Lotseril lak z nehtů houba.Návod k použití, analogy, cena, recenze

Poškození nehtů plísní vede k jejich delaminaci, na nehtech se tvoří ošklivé zhušťování, které způsobuje nepohodlí jak u pacientů, tak u ostatních.Tato nemoc způsobuje nepohodlí a můžete se v ní nakazit na jakémkoli veřejném místě, počínaje bazénem, ​​lázeňským domem a končící nemocnicí nebo kosmetickým salonem, pokud není náležitá péče o nástroje.

Loceryl je antimykotikum pro nehty, dostupné ve formě laku, za dostupnou cenu, za dobré recenze, zatímco u typu účinku existují podobné prostředky.

Složení

Lak Loceryl je droga, která má dobré recenze.Za přijatelnou cenu pro spotřebitele.Amorolfinhydrochlorid je účinná látka z nehtů, která převážně ovlivňuje infekci.Ve složení jsou také další složky, které poskytují požadovanou konzistenci a vlastní vlastnosti.

Forma pro uvolnění

Loceryl, lak na nehty na nehty (recenze, cena, analogy jsou uvedeny ve výrobku), umístěné v láhvi z tónovaného skla, uvnitř je polymerová vložka, který je určen k ochraně laku před vyschnutím. Bubliny se dodávají v objemech 1,25 ml, 2,5 ml a 5 ml.

Lotserilní lak na nehty je účinným nástrojem, který se s problémem vyrovnává a používá se k prevenci.

Návod k použití je připojen ke všem lahvím, 10 špachtlím vyrobeným z plastu, které jsou upevněny v rámu, 30 tamponům nasyceným isopropylalkoholem a zabalených v uzavřených pytlích vyrobených z laminované hliníkové fólie a také 30 pilníků na nehty.To vše je uzavřeno v lepenkových krabicích, pomocí kterých můžete ovládat možnost prvního otevření.

Dávkování

Výrobek používejte na zakrytí postižených nehtových desek rukou a nohou s frekvencí 1krát každé 3 dny.Dokud nejsou odstraněny mykotické projevy a talíř neroste úplně, je nutné pokračovat v léčbě.

Indikace k použití

Hlavním účelem přípravku Loceril je odstranit mykotické léze nehtů rukou anohy.Mohou být způsobeny různými formami hub, jako jsou kvasinky.

Kontraindikace

Lotseril, lak na nehty z nehtů (recenze, cena a analogy budou probrány později) mají pouze pravděpodobnost osobní nesnášenlivosti vůči složkám léku z kontraindikací.

Návod k použití

Loceryl se snadno používá.

Vzorec jeho použití je následující:

  • Při použití pilníku na nehty v soupravě se co nejvíce odstraní všechny části nehtu poškozené houbou.Zvláštní pozornost musí být věnována povrchu hřebíků.
  • Hřebík se čistí a odmašťuje tamponem připojeným k balení.Toto ošetření by mělo být provedeno pokaždé před novou aplikací.
  • Poté, co se špachtle ponoří do laku, vyjme se z láhve velmi opatrně, aniž by se dotkl hrdla, další kapky by neměly být odstraněny na okraji láhve.
  • Lak by měl být rozprostřen kompletně na celý vyplněný hřeb pomocí špachtle.

Taková manipulace by měla být provedena u všech infikovaných nehtů.Pak byste měli láhev opatrně ucpat, nechat kompozici zaschnout na nehtech.Doba schnutí je 3 minuty.Poté se špachtle otře čistým tampónem jako při odmaštění nehtů na začátku procedury.

Je přísně zakázáno dotýkat se tohoto tampónu ošetřenými nehty, musí být vyhozen.

Použití přípravku Loceryl naznačuje jeho relativně vzácné použití -pouze jednou za 3 dny - což usnadňuje používání.

Nežádoucí účinky

Loceryl, lak na nehty z nehtů (jsou uvedeny recenze, cena, analogy v tomto článku), zřídka, přibližně v 0,1% případů, může přispětzhoršení stavu nehtů - jejich křehkost se zvýší, jejich barva se změní - všechny tyto faktory jsou důsledkem infekce nehtů houbou.

Ještě méně často - bylo zaznamenáno asi 0,01% stížností - po užití léku dochází k mírnému pocitu pálení, zpravidla rychle mizí, nebo, ke kterému dochází také zřídka, dochází k kontaktní dermatitidě.

Doba léčby

Ošetření se provádí nehty po dobu nejméně šesti měsíců a nehtů na nohou přibližně 1 rok.

Podmínky skladování

Výrobek je skladován při teplotě nepřesahující 30 ° C a mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti

Produkt musí být použit 3 roky od data vydání.Nepoužívá se po uplynutí data exspirace.

Recenze lékařů

Loceryl, lak na nehty (recenze, cena a analogy jsou vždy k dispozici spotřebitelům) je pro „líné“ pacienty velmi vhodný.Mnoho odborníků souhlasí s tím, že lék pomáhá, ale jeho použití by mělo být systematické a dlouhodobé.

Vzhledem k tomu, že by se léčivo mělo používat déle než šest měsíců, ne všichni pacienti mají trpělivost jej užívat tak dlouho.Léčivo je však vhodné k léčbě, vše, co může být pro pohodlné použití potřebné, je obsaženo v balení.Když je houba velmizahájena, lékaři doporučují kombinovat externí použití se systémovými drogami.

Integrovaný přístup zvýší rychlost aproximace výsledku.Lékaři předepisují Loceryl svým pacientům, protože se dokázal prosadit jako účinný lék pro léčbu plísní nehtů.

Zvláštní pokyny

Pokyny:

  1. Je zakázáno používat pilníky určené k řezání infikovaných nehtů k léčbě nepoškozených.nehtové desky.
  2. Z rozpouštědel organického typu by hřebíky potažené suspenzí Loceryl měly být chráněny rukavicemi.
  3. Zlepšení nehtů nelze kombinovat s estetickými postupy pro nehty, například nástavci, skvrny.
  4. Loceryl se nedoporučuje dětem, protože neexistují žádné klinické studie týkající se bezpečnosti jeho použití.

Kolik je Lotseril

Náklady na prostředky Lotserilu se stanoví na základě zakoupeného objemu.5% lak v 2,5 ml lahvi lze zakoupit za cenu 850 rublů.Láhev s větším objemem má vyšší hodnotu a cena začíná od 1350 rublů.Pokud je nutná dlouhodobá léčba, pak je potřeba koupit léčivo ve větším balení.

Interakce s jinými léčivými přípravky

Interakce s jinými léčivými přípravky není regulována.

Je možné použít během těhotenství

Lék se nedoporučuje používat během těhotenstvía krmení dítěte.

Analogy

Lac Loceril má mnoho analogů domácí a zahraniční produkce, ale ne všechny mají stejné vlastnosti.Léčba je dlouhá a proto, abyste podstoupili kompletní léčbu, budete muset utratit značné množství finančních zdrojů, protože některé léky jsou drahé.

Člověk nemůže být zmaten, pokud si vybere lék zodpovědně a pečlivě prozkoumá všechny své vlastnosti a ceny.

Amorolfin

Droga působí v místě aplikace, pomáhá proti plísňovým infekcím nehtů na rukou a nohou, vyrábí se ve formě krému ve zkumavkách po 20 g, sprej se uvolňuje v objemu 3 ml,lak je 2,5 a 5 ml.Účinnou látkou tohoto léku je amorolfin hydrochlorid.Je účinný při odstraňování různých typů mykóz.

Doporučuje se použití, dokud nejsou příznaky nemoci úplně odstraněny na rukou, ale měla by být alespoň 3 měsíce, pro léčbu plísní na nohou se lék používá až 1 rok.

Droga je zakázána pro použití dětmi, těhotnými a kojícími ženami, jakož i pacienty s individuální nesnášenlivostí k některým složkám.

Někdy lze pozorovat místní reakce, jako je zarudnutí a svědění v místě použití produktu.Cena léku začíná od 900 rublů.- to je pro lak s objemem 2,5 ml, krém stojí od 1300 rublů., Spray - od 1 000 rublů.Větší balení (5 ml) stojí od 1800 rublů.

Binafin

Stává se to pouze ve forměpilulky nebo krém.Pracovní látkou je

terbinafin hydrochlorid.

Účinnost byla pozorována při léčbě mykóz, lišejníků, kandidózy kůže a nehtů.

S prováděním komplexní léčby se zkracuje doba léčby a všechny postupy.

Léčba je omezena na průměrně 12 týdnů, ale vše záleží na stádiu choroby.Aplikujte lék každý den.

Mezi kontraindikacemi je zaznamenána citlivost na jednu ze složek ve složení léčiva.

Binafin se nedoporučuje používat během těhotenství a kojení.

Z zaznamenaných vedlejších účinků: nevolnost, únava, žloutenka, nepohodlí v pravé hypochondrii je možné, moč může ztmavnout, ale obecně je lék klidně tolerován.Cena krému začíná od 150 rublů, tablety lze zakoupit za 570 rublů.

Oflomil

Antimykotikum, které je určeno k použití pouze externě.Léčivou látkou je omorolfin hydrochlorid.Nástroj pomáhá při používání kurzu, ale zdravý nehet by měl zůstat alespoň 1/3.Lék je účinný při léčbě dermatitidy, hub z čeledi Dematiaceae.

Délka léčby trvá v průměru až rok. Z kontraindikací je zaznamenána pouze individuální nesnášenlivost léku. Vedlejší účinky se zaznamenávají velmi zřídka, z nichž je patrná změna barvy nehtu a zvýšení jeho křehkosti.Cena Oflomilu je přibližně 730 rublů.

Demicthen

Považuje se za hygienický, kosmetický a protiplesňový prostředek.Hlavními látkami jsou emulze polyvinylacetátu, parafinu.Nástroj má protizánětlivé, baktericidní, antivirové vlastnosti.Aktivně léčí plísňové infekce kůže, nehtů a různých druhů lišejníků.

Je nutné aplikovat to až dvakrát týdně tolikrát, dokud nemoc úplně nezmizí.Z kontraindikací je zaznamenána pouze nesnášenlivost složek léčiva. Vedlejší účinky nebyly stanoveny. Náklady na lak Demikten jsou 360 rublů.

Cyklocutan

Jedná se o antifungální lak na nehty, který se nanáší na povrch kůže.Hlavní látkou je cyklopirox.Lék byl účinný při odstraňování houbových nehtů.První měsíc laku se používá každý druhý den.Ve druhém měsíci se lak obvykle nanáší již dvakrát týdně, poté se sníží na 1krát.Trvání užívání léku by nemělo být delší než 6 měsíců.

Droga je zakázáno používat u dětí mladších 6 let, těhotných a kojících žen, jakož i nesnášenlivosti kterékoli ze složek přípravku.

​​

Vedlejší účinky jsou mimořádně vzácné, ale ze zaznamenané zarudnutí a loupání kůže kolem nehtu je možné.Cyklocutan je německý lék.

Batrafen

Účinné protiplísňové léčivo, jehož aktivní složkou je cyklopirox.

Účinnost pozorovaná při léčbě plísňových spórna nehty.Výrobek je vyráběn ve formě krémů a laků na nehty.

Krém by se měl nanášet dvakrát denně po dobu 2 týdnů, aby se houba opět nerozšířila.

Po dalším použití po dobu dalších 2 týdnů.

Batrafen může být aplikován do šesti měsíců a měl by být potřen v počátečním měsíci třikrát týdně, druhý - dvakrát, po - 1 čas je dost.Je kontraindikován pro použití do 10 let.

Základem pro odmítnutí je porod nebo kojení dítěte, jakož i zvýšená citlivost na základní složky léčiva.Batrafen ve formě krému stojí asi 380 rublů, lak na nehty - od 2150 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Fungoterbin

Používá se externě a je nezbytný při léčbě nehtů.Uvolňování prostředků se provádí ve formě krému, gelu, spreje a tablet.Pracovními látkami jsou terbinafin a močovina.Působí proti dermatofytům, v malých koncentracích bude mít fungicidní účinek na typické houby ovlivňující nehty.

Rovněž plně ovlivňuje versicolor a vylučuje jej.Léčba trvá 21 týdnů, lék se používá až 2krát denně.Kontraindikace zahrnují věk až 2 roky.Ve vzácných případech je zaznamenána citlivost na složky léku.Měl by být používán pečlivě pro alkoholismus, krevní choroby, nádory a některé dalšínemoci.

Vedlejší účinky jsou mimořádně vzácné, mírné a přechodné. Mohou se objevit známky zažívacího traktu, bolesti kloubů, neutropenie a kožní vyrážky.Cena Fungoterbinu u všech forem uvolňování se příliš neliší a činí asi 280 až 400 rublů.

Mikozan

Výrobce navrhl soupravu k zajištění zdraví nehtové destičky a ničení houby na ní.Účinnými látkami jsou filtrovaný žitný extrakt, pentylenglykol, dimethylisosorbid a hydroxyethylcelulóza.Kompozice má aktivní inhibiční účinek na lipidovou membránu hub, ovlivňuje všechny druhy plísňových infekcí.

Jednou týdně je nutné vyčistit nehty infikované houbou a Mikozan by se měl aplikovat 2krát denně na infikovaný povrch po dobu nejméně 4 po sobě následujících týdnů.Po uplynutí této doby musíte nástroj konsolidovat výsledek po dobu dalších 4 týdnů.

Celý kurz nebude trvat déle než 6 měsíců. Lék je kontraindikován po dobu až 4 let. Mezi nežádoucími případy se zřídka vyskytuje zarudnutí, svědění a pálení.Cena se pohybuje od 900 do 1350 rublů.

Exoderil

Určeno k odstranění plísňových spór na kůži a nehtech na rukou a nohou.Uvolňování je ve formě roztoku, krému a laku.Pracovní látkou léčiva je naftynhydrochlorid.

Kromě antimykotických funkcí má lék antibakteriální účinek.Působí proti epidermofytonu,microsporum trichophyton, ničí plísně.

Exoderil se aplikuje jednou denně na bolavé místo a kolem něj zachycuje 1 cm.Léčba nemůže trvat méně než 14 dní.

Mezi kontraindikacemi byla zaznamenána citlivost na složky léčiva, kterou nelze použít na zraněný povrch a použít k léčbě očí.

Nežádoucí účinky jsou ojedinělé a nezrušují léčbu, mezi nimi je zaznamenána suchá kůže, zarudnutí a pálení.

Cena léku závisí na objemu lahvičky, vyrábí se v 10, 20 a 30 ml, krém se uvolňuje v 15 a 30 g. Krém (15 g) lze zakoupit za cenu 480 rublů, roztok (10 ml) -od 530 rub.Velká láhev 30 ml roztoku se prodává za cenu 1450 rublů a smetana (30 g) ze 730 rublů.

Lamisil

Je vytvořen ve formě krému, spreje, roztoku a tablet.Antimykotikum obsahuje jako účinnou látku terbinafin-hydrochlorid.Má širokou škálu bojů s různými houbami.Nanáší se na povrch nehtů s předběžným důkladným očištěním povrchu.Přípravek se nanáší nejvýše 2krát denně po dobu nejméně 2 týdnů.

Nedoporučuje se dětem mladším 12 let, těhotným ženám, kojícím matkám ani pacientům s poruchou funkce jater nebo ledvin.

Vedlejší účinky jsou vzácné, z nichž je zřídka pozorováno zarudnutí, pálení a svědění.Cena se pohybuje od 560 do 2260 rublů.Nejdražší budou tablety, nejlevnější - krém.

Terbinafin

Jedná se o antimykotikum dostupné ve forměmasti, tablety a spreje.Léčivou látkou je samotný terbinafin.Má široké spektrum účinku, léčí houby, které působí na kůži, mykózu pokožky hlavy, onychomykózu (poškození nehtů na nehtech).

Přípravek se používá podle pokynů lékaře a průběh trvá 2 až 12 týdnů. Vše záleží na stupni poškození povrchu nehtů houbou.

Kontraindikace léku zahrnují individuální nesnášenlivost.Pozor, měl by být používán pro problémy s fungováním jater nebo ledvin.Příjem během těhotenství a laktace je možný přesně podle pokynů ošetřujícího lékaře.Terbinafin se nedoporučuje používat dětem mladším 12 let.

Lék může vyvolat alergické reakce ve formě zarudnutí, pálení a svědění.Terbinafinový krém lze zakoupit za cenu 60 rublů, spreje a tablety - od 140 do 160 rublů.

Jak si vybrat lék na houbu

Aby lék proti houbě na nehtech fungoval efektivně a pomohl obnovit zdraví postižených oblastí, musíte se poradit s mykologem a podstoupit všechny nezbytné testy.Na základě výsledků lékař předepisuje léky nejen lokální, ale i systémové, plně maloval celý průběh léčby.

Tato metoda je vhodná pro ty, u kterých je situace běžná a je ovlivněna většina nehtu.Pokud je stav mnohem lepší a zjištěný problém není příliš složitý a starý, pak si můžete vybrat sami sebe, zaměřit se hlavně na materiální schopnosti.

Kdyvolba by měla brát v úvahu životní styl - různé prostředky vyžadují různé množství aplikace.Pokud je životní styl aktivní a není čas na každodenní dlouhé procedury, pak je Loceril perfektní.Tento nástroj je téměř jediný svého druhu, který během několika dní odstraní drobné léze a nevyžaduje časté použití.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Což je lepší Loceril nebo Batrafen, Exoderil

Pokud porovnáme nejúčinnější látky proti houbovým houbám, a to je Loceril, Batrafen a Exoderil, můžeme říci, žejejich účinek je přibližně stejný.Míra eliminace infekce je srovnatelná u všech léků a účinnost je také prokázána.Pokud vezmete v úvahu náklady na léky, pak je cena Batrafenu značně nadhodnocena a výsledek bude podobný jako při použití dalších dvou léků.

V případě Exoderilu je musíte použít příliš často: můžete zapomenout na to, zda je chcete použít, nebo ne mít ve správný čas.Ukázalo se, že výhoda ceny a kvality zůstává na straně Locerilu.

Potvrzují se výsledky ošetření Locerylem (lak z nehtů).Má vynikající recenze, aplikuje se pouze jednou týdně.Navíc nejde o nejvyšší cenu mezi konkurenty.Analogy této drogy existují, ale nenahrazují ji.Kromě toho bude Loceryl schopen léčit nejstarší houbu a dokáže rychle a rychleúčinně se zbavit problému, který se právě objevil.

Návrh článku:Lozinsky Oleg

Video o Locerilu, laku na nehty z nehtů

Vlastnosti laku na nehtyLitseril a instrukce: