší o několik desítek let přibližně o 10 let .

Pokud se dotkneme příběhu, myšlenka lymfodrenážní masáže pochází z Japonska a patří kosmetologovi Heroshi Hisashimu.A stylista Tanaka Yukuko již do této techniky zavedl prvky autorských práv, čímž byl postup mnohem efektivnější. Tato masáž má několik výhod:

 1. Zlepší se oběh krve a lymfy.
 2. Z kůže se uvolňuje zbytečná tekutina a toxiny.
 3. Otok celé tváře je eliminován a vaky pod očima zmizí.
 4. Kůže získává svěžest, na oválném obličeji se objevují jasné obrysy.
 5. Vrásky jsou vyhlazeny a jsou méně znatelné a v některých případech jsou zcela vyhlazeny.
 6. Kůže v oblasti krku je napnutá a je eliminován účinek dvojité brady.

Správná masážní technika Asahee Zogan podle systému japonského kosmetika Yukuko Tanaka, časté chyby

Schéma Asahiho japonské masáže pro tvář samotnou je navržena tak, aby ovlivňovala svaly umístěné jak povrchně, tak hluboko.Ty zase aktivují tok lymfy.Proto každý dotek začíná přímo z lymfatických uzlin.

Při masáži se podílejí pouze dva prstypravé a levé ruce.Může to být indikativní a průměrné, nebo v závislosti na pohodlí masážního terapeuta průměr s bezejmenným.

​​

Hlavním pravidlem je, ževšechny pohyby jsou prováděny směrem k centrální zóněz periferie podle lymfatického proudu.Od submandibulárních uzlů k uším, od parotie k dočasným lalokům.

Dotyk by měl být hladký, ale bez tlaku.Masáž nasolabiálních záhybů se provádí ve směru do stran a vrásky na čele se vyhlazují lehkými pohyby z chrámů.

Je důležité vědět, že masáž prováděná technikou Asahi má řadu funkcí.Je bezpodmínečně nutné přesně rozlišovat mezi způsoby expozice, v závislosti na tom, jaký typ osoby je osoba.

Pro tenké, plné, kulaté, čtvercové nebo oválné jsou vybrány zcela odlišné systémy.Všechny vlastnosti tohoto postupu by měly být brány v úvahu, aby nezpůsobovaly neúmyslné poškození.

Existujízákladní chyby, s nimiž se začátečníci setkávají :

 1. Japonská masáž obličeje Asahi nemůže být zahájena bez předchozí znalosti umístění lymfatických uzlin na krku atvář.
 2. Je nerozumné provádět postup bez předchozího očištění kůže.
 3. Masáž se doporučuje osobám, které mají zhoršený lymfatický tok, ale nelze je provádět u osob se sklonem k vysychání.
 4. Tento postup je kontraindikován u osob s výraznou vaskulární patologií vzhledem k tomu, že cílem samotné techniky je zvýšení průtoku krve, což může zvýšit výskytpavoučí žíly na kůži.
 5. Cvičení nemůžete provádět bez použití zvláštního základu.
 6. V žádném případě se nedoporučuje používat sílu, když se tlačí na lymfatické uzliny.
 7. Je kontraindikováno provádět masáž, pokud má kůže výrazné zánětlivé procesy a je oteklá.

Ignorování základních pravidel a nedbalosti při provádění lymfatické drenážní masáže vede k závažným porušením.Neopatrný přístup k vašemu tělu může způsobit očekávané prodloužení léčby místo očekávaného výsledku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Lymfatická drenážní masáž Asahi Zogana k omlazení celé tváře, léčbě otoků a hubnutí na tvářích

Mnoho mladých žen si stěžuje, že obličej často pospát, nafouknout tváře.Pro nápravu situace musíte pracovat s centrální částí obličeje.Ruce by měly být sevřeny, aby vytvořily pěst.

Veškeré práce se budou provádět na vnější straně ukazováčků.Musí stisknout dvě nosní dírky a poté provést pohyb směrem k dočasným lalokům.Toto cvičení musí být provedeno v řadě třikrát.

Druhé cvičení je zaměřeno na zvedání obličeje.Lokty a dlaně by měly být spojeny přímo před hrudník.Poté rozložte dlaně a otevřete kartáč.Dlaně by měly být umístěny před rty.Jejich základna je ve střední části brady.

Raisedlaně k nosu, ale udělejte to pod tlakem, přičemž je položte na tváře.Chcete-li to přesně opravit po dobu 3 sekund, poté, co spustil obličej a udělal "úsměv", přitáhl si ho k uším.Poté dlaně dlaní do časových laloků dokončete.Toto cvičení se také provádí ve 3 přístupech.

Výhody:

 1. Otok obličeje se snižuje.
 2. Kůže získává pružnost a napíná se.
 3. „Líce“ jsou vyloučeny.
 4. Oválný stav tkalcovských stavů.

Japonská masážní technika Asahi Zogan pro ženy proti propadání tváří po dobu 10 minut denně

Dalším naléhavým problémem je prohýbání tváří.Asahi nabízí následující cvičení, aby se tomu zabránilo.Je nutné pevně zatlačit prsten a prostřední prsty do středového bodu brady.

Při vyvíjení tlaku by měly být posuvné pohyby prováděny do vnějších rohů očí.Bez přilnutí k rtům.Po zmrazení po dobu 3 sekund otočte dlaně a přidržte je k chrámům.

Cvičení dva.Lokty, stejně jako dlaně, jsou ve výchozí poloze.Musí být složeny tak, aby zůstaly před vámi.Poté dlaně otevřete nahoru tak, aby byly na spodní straně rtů.Lehkým stiskem je zvedněte na nosní dírky, aby byly zakryté tváře.

V takovém obratu vydržte 3 sekundy, poté můžete uvolnit tlak a šířit dlaně do chrámů.

Výhody:

 1. Kůže získává pružnost.
 2. Přebytečná tekutina je odstraněna.
 3. Původní osnova se vrátí osobě.

Masáž proti vráskám Asahi Zogan proti vráskám: minus 10 let, japonská technika
Na prvním místě je poptávka masáže zaměřené na omlazení pleti.Nejprve jsou jeho cvičení zaměřena na odstranění vrásek na čele a nasolabiálních záhybech.

Aby drážky na čele zmizely, je třeba dvěma prsty vyrovnat horní část umístěnou přímo nad očima lehkými klikatými pohyby.Nejprve zprava - doleva, pak obráceně a pak znovu stejným směrem.

Je důležité, aby pohyby byly jemné, nemusely se snažit pohybovat kůží.

A pro prevenci nasolabiálních záhybů se používá následující cvičení.Palce na obou rukou musí být umístěny pod bradou přímo ve středu.V tuto chvíli ostatní provádějí obvod nosu.

Mělo by se ukázat, že nos je mezi dlaněmi.Ruce jsou sepnuté v póze modlitby.Natáhněte dlaně do ušních boltců, jako byste dělali „mačkání“ obličeje.Úkol musí být opakován třikrát.

Výhody:

 1. Kůže se vrací do zdravého a plného vitálního vzhledu.
 2. Žena je mnohem mladší než její věk.
 3. Malé vrásky a záhyby jsou vyhlazeny.

Účinnost masáže obličeje Asahi Zogan proti stárnutí v různých věkových skupinách: pomáhá nebo ne

Kromě četnosti japonské masáže Asahi pro tvář a profesní kvality kosmetologa existuje další faktorovlivňující výsledekJe věk.

Čím je žena starší, tím méně aktivní bude odtok lymfy, což znamená pomíjivé vadnutí kůže, předčasné ochabnutí, vrásky a otoky.Proto by se v určitém věku měla věnovat pozornost odpovídajícím problémovým oblastem.

Ve věku 20 let se k podpoře mládí a zachování krásy používají neutrální metody.Ve věku 30 let by se měla brát v úvahu prevence vzhledu sáčků, tmavých kruhů a otoku obličeje.

Ve věku 40 let je nutné zabránit výskytu vrásek na tváři, zejména na čele a nasolabiálních záhybech.Udržujte tón spodní části obličeje a zabraňte prohýbání tváří.

Ve věku 50 let jsou vybírána cvičení, aby se udržel svalový tonus dolní části obličeje a brady samotné, což platí zejména pro tento věk.

Ve věku 60 let si žena nesmí nechat ujít krk, facelift a nadaci.

Vlastní masáž doma: krátká verze po dobu 6 minut denně, vývojové diagramy, lekce na obrázcích

Japonská masáž Asahi na obličej je dobrá, protože neníVyžaduje se speciální vybavení, s výjimkou rukou kosmetologa.A to znamená, že můžete hrát doma.Pokud však hovoříme o kvalitě, je spravedlivé říci, že pouze vyškolený člověk může provádět masáže na vysoké úrovni.

Zde je příkladný diagram.Musíte začít zvládnutím závěrečnéhocvičení,který by měl ukončit každou relaci:

 1. Pomocí tří prstů (nikoli pouze palcem a malým prstem) stiskněte bod umístěný v blízkosti ušních boltců v oblasti lymfatických uzlin.
 2. V tomto případě není kontakt proveden paprsky, ale prsty po celé délce.
 3. Trvá to přibližně 2 sekundy.
 4. Po tomto intervalu byste se měli hladce pohybovat na klíční kosti a přitom udržovat intenzitu dotyku.Toto je hlavní pohyb a musí být nejprve zvládnut.

Masáž v čele je nutná se třemi prsty uvedenými výše, tlačícími do středu.A po 3 sekundách se pomalu přesuňte do chrámů.Otáčejte dlaněmi přesně o 90 stupňů a držte je stisknuté.Dokončení stejného posledního pohybu.

Při odstraňování vrásek kolem očí se musíte prsty dotknout vnějších rohů.A pak sklouzněte do vnitřních rohů, do slavného „bodu krásy“.Opravte na tři sekundy.

Lisování by se mělo mírně zvýšit.Samotný pohyb se provádí v kruhu, mírně pod čarou obočí.Upevněte vnější rohy a podržte po dobu 3 sekund.Vraťte se zpět do vnitřních rohů ve směru podél spodního víčka.A dokončete dokončení znovu.

Když se otočení k rtům přiblíží k obličeji při japonské masáži Asahi, musí být prostřední a prstenové prsty umístěny ve středu základny obličeje, poté je stiskněte a přidržte.Přesuňte je do kruhu a pevně stiskněte.Upevněte přes horní ret a zůstaňte v tomstav na několik sekund.

Při masáži střední části obličeje stiskněte třemi prsty prostřední část brady a posuňte se směrem k očím.Tlak, aniž by se uvolnil.Kolem očí se fixuje po dobu 3 sekund a otáčí dlaně, část k dočasným lalokům.

Pokud si během těchto cvičení všimnete, že kůže je poraněna rány nebo akné, zastavte relaci.Tento typ japonské Asahi masáže pro váš obličej je kontraindikován.

Samotné lisování by mělo být dostatečně silné, ale nemělo by to způsobit bolest.Než začnete, pohodlně sedět, držet záda rovně, nic by vás nemělo rozptylovat od postupu.

Dělat cvičení je vhodnější před zrcadlem, abyste si mohli ověřit, že provedení je správné.

Japonská masáž Asahi na obličej se musí provádět v připraveném stavu.Bez negativních myšlenek, s pozitivním přístupem.

Vlastnosti provádění masáže obličeje Asahi Zogan ve zvláštních případech: názor lékařského specialisty

Často vyvstává otázka, zda po kosmetických procedurách existují nějaké kontraindikace.Každý případ musí být posuzován samostatně.

Po injekcích Botoxu

Po injekcích Botoxu je obecně zakázán jakýkoli fyzický účinek namířený na obličej.Trvá to asi měsíc.Ale po třiceti dnech jsou taková cvičení povolena a vítaná.Od té doby s jejichpomoc může zlepšit vzhled ženy.

Před zahájením aktivní akce je však nutné získat odbornou radu.

Po výplních

Výplně umožňují ženám provádět obrysovou plastiku problémových oblastí rtů, víček, brady, nasolabiálních záhybů bez chirurgického zákroku.

Po tomto postupu je však zakázáno dotýkat se tváře po dobu následujících šesti hodin.Pokud doporučení porušíte, může dojít k hematomu.

Ale v následujících třiceti dnech není třeba mluvit o masáži.V některých případech je však specificky předepsáno tak, aby se pod kůží objevilo rovnoměrné rozdělení.V takovém případě se musíte bezpodmínečně poradit s odborníkem.

Po očištění obličeje

V kosmetických salónech najdete takovou službu, jako je čištění obličeje.Je dovoleno kombinovat tento postup s Asahiho masáží?Pro zodpovězení této otázky je třeba poznamenat, že čištění lze provádět různými způsoby: manuální a mechanické, jakož i pomocí laseru nebo ultrazvuku.

V některých případech kosmetologové provádějí masáž po ručním čištění.Stimuluje tvorbu kolagenu.Tato látka rychleji opravuje poškozenou pokožku.Ale s hloubkovým čištěním byste se neměli uchýlit k této službě, protože můžete poškodit ty oblasti kůže, na kterých se objevily mikrotraumata.

Proto bez další konzultace ohledně povolení provádět masážepo kosmetických procedur nemůže udělat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Ceny masáže Asahi Zogan ve velkých městech Ruska: na čem závisí cena

Tato služba je velmi populární, nabízíme ji ve většině salonů.Náklady na samotnou masáž závisí na úrovni kliniky a délce trvání sezení.Cena kosmetologa v Moskvě a Petrohradu je přibližně stejná.Rozsah je od 1 500 do 2 000 za 30 minut.

Takže patnáctiminutové zasedání v salonech Novosibirsku bude stát asi 300–400 rublů, jako v Jekatěrinburgu.Takže patnáctiminutová relace v salonech Novosibirsku bude stát asi 300–400 rublů, stejně jako v Jekatěrinburgu.

Jak často provádí masáž Asahi Zogan pro omlazení: doporučení odborníků

Specialisté doporučují provádět masáž dvakrát denně.Na jednu relaci stačí 10-15 minut.A s pozitivními výsledky můžete po chvilce jít dvakrát až třikrát týdně.Vše bude záviset na stavu kůže a intenzitě regeneračních procesů.

Recenze kosmetologů, výsledky, fotografie před a po masážním kurzu Asahi Zogan, jak se mění tvář

Japonská masáž Asahi na obličej je docela účinná.Ale kolik je nejlepší se na to zeptat odborníků.Většina recenzí bude pozitivní.Při masáži dochází k mnohostrannému účinku,což je vidět na další fotografii.

Poté, co jste se naučili, jak samostatně provádět Asahiho japonskou masáž obličeje, můžete výrazně zlepšit svůj vzhled
​​

Výsledek masáže:

 1. Je aktivován proces čištění pokožky.Horny jsou odstraněny a prachové částice a mikroorganismy ucpávají póry.
 2. Došlo ke zlepšení fungování mazových žláz.
 3. Aktivuje se krevní oběh a tok lymfy, pokožka se lépe vyživuje, žilní krev nestagnuje.
 4. Kůže se stává sametovou a pružnou, získává svůj zdravý stav.
 5. Zvyšuje odolnost vůči vnějším podnětům.
 6. Kůže se díky zlepšenému svalovému tónu stává hladkou a pružnou.
 7. Metabolismus probíhá rychleji a akné, černé tečky a věkové skvrny zmizí.
 8. Počet vrásek na obličeji je znatelně snížen.
 9. Tvar obličeje je výraznější a jasnější.
 10. Druhý brada se odstraní.
 11. Emoční pozadí se zlepšuje a dochází k produkci hormonu štěstí.

Užitečná videa v ruštině o masáži Asahi Zogan

Videoprezentace principů japonské masáže Asahi na obličej:

Japonská masáž Asahi na facelift:

Japonská masáž Asui na obličej (ZOGAN) od Yukuko Tanaka má znatelný účinek proti stárnutí: vrásky se snižují, pokožka se stává pružnější, hladší a pevnější, ovál se napínátváře, tašky pod očima zmizí a otok je odstraněn.