Malování Loreal "Casting Cream Gloss".Paleta fotografií, návod k použití

Pro jemné zbarvení vytvořil Loreal Casting Cream Gloss bez amoniaku.Výrobci prohlašují, že získaný výsledek se zcela shoduje s paletou na balení fotografií.Je bez nepříjemných zápachů způsobených aromatickými přísadami a má bohaté zbarvení pigmentů, které dávají jasnou barvu.

Složení

Barvicí krém a vyvíjející se mléko mají jemné složení.Obsah škodlivých složek je minimální.Patří mezi ně benzyl a kyselina laurová, které mohou vysušovat vlasy.A také toluen, což je toxické průmyslové rozpouštědlo.Tyto složky jsou uvedeny na posledních pozicích seznamu, což znamená, že jsou ve složení obsaženy jen velmi málo.

Amoniaková barva neobsahuje.

Nahrazuje se ethanolaminem, derivátem amoniaku, který rovněž přispívá k zahájení barvicích reakcí, ale má mírnější améně nepříjemný účinek.

Základem barvicího krému je cetearylalkohol.Patří k mastným rostlinným alkoholům a má vlastnosti kondicionování.Propylenglykol a karbomer v kompozici jsou obsaženy jako zvlhčovače.Oxid křemičitý je schopen zadržovat až 60% vlhkosti uvnitř vlasů.

Zvláštní složkou miky je slída pro lesk a blikání kadeří. ​​Resorcinol a oxid titaničitý mají bělicí účinek na jakoukoli složku.Poskytuje také ochranu před škodlivými účinky slunce.Obsahuje přírodní barvivo - oxid železa.Vyvíjející se mléko je založeno na kyselině fosforečné a peroxidu vodíku.

Barva Casting Cream Gloss má amodimethicone jako balzám. Jedná se o kondicionovaný silikonový polymer schopný selektivního usazování pouze na poškozených částech vlasů.

Byly přidány příchutě, jako je limonen a citronellol, aby se vytvořil příjemný zápach.Nasycení barvy je zajištěno obsahem kyseliny citronové v fixačním balzamu.Royal želé je na předposlední pozici, což znamená, že je obsažena ve velmi malém množství.

Výhody

Hlavní výhodou barvy je nepřítomnost amoniaku v kompozici a přítomnost složek péče. Aktivní kondicionéry v procesu barvení ovlivňují vlasy a působí dotykovým kadeřům ve formě měkkých a příjemných.Vyvíjející se barvicí pigment je co nejblíže přírodním odstínům.Díky přidání slídybarvení dává vlasům blikající účinek.

Kromě toho se rozlišují tyto výhody:

 • malování šedivých vlasů;
 • minimální riziko alergických reakcí;
 • nevysušuje vlasy a pokožku hlavy;
 • dává hlubokou, zářivou barvu;
 • má příjemnou vůni;
 • Odstíny blond mají zjasňující účinek;
 • je vhodný pro poškozené vlasy;
 • relativně dlouhotrvající barvicí účinek.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Nevýhody

Jako nevýhody lze uvést následující body:

 • vysoké náklady;
 • je špatně vymytá kvůli krémové struktuře;
 • není možné nanášet barvy, pokud byly předtím obarveny henou a tónovacími šampony - barva nebude přijata;
 • nelze použít k malování obočí, řas;
 • je barva rovnoměrně vyplavena po celé délce.

Negativní důsledky mohou být získány, pokud dojde k porušení pokynů. Aby se zabránilo alergiím, je povinný test citlivosti. Nepoužívejte barvu 2 týdny po ukončení.
Při opětném zabarvení nebude možné provést bez aktualizace zarostlých kořenů, protože se barva časem vyplavuje.

Je barva Loreal škodlivá?

Poškození způsobené použitím Loreal barvy je možné, pokud je osoba náchylná k alergickým reakcím.V kompozici je přítomno minimální množstvílátky, které jsou alergeny.

Patří sem aromata aminofenolu nebo hexyl skořice.Složky z kategorie toxických a karcinogenů mají střední nebo nízký stupeň nebezpečí.Kyselina fosforečná, která je součástí vyvíjejícího se mléka, může způsobit podráždění očí a pokožky.

Škody způsobené látkami, které způsobují suchost, jsou kompenzovány velkým počtem hydratačních složek.Struktura vlasů z důvodu nepřítomnosti amoniaku není narušena.Proto je poškození nátěrem minimální nebo chybí.

Barevná fotografická paleta

Lesklá barva Loreal Casting Cream Gloss (paleta na fotografii balíčku a název vám pomůže vybrat správný tón) je aktuálně relevantní, protože je pozorovánoobecná tendence k přírodní kráse.Všechny odstíny jsou co nejblíže přirozenému stínu kadeří.

Fotografie z barevné palety barev Loreal Casting Cream Gloss

Paleta původně zahrnovala 28 barev.Dnes vydali výrobci více než 50 odstínů v 5 kolekcích.Nejširší výběr poskytují vládci světle hnědých a kaštanových tónů.V lince Casting Cream Gloss pro ně existuje více než 25 vhodných možností. Po výběru požadovaného odstínu můžete matnější barvu zesvětlit a přidat k ní přirozený lesk bez výrazné změny.

Pro tmavé a světlé kadeře existuje asi 10 možností stínování.Rozjasňující barvy mohou odbarvovat 1-2 tóny.Obsahují komponenty, které zabraňují žloutnutí.

Hlavní kolekce značky:

 1. „Shiningblond “- představuje světlé barvy.
 2. „Ledová čokoláda“ je světle hnědá.
 3. „Kaštanový lesk“ - tmavě hnědé tóny.
 4. „Black Silk“ - černé odstíny.

Blondýnky

Paleta barev Loreal obsahuje 11 odstínů pro blondýnky.Klasické blondýna lze dosáhnout pomocí tónového čísla 801 zvaného „světlý blond popel“.Světlejší tóny a šedé odstíny se získají po nanesení barvy Casting Cream Gloss Paint pod čísly 1010 a 910.

Odstíny 8304 a 8034 jsou natřeny v teplejším karamelovém a medovém odstínu zlatým odstínem.Perleťka je k dispozici ve dvou verzích - světle blond a světle světle blond, čísla 810 a 1021. Fotografie na obalu jasně ukazují jejich rozdíl o 2-3 tóny.Teplý krémový odstín představuje číslo 1013.

Hnědé odstíny

Paleta pro světle hnědé a hnědé vlasy obsahuje čokoládové, kávové a karamelové tóny.Pro vytvoření studené barvy se samotný název vztahuje na slova „mrazivý“ a „led“.

Patří sem:

 • „kakao s ledem“ - č. 412;
 • „mrazivá čokoláda“ - č. 515;
 • „mrazivý vzhled“ - č. 613.

Řada „Chocolate Frosting“ kombinuje teplejší tóny, například „čokoládový fondant“ nebo „čokoládový suflé“, čísla 525 a 723.

Chcete-li vytvořit teplý stín, musíte vybrat jménase slovy „mléko“ nebo „karamel“.Celkově je pro světlovlasé dívky nabízeno více než 30 tónů.

černé odstíny

Barva „Loreal Casting Cream Gloss“,paleta na fotografii, která bude představena později, je také oblíbená mezi brunetami.Účelem je nejen vytvořit sytější černou barvu, ale také získat odstíny červené bobule.

Tyto barvy jsou uvedeny ve sbírkách Black Shine a Black Silk. Patří sem čísla 262 a 360. Jedná se o odstíny černého rybízu a třešně.Pro tmavou černou barvu jsou vhodné odstíny „černé vanilky“ nebo „tmavé čokolády“.Číslo 210 dává modro-černý odstín.

Doposud se výběr barvy pro brunety značně rozšířil - z 5 na 10 barev.

Jak vybrat barvu: odborná rada

Při výběru odstínu pro zbarvení je třeba vzít v úvahu typ barvy, který se skládá ze 3 prvků:

 • barva vlasů;
 • oko;
 • kůže.

Typ barvy je definován jako teplý nebo studený.Druhým je bledá, světle růžová kůže.Oči jsou většinou hnědé nebo modré.Popelníky, blondýnky jim budou vyhovovat.

Je třeba se vyhnout červeným a zlatým tónům, protože dodávají pokožce červený odstín.Teplým typem je broskvová kůže, zelené, světle hnědé oči.Přirozený odstín jejich pramenů je často kaštan.Měli byste si vybrat stejné teplé odstíny zlata.

Existuje několik metod pro stanovení tónů pleti.V rukou vidíte žíly.V chladném typu mají modrý odstín, zatímco v teplém typu je zelený.Dalším způsobem je přilepit na obličej bílý list papíru nebo látky.Na bílém pozadí je snazší rozpoznat tón pleti.

Pokud je růžová, pak studená platinová blondýnka zdůrazní zarudnutí.Růžová je nejlépe neutralizována popelovými odstíny.Nažloutlá kůže není kombinována se zlatými tóny.Dobrou volbou pro ni jsou kaštany a červené odstíny.U tmavé pleti potřebujete jasně sytější barvu vlasů a ztlumené tóny mohou učinit obraz nevýrazným.

Lidé s bledou pokožkou musí být při výběru obzvláště opatrní. Černá barva může výrazně zvýšit jejich věk.Při výběru blond mezi kolekcemi musíte vzít v úvahu, že zlato je vhodné pro teplý typ a popel pro studený typ.

Přirozená barva kadeří hraje také důležitou roli.Pokud je ve srovnání s přirozenou barvou vybrán příliš světlý odstín, nemusí být požadovaného účinku dosaženo.Proto si blondýnky mohou vybrat ze širší škály odstínů.

Konečná volba by však měla být založena na typu barvy kůže.Obvykle přírodní blondýnky jsou vhodné barvy, jako je světlý kaštan a med.U světlovlasých dívek je vhodnou volbou červené a měděné tóny.Tmavý kaštan je vhodný pro zlatý kaštan.

Majitelem jakékoli barvy vlasů se může stát brunetka.Musíme si však pamatovat, že je obtížné se toho zbavit.Kaštan se doporučuje pro poškozené a matné vlasy.

Na základě zobecněných informací tabulka ukazuje možné barevné možnosti z palety barev Loreal Casting Cream Gloss:

Typ barvy (přírodní barva vlasů) Teplý Studený
Blond 801

1013

9304

1021

1010

910

světle hnědá 7304

6354

663

613

700

535

Kaštan 743

534

553

515

415

635

Tmavý 300

412

525

100

513

600

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih nastřední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Obsah balení

Loreal Casting Cream Gloss má následující sadu:

 1. Plastzkumavka s barvicím krémem o objemu 60 ml, která udává číslo tónu.
 2. Láhev s vyvíjejícím se mlékem, která je vybavena vydávací hubicí pro nanášení barvicí směsi.
 3. Balzám na péči.
 4. Rukavice v plastovém nebo plastovém obalu.
 5. Pokyn.

Sada je standardní a neposkytuje další prvky.

Návod k použití

Abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte jasně dodržovat pokyny.Existují dva způsoby, jak jej použít - pro barvení poprvé a pro dříve zbarvené vlasy.

Při prvním lakování s instrukcí se doporučuje následující sled akcí:

 1. Přidejte barvivo do vývojového mléka a promíchejte.
 2. Připojte aplikátor k injekční lahvičce.
 3. Při provádění postupu používejte rukavice.
 4. Barva se nanáší na nemyté mokré prameny.
 5. Naneste kompozici, rovnoměrně rozložte na kadeře hřebenem a masírujte rukama.
 6. Doba expozice je 20 minut.Při malování šedivých vlasů můžete barvu nechat dalších 5 minut.
 7. Důkladně opláchněte vodou.
 8. Naneste pečující balzám po celé délce, nechte působit 2 minuty.
 9. Vyplavte.

Když se barvení opakuje, kompozice se aplikuje na dorostlé kořeny a po 15 minutách.distribuovány po celé délce.Jinak jsou akce podobné.

Lesklý lak Loreal Casting Cream (paleta na fotografii se může lišit od výsledku získaného doma) je k dispozici v množství dostatečném k zabarvení krátkých nebo středně dlouhých kadeří.Pro dlouhé prameny budete potřebovat 2 lahve produktu.

Kontraindikace pro použití

Barva se nedoporučuje pro vlasy, které byly chemicky exponovány - zvlnění nebo změna barvy.Barvení lze provést nejdříve po 2 týdnech.

Nepoužívejte barvy:

 • , pokud jste již dříve pozorovali alergické reakce na barvicí látky, včetně heny;
 • pokud jsou na pokožce hlavy odřeniny;
 • s individuální nesnášenlivostí na jednotlivé komponenty.

Pravidla skladování

Skladovatelnost je 36 měsíců, při teplotě +6 až +25 stupňů a relativní vlhkosti 55-70%.

Otevřenou zkumavku je možné skladovat až 18 měsíců.Kryt musí být pevně uzavřen.Úložiště je chladné, bez přímého slunečního světla.
Připravená směs se nesmí skladovat.

Cena

Cena barvy lesku na odlévání v Rusku v průměru činí 389 rublů.Není to nejdražší produkt z řady barev Loreal.V jednom internetovém obchodě stojí 20-50 rublů.nižší ve srovnání s Excellence a Prodigy.

Podle krajů je průměrná cena rozložena takto:

NovosibirskKrasnojarsk
Moskva) Petrohrad Irkutsk Dálný východ
399 rublů.320 rub.442 rub.310 rublů.425 rub.470 rub.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Tipy pro péči o obarvené vlasy

Doporučení odborníků pro péči o obarvené vlasy spadá do několika základních pravidel:

 • V den barvení nemyjte vlasy, protože pigment trvá přibližně 72 hodin, než se na vlasy úplně usadí.To pomůže zabránit vyblednutí barev.
 • Pro barevné kadeře používejte přípravky zvláštní péče. Nedovolují, aby se barvivo vymylo a zakrylo vlasové šupiny.
 • Zamezte tepelným účinkům.Pokud je nevyhnutelné sušení fénem nebo horkým stylem, použijte tepelnou ochranu.
 • Minimalizujte vodní postupy, protože jakákoli vlhkost nepříznivě ovlivňuje jas barev.
 • Důkladně se umyjte, aniž byste je vyždímali nebo otírali ručníkem.Výhodnějšístudená sprcha, barva mizí z horké vody.
 • Nepoužívejte masky na opravy po dobu 2 týdnů.Odhalují vločky, zatímco vlasy ztrácí pigment.
 • Pravidelně obnovujte konce vlasů tak, aby si udržel dobře upravený vzhled.Stačí to udělat jednou za 2-3 měsíce.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků po použití barvy z palety lesku Loreal Casting Cream Gloss jsou většinou pozitivní.Takové hodnocení je 87 ze 100 vystavených.Protože se výhody nazývají snadnost použití, nedostatek zápachu, jasná barva a lesk.

Spotřebitelé považují nevýhody barvy za neúplné zastínění šedivých vlasů a rychlé vymytí barvy.Někteří uživatelé hlásí, že výsledek neodpovídá barvě uvedené na fotografii balíčku.Barvu doporučuje 90% kupujících.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o barvě Loreal Casting Cream Gloss

Recenze o zjasnění barvy LorealCasting Cream Gloss: