Make-up pro hnědé oči a tmavé vlasy pro každý den, svatba, večer.Foto a krok za krokem návod, jak udělat

Pomocí správně aplikovaného make-upu můžete snadno upravit vzhled tak, aby se úspěšně vytvořil jakýkoli vzhled.Makeup pomáhá klást důraz na správná místa a odvrátit pozornost od nedokonalostí.Stejný make-up nemůže ideálně vyhovovat žádnému obličeji.

Make-up by měl být aplikován s ohledem na barvu očí, vlasů a pokožky, jednotlivé rysy obličeje, jako je tvar očí a tvar rtů. Majitelé hnědých očí a tmavých vlasů mohou experimentovat s make-upem, protožes touto kombinací dat můžete použít velké množství barev a technik.

Paleta očních stínů

pro hnědé oči a tmavé vlasy je dovoleno vytvářet pomocí dekorativní kosmetiky různých barev.Je nutné vzít v úvahu odstín barvy očí a pokožky.

Jmenovitě:

 • Majitelé tmavě hnědých očí jsou vhodnými stíny všech odstínů.hnědé, šedé nebo ocelové, klidné zelené a švestkové květy.
 • Odstíny zlaté a olivové barvy, všechny odstíny zelené a celá paleta hnědých odstínů jsou dokonale kombinovány s hnědozelenými očima.
 • Oči „medového“ odstínu odpovídají klasickým hnědým paletám, zeleným a zlatým odstínům.Přidání výraznosti vzhledu a zdůraznění hloubky očí pomůže stínům fialové škály.
 • Nejbohatší výběr barev pro stíny je k dispozici pro spravedlivou polovinu s klasickými hnědými očima, které nejsou příliš tmavé barvy a bez skvrn jiné barvy.Mohou používat bohatou paletu hnědých odstínů od nejtemnějších po velmi světlé.Kromě toho jsou odstíny černé, broskvové, lískových oříšků, švestek, stejně jako měkké růžové a fialové odstíny ideální pro oči této barvy.

Doporučuje se používat modro-modrou paletu stínů co nejpečlivěji a pouze pro večerní líčení.Jinak hrozí, že vypadáte příliš chytře.Při výběru barvy stínů nezanedbávejte tak důležitý indikátor, jako je barva kůže.

​​

Ženy se zimním barevným odstínem jsou vhodné pro břidlicové a hnědé odstíny.Oční make-up s béžovými, zlatými, zelenými a švestkovými odstíny je vhodný pro letní barevný typ.

Jaké oční linky a řasenky použít

Při výběru oční linky byste měli dodržovat stejná doporučení jako pro výběr stínů.Výhra-win možnost je klasické černé oční linky.Bude vyhovovat všem bez výjimkymajitelé hnědých očí a tmavých vlasů, bez ohledu na barvu pleti.

Výběr řasenky je také široký.Je dovoleno používat známé černé a tmavě hnědé odstíny a modré nebo zelené barvy.Vše záleží na vytvářeném obrazu.

Jaká barva rtěnky je vhodná pro hnědé oči a tmavé vlasy

Správně zvýrazněné rty způsobují, že obličej vypadá mladší.Pokud je barva rtěnky zvolena nesprávně, oční make-up se neuloží.Při výběru odstínu rtěnky hraje důležitou roli nejen barva očí a vlasů, ale také barva kůže.

Zde jsou některá doporučení pro výběr odstínu rtěnky pro ženy s tmavými vlasy a hnědýma očima:

 • Červené rty budou vypadat přiměřeně na světle „studené“ kůži, světle růžové a vinné odstíny.Vybraná rtěnka by však měla být tónována za studena.
 • Rtěnka světlých šarlatových, cihlových a hnědých odstínů harmonizuje s tmavou pokožkou.
 • Majitelům jantarové kůže jsou zobrazeny všechny teplé odstíny rtěnky.
 • Ženy s neutrální barvou kůže měly větší štěstí než ostatní.Mohou si vybrat rtěnkový tón ze všech odstínů červené, růžové, hnědé a švestky.

Nejlepší kombinace barvy oční stíny a rtěnky

Pro získání opravdu dokonalého make-upu je důležité zvolit správnou kombinaci stínu + rtěnky.Zářivě červená rtěnka v kombinaci s bohatým bylinkovým stínem na očích může jen stěží vytvořit luxusní vzhled.

Kosmetika pro hnědé oči a tmavé vlasypomáhá být neodolatelnou pro každý den, díky velkému výběru různých odstínů v kosmetice

Aby byl make-up skutečně dokonalý, lze se řídit již osvědčenými barevnými kombinacemi.

Rtěnka a oční stíny:

 1. Časem zkoušeným roztokem je červená nebo rtěnka na rty a odstíny béžové nebo taupe.
 2. Broskvová rtěnka je vhodná pro odstíny smaragdové barvy.
 3. Pomocí zlatých odstínů a červené rtěnky můžete vytvořit nádherný večerní vzhled.
 4. Pokud hnědé oči s tmavými vlasy používají modré odstíny, doporučuje se na rty použít růžovou rtěnku.Tato kombinace vytvoří obrázek v retro stylu.
 5. Při výběru korálových odstínů rtěnky se doporučuje upřednostňovat odstíny vlašských ořechů nebo odstín šampaňského.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Jak udělat make-up obočí

Vzhledem k tomu, že vlasy jsou od přírody tmavé, není třeba obarvovat a kreslit obočí.Aby obočí dokonale vypadalo, musíte jim pinzetou dát správný tvar.Dalším krokem bude jejich česání.

To se provádí speciálním štětcem ve směru růstu vlasů.Chcete-li zachovat tvar, který byl vytvořen po celý den, doporučujeme jej upevnit transparentním voskem na obočí.Pokud je linie obočí přerušena kvůlinepřítomnost v jakékoli části vlasů, musíte čerpat obočí tužkou.

Doporučuje se hnědý nebo grafitový odstín.Pro večerní líčení je povoleno černé uhlí na obočí.

Snadný každodenní make-up

Makeup pro hnědé oči a tmavé vlasy pro každý den může být minimální vzhledem k přirozenému jasu žen s takovým vzhledem.

Postupné světelné doplňování se provádí následovně:

 • Kůže obličeje se čistí a aplikuje se denní krém.Pak počkejte, až se dobře vstřebá.
 • Make-up se aplikuje na obličej.
 • Nedokonalosti masky s korektorem.
 • Použijte tón na obličej.
 • Tvarujte obočí.
 • Zvolený odstín očí se aplikuje na oční víčka.Pro denní make-up by se neměly používat jasné barvy.
 • Řasy jsou obarveny řasenkou.
 • Rty jsou pokryty světlem průsvitného lesku.

Světelný make-up pro každý den je připraven.

Nude makeup

Make-up pro hnědé oči a tmavé vlasy v nahém stylu zahrnuje použití barev, které jsou co nejblíže přírodním masům a růžovým odstínům.

Chcete-li získat co nejpřirozenější make-up, musíte nahé:

 • Na očištěnou pokožku obličeje aplikujte základ pod make-up.
 • Rozložte základ nebo tekutinu v tenké vrstvě.
 • Kdykoli je to možné, zlikvidujte použití červenání nebo prášku.Pokud se bez nich neobejdete, musíte použít produkty, které neobsahují lesklé částice.
 • Prooční make-up v nahém stylu, matné odstíny béžové nebo světle hnědé odstíny jsou povoleny.Řasy pokrývají 1 vrstvu řasenky.Hrudky by se neměly vyhýbat.
 • Obočí by mělo být vyčesáno a upraveno speciálním voskem.Pokud se neobejdete bez použití tužky, můžete použít hnědé odstíny, které jsou co nejblíže přirozené barvě vlasů.
 • Rty se doporučuje malovat pouze rtěnkou v pastelových barvách.Ideální možností je obejít se bez něj a používat transparentní lesk nebo hygienickou rtěnku.

Večerní make-up - krok za krokem s fotografií

Pro večerní make-up se doporučuje použít světlejší odstíny než pro denní dobu.Musí být vybírány nejen s ohledem na barvu očí, vlasů a pokožky.Je nutné, aby výsledný make-up byl v souladu s účesem a vybraným oblečením.

Když je vybráno barevné schéma, můžete přistoupit k vytvoření makeupu:

 • Základ se aplikuje na očištěnou a zvlhčenou pokožku obličeje.Dále musíte maskovat nedokonalosti kůže korektorem.Poté je obličej zakrytý základem.
 • Pro večerní pohled je třeba obočí zatemnit.Chcete-li to provést, navíc je malovat tužkou.Dále fixujte tvar voskem.
 • Shrňte sliznici horních víček tmavou tužkou.Poté aplikujte stíny vybraných barev.Oblast pod obočím je pokryta světlými odstíny masového odstínu s matným efektem.
 • Selháníhorní víčko pro růst řas tužkou nebo oční linky.Řádky by měly být jasné a živé.
 • řasy jsou barveny řasenkou ve 2-3 vrstvách.Zajišťují, aby na nich nebyly žádné hrudky.Pro večerní make-up musíte použít černou uhlí řasenku.K dosažení požadovaného účinku je povolena zelená nebo tmavě modrá řasenka.
 • Odstínte rty zvolenou barvou rtěnky.Při výběru jasných odstínů je třeba kreslit tužkou, která odpovídá barvě rtěnky, kontur rtů.
 • Použít červenat.Ve večerním líčení by měly být s blikajícími částicemi.

Je důležité vzít v úvahu, že při výběru jasných stínů by měly být rty pokryty „klidnými“ odstíny.Důraz by měl být kladen na oči nebo na rty.Současné zvýraznění není povoleno.

Make-up v orientálním stylu

Make-up v orientálním stylu bude muset čelit téměř každému majiteli hnědých očí a tmavých vlasů. Ve ​​skutečnosti se jedná o typ vzhledu, který je obdarován většinou orientálních krás.

Chcete-li vytvořit make-up v tomto stylu, musíte dodržovat několik jemností:

 • V arabském make-upu je nutně přítomno oční linky.Přítomnost výrazných linií, nakreslených rohů - charakteristický rys tohoto make-upu.
 • Stíny by měly obsahovat třpytky nebo perleti.
 • Obočí by mělo být obarveno černou nebo tmavě hnědou tužkou a upevněno voskem.
 • Pro barvení řas by měla být použita sypká řasenka.Je velmi důležité správně barvit řasy ve vnějším rohu oka.
 • Osoba musímají broskev, tmavý nebo zlatý tón.
 • Světlá rtěnka se nepoužívá k vytváření orientálního make-upu.Přijatelné jsou pouze přírodní odstíny se světlou texturou.

Při vytváření obrazu orientální ženy není zakázáno používat falešné řasy.

Smokey Ice pro hnědé oči a tmavé vlasy

Makeup pro hnědé oči a tmavé vlasy, vyrobený technikou Smokey Ice, ve 20. až 30. letech XX. Stoletíprovádí pouze v černých barvách. Jeho moderní varianta umožňuje použití jiných odstínů.

Technika krok za krokem:

 1. Příprava kůže - nanášení základu nebo základu.Prášková víčka.
 2. Horní víčko je svrženo podél linie růstu řas bez mezer.K tomuto účelu by mělo být použito měkké oční linky.Stínujte výslednou čáru.
 3. Na stínovanou linii se aplikují stíny.První by měl být nejtmavší odstín vybraného gamutu.Mělo by být zastíněno.
 4. Stíny světlejšího stínu jsou položeny na hranici stínování.Opět peří.Je povoleno používat třetí odstín, dokonce světlejší, ze stejného barevného schématu.
 5. Dolní víčko se sklopí stejnou tužkou jako horní.Blíže k vnějšímu rohu oka by měla být linie širší.Linie oční linky je také zastíněna.
 6. Na vnějším okraji horního víčka je nakreslena „šipka“, která by měla být ke konci širší.
 7. Tmavé řasy a rty přidejte trochu červenat.

V makeupu, kde je kouřový led, nenaneste jasnou rtěnku.

Svatební makeup

Obraz nevěsty vylučuje použití příliš jasných a chytlavých odstínů v make-upu.Obrázek by měl být jemný, romantický a tajemný.Dívky, které mají hnědé oči a tmavé vlasy, by měly věnovat pozornost zlatým nebo písčitým barvám stínů.Odstíny béžových, zelených, lila nebo světlých terakotových odstínů pomohou vytvořit požadovaný obrázek.

Vložka by měla být střední tloušťky.S touto technikou můžete dosáhnout tajemství.Při výběru rtěnky by měly být upřednostněny světle růžové, vínové, béžové nebo korálové odstíny.Je povoleno třpytky s karamelem nebo stejným odstínem korálů.

U žen starších 45 let

Starší ženy by při vytváření makeupu měly vylučovat světlé odstíny.Černou barvu stínů, tužek, řasenky a oční linky doporučujeme nahradit hnědou.Je lepší kompletně odmítnout oční linky.Je obtížné rovnoměrně aplikovat na věkovou kůži víček.Tužka a stíny dokonale zvládnou tento úkol.

Z palety pro oční make-up by měly být vyloučeny také červenohnědé, modré a fialové tóny. Doporučuje se odmítnout intenzivní barvení dolních řas. Je žádoucí omezit se pouze na oblast vnějšího okraje oka.

Makeup na obočí se také mění s věkem.Růst vlasů se zpomaluje, v některých oblastech se úplně zastaví.Je třeba pravidelně kreslit čáru obočí.Pro tytoJe lepší použít stíny místo tužky.

S jejich pomocí musíte dát obočím nejvhodnější tvar (čárka), protože kulatá obočí vypadají směšně na tváři ženy ve věku 45 let.Okraj obočí by neměl být pod vnějším rohem oka.Při kreslení obočí se doporučuje použít stíny s tahy.Směr linií by měl být rovnoběžný s linií růstu vlasů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Pravidla pro nanášení make-upu​​

Před zahájením nanášení make-upu je nutné připravit pokožku pro další manipulace.Po očistě naneste na pokožku zvlhčovač.Důležitým bodem - krém by měl být hydratační, protože se vstřebává co nejrychleji do pokožky obličeje a vytváří vynikající základ pro budoucí make-up.

Při nanášení make-upu musíte dodržovat několik pravidel pro používání kosmetických přípravků:

 • Nedoporučuje se nanášet základ prsty.Tato technika zabraňuje rovnoměrné distribuci produktu.V důsledku toho bude základna viditelná pro ostatní a vytvoří efekt „masky“.Pro dosažení co nejpřirozenějšího pokrytí obličeje tonikem by měla být aplikována a distribuována houbou.
 • Pro větší přirozenost lze tonizující látku aplikovat nejen na obličej, ale také na krk, uši a oblasti za nimi.
 • Rovnoměrněnaneste drobivé stíny, navlhčete kartáč a aplikujte je.Za tímto účelem navlhčete vlhkým hadříkem nebo předem navlhčenou bavlněnou podložkou.
 • Pokud se stíny během aplikace osprchovaly, můžete je odstranit houbou se zbytky nadace.

Několik profesionálních tipů:

 • Můžete použít trochu červenání pod samotným obočím blíže k nosu.Tato technika může dát svěžest vzhledu.
 • Při použití jatečně upraveného těla ve více vrstvách byste neměli čekat, než každá z nich zaschne, než nanese další.
 • V oční make-upu je maximální počet odstínů stínů 3. Všichni by měli být ve vzájemném souladu.

Majitelé hnědých očí a tmavých vlasů mohou při líčení používat širokou škálu barevných kombinací a technik líčení.

Můžete bezpečně experimentovat s barvami a jejich kombinacemi.Hlavní věcí je nezačít experimenty, pokud je na to příliš málo času.

Design:Mila Fridan

Video o make-upu pro hnědé oči a tmavé vlasy

Rychlý make-up prohnědé oči:

Makeup pro hnědé oči: