Londa (Londa) barvivo na vlasy - profesionální barevná paleta, fotografie, recenze

Barvení vlasů Londa (Londa) si zaslouží získávání popularity mezi uživateli.Široká škála odstínů (paleta) a přírodních složek v kompozici poskytuje vysoce kvalitní a rovnoměrné zbarvení vlasů jakéhokoli typu.Barvení vlasů je drženo a poskytuje potřebný tón po dlouhou dobu.

Vlastnosti barvy

Barvivo na vlasy značky Londa má řadu funkcí,příznivě se odlišuje od podobných možností.

Mezi hlavní výhody by mělo být zdůrazněno:

 • neobsahuje amoniak a považuje se za bezpečné použití.To znamená, že při použití barvy se vlasy nepoškodí a nestanou neživými, zůstanou v dobrém stavu a budou vždy krásné;
 • barva je stejná, nasycená.Objeví se lesk a vynikající zdravá záře;
 • snadné použití, protože pokyny podrobně popisují aplikaci krok za krokem.Dokonce i profesionální série je docela vhodná pro domácí barvení;
 • vzhledem k tomu, že kosmetika z LondaJe odolný, dokonce i šedé vlasy budou spolehlivé a natřené po dlouhou dobu;
 • Přítomnost vosku a lipidů vyživuje vlasy, chrání jejich strukturu a také ji činí hladkou a hedvábnou.Z tohoto důvodu nebudou zámky odříznuty;
 • v paletě nejsou žádné kyselé ani umělé odstíny.Jsou co nejvíce podobné přírodní paletě vlasů;
 • Můžete získat barvy, abyste získali požadovanou barvu.Neexistuje štiplavý zápach, který způsobuje, že proces barvení je nejen velmi příjemný, ale také velmi snadný.

Vzhledem k uvedeným vlastnostem je barvivo vhodné pro všechny typy vlasů, odstíny šedé vlasy s dlouhodobým účinkem.90 krásných a slavných odstínů umožní každé dívce vybrat si možnost nezbytnou pro sebe.

Díky moderním přísadám a výrobním postupům je Londa malovat jako skvělá volba pro každého, kdo chce získat jasné odstíny.

Doporučení pro výběr

Londonova paleta barev vyžaduje stanovení počáteční barvy vlasů a požadovaného výsledku.

V závislosti na tom byste měli zvolit určitou možnost:

 • při absenci zásadních změn, pokud jde o barvu vlasů, můžete zvolit typ barvy, která se liší od přirozenébarvy pro 1 nebo 2 objednávky;
 • Zimní vzhled vyžaduje výběr černé barvy.Bude hrát dokonale na rozdíl od bledé pleti.V tomto případě musíte být s touto volbou velmi opatrní, protože tmavá barva je schopna zvětšit obrázek;

  Barvení vlasůLonda má bohatou paletu odstínů

 • blond lze použít na jaře nebo v létě.Zároveň je v létě lepší brát studené tóny, zatímco na jaře bude optimální volit teplé odstíny.Pro začátek je vhodná blond s určitými přísadami, například se zlatým nádechem;
 • Pokud potřebujete nějak oživit existující obraz, je vhodné zvýraznění provedené v jasných barvách;
 • Červené odstíny mají velké množství variací.Pokud máte světlé oči a pokožku, měli byste si vybrat vhodné odstíny červené se slunnými odstíny.Dívky s hnědýma očima budou vyhovovat jasným a šťavnatým odstínům.

Tónovací Londa barva může být vhodná pro různé účely při změně obrazu.Například může být vyčeření na více než 4 tónech provedeno nejprve použitím profesionální přípravy na vyčeření.

Je vhodné oživit stín pomocí Londa intenzivního tónování.Trvalé zbarvení vhodné pro šedé vlasy přispívá k profesionální krémové barvě Londa.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Návod k použití doma

Snadnost použití barvy Londa je potvrzena návodem k použití doma, který je podrobně popsán a uvádí každý krok.

Postup je následující:

 1. Celý obsah balení se odstraní, nasadí se rukavice.Je nutné chránit oděv před barvou, pro kterou byste měli nosit plastový obal nebo speciální oděv, který neumožňuje vlhkost.
 2. Je nutné přenést barvu z tuby do plastové nebo skleněné nádoby.
 3. Vývojář je přidán ve stejném poměru.
 4. Výsledná směs se míchá štětcem.
 5. Můžete začít skvrnit.V takovém případě by měly být vlasy suché.
 6. Barva se nejprve rozdělí do kořenů a poté do zbývající délky.Měli byste se vyhnout mezerám, ošetřit by se měl celý povrch hlavy.Jinak není možné dosáhnout rovnoměrného zabarvení.
 7. Při malování nedávno pěstovaných kořenů se barva přenáší pouze na ně.Po 20 minutách je rozložte na zbytek vlasů a poté přidržte dalších 10 minut.
 8. Celková doba trvání nátěru je 40 minut.Neměli byste ji udržovat déle než toto, protože to může poškodit vaše vlasy, i když není amoniak.
 9. Po vystavení nátěru opláchněte teplou vodou a opláchněte šamponem.
 10. Použijte balzám obsažený v sadě.Ponechte jej asi 5 minut a poté opláchněte.
 11. Vlasy důkladně osušte.

Podrobný návod umožňuje nejen zvážit fáze barvení vlasů, ale také vzít v úvahu všechny nezbytné nuance, které pomáhají tuto barvu používat vysoce kvalitním způsobem.Díky postupným instrukcím budou mít i dívky bez odborných dovedností kvalitní a vytrvalou barvu vlasů.

Jak míchat

Profesionální barva Londa (barevná paleta bere v úvahu cíle, které byly stanoveny před barvením), pokud se použije, zlepšuje celkový stav vlasů.V závislosti na požadovaném tónu jsou barvy smíchány v různých poměrech a složení.

Správné promísení vám umožní dosáhnout toho nejpřirozenějšího odstínu.

Hlavní paleta a mikročervena jsou smíchány v poměru 1 až 1,6, musí být použito 6% oxiduabyste získali jeden světlejší, tmavší nebo tónový tón.Pro vyčeření 2 tóny jsou barvy kombinovány s oxidem 9% a 12% oxidu je vhodné pro vyčeření 3 tóny.

Smíchejte odstíny Special Blonds v poměru 1 ku 2. Zde je barvení 3 tónů doprovázeno použitím 9% oxidu a 5 tónů lze zesvětlit smícháním s 12% oxidu.

Barvy šedých vlasů na základě procenta šedivých vlasů.Pokud je to až 50%, není nutný přirozený tón.Od 50 do 70% vyžaduje přidání třetiny přirozeného tónu, v určeném rozsahu se přidá polovina přirozeného tónu.

V tomto případě zahrnuje barvení vlasů za účasti blesku dvě fáze:

 1. Aplikujte směs barviv po celé délce vlasů ve vzdálenosti několika centimetrů od kořínků.Nechejte působit 15-30 minut v závislosti na přítomnosti tepla.
 2. Stávající směs se aplikuje na vlasové kořínky, poté by se měly nechat 30-60 minut
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účesfazole bob na střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Opatření

Barva neobsahující amoniak v Londýně obsahuje složky, které mohou vyvolat alergické reakce na stav těla, a proto by měl být před zahájením barvení zkontrolován účinek přípravku.

Je zakázáno používat v následujících situacích:

 • během těhotenství a kojení;
 • za poškození vlasové pokožky;
 • , pokud jsou vlasy poškozené nebo velmi suché.

Alergické reakce se však nemusí objevit okamžitě.Pokud se po několika hodinách objeví svědění nebo podobné příznaky, měli byste okamžitě vyhledat lékaře.

Kromě toho by se barva neměla dostat na pokožku.Je nutné provádět postupy ve vhodném oděvu.Gumové rukavice jsou položeny na ruce, je třeba je smíchat s dřevěným kartáčem.

Blondoran

Londa Blondoranové barvení vlasů má trvalý účinek. Konzistence je hustá, krémová, ale nešíří se.Je známo, že se snadno používá, stejně jako ostatní možnosti lakování.

K zabarvení dochází rovnoměrně a rovnoměrně.Výsledkem je, že vlasy mají jemnou a jemnou záři.Účinek odchodu je způsoben přítomností Vitaflection molekul.Pronikají přímo do vlasů a barví je pigmentem zevnitř.

Na paletě je asi 90 krásných přírodních odstínů, od klasického blond po zlatý vzhled 10/38 nebo 7/38.K dispozici je také speciální řada nazvaná „Special Blonde“.

Londa Color Professional

Paleta je určena protónování vlasů. Dává tón tak silný, že jeho účinek může být podobný barvení.Pokrývá šedé vlasy na 100% povrchu a poskytuje dlouhodobý výsledek barvení.

Díky přítomnosti lipidů je zaručena kvalitní péče o vlasy.

Londa Naturals

Pokud chcete získat zajímavý a nezapomenutelný odstín, který vás potěší dlouhou dobu, měli byste použít odstíny palety Naturals.Má širokou škálu barevných schémat.Níže si povíme o některých z nich.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Londa Color Cream

Londa Professional permanentní permanentní barva vlasů s extra bohatým krémem je krémová barva vhodná pro jakýkoli typ vlasů.Zajišťuje rovnoměrné nanášení požadované barvy, v případě potřeby dojde k úplnému překreslení šedivých vlasů.

Díky zvláštním mikrosférám Vitaflection, které posilují barevné molekuly uvnitř vlasových prutů, bude dosaženo vysoce kvalitního a rovnoměrného povlaku kadeří, které se obarví do bezprostředního středu vlasových prutů.

Profesionální barvivo pomáhá obohatit strukturu vlasů přírodními lipidy a voskem. Hluboko napouštějí kadeře a vlasovou pokožku, navlhčují prameny a vytvářejí neviditelnou ochranu před vnějšími vlivy.

Hlavní atributkrémová barva je její jedinečná vůně, která je vytvořena pomocí parfumerie.Tóny mandarinky, vavřínových olejů, ylang-ylang, mimózy, divoké růže, pižma a měkké pomeranče se spojují v jedinečnou vůni, která po ukončení barvení zůstane na vlasech.

Londa Color Single

Londa Color Single je produkt určený speciálně pro ženy, které často překreslují své kořeny, aniž by se dotýkaly celé délky vlasů. Trubka palety s barvícím pigmentem, kompletní s tabletami, které působí jako vývojáři barev - ekonomický nástroj s okamžitě zjistitelným přetrvávajícím účinkem.

V případě potřeby se doporučuje použití barvy:

 • překreslení tvrdohlavých šedivých vlasů;
 • dodávající vlasům lesk a hladkost.

Malování usnadňuje experimentování a vytváření nových tónů.

Londa Color Emotion

Myšlenka vytvoření série Londa Color Emotion byla obrazem jasných a zajímavých žen, které se nebojí zvýšené pozornosti, a paleta Londa Shiny Colors se jeví jako sadapřírodní barvy, které dodávají vlasům živý vzhled a lesk lesku.

Tato barva je vynikající pro provádění experimentů a vytváření nejnovějších odstínů, které mohou zdůraznit rysy a charakter ženy.

Živé tónování Londa

Intenzivní tónování paletou Londa Professional - barvení prostředky zvýrazňujícími hloubku přirozené barvy vlasů, osvěžujícími nebo dotykem světlanový odstín.Kompozice postrádá čpavek, který poskytuje nejmenší účinek na kutikule.

Oxidační emulze vlasce jsou určeny ke zvýšení účinku barev a tonik.Díky bohatému tónování můžete zlepšit celkovou barvu vlasové linie a dát vlasům hodně užitečných živin.

Recenze a náklady na barvu

Londova barva, jejíž hodnocení poskytuje hodnocení její kvality, je vyhledávaným kosmetickým přípravkem.Obzvláště cenná je absence amoniaku a řady škodlivých chemických látek v jeho složení, jakož i výživy a prospěšných složek.

Zaznamená se intenzita a trvanlivost získané barvy zbarvení, snadnost aplikace a chemická neškodnost.

Pro některé ženy nemusí být produkt vhodný kvůli určitým složkám nebo individuálním vlastnostem těla, které reagují se zpětnou reakcí na tyto nebo jiné prvky v barvě.

Pokud jde o náklady na barvu, její cena je poměrně přijatelná.V závislosti na účelu zbarvení a stupni nasycení se může lišit od 500 do 2000 rublů.

Londa barvivo na vlasy má různé lipidy, bohatou paletu barev a komplexní účinek na různé typy vlasů.Díky tomu se stala velmi populární nejen mezi profesionálními stylistkami, ale také mezi obyčejnými dívkami a ženami, které chtějí vypadat krásně a zajímavě, nanášet barvy doma.

​​

Velmi důležité proPři výběru kosmetického přípravku zvažte účel barvení a přítomnost potřebného tónu v odpovídající paletě. Použití konkrétních odstínů a smíšených odrůd bude skutečně záviset na tom, jakož i na obecném stavu vlasů.

Barevná paleta barviv na vlasy Londa (Londa) je vhodná pro každého, kdo chce získat světlé vlasy a dlouhotrvající barvu.Přestože složení neobsahuje amoniak, je produkt chemickou látkou, takže při používání určitých bezpečnostních opatření je třeba dodržovat.

Design:Olga Pankevich

Video o barvení vlasů Londa (Londa)

Různé odstíny barevLonda (Londa):

Video instrukce pro intenzivní tónování vlasů barvou Londa: