Manikúra nehtů z mandlí 2019: nejlepší nápady.Design pro jaro, léto, podzim, zima

Hřebíky ve tvaru mandlí se v posledních obdobích staly trendem.Elegantní manikúra na nehtech ve tvaru mandlí je vhodná pro sebevědomé dívky.V roce 2019 jsou barvy od jemných pastelových až po šťavnaté světlé v módě.

Vlastnosti amygdalyformy hřebíků

Tvar hřebíků ve formě ořechů (mandlí) se nazývá mandlový tvar.Má užší část na špičce než na základně, silné zaostření chybí.Aby byla manikúra čistá a krásná, všechny nehty by měly mít stejnou délku a tvar.Takovou manikúru proveďte samidost obtížné, takže je lepší obrátit se na profesionály.

2019 manikúra nehtů ve tvaru mandle bude vyhovovat ženským, elegantním dívkám.Různé vzory a barevné palety pomohou zástupcům žen vypadat individuálně.Tvar nehtů ve formě mandlí volí dívky, které nejsou zatíženy domácími pracemi, protože je pravděpodobné, že nehty odlomí.

Amygdala nehty prodlužují prsty.Proto by ti s krátkými prsty měli myslet na takovou manikúru.

Francouzština

Klasická francouzská bunda vypadá oboustranně výhodně na jakékoli formě hřebu.Francouzština na mandlích ve tvaru nehtů bude vypadat velmi působivě.Klasická bunda se provádí na ploché desce, která je vymalována nahou.Špička hřebu je bílá.Kromě klasické verze si můžete vybrat bundu se špičkou jakékoli barvy, přidat design.

Francouzská manikúra je vhodná pro dívky, které pracují v kanceláři.Tento typ manikúry si dívky často vybírají pro manželství.

Antifrench

V posledních letech nová tendence k barvení - antifrench.U této verze manikúry je díra pokryta jednou barvou a celá deska jinou. Otvor se otáčí opačným směrem. Používá se jakákoli kombinace barev, která si dívka přeje.Pro důraz na nehty, můžete si udělat kamínky, kreslení.

Manikúra pro nehty ve tvaru mandlí v roce 2019 ve stylu antifrench bude vypadat zvláště krásně pro majitele nehtů střední délky.

Ombre

Zvláště populární v roce 2019 je manikúra ve stylu ombre.Jedná se o úsek dvou nebo více barev, když se jeden odstín změní na jinou barvu.

Ombre vypadá skvěle na jakékoli délce hřebíku, ale na dlouhých a středních nehtech vypadá výhodněji.Tento typ designu lze použít jako večerní i každodenní volbu.Ombre v pastelových barvách - perfektní manikúra pro svatbu.

Mramorový design

Mramorový design je další formou umění nehtů populární v roce 2019.S touto technologií je smícháno několik barev (obvykle dvě): čáry, které se podobají skvrnám na mramoru, se aplikují na monofonní desku pomocí párátka.Často používané bílé, černé, zelené a červené barvy, ale jsou možné i jiné možnosti.

Tento design se používá v každodenním životě jako večerní manikúra a manikúra.Na středně velkých mandlích ve tvaru mandle vypadá mramorová manikúra velmi krásná.

Lunární manikúra

Název lunární manikúry byl dán měsíčníkem (část nehtové desky na dně nehtu).U této formy designu je díra potažena jednou barvou, deska druhou. Díra může být bezbarvá nebo natřená ve dvou barvách. Další možností je, že hřebík je potažen jednou barvou, ale po díře se vloupá do bezbarvého ráfku.

Tento typ konstrukce na mandlích tvarovaných nehtech používají dívky s libovolnou délkou hřebíků.To je skvělá manikúra pro každý den.

Manikúra s výkresy

Manikúra s kresbami je oblíbená již několik let.V roce 2019 budou i nadále čerpat nehty ve tvaru mandle a další formy, což je módní prvek.Výkres na hřebíku závisí na představivosti a schopnostech manikéra.Můžete vykreslit kreslené obrázky, abstrakce, vzory, geometrii a další.Obvykle se kresba provádí na 1-2 hřebíky, vypadá to stylově.

Tento typ konstrukce lze použít pro každou příležitost.Do nového roku - příjemná zimní kresba, do 8. března - květiny, do 9. května - vlajka, na dětskou dovolenou - kreslená postavička a další.

Negativní prostor

Není to tak dávno, co se objevilo umění nehtů s názvem „negativní prostor“.Je to manikúra, ve které zůstává část nehtu nenatřená.Francouzský a měsíční design - odrůdy manikúry "negativní prostor".Jakákoli část hřebu však může zůstat nenatřená.Díky tomuto designu můžete vytvářet abstrakce, geometrické vzory.

„Negativní prostor“ na nehtech ve tvaru mandlí bude vyhovovat:

 • dívkám, které upřednostňují skromnou manikúru - s minimálním souborem linií;
 • sebevědomé dívky - komplexní návrhy s jasnými barvami.

Matná manikúra

Stále více dívek vybírá matné barvy v roce 2019.Tento typ manikúry vypadá vznešeně.Jeho podstatou je, že hlavní část desky (nebo úplně) je pokryta matným odstínem.Při matném použití kombinujte umění na nehtybarvy se kombinují s lesklým.

Taková manikúra ozdobí nehty každé dívky.

Důraz na jeden hřeb

Jeden hřeb můžete zdůraznit různými způsoby:

 1. Ozdobte kamínky.
 2. Vytvoření výkresu.
 3. Malování v jiné barvě.

Tento typ manikúry se objevil před několika lety a je stále módní.Důraz na jeden hřebík na mandlích ve tvaru nehtů je vhodný pro každodenní nošení a pro oslavy.

Provedení se třpytkami

Svítí v módě po dlouhou dobu, ale stále neztrácí svůj význam.Každý rok existují nové možnosti jejich použití.Nadměrné třpytky budou vypadat příliš komplikovaně, bez chuti a použití na 1-2 nehty přitáhne pozornost.Z flitrů můžete uspořádat vzor, ​​„posypat“ hřebík nebo malovat úplně lesklým lakem.

Třpytky - prvek slavnostního designu. Jejich použití bude relevantní pro různé akce, svatební manikúru, ale také pro každodenní nošení, bude takové nehtové umění vypadat velmi stylově.

Manikúra na mandlích ve tvaru nehtů s kamínky

Manikúra na mandlích ve tvaru nehtů 2019 s kamínky se častěji provádí při přípravě na sváteční akci.Důraz na 1 hřebík s kamínky bude vypadat velmi elegantně a bude přitahovat pozornost.

Deska s tímto typem manikúry je pokryta jedním tónem, kamínky jsou rozloženy na základně, ve vzoru nebo jako prvek na obrázku.

Manikúra s 3D prvky

3D manikúru lze provádět pomocí gelu nebo akrylu, jakož i režijních prvků.Pro jistější výsledek je lepší vyhledat pomoc profesionálního řemeslníka.

Takové umění na nehty lze provést pro jakékoli téma dovolené.

Pravěká manikúra

Pravěká manikúra na nehtech ve tvaru mandlí vypadá velmi výhodně.Představuje staré vzory na nehtech, často na jednom.Všechny ostatní hřebíky jsou natřeny čistou barvou.

Taková manikúra se provádí na tematických svátcích nebo při každodenním nošení.

Geometrie

Geometrie na nehtech je v posledních obdobích velmi módním trendem.Pomocí přímých čar a barev můžete nakreslit velké množství velmi velkolepých kreseb.I když na všech nehtech jsou geometrické vzory, nebude to vypadat vulgárně.

Geometrická manikúra je vynikajícím řešením pro každodenní nošení i pro prázdninové odbytiště.

Plain

Plain manikúra je klasika.Klidné, diskrétní barvy jsou vhodné pro jakékoli oblečení.Světlé, barevné barvy se mohou soustředit na ruce každé události.

Prostá manikúra na nehtech ve tvaru mandlí bude vypadat dobře s jakoukoli délkou hřebíků.

Ethno

Etnické vzory na nehtech jsou dalším způsobem, jak učinit něco neobvyklého a vyniknout.

Jako etnický design často kreslí:

 • mehendiho vzory;
 • Africké vzory;
 • lapač snů.

Hřebíky s etnickým vzhledem velmi stylové a přitahují pozornost.Technologie výkresu není snadno proveditelná a umí to pouze zkušený mistr.

Taková manikúra je žádána u dívek.Ethno design se nejčastěji provádí před cestami do zemí v Africe a Asii.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Návrh akvária

Akvarijní manikúra připomíná průhlednou nádobu, ve které je umístěna slída, korálky, peří a jiné ozdobné prvky.Zároveň nehty vypadají neobvykle, jasně a stylově.

​​

Taková manikúra je vhodná pro sebevědomé dívky, které chtějí vyniknout.Tento design je navíc vybrán pro slavnostní události.

Nude

Nude se překládá jako „nahý, nahý“.Proto by u tohoto typu manikúry měla být barva přirozená.Možná bude stín na hřebíku téměř neviditelný, ale ruce budou vypadat dobře upravené a upravené.

Nude odstíny zahrnují:

 • béžová;
 • světle růžová;
 • světle hnědá;
 • tělesně.

Taková manikúra bude vyhovovat jemným dívkám.Bude to také dobré pro dívky, které pracují v kanceláři s přísným oblečením.

Květinový tisk

Manikúru s květinovým potiskem můžete zdůraznit ženskost.S tímto typem designu, květiny nebo jiní jsou často líčeni na jednom hřebíkurostlin.Technologie je jednoduchá: všechny nehty jsou natřeny stejnou barvou a na 1-2 hřebíky je nakreslen obrázek květiny.

Takovou manikúru lze provádět na různých akcích, na cestách a „za každý den“.

Glitterová manikúra

Glitter je různobarevná dekorativní jiskra, přicházejí ve formě čtverců, hvězd, kruhů.Třpytky mohou oslavit jakoukoli manikúru.K obrázku můžete „posypat“ 1-2 prsty nebo rozložit třpytivý vzor.

Jeho použití závisí na představivosti mistra.Pomocí třpytky si můžete udělat francouzskou manikúru, ombre, kresbu, vybrat 1 hřebík.

Jarní manikúra 2019 pro nehty ve tvaru mandlí

Na jaře jsou také pastelové barvy v módě, stejně jako světlé barvy se vzorem, jiskří, geometrickými liniemi.

Módní světlé barvy budou:

 • citron;
 • růžová;
 • fialová;
 • nasycená modrá a zelená.

Jasné, šťavnaté tóny zlepšují náladu ve chvílích, kdy ulice ještě není dostatečně barevná.Častěji používané matné odstíny jsou ušlechtilejší.Bez nadměrného lesku vypadá skvrna hlouběji a bohatěji.

Z pastelových tónů je třeba zvážit:

 • bledě modrou;
 • růžová;
 • fialová;
 • světle žlutá.

Kombinace těchto tónů a přítomnost dekorativních prvků: květinový design, jiskry nebo třpytky, diskrétní vzory - přesněji odrážejí probuzení přírody na jaře.

nahá mandlenehty jsou velmi módní v jarní sezóně 2019.Světle růžové, pleťové tóny dělají nehty dokonaleji upravenými a jejich majitelé ženští.Tyto barvy jsou vhodné pro jakýkoli vzhled.

Letní manikúra 2019 pro mandlové nehty

Manikúra ve tvaru mandle 2019 v letní verzi představuje řadu bohatých barev a jasných vzorů.Francouzská manikúra je tradičně v módě.Deska může být malovaná v bledě růžové a špička nehtu - v bílé barvě.Chcete-li zvýraznit jeden hřebík, můžete vytvořit geometrický vzor v pastelových barvách.

Z jasných barev v prioritě:

 • oranžová;
 • zelená;
 • červená v různých barvách.
Manikúra na mandlích ve tvaru nehtů na léto.

Obrázky ovoce na nehtech jim dodají šťavnatost a jas.

Geometrické linie jsou stále v módě.Můžete vytvořit komplexní kresbu na 1-2 hřebíky nebo jednoduše, jednoduše - vůbec.Pro založení je vhodný klidný i jasný tón.Geometrie vypadá dobře v černé a bílé.Šatonový vzor dodá vašim nehtům slavnostní elegantní vzhled.Tato dekorace se nejlépe používá na jednom hřebíku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto
Podzimní manikúra 2019 pro nehty ve tvaru mandlí

Podzim je doba domácího tepla a pohodlí, což se odráží také v designu nehtů.„Lehká“ geometrie, nahé tóny, mramorový design, hladký povlak - co buderelevantní na podzim roku 2019. Mramorový design na zeleném pozadí, jako je malachit, nebo černé pruhy na bílém pozadí, jsou populární barevná schémata podzimu.

Nude odstíny s minimální geometrií (trojúhelníky v lunule nebo na špičce hřebu);rovné, formující postavy - možnosti, které musí módní módy zvažovat.Monofonní povlak, stejně jako důraz na jeden hřebík, jsou populární v každém ročním období, může být také použito na podzim.

Zimní manikúra 2019 na mandlích ve tvaru nehtů

Zima je doba sněhových vloček, sněhu, palčáek, nového roku, vánočního stromu.Právě tyto momenty jsou zobrazeny v umění nailů.

Bílé vločky na červeném a modrém pozadí jsou tradičně natřeny v zimě, zima 2019 nebude výjimkou.V rámci přípravy na nový rok dělají dívky novoroční nehtový design, který zobrazuje zvonkohry, sněhuláky, vánoční stromky.Někdo je omezen na jasné barvy a jiskry.

V zimě musíte věnovat pozornost 3D designu, matným tónům.

Moderní trendy nabízejí módním ženám obrovské množství barev a nápadů pro manikúru.Mandle ve tvaru nehtů v roce 2019 bude nejoblíbenější formou nehtů.Jakýkoli design na této formě nehtů vypadá stylově a přitahuje pozornost.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o manikuře na mandlích tvarovaných nehtech

Fotografie myšlenky na manikúru na mandlích ve tvaru nehtů:

Výběr nápadů pro manikúru: