Liposukce těla.Kolik je, cena, fotografie před a po, video, recenze

Liposukce je moderní kosmetická chirurgie, která odstraňuje podkožní tuk na břiše, bokech, bokech, hýždích a některých dalších částech těla.Existuje mnoho typů takovéto operace a každá má své vlastní vlastnosti.

Odkud je nutné odstranit tělesný tuk a bude záležet na tom, kolik liposukce celého těla nebo jednotlivých oblastí stojí za to.

Liposukce celého těla: co tvoří náklady

Tento chirurgický zákrok sestává z několika fází. A každá z těchto fází má své vlastní náklady, trvání a nuance.Po prostudování každé z fází můžete přibližně určit celkovou hodnotu hodnoty.

Konzultace

Toto je rozhovor s lékařem, během kterého musíte plně informovat o: rytmu vašeho života, stravě, životním stylu, dostupnostichronická onemocnění. Je velmi důležité prodiskutovat množství práce a identifikovat kontraindikace.

Po konzultaci s odborníkem byste měli objasnit všechny nuansy liposukce, vypočítat celkové náklady na operaci a vyloučit nepředvídané důsledky a náklady.

Kromě toho je třeba říci o očekávaných výsledcích, být připraven na možné důsledky a na období rehabilitace.

Diagnóza

V této fázi je nutné složit testy: moč a krev.Předepsán je také elektrokardiogram srdce.Děje se tak tak, aby byl lékař informován o zdravotním stavu provozované osoby.

V případě potřeby stanoví lékař doplňkové testy k ověření nebo vyvrácení kontraindikací.

Operace odstraňování mastných usazenin

Kolik liposukce nákladů na celé tělo závisí na typu anestézie. Může to být místní a obecné.První z nich je levnější, ale těžší nést, protože člověk je při vědomí a chápe, co se s ním děje.

Vibrační liposukce je nejúčinnějším způsobem odstranění přebytečného tuku ze subkutánní tkáně.

Náklady na anestezii ovlivňují také jednotlivé ukazatele: hmotnost, výška a věk. Tuk je nasáván řezy v těle pomocí kanyly.V kvalitě, výrobci, se liší, stejně jako jejich cena.

Rehabilitace po chirurgickém zákroku

Doba rehabilitace je u každého člověka odlišná.Ale první 2-3 dny pacientby měl být v nemocnici, pod dohledem lékaře a medu.personál. Cena za den na různých klinikách je odlišná.

Poprvé bylo nutné použít speciální drogy, které mají také určité náklady.

Výsledek je viditelný nejdříve o 4 týdny později. Teprve poté otoky, otlačení ustoupí, kůže se nahradí a poranění se uzdraví.Někdy se pacienti uchylují k postupům zpřísňování kůže.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kolik liposukce závisí na jejím typu

Kolik stojí provedení liposukce celého těla, je těžké říci od začátku.Stále to záleží na typu operace.

Mezi hlavní typy liposukce patří:

 1. Tradiční (vakuová) liposukce. Tento druh je nejlevnější, ale také nejbolestivější.Subkutánní tukové buňky jsou ničeny pohyby kanyly v celém těle, pak jsou odsávány vakuem.Cena je v průměru 3-4 tisíc rublů.pro jednu zónu.
 2. Ultrazvuková liposukce. Tučné buňky jsou zničeny ultrazvukem a jsou čerpány vakuem.Cena za jednu relaci je 3,5–4,5 tisíc rublů.
 3. Injekční liposukce. Tato metoda zahrnuje extrakci tuku pomocí speciální stříkačky.Doktor provede vpíchnutí a pomalu táhne píst, nasává tuk.Jedná se o poměrně zdlouhavý postup, který však chrání pacienta před kožními řezy a dlouhou dobou.zotavení.Cena je vysoká - od 25 tisíc rublů.pro jednu zónu.
 4. Radiofrekvenční liposukce. Subkutánní tuk je vystaven elektrickému proudu se zvláštním napětím.Náklady na takovou liposukci se pohybují od 16 tisíc rublů.
 5. Laserová liposukce. Tento způsob odstraňování tuku je považován za jeden z nejúčinnějších.Vyžaduje dobrého odborníka s rozsáhlými zkušenostmi a dovednostmi.Existuje několik typů laserů, které ničí hustou strukturu podkožních depozit.Od kterého laseru se používá a cena závisí.V průměru z 15 tisíc rublů.pro jednu zónu.
 6. Vibrační liposukce. Jedná se o složitý typ operace a především pro lékaře.Tato metoda se používá v případech, kdy potřebujete odstranit velké množství tuku.Procedura spočívá v zavedení speciálního léku pod kůži pacienta, poté je kanyla vytlačena do tuku a lékař provádí pohyby, které ničí jeho buňky a jsou odsávány.

Náklady na liposukci pro různé oblasti těla

Kolik může stát provedení liposukce celého těla, závisí na nákladech na oblasti, na kterých je třeba operovat.Cena se navíc počítá z počtu subkutánních vkladů.

Chcete-li zjistit, kolik liposukce stojí celé tělo, musíte se poradit s odborníkem nebo prostudovat ceník kliniky a posoudit rozsah operace na základě počtu ošetřených oblastí.

V různých částech těla se transakční sazby budou lišit. Například boky a hýždě jsou ovládány mnohem snadněji nežbřicho.A to znamená, že břicho bude stát dražší.

Náklady jsou ovlivněny kompetencí chirurga.Je jasné, že dobrý a dobře známý kandidát věd bude stát víc než začínající lékař.Ceny také závisí na množství tuku, které je třeba odstranit.

Liposukce břicha

V tomto případě se tuk odstraňuje na přední břišní stěně, někdy ze stran.Operace trvá 30 až 90 minut. Cena se pohybuje od 30 do 150 tisíc rublů.

Liposukce kyčle

Liposukce kyčle lze provádět na vnitřní, boční nebo vnější stehnové stěně.Poté jsou nohy štíhlé a krásné. Ukazatele průměrné ceny - od 50 do 100 tisíc rublů.

Liposukce hýždí

Během operace lze upravit tvar a velikost hýždí.Procedura se vyznačuje malými bolestivými pocity a dobrými výsledky. V průměru 60 - 120 minut.náklady na provoz 60 - 100 tisíc rublů.

Liposukce brady

Toto je poněkud složitá forma odčerpávání tuku.Její složitost spočívá v tom, že krkem prochází mnoho životně důležitých orgánů pro člověka.

Tento postup vyžaduje řádné doktorské vzdělání, znalosti, zkušenosti a opatrnost.

Během operace můžete odstranit „druhou bradu“, v této oblasti se zbavit velkých usazenin tuku a vytvořit správný tvar obličeje. Cena se pohybuje od 50 do 80 tisíc rublů.

Liposukce celého těla

U obézních lidí je podkožní tuk zahuštěnabsolutně po celém těle.Na lidském těle je asi 20 oblastí, které mohou být podrobeny liposukci.Ale všechny z nich nelze ovládat současně.

Je důležité vědět! Chirurgové mohou čerpat tuk ve 2 oblastech během jediné operace, pokud množství čerpaného tuku není vyšší než 4 litry.

Normálně jsou blízké oblasti provozovány současně.Například boky a hýždě, břicho a boky, paže a bradu.To zjednodušuje rehabilitaci a zotavení pacienta.Chcete-li provést liposukci celého těla, bude to vyžadovat spoustu času, úsilí a finančních nákladů.

Kolik náklady na liposukci celého těla bude stát, lze zjistit tak, že se sčítají ceny jednotlivých zón se slevami.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Liposukce celého těla: jaký výsledek lze očekávat

Během této složité a vícestupňové operace dochází k následujícím akcím:

  )
 • bude odstraněna nadváha a tukové usazeniny;
 • kůže se napne;
 • bude tělo štíhlejší a atraktivnější.
Výsledek a cena liposukce závisí na množství přebytečného tuku před operací a na počtu ošetřených oblastí.

Zpočátku v těle samozřejmě budou existovat modřiny, otěry a otoky.První znatelné výsledky se v různých případech objeví po 30–120 dnech.

Po uzdravení a zotavenípředchozí zóny, kde byl tuk vyčerpán, můžete přejít na další.

Liposukce je účinný způsob hubnutí. Tato kosmetická procedura vrací tvar těla, harmonii a pro některé lidi zlepšuje zdraví.Není to však příliš levné potěšení a dlouhá rehabilitační fáze, která vyžaduje sílu a trpělivost.

Užitečná videa o tvarování těla pomocí liposukce

Kolik stojí liposukce celého těla - vlastnosti při tvorbě celkových nákladů:

Co je to liposukce a jak se provádí - konzultace s odborníkem, výhody a výsledky operace korekce postavy, hodnocení pacientů: