Manikérový gel na leštění.Designové novinky 2019, fotografie, francouzské nápady, ombre, trendy barvy.Pokyny krok za krokem

Dobře upravené nehty s krásnou manikúrou jsou vždy v módě.Široký prostor pro ztělesnění designových fantazií poskytuje gelový lesk, který již milovali módy - to potvrzuje bezpočet fotografií na internetu.2019 slibuje, že potěší působivými novinkami sofistikovaných mistrů umění na nehty i amatérů.

Módní barvy manikúry pro krátké a dlouhé nehty

Barevná paleta skutečných odstínů v letošním roce bude představovat tři hlavní trendy.

 1. Příznivci přírodních tónů budou inspirováni tlumenými barvami béžové a růžové barvy: plavá, karamelová, krémová, pastelově růžová,broskev, barva šampaňského.Mezi studenými odstíny by měly být vybrány světlé tóny - akvamarín, bledě chrpy modrá, máta, pastelově zelená.Požadovány budou také průsvitné a průsvitné laky, které zdůrazňují přirozenou krásu nehtů.Přirozenost diktuje samotnou délku nehtů - měly by být krátké nebo vyčnívající 1-3 mm.
 2. Světlé barvy nezůstanou stranou: barvy přírody jsou nevyčerpatelné a zde nastaví tón.Na krátkých i dlouhých nehtech budou vypadat nasycené odstíny bobule a vína atraktivní: amarant, vínová, třešeň, lilek, zelená jablka.Večerní manikúra u příležitosti zvláštní oslavy umožňuje zvětšení vystupující části nehtové desky na 5 mm.
 3. Apoteóza módních novinek z roku 2018 ve světě manikúry je kovová.Gelové laky připomínající rtuť nebo tekuté zlato pomáhají vytvářet fantastický design, který se neomezuje pouze na efekt blesku, když jsou všechny nehty zcela natřeny takovým lakem.Je povoleno přikrývat se souvislou vrstvou 1-2 hřebíků na ruce a na zbytku se doporučuje používat takové silné tóny pouze pro aplikaci dekorů.

Achromatické barvy ztratí svůj význam: černá a bílá bude vypadat velkolepě v jakékoli kombinaci.

Francouzská manikúra 2019

Technologie provádění

Klasická francouzská manikúra neztratí v roce 2019 význam.a zároveň bude zahrnovat módní trendy.

Milníkyjeho výkon je nezměněn:

 1. Příprava nehtů pro nanášení laku. Tato položka by měla být brána odpovědně, protože tradiční bunda znamená maximum přirozenosti a minimum detailů, takže sebemenší vada na nehtové desce nebo nepřesná kůže kolem okrajů zkazí celý efekt.Hrana každé nehtové desky by měla být v perfektním stavu, protože je na ní kladen důraz.
 2. Základní nátěr. Odborníci doporučují předmaštění nehtů, protože jinak by základní deska a všechny následující vrstvy dobře nepřilnaly k nehtové desce a manikúra se rychle stane nepoužitelnou.K tomu jsou speciální odmašťovače, které se prodávají v kosmetických salonech nebo specializovaných prodejnách.Jako cenově dostupnější alternativa je vhodný odstraňovač laku na nehty, ethylalkohol nebo roztok kyseliny borité.
 3. Použijte vrstvu primární barvy. Tradičně se zde používá teplá škála tónů pokožky, hlavní věc je, že stín je dobře kombinován s barvou kůže rukou.V této roli je také populární bezbarvý lak, který maximalizuje nehtovou desku a zvyšuje přirozenost manikúry.
 4. Nakreslete linii úsměvu. Nejzajímavější jeviště vyžadující pevnou ruku a smysl pro styl od mistra.Klasická bunda vyžaduje, aby na vyčnívající části nehtu byl zobrazen dokonalý sněhobílý půlměsíc.Pro usnadnění této úlohy byly vytvořeny speciální šablony nálepek, které uzavírají hlavníčást nehtu a malovat přes vystupující, ale jejich použití vyžaduje určité dovednosti.Šablona navíc není schopna opakovat jednotlivé linie každého hřebíku, takže většina mistrů upřednostňuje vykreslit tento detail tenkým kartáčem.Úsměv nemusí být čistě bílý - vhodná je například barva slonoviny.
 5. Použití fixativu. Posledním dotekem, po kterém už nelze nic napravit, je transparentní vrchní povlak.Fixační prostředek dá nehtům trvalý lesk a umožní vám udržet manikúru v pořádku několik týdnů, což zabrání praskání nebo tření spodních vrstev.

Módní francouzská gelová polská bunda se zlatými postříkání

Nejlepší způsob, jak si zachovat svou oblíbenou manikúru pro gelovou polštář, je fotografie.Design noviny 2019, brilantní variace na téma francouzské manikúry, je více než hoden zajetí.

Zlato dělá bundu zvláště rafinovanou a luxusní a experimenty jsou podporovány nejen barvou, ale také grafickými prvky.Úsměv ze zlata úspěšně vyrazí jakoukoli ze skutečných barev sezóny a jeho tvar se může lišit od obvyklého půlměsíce po klikatá, vlna nebo asymetrický dvojitý proužek.

Specialisté navrhují několik metod pro aplikaci zlatých skvrn na nehty.Nejoblíbenější z nich - použití fólie, laku se třpytkami (třpytky a třpytky) a zlatého písku.

V prvním případě potřebujete fólii na manikúru, obvyklé nebude fungovat.Čáryúsměvy nejprve kreslete speciálním lepidlem, pak nechte zaschnout 2-3 minuty.Na lepidlo se nanese kus požadované fólie a jemně se připevní dřevěnou tyčí.Pak se fólie odtrhne a zlato na nehtech zůstane, poté se přikryjí vrchní částí.

Lak se třpytkou se nanáší na oblast úsměvu stejným způsobem jako lak jakékoli jiné barvy, je-li to nutné ve 2 vrstvách, aby se vytvořila hustší struktura pro zvýšení efektu blikání.Práce se třpytkami bude vyžadovat větší přesnost: třpytky budou muset být rozloženy rovnoměrně na okraji nehtové desky a je žádoucí, aby střed oblouku byl větší a třpytky byly na okrajích menší.

Profesionálové často kladou zlatý prach nikoli na samotný úsměv, ale na tenký proužek mezi úsměvem a hlavní barvou.K tomu se písek jemně nalije na hranici mezi květinami, odfoukne přebytek a poté aplikuje fixační prostředek.Další možností je vytvoření gradientového efektu úplným zakrytím okraje hřebíku zlatem, a pak postupným rozptýlením písku, který se vyřadí do středu desky.

Dodatek s francouzskými kresbami: květinový design

Francouzština může velmi organicky doplňovat různé kresby - například květiny.Stačí ozdobit 1-2 prsty na každé ruce a nemusí to být žádné konkrétní květiny - lilie, růže nebo sedmikrásky - můžete také znázornit fantastické rostliny.Hlavní věc je mít na paměti, že v harmonické manikuře by měl být celkový rozsah odstínů stejný.

Výkres se aplikuje ve stejné fázi jakousměj se.Tenký kartáč se používá jako nástroj, můžete také použít jehlu nebo párátko, které snadno odstraní elegantní okvětní lístky z kapky laku umístěné ve středu budoucí květiny.

Ani samotný úsměv na nehtech s přízvukem nemusí být stejný jako u ostatních - je dokonale nahrazen složitě kroutícím se stopkou.Ti, kteří nechtějí malovat na nehty, si mohou vybrat vhodné samolepky - manikúra se ukáže jako neméně krásná.

Kombinace francouzštiny s technikou rozbitého skla

Manikúra rozbitého skla je jednou z nejslibnějších návrhových novinek roku 2019, často se objevuje na fotografii vlesklé časopisy.

Podstatou technologie je, žekousky speciální fólie nebo holografického celofánuse nanášejí na gelový lesk hlavní barvy pinzetou, jejíž ostré úhly vytvářejí účinek fragmentů.Na tuto mozaiku je nanesen fixační povlak.

S touto módní technikou dokonale zapadá přísná bunda.Široce rozšířenou variantou je, že francouzská manikúra je jednoduše zředěna přízvukovými hřebíky, na kterých se třpytí šumivé objemné „fragmenty“, ale pomocí kousků celofánu nebo fólie je snadné na všech nehtech vytvořit asymetrické úsměvy, které budou vypadat stylově a originální.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na hřebíky pro začátečníky krok za krokem.Pokyny s fotografiemi.

Módní gel na manikúru v monochromatickém provedení

Monochromatická manikúra je naprosto univerzální a vždy oblíbená: je vhodná pro jakoukoli sezónu a nehty jakékoli délky.Je obzvláště důležité zvolit správnou barvu.Lak na nehty vždy vypadá výhodně, zejména na krátkých nehtech, a módní světlé tóny dodávají barvám kancelářský každodenní život nebo doplňují obraz na večírku.

Módní zákonodárci v roce 2019 tradičně doporučují výběr barev podle ročního období:

 • na zimu - odstíny bílé, modré, šedé, variace na téma metalické(Nový rok!);
 • na jaře se objevují barvy připomínající mladé zelené výhonky a růžové pupeny;
 • v létě se používají nejjasnější barvy - citron, blankyt, bobule;
 • Na podzim se očekává, že na nehtech nosí pomerančovou a horkou čokoládu.

Monochromatický je dobrý, protože nevyžaduje mnoho času na aplikaci a kdykoli můžete pomocí slunečních barev proměnit zimu v létě!

Na hladkých nehtech budou kamínky a jiskry vypadat skvěle, zejména pokud je lesk na matné matné.Tímto způsobem si můžete vybrat jako samostatné hřebíky, jako každý z nich.

Lunární design s gelovým lakem a fólií

Lunární manikúra s gelovým lakem se projevuje majitelům dlouhých nehtů, protože díky svému designu má vizuálně zkrácující účinek, což je patrné na fotografii.V roce 2019 se očekává nový nárůst zájmu o fólii, který posouvá manikúru měsíce na další úroveň.

V rámci hlavního trendu sezóny - přirozenosti - specialistépro zvýraznění měsíce doporučujeme použít zlatou a stříbrnou fólii.

Technologie:

 1. Hlavní barva gelu se nanáší na nehty a suší se.
 2. Na díru se nanáší speciální lepidlo (díra může mít tvar klasického půlměsíce nebo trojúhelníku).
 3. Na vysušené lepidlo se nanáší fólie a pečlivě se upevní.
 4. Po několika minutách se fólie náhle odstraní a kovová vrstva zůstává na díře.
 5. Použije se fixační prostředek a nehty se nakonec suší.

Manikúra s přechodným ombre na krátkých nehtech

Díky dobře vyrobené manikuře ombre jsou nehty neodolatelné!Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, musíte úspěšně vybrat kombinaci barev, která je obvykle 2-3, méně často - až 5.Přechod z jedné barvy do druhé lze umístit pod jakýmkoli úhlem: vodorovně, svisle, diagonálně a dokonce ze středu naperiferie.

Tato technika je úspěšně kombinována s manikúrou saka a měsíce a vertikální ombre vizuálně prodlužuje krátké nehty .Vykonávat takovou manikúru doma je docela reálné.K tomu potřebujete kromě běžného příslušenství pro manikúru také speciální houbu nebo jednoduchou houbu pro domácnost.

Technologie:

 1. Na nehty připravené na manikúru a pokryté průhledným podkladem se použije hlavní tón.Jako hlavní se obvykle volí nejlehčí z barev zvolených pro aplikaci.
 2. Razítko je vyrobeno: na kushouby, o něco větší než talíř na nehty, těsně vedle sebe, se aplikují malé pruhy květin v pořadí, v jakém by měly být na nehtu.Další možností je nanesení laku na fólii nebo jiný hladký povrch, a poté přitlačit houbou na povrch a tím na ni přenést barvy.
 3. Přesným pohybem se na hřebík aplikuje známka, přičemž rozmazané pruhy zůstávají jak na samotné nehtové desce, tak na kůži kolem ní.Před sušením je důležité nezapomenout očistit pokožku od gelového laku, jinak bude obtížné ji odstranit.
 4. Pro každý hřebík musí být houba s lakem připravena zvlášť, i když se na všech nehtových deskách předpokládá stejný vzor.
 5. Pokud výsledek odpovídá danému vzorku, vrstva barvy na nehty se vysuší a na něj se nanese fixační prostředek.

Pletená manikúra 2019: příjemné vzory na nehtech

Neuvěřitelně atraktivní pletená manikúra s gelovým lakem stále získává na popularitě.Fotografie, designové zprávy 2019 dobývají pocit pohodlí a tepla.Tato manikúra není jednoduchá, ale v případě potřeby ji lze provést doma, pokud pečlivě připravíte a budete postupovat podle pokynů.

Manikúra na gelové polštářce „Pletené“ je v trendu sezóny 2019. Fotografie ukazuje v tomto stylu aktualizovaný design nehtů.Novinkou je kombinace několika technik: lesklý a matný povrch, horizontální ombre a objemový design.

Simulace pletených vzorů kromě gelového laku a dalších prostředků nezbytných pro pravidelnou manikúrubude vyžadováno:

 • gel-paint- materiál podobný svými vlastnostmi jako gel-lak, ale s hustší konzistencí, která vám umožní vytvořit reliéf;
 • tenký kartáč , určený k kreslení obrázku na nehty;
 • sametový písek nebo akrylový prášek- tyto materiály pomohou znovu vytvořit strukturu vlněné příze.

Je třeba předem určit samotný vzor, ​​například odebrat skutečný pletený materiál nebo fotografii z internetu jako vzorek.Mistři se doporučují začátečníkům cvičit kresby vzorů na papíře a teprve poté přistoupit k manikuře.

Technologie:

 1. Barva podkladu se aplikuje na připravené nehty potažené bezbarvou bází.
 2. Sušené nehty jsou potaženy matnou vrstvou, čímž se získá přírodní struktura.
 3. Nejdůležitější fáze: pomocí tenkého štětce a gelové barvy se na nehty aplikuje vzor napodobující pletené vzory.
 4. ​​
 5. Pokud byla gelová barva dostatečně tlustá a ukázalo se, že vzor byl skutečně reliéfní, měli bychom pokračovat do závěrečné fáze, pokud ne, měli bychom kresbu opakovat s další vrstvou.
 6. Aby manikúra dosáhla maximální podoby nadýchaného svetru, poslední vrstva vzorů bez sušení se hustě posype akrylovým práškem nebo sametovým pískem, poté se suší pod lampou a kartáčuje se přebytečným kartáčem.

Pletená manikúra vypadá skvěle v kombinaci s technikou ombre.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice: Jak si stavět nehty gelovým lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Silvestrovská manikúra 2019 s kamínky a třpytkami

Novoroční design se vzorem „vánoční koule“

Míče na vánoční stromky jsou rozsáhlým tématem pro manikúrní fantazie.

Gel polish pomůže na nehtech realizovat design jakéhokoli míče, které se vám líbí z vánočního stromu nebo z krásné fotografie.

Nástroje a šperky pro manikúru by měly být vybírány v závislosti na požadovaném výsledku a úrovni dovednosti výkonného umělce.

Nejjednodušší způsob použití předem vyrobených nálepek. Dalším jednoduchým způsobem, jak znázornit lesklé vánoční koule, je použití drahokamů ve formě perlové hemisféry, které lze kreslit pouze tenkým štětcem.

Trochu komplikovanější provedení, ale výsledkem je kresba ve tvaru ideálu - lisování.Ideální kruh lze snadno získat pomocí teček s tryskou velkého průměru.Chcete-li se však cítit jako skutečný umělec, kreslete koule ručně.

Technologie:

 1. Připravené hřebíky se základní vrstvou jsou potaženy základním tónem, pokud možno světlým a neutrálním, takže vánoční koule na něm vypadají jasně.Šperky budou vypadat živější a objemnější na matném povrchu.
 2. Po vysušení se na nehtovou desku nanese kresba tenkým kartáčem: 1-2 kruhy na provázcích jako celek nebo 1 celá kružnice a půlkruh, jejichž druhá část se zdá být rozšířena až k hranici nehtu.Barva obrysu musí být vybrána vv závislosti na zamýšleném gamutu by se měl vyznačovat obecným pozadím.Kruhy budou vypadat přirozeněji, pokud vyobrazíte jeden z nich výše a druhý níže a řetězce mohou být rovnoběžné nebo vycházet z jednoho bodu.
 3. Nejzajímavější je malování míčků.Je užitečné předvést fantazii nebo se pokusit načrtnout z přírody.Akrylový prášek pomůže přidat klenotům objem a zajímavou texturu a jiskry a malé kamínky dodají záři a záři.

Stylisté doporučují zdobit 1-2 akcentové nehty tak jasným a zajímavým vzorem, aby manikúra nevypadala groteskně.

Novoroční design nehtů „kočičí oko“

„kočičí oko“ - účinek vytvořený na nehty pomocí speciálního gelového laku, který obsahuje nejmenšímagnetické částice.Tento lak se nanáší stejným způsobem jako obvykle, ale ihned po nanesení přidržujte malý magnet nad nehtovou deskou - a tyto částice se spojí a vytvoří zářivý pruh podobný kočičímu zorníku.

Při práci s touto technikou musíte zajistit, aby tito „žáci“ udržovali stejný směr na všech nehtech, jinak bude obtížné vytvořit harmonickou kompozici.Dokonce i zkušení řemeslníci zpracovávají a suší každý hřebík jednotlivě, aby dosáhli dokonalého účinku.

Taková manikúra se provádí v nasycených barvách, které vám umožňují jasně vidět magnetický proužek, a sama o sobě je velmi elegantní, takže byste měli být velmi opatrní ohledněvýběr dalších šperků.Hřebíky s přízvukem jsou často ozdobeny kamínky, například s nimi, kterým se vytváří díra, je-li „kočičí oko“ vyrobeno ve formě manikúry měsíce.

Další technikou, na kterou se mistři umění nehtů uchylují, je použití běžného laku, sladění barvy s magnetem, na jednotlivé hřebíky, takže výkresy a další podrobnosti nevypadají objemně.

Pro novoroční večírek jsou ideální jantarové a ohnivé tóny;také win-win možnost je malachit nebo ultramarín.Pro zdůraznění novoroční atmosféry bude vhodné zakrýt 1-2 nehty matným lakem v tónu a ozdobit elegantní sněhovou vločkou, číselníkem, zvonky, vánoční koule - jakékoli tematické kresby.

Nahá manikúra na dlouhých nehtech: 3D design

Fantastická kombinace „negativního prostoru“ odhalující nehtovou desku a miniaturní prvky designu nehtů vytváří unikátní „akvárium“ 3D-efekt.V roce 2019 tato novinka v oblasti manikúry získá popularitu navzdory složitosti provádění.

Neexistuje žádný základní tón, gelový lak se používá pouze pro nanášení výkresů na průhledný podklad, načež je kompozice pokryta fixační vrstvou.Zpravidla zůstává hlavní část nehtové desky v dohledu a dekorativní prvky jsou umístěny na volném okraji, takže 3D design je zvláště důležitý pro dlouhé nehty.Taková manikúra bude vhodně zdobit svatební fotografie.

Kromě výkresů může profesionální pánumístěte na povrch nehtu drobné ozdoby: krajky, flitry, kamínky, mušle, zrnka písku, sušené květiny, kousky fólie.Tato práce je dlouhá a pečlivá, ale účinek stojí za to!Hlavní věc je zde sledovat opatření a nepřekračovat hranice, kde končí krása a začíná vulgárnost.

Video o gelové polské manikuře: fotografie, novinky, design 2019

Novoroční manikúrní nápady: gelové polské designové novinky 2019:

Novoroční design lak na nehty gelu 2019: výběr fotografií:

Manikúra gelu lesk: nápady, design 2019: