Masáž LPG pro obličej a tělo.Recenze, fotografie před a po, účinnost

LPG masáž je jednou z nejpopulárnějších hardwarových technik, jak se zbavit celulitidy s vícesměrnými efekty.Recenze kosmetologů a fotografie pacientů po průběhu procedur naznačují účinnost techniky.

Před přijetím rozhodnutí ohledně provádění LVH masáže je třeba se seznámit s indikací, vlastnostmi procedury a řadou kontraindikací.

Co je to masáž těla LPG (LPG, LPG), cena

Přístroj a technologie masáže LPG byly patentovány francouzským inženýrem.Podstatou této techniky je intenzivní mechanický účinek na svalovou tkáň, epidermis.Zpracování se provádí pomocí speciálních kamer s nainstalovanými válečky, kterépohybující se různými směry.Charakteristikou LPG je syntéza dvou oblastí - mechanické a vakuové expozice.

S pomocí manévrů - masážních válečků při zpracování problémových oblastí se vytvoří vakuum, vytvoří se záhyb a mechanici na něj působí.Výsledkem je zvýšení krevního oběhu, aktivace metabolismu kyslíku v tkáních.Tento proces má regenerační a tonizující účinek na tělo.To vede k odstraňování tukových usazenin, toxinů a toxinů, rozkladných produktů.

Moderní zařízení pro rakovinu prostaty jsou komplexní počítačový komplex se schopností zvolit intenzitu masáže v závislosti na individuálních charakteristikách pacienta.

Výběr efektu s vysokou intenzitou, masáž agresivně působí na ukládání tuku, nejprve aktivně hnětí podkožní tuk a poté ho rozbije.Nižší intenzita má masážně relaxační účinek, který se používá v lázeňských programech.

Cena lipomasážních procedur závisí na úrovni kliniky, kvalifikaci specialisty a funkčnosti zařízení. Přibližné náklady na jeden postup jsou od 2000 rublů., ale při nákupu kurzu 15-20 procedur nabízí mnoho salonů slevy a kostým na LPG masáž jako dárek.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Oblasti použití LPG

Masáže LPG (recenze, fotografie)lze vidět níže) díky unikátní technologii má široký rozsah:

 1. Estetická endermologie. Používá se v kosmetickém poli k opravě problémů s obličejem a postavou, modelování kontur, obnovení turgoru a pružnosti a snížení neestetické úlevy kůže.
 2. Lipomasáž .Při použití v této oblasti pomáhá hardwarová masáž bojovat proti obezitě.Při intenzivním působení na subkutánní ukládání tuku je zařízení nezbytné v léčebných programech pro pokročilé stadium celulitidy s asymetrií a tukovými deformitami.
 3. Kosmetika obličeje. Postupy LHG se používají v komplexních programech pro omlazení, opravu změn souvisejících s věkem, odstranění ochabování a ochabování.
 4. Sportovní medicína. Vlastnost hluboce ovlivňující svaly se aktivně používá ve sportovní medicíně.Terapie LPG je indikována pro zotavení se ze zranění, vymknutí v rehabilitačních programech, při přípravě sportovce na soutěže a intenzivní trénink.
 5. Fyzioterapie LPG. Přístroj se používá v neurologii, chirurgii a traumatologii.Fyzioterapie s LPG pomáhá při zmírnění svalových křečí a léčbě zranění zad, kloubů, dolní části zad.Tato technika se také používá k léčení popálenin, jizev.

Mechanismus účinku

Princip činnosti zařízení LPG je jednorázový trojrozměrný vakuově-mechanický účinek na problémovou oblast.Masáž se provádí lisováním, zvlněním, kroucením ahladil pohyby, aniž by trhal maniaky z těla.

Tato technologie působí komplexně na celé tělo, má výrazný drenážní účinek, který příznivě působí na lymfatický tok, normalizuje mikrocirkulaci, zvyšuje průtok kyslíku do tkání a odstraňuje toxiny a odpad.

Při masáži manipulátory s vícesměrnými válečky dochází k vibracím, vakuové ventilaci a intenzivnímu hnětení tukové a pojivové tkáně.

Sledované válce vám umožňují nastavit intenzitu a rychlost rotace, čímž se zesiluje nebo zeslabuje účinek přístroje na určité části těla.Vakuové pasti s následným mechanickým působením vám umožní vyřešit i ty oblasti, které je obtížné upravit pomocí stravy a sportu.

K dosažení tohoto účinku je nezbytné přísně dodržovat masážní techniku ​​založenou na indikacích a individuálních vlastnostech těla.Postup se provádí ve zvláštním obleku. Je důležité zvolit režim válcování podle zóny a zásady expozice - pro broušení potahů , snížení podkožního tuku, modelování kontur, ovlivnění svalové tkáně.

Indikace

Indikace průběhu léčby LPG jsou:

 • celulitida jakéhokoli stupně, prevence výskytu "pomerančová kůra ";
 • tendence k bobtnání, zhoršený odtok tekutiny;
 • zpomalení toku lymfy;
 • přítomnost ptózy, ochabnutí, známky stárnutí epidermy;
 • strie, jizvy, jizvy;
 • svalkřeč v dolní části zad, bolest s radiculitidou v zádech;
 • porušení držení těla, koordinace pohybu;
 • obezita, touha upravit postavu;
 • syndromy bolesti při osteochondróze a poranění;
 • strukturální poruchy kůže (nedostatek tónu, ztráta elasticity).

Účinek válečků má příznivý účinek na všechny vnitřní procesy v těle, působí proti stresu a uvolňuje.Průběh hardwarové masáže LPG také ukazuje, jak konsoliduje výsledek a preventivní opatření po chirurgické liposukci, ale ne dříve než 10 dní po chirurgickém zákroku.U křečových žil jsou indikovány pro použití 1 a 2 stupně LPG.

Kontraindikace

LPG masáž je bezpečný a bezbolestný postup a recenze z fotografií pacientů prokazují jeho vysokou účinnost.

Stejně jako každá kosmetická korekční technika má lipomasáž také řadu kontraindikací pro provádění:

 • přítomnost novotvarů (nádory, lipomy, moly, vystupující nevi);
 • virové nebo infekční kožní choroby;
 • onemocnění lymfatického a oběhového systému;
 • onkologická onemocnění;
 • těhotenství, období laktace;
 • epilepsie;
 • nachlazení, horečka;
 • otevřené rány, porušení integrity epidermis;
 • srdeční, ledvinové a jaterní selhání;
 • onemocnění endokrinního systému;
 • diabetes mellitus ve stadiu dekompenzace.

Nedoporučuje se provádět LPG relaci v roce 2006období menstruace, protože manipulace s válečky zvyšují průtok krve.

Možné nepříznivé účinky

Vedlejší účinky a komplikace po endermologii (LPG) jsou podobné projevům po manuální lymfatické drenáži:

 1. Vzhled opuchy .Takový účinek lze pozorovat po prvním postupu.Postupem času se obnoví funkce lymfatických cév a otok zmizí.
 2. Chills .Může být pozorován u pacientů s vegetativní vaskulární dystonií.Šálek teplého čaje obnoví normální stav po dysfunkci.
 3. Vzhled hematomů. Navzdory ochrannému oděvu se u lidí s vysoce citlivou pokožkou a zvýšenou křehkostí kapilár může objevit modřina a modřina.V budoucnu by mistr měl upravit intenzitu dopadu.

Někdy si pacienti stěžují na bolest během lipomasáže.Je to z důvodu nesprávného výběru režimu a intenzity, master musí upravit nastavení zařízení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Porovnání s jinými typy masáží

I přes podobný princip účinku má LPG významné rozdíly od ostatních podobných masážních technik:

 • kavitace. Nechirurgická liposukce se provádí pomocí ultrazvukového přístroje.Stejně jako technika LPG funguje kavitacedestruktivní vůči tukové tkáni, liší se pouze metoda štěpení.Kavitace je neúčinná v přítomnosti dlouhotrvajícího, silně vyjádřeného celulitida, v tomto případě je výhodná masáž LPG;
 • vakuová masáž válečkem .Fyziologické účinky technik jsou stejné.Na rozdíl od LPG se však masáž vakuovým válečkem provádí bez obleku, proto působí přímo na pokožku.Činnost LPG aparátu v tomto srovnání je jemnější, bezpečnější, nepoškozuje kůži;
 • ruční masáž. Rozdíl spočívá především v dopadu - hardware a příručka.Předpokládá se, že ruční masáž je lepší pro zlepšení objemu, ale pouze v případě, že masážní terapeut je vysoce profesionální a zkušený.Pro zarovnání reliéfu, modelování postavy, posílení a tónu je výhodná hardwarová metoda LPG.

Předběžná léčba

Masáž LPG (fotografie pacientů potvrzují účinnost postupu) je účinek na tělo, ve kterém lze zdůraznit všechny systémy.

Existuje několik pravidel pro přípravu na lipomasáž:

 1. Před prvním sezením musíte vyhledat lékaře, abyste zjistili možné komplikace, kontraindikace.
 2. Je třeba si koupit zvláštní oblek předem, bez kterého nelze provést endermologii v salonu.

  Masáž LPG by měla být prováděna pouze ve zvláštním obleku

 3. Doporučuje se vyloučit příjem potravy 2-3 hodiny před zahájením relace.
 4. Předtímpostup čištění pokožky, proveďte všechny nezbytné hygienické postupy.
 5. Bezprostředně před sezením se doporučuje vypít 2 šálky klidné vody při pokojové teplotě.

Po prozkoumání a zadání všech údajů na obrázku s popisem problémových oblastí na kartu pacienta vybere odborník intenzitu a režim odpovídající každé zóně.

Masáž obličejové zóny

Pro Lpg masáž obličeje nebo endermoliftu se používá stejný přístroj jako pro tělo s principem expozice vakuovým válcem.Pro obličejovou zónu pán používá speciální trysku a jemný masážní režim.

Konstrukce je také vybavena malými rameny s malými válečky.Princip činnosti spočívá v vtažení kůže do maniů pod vlivem vakua, frekvence je 4-16 za sekundu.

Z tohoto důvodu je pozorován masážní účinek, v jehož důsledku:

 • je stimulován průtok krve;
 • kůže se napíná, stává se pružnější;
 • obrys vrací jasnost čar;
 • dochází ke stimulaci podkožního tuku;
 • eliminuje bryl, vrásky, zlepšuje pleť.

Fáze masáže obličeje LPG:

 1. Kůže je důkladně očištěna od kosmetiky a nečistot.
 2. Pacient leží nebo sedí s hlavou vzadu.
 3. Kosmetička zachází s obličejovými zónami střídavě podle standardních masážních linií, doba ošetření pro každou oblast je 10-15 minut.

Po relaci malýedémová hyperémie (zarudnutí), projevy zmizí během prvního dne.

Postup hubnutí

Masáž LPG (recenze, fotografie a patentovaná technologie jsou uvedeny níže) se provádí pouze ve zvláštním obleku podle následujícího algoritmu:

 1. Během konzultace provádí specialista diagnostiku, aby odstranil kontraindikace.
 2. V počáteční fázi zasedání určí specialista klíčové body, oblasti pro cílené zpracování.
 3. Lokalizace tělesného tuku a problémových oblastí se pomocí jednoduchých cviků ke snížení základních svalů stanoví podle schématu „skener-radar“.

  Výsledky masáže LPG jsou patrné po několika sezeních

 4. Je vybrán režim a intenzita masáže pro každou jednotlivou zónu.
 5. Vybrané zóny se zpracovávají ve zvoleném režimu.Roll-in - pro zmenšení velikosti, roll-up - modelování obrysů, roll-out - zvýšení pružnosti a úlevu při broušení.
​​

Během lipomasážního sezení se doporučuje použít svalovou kontrakci k lokalizaci tělesného tuku a problémových oblastí.To zvyšuje účinnost postupu. Po zasedání se doporučuje zdržet se jídla po dobu 3 hodin, během kurzu vypít nejméně 2,5 až 3 litry vody denně.

Rysy masáže pro muže

Endermologie je univerzální, postupy jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže, ale s některými rysy.Na základě fyziologie, procesu akumulace a lokalizace tukuvklady, rychlost hubnutí se liší od ženského těla.

Muži zřídka rozvíjejí celulitidu.Mužské pohlaví je charakterizováno hromaděním tuku v břiše během zanášení tukovou tkání kolem vnitřních orgánů.

Zařízení pracuje takto:

 • pomáhá snižovat objem, eliminovat podkožní tukovou tkáň;
 • po zákroku u mužů se žaludek napne, modelují se obrysy trupu a zad;
 • doprovodný pozitivní účinek se projevuje v odstranění svalových křečí, zlepšení krevního oběhu, lymfatického toku a antistresových účinků na tělo.

Vlastnosti kostýmu pro masáž LPG

Před lipomasážní relací musíte nosit speciální oblek.Zajišťuje hygienu postupu a zvyšuje účinnost postupu.

Při výběru kostýmu musíte věnovat pozornost následujícím parametrům:

 • kvalita a složení .Kostýmy vyrobené z nekvalitního spandexu, na rozdíl od lycry, vystavují zařízení hromadě, která ucpává filtry.Vyznačuje se nízkým komfortem a odolností proti opotřebení;
 • pevnost. Kostým je opakovaně použitelný, takže materiál a všechny švy musí být dostatečně pevné;
 • velikost. Pro větší pohodlí se doporučuje koupit oblek o velikosti větší než běžné oděvy;
 • elasticita. Kostým by neměl způsobovat nepohodlí v ponožce.Tkanina přiléhá těsně k tělu a opakuje všechny jeho obrysy, ale neomezující pohyby.

Přibližná cena kostýmu je od 800 rublů. Můžete si ji koupit přímo v salonu, kde se provádí LPG masáž.Barevné schéma je rozmanité, můžete si koupit černý, bílý, béžový a dokonce i růžový oblek.

Frekvence masáže

Konečný výsledek závisí na počtu a frekvenci procedur.Terapie LPG bude účinná po absolvování alespoň 10 sezení po dobu 50 dnů.Méně postupů neposkytne požadovaný výsledek.Doporučený kurz je rozvíjen odborníkem po prozkoumání a analýze problému v každém jednotlivém případě.

K dosažení trvalého viditelného výsledku může být v průměru nezbytný konzistentní průběh 12–18 postupů.K nápravě břišní oblasti je zapotřebí nejméně 15 sezení, k odstranění celulitidy v kyčlích - 12 až 18 sezení, v závislosti na stupni problému.Čas každé lipomasážní procedury je 35-50 minut, frekvence vedení - ne více než 2krát týdně.

Aby se předešlo estetickým problémům a upevnil výsledek, doporučuje se lipomasáž 1-2krát za měsíc.

Kompatibilita a kompatibilita s jinými kosmetickými postupy

Endermologické sezení s LPG přístrojem lze kombinovat s jinými kosmetickými postupy.

Následující kosmetické postupy jsou plně kompatibilní a mohou také zvýšit účinek:

 • ozonová terapie;
 • lisoterapie:
 • mikrokontrolní terapie;
 • ELOS terapie;
 • mezoterapie;
 • myostimulace;
 • ultrazvuková terapie (kavitace).

Navzdory slučitelnosti postupů je program výhradně specializovaný, s přihlédnutím k individuálním charakteristikám a kontraindikacím.

Masáž LPG: „Před“ a „Po“

Masáž LPG (recenze a fotografie jasně ukazují výsledek) je efektivní technika.Na fotografii před a po zákroku můžete vidět, jak se snížily objemy pacienta, zmírnila se úleva v problémových oblastech.

Po úplném průběhu postupů se dosáhne následujícího účinku:

 • hubnutí;
 • elasticita kůže a vnitřních tkání;
 • snížení podkožního tuku;
 • vyhlazení pokožky, anticelulitidový účinek;
 • odstraňování vrásek, jasnost kontur (masáž obličeje LPG);
 • odstranění přebytečné tekutiny, eliminace otoky;
 • tón, modelování postavy;
 • obecný terapeutický a antistresový účinek.

Doba trvání účinku může trvat déle než šest měsíců, ale vše závisí na individuálních charakteristikách pacienta.Hardwarová technika poskytuje drenáž epidermis, pomáhá normalizovat metabolismus, tok kyslíku do buněk a tkání, zvyšuje průtok lymfy a mikrocirkulaci.

Všestranné pozitivní účinky přispívají k celkovému posílení těla.Masáž pomáhá zmírňovat bolesti svalovými křečemi, pomáhá se zotavovat z úrazů, je prevence radikulitidy.

Je možné to udělat sami

Poté, co jste se dozvěděli o vysokých nákladech na kurzv salonech se mnoho zajímá o to, zda je možné vést LPG sezení doma.Protože je technika hardwarová, pro nezávislé postupy je nutné si zakoupit masážní zařízení na LPG.Dnes existuje řada modelů s minimální sadou funkcí pro domácí použití, ale cena takového vybavení je poměrně vysoká.

Při provádění domácích sezení je třeba dodržovat stejná pravidla jako v salonu: pít až 3 litry tekutiny, provádět veškeré masážní manipulace s manipulací bez toho, aby byla odebrána z těla, a postup provádět ve zvláštním obleku.

Instrumentální LPG masáž je oblíbená procedura s vícesměrnými pozitivními účinky. Recenze a fotografie pacientů prokazují viditelný efekt, který přímo závisí na dodržování technologie, individuálním výběru režimu a intenzitě manipulací.

Aby se dosáhlo stabilního pozitivního výsledku a předešlo se negativním důsledkům, doporučuje se postup provést v salonu kvalifikovaným odborníkem.

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o LPG masáži obličeje a těla

LPG masáž pro opravupostavy:

Masáž obličeje proti stárnutí LPG: