Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii.Instagramová fotografie, životopis a osobní život manželky fotbalového hráče

Maria Pogrebnyak je prominentní socialit, jedna z fotbalových manželek.Dívčí vzhled, leštěný plastem, se těší pozornosti a zaslouží si nejednoznačné posouzení.Pogrebnyak zvyšuje zájem o jeho osobu a zveřejňuje fotografie před a po operacích v síti.

Maria Pogrebnyak: stručná biografie

V dívčí době - ​​Maria Shatalova.Nyní je Maria mediální osobností, návrhářkou a bloggerkou.

Mezníky biografie:

 • 1988 - se narodil v Moskvě;
 • 2005 - přijetí na Moskevskou finanční akademii.(Vypuštěno v roce 2006);
 • 2014 - svatba s Pavlem Pogrebnyakem;
 • 2007–2015 - žila se svým manželem v Petrohradě v Německu, Velké Británii;
 • 2013 - účast v televizním pořadu reality Britská televize Seznamte se s Rusy;
 • 2013 - vlastní spuštěníznačky oblečení;
 • 2015 - návrat do Ruska;
 • 2017 - začátek hudební kariéry.

Dětství a dospívání

Maria se narodila v Moskvě.Rodiče jsou ekonomové.Pogrebnyak-Shatalova má o 17 let staršího bratra.Budoucí socialita navštěvovala prestižní školu v oblasti Sokolniki.Jako další vzdělávání se věnovala kresbě a malbě.

Jako dospívající navštěvovala Maria modelovou školu.

Po ukončení školy vstoupila dívka na naléhání svých rodičů na Moskevskou finanční akademii a studovala ekonomickou rodinnou specialitu.Rok po přijetí studentka opustila akademii a odešla pro svého budoucího manžela do Tomska.Shatalova se věnovala péči o rodinu a její vysokoškolské vzdělání zůstalo nedokončené.

Kariéra ve výstavním průmyslu

Sláva přišla po Mary Pogrebnyaku poté, co se přestěhovala do Anglie v souvislosti s fotbalovou smlouvou svého manžela: Pavel hrál za Fulhama. V roce 2012 se na setkání s Ruskou reality show (Meet the Russians) objevila manželka fotbalisty. Britský televizní program představil divákům krásný život bohatých Rusů v Londýně.

V show Maria a její bohatí přátelé předvádějí ruské kožešiny, stolovají v luxusních restauracích a dopřávají si radost z nakupování v drahých buticích.Maria mluvila negativně o práci režisérů show.Autoři Meet the Russians vystřihli spoustu záběrů o tom, jak dělá domácí práce a stará se o rodinu.

Britští diváci vytvořili špatný obraz ruštinyfotbalová manželka jako prázdná rozmazlená dáma, zaneprázdněná výhradně věcmi a zábavou.
Skandální reality show přinesla Pogrebnyakovu slávu. Marie se začala objevovat na obálkách tisku a na stránkách socialitu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Práce v módním průmyslu

Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii zůstala tvořivou osobou.Během svého života v Anglii si uvědomila umělecké sklony a začala navrhovat oblečení. V roce 2013 byla vytvořena značka Maria Shatalova. Úspěch přehlídky Meet the Russians upoutal pozornost veřejnosti na modely návrháře Pogrebnyaka.Byly prodány v obchodních domech v Londýně a byly poptávkou zákazníků.

Poté, co se Marie vrátila do Ruska, přestěhovala módní obchod do Moskvy.

Oblečení značky odrážíOsobní styl Maria Pogrebnyak.Nerozpoznává unisexovou módu a vytváří oblečení s ženskou postavou .Jako návrhářka se účastní reklamních fotografických focení.Maria se často objevuje v šatech své značky na společenských akcích a nosí šaty Maria Shatalova v každodenním životě.

Pogrebnyaková zpěvačka

Na jaře 2017 byl pro píseň „Major“ uvolněn klip pro Marii a její sociální přítelkyni Tatyanu Lyalinu. V příběhu se dvě bohaté blondýnky ocitnou v policejní stanici pro překročení rychlosti na dálnici.Ve videu se také objevil Pavel Pogrebnyak.Účelem klipu je podle hlavní postavy dělat legraci z bohatých porušovatelůzákon.

Na oslavu 30. výročí v listopadu 2017 představila Maria hostům nové složení ve svém představení.

Píseň se jmenuje „Anestezie“ a je zpovědní.Odráželo myšlenky Pogrebnyaka o osudu žen - společnicích a podporách silného muže.

Maria Pogrebnyak jako zpěvačka získala jiné hodnocení publika a také změny jejího vzhledu před a po plastické chirurgii.Někteří fanoušci obdivují Mariainu odvahu.Jiní uživatelé věří, že Pogrebnyakova hudební kariéra nestojí za investici a pozornost veřejnosti.

Osobní život

Manželkou mediální hrdinky je Pavel Pogrebnyak, hráč fotbalového klubu Dynamo Moskva. Milostný příběh Paula a Marie je starší než patnáct let.Studovali na stejné škole.V době známého měla dívka 14 let, její budoucí manžel - 17. Byly propojeny přátelstvím, které se nakonec proměnilo v lásku.

V roce 2006 uzavřel Pogrebnyaki církevní manželství.V roce 2014 se uskutečnila svatba.
V rodině se narodili tři synové.

Pár Marie a Pavla jsou považováni za jednu z nejsilnějších spojenectví mezi ruskými celebritami.

Vzhled před plastickou chirurgií

Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii na fotografii vypadá jako dva různí lidé.V období dospívání byla podle vzpomínek hvězdy „dítě“ a preferovala rapperský oděv s těžkými botami a kalhotami bez rukávů.

Studium na škole modelů změnilo pohled budoucí ženy na její vlastní tělo: od 14 letměl na sobě ženské oblečení a zdůrazňoval důstojnost postavy.
Fotografie mladého Pogrebnyaka zaznamenaly tehdejší vzhled dívky.

Maria Pogrebnyak se před a po plastech snažila zachovat některé přírodní rysy.

Její přirozené rysy:

 • blond vlasy;
 • tenké rty;
 • harmonická, ale šikmá postava;
 • Kulatá široká tvář.

Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii byla sebevědomá a měla vysoký názor na svůj vzhled.

Podnětem k radikálním změnám byly důsledky prvního narození Pogrebnyaka.

Mary se poprvé stala matkou ve věku 19 let.Během těhotenství získala více než 25 kg.Nadměrná váha nezmizela po porodu.Podle vzpomínek Pogrebnyaku cítila velké nepohodlí, když srovnávala svou postavu s fotografiemi štíhlých modelů.Maria se rozhodla změnit a sama si odpočítávala řadu plastických operací a experimentů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Ztráta hmotnosti

Rozchod s nadváhou byl prvním krokem Pogrebnyaku k dokonalému vzhledu.Maria připustila, že se uchýlila k používání bioaktivních doplňků pro hubnutí, ale nepřinesla požadovaný výsledek.

Přechod na stravu a aktivní životní styl se stal účinnou metodou pro zlepšení siluety.Pogrebnyakodmítl rychlé občerstvení, sladkosti, mastná a vysoce carbová jídla.Tvrdá strava dovolila fotbalové ženě zhubnout.Fitness tónovaný svaly.

Dnes Pogrebnyak vede zdravý životní styl a nazývá správnou výživou a sportem hlavní tajemství ideální postavy.

Základ výživy fotbalové manželky:

 • cereálie na vodě;
 • dušená ryba;
 • jogurty;
 • nízkotučný tvaroh.

Omezení jídla a fyzické aktivity umožnila Pogrebnyaku udržet si tvar po narození druhého a třetího dítěte. Dnes je její hmotnost udržována v rozmezí 43–45 kg s výškou 169 cm.Maria věří, že poté, co se stala matkou tří dětí, vypadá lépe než ve věku 17 let.

Mammoplastika

Na pozadí obecné harmonie vypadá objemná busta Pogrebnyaku nepřirozená.Dissonance je patrná na obrázcích hvězdy v bikinách.Hubnutí nevedlo ke snížení velikosti hrudníku Pogrebnyak.Současná velikost a tvar Mariaovy poprsí hovoří o chirurgii prsního implantátu.Celebrita nepotvrzuje podezření na mamoplastiku.

Zvětšení rtů

Fotografie Pogrebnyaku před a po plastické chirurgii ukazují změnu tvaru rtů.Za posledních 10 až 12 let se jejich objem výrazně zvýšil.

Proměny lze vysvětlit 3 operacemi:

 1. Biogel injekce .Pogrebnyak se rozhodl o injekcích pro zvětšení rtů krátce po hubnutí a otevřeně to přiznal.Postup se ukázalneúspěšné.Maria se stala obětí vedlejších účinků injekčních drog a její rty se projevily neestetickým vzhledem a nepřirozeně velkým objemem.Po 10 letech hvězda odstranila biogel.Dnes je tato látka uznávána jako nebezpečná a její použití v řadě zemí je zakázáno.
 2. Injekce kyseliny hyaluronové. Toto je nejmodernější a nejbezpečnější technika zvětšení rtů.Fotbalová manželka popírá opakované injekce výplně po neúspěšném experimentu s biogely.Dnešní fotografické divy s nafouknutými rty však dávají důvod spekulovat o nových operacích.
 3. Plastový „býčí roh“- operace k opravě tvaru horního rtu.Tato technika umožňuje zvětšit její velikost a dát dítěti kyprý a rozmarný výraz.Zvednutý ret na selfie Pogrebnyak mluví ve prospěch podobného postupu.

Lícní kosti a tváře

Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii ukazuje na obrázcích různé tvary obličeje.Na starých fotografiích je tvář hvězdy rovnoměrně široká.Vyznačuje se plnými tvářemi a hladkou řadou lícních kostí.Nejnovější obrázky Pogrebnyaku ukazují jasný úzký ovál s zvýrazněnými lícními kostmi a potopenými tvářemi.Maria se ke změnám nekomentuje.

Specialisté vysvětlují rozdíl ve dvou potenciálních operacích:

 1. Odstranění části podkožního tuku v oblasti tváře.Zbavení se tzv. „Hrudek Bisha“ poskytuje duté tváře a zúžení kontur obličeje.
 2. Vstřikování plniv do oblasti lícních kostí je činí výraznějšími a zvyšuje objem.

Opravatvary zubů

Maria Pogrebnyak na fotografii a videu ukazuje bezvadný úsměv.Rovnoměrná řada zubů a jejich oslnivá bílá barva jsou daleko od jejich přirozeného tvaru a stínu. Účinek hollywoodského úsměvu je dosažitelný u dýh. Toto jsou překryvy, které nahrazují horní vrstvu zubní skloviny.Jsou instalovány na vlastních zubech, poskytují ochranu a vytvářejí atraktivní úsměv.

Dnešní dýhy jsou k dispozici v mnoha odstínech různého stupně přirozenosti.Pogrebnyak se rozhodne pro zubní materiál bezvadné bělosti.Znamená to, že úsměv Maria Pogrebnyak není darem přírody, výsledkem kvalitní práce lékařů.

Tetování obočí

Maria Pogrebnyak má elegantní obočí čistého tvaru a přirozeného stínu.Na fotkách manželky fotbalového hráče s make-upem vypadají harmonicky.Předpoklady o tetování obočí potvrzují fotografie Marie bez líčení.Na domácím make-upu bez make-upu Pogrebnyakovy obočí vypadají stejně jako na fotografii z červeného koberce.

Rhinoplastika

Maria Pogrebnyak před a po plastické chirurgii byla majitelkou rovnoměrného nosu čistého tvaru.Podobné rysy lze zaznamenat na obrázcích její matky.Při srovnání fotografií obou žen je patrné, že Maria zdědila obrys nosu své matky.

Předpoklady o rinoplastice Pogrebnyak nejsou odborníky vždy potvrzeny a manželka fotbalisty je popírá.Maria říká, že nevidí místo chirurgické korekce nosu, ale profesionální sochařstvíMakeup je schopen zlepšit vzhled bez služeb estetické chirurgie.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Výsledky operací a veřejného mínění

Dnešní tvář a postava Marie Pogrebnyakové jsou výsledkem intenzivní práce na sobě a opakovaného chirurgického zákroku.Hvězda se zbavuje přirozených individuálních charakteristik a přibližuje svůj vzhled ideálu.

Označení standardu při provádění Pogrebnyaku:

 • tenká postava;
 • velká prsa;
 • nafouklé rty;
 • sněhově bílý úsměv;
 • jasné obrysy obličeje.

Veřejnost různě hodnotí moderní vzhled Marie Pogrebnyaku a metamorfózy, které se s ní vyskytly.Specialisté estetické chirurgie snadno identifikují důsledky plastické chirurgie.Fanoušci sekulární dívky jsou potěšeni jejím lesklým obrazem.

Detektivové obviňují Pogrebnyaka ze zneužívání plastů, přeměňují se v plastovou panenku a podezřívají ji z poruch příjmu potravy.Sama Maria nereaguje na negativní recenze o sobě.Říká, že je potěšena svým vzhledem a nestěžuje si na své zdraví.

Maria Pogrebnyak nyní

Dnes žije světská diva se svým manželem a dětmi v Moskvě.Pogrebnyaki jsou častými hosty společenských akcí a významných postav v kronice domácího showbyznysu.

Maria Pogrebnyak pokračuje v rozvoji módní značky osobněřídí celý proces vytváření modelů od počátečního nápadu po výběr tkanin a přizpůsobení sbírek.

Pogrebnyak věnuje hodně času dětem a rodině. Sama se zabývá přípravou a vzděláváním synů.Rodina nikdy neměla chůvu.Osobně bere děti a manžela do tříd a školení.Manželka fotbalového hráče je aktivním uživatelem internetu a sociálních sítí.Pogrebnyak podporuje veřejný zájem pravidelným publikováním nových fotografií a videí.

Instagram Marie Pogrebnyakové

Oficiální účet fotbalové manželky na instagramu @mariapoga_ vám umožňuje sledovat všechny metamorfózy v obrazu mediální osoby a sledovat ji v každodenním životě.

Obsah Instagramu Pogrebnyak:

 • selfies;
 • obrázky z událostí;
 • fotografie a videa z každodenního života rodiny Pogrebnyaků;
 • oznámení o výskytu diva v televizních diskusních pořadech;
 • profesionální focení časopisů a odkazy na publikace o Pogrebnyaku v tisku;
 • vyhlášení soutěží.Maria zve návštěvníky svého Instagramu, aby vyhrál oblečení od značky Maria Shatalova.

Zajímavá fakta

Podrobnosti o životě Pogrebnyaka jsou známy z rozhovorů se světskou dívkou a publikací o ní:

 1. V mládí se budoucí mediální člověk naučil malovat ikony.
 2. Mary je srovnávána s Victoria Beckhamovou.Manželka anglického fotbalisty se také podílí na módním designu a je matkou mnoha dětí.
 3. Pogrebnyak sama obarví vlasy a podává injekcepro tón pleti.
 4. Stilettos - častý dárek od Pavla Pogrebnyaka manželce.
 5. Kulinářský hit Pogrebnyaku - pečené ryby.
 6. Hvězdy Dom-2 Olga Buzova a Ksenia Borodina jsou přáteli fotbalové manželky.

Cena vzhledu

Přesný počet plastických operací, které Mary snáší, není znám.Přibližná cena dnešního vzhledu celebrit je známa za průměrné ceny za služby center estetické chirurgie a kosmetologie.Ceny jsou v rublech.

z 473 000
Typ postupu Náklady
Hyaluronová injekcelipové kyseliny 30 000
Plastic Bull Horn 80 000
Plnicí injekcedo lícních kostí 60 000
Odstranění kusů Bisha 65 000
Mammoplastika ze 150 000
Instalace dýh ze 48 000
Tetování obočí 40 000 [
Celkem:

Maria PogrebnyakDnes se vážně snažila vytvořit svůj obrázek.Fotografie světské osoby před a po plastické chirurgii nám umožňují posoudit rozsah chirurgického zákroku a vytvořit názor na výsledek změn, které byly provedeny ve vzhledu hvězdy za posledních 10 až 12 let.

Autor:Fursova Anna

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o Maria Pogrebnyak

Maria Pogrebnyak a její šťastné manželství: