Lipolitika pro žaludek pro hubnutí.Fotografie před a po, recenze

Mnoho lidí chce zhubnout a být ve formě.Ale silová cvičení a diety nemohou vždy přinést pozitivní výsledek.Ti, kteří chtějí ztratit nadbytek v břiše, mají léky zvané lipolytika.Postupy s jejich použitím podle četných recenzí přinášejí trvalý pozitivní výsledek.

Indikace k použití

Lipolytika pro žaludek, jejíž recenze se liší, jsou složky spalování tuků.Jsou injikovány pod kůži, aby normalizovaly metabolismus ve specifické oblasti použití.Tento postup patří do oblasti kosmetologie a provádí jej kosmetologové.Strávit ve specializovaných kancelářích a kosmetických salónech.

Před provedením zákroku se kosmetolog podívá na zdravotní stav pacienta, změří jeho tělesné objemy a sleduje změny po každém procesu.

Lipoliticspro břicho: recenze po tomto procesu potvrzují účinnost metody.Hlavním účelem injekcí je boj proti takovým zónám, ve kterých je obtížné odstraňovat tuk pomocí sportu a stravy.Injekce jsou dalším opatřením.Lipolytika mohou být účinná pouze v případě, že před zákrokem je hmotnost pacienta o něco vyšší než je obvyklé.

​​

Hubnutí lipolytiky

Hlavní vlastností lipolytik je možné snížení objemu.Nedovolují vám plně zhubnout a nejsou k tomuto účelu určeny.Používají se jako speciální nástroj v boji za přitažlivost.

Pokud pacient nechce ležet pod nožem chirurga a operace jsou pro něj kontraindikovány, pak jsou tou nejlepší volbou injekce.Mnoho aplikuje lipolytika po hubnutí, když jsou na břiše vrásky.Bude stačit několik injekcí do problémové oblasti a tělo přijde v plném pořádku.

Chemické složení

Lipolytika mohou zahrnovat mnoho látek nebo jednu.

Látka Popis akce
Desoxycholát [[PN 65]Toto je přírodní chemická látka a hlavní látka lipolytik.Je to sůl kyseliny deoxycholové, která se v játrech vyrábí ze žlučových kyselin.Látka ničí tukovou buňku, rozkládá její obsah a usnadňuje odstraňování tukových prvků z těla pomocí krevních cév.Deoxycholát má maximální účinek spolu s lipolytickými koktejly pro intramuskulární podání,často s fosfatidylcholinem.
Fosfatidylcholin V zásadě je to lipid nebo tuk, ale obvykle je to nezbytné pro konstrukci buněčných membrán, protože zahrnuje mnoho fosfolipidů.Jeho zvláštnost spočívá ve schopnosti přenášet žáruvzdorný tuk na emulzi.Látka nepoškozuje adipocyty, ale prospěšné látky lecitinu se šíří do buněk, které prošly destrukcí.
Sodná sůl Normalizuje krevní cévy.
Karnitin Stimuluje metabolické procesy: uhlohydrát, lipid, energie.Kromě toho má látka antihypoxický účinek.
Vanadiová sloučenina Látka má antioxidační vlastnosti, pomáhá předcházet ateroskleróze, snižuje hladinu cholesterolu a normalizuje metabolismus lipidů.Látka také reguluje rovnováhu sodíku a draslíku v těle a podílí se na regulaci svalové tkáně.
Kofein Má lipolytickou aktivitu a využívá volné mastné kyseliny.
Aminokyselina taurin Má pozitivní vliv na metabolismus, zlepšuje stav krve a krevních cév a má příznivý vliv na fungování buněk.
Lidokain Má analgetický účinek.
niacin Normalizuje krevní oběh a odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla.
Fucus řasy Zlepšují barvu pleti a zvyšují její elasticitu.
Vitamin C Zvyšuje celkový stav kůže.

V jaké formě se vyrábí

Všechna lipolytika se injikují intramuskulárně pod kůži, a proto se vyrábějí ve skleněných ampulích a lahvičkách.Náklady na lipolytika se liší, v průměru je cenové rozpětí od 3 - 5 tisíc rublů.pro jednu ampulku.

Lipolitika se dělí na:

 1. Přímí jsou považováni za nejúčinnější a mají komplexní složení.Princip jejich účinku je drcení tukových buněk.
 2. Nepřímé se vyrábějí z rostlinných látek.Jejich použití je odůvodněné, pokud jsou tukové usazeniny malé a není nutná seriózní korekce.
 3. Kombinované lipolytika se používají k upevnění pozitivního výsledku.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukli

Mechanismus účinku

Lipolytická činidla pro břicho rozkládají tukové buňky, o čemž svědčí recenze mnoha pacientů.Po použití léčiva jeho aktivní látky najdou tukovou tkáň a vstoupí do ní.Tenkou jehlou specialista zavádí lipolytikum do specifické oblasti a při jeho činnosti se aktivuje proces spalování tuků.

Lipolytika zahrnují složky, které aktivují mikrocirkulaci a stimulují odstraňování tuku ze specifické oblasti pomocí oběhového systému.Existuje další metoda působení lipolytik prostřednictvím kanyly.

Použití lipolytik pomáhá snížit tukovou vrstvu o 4vizTakový postup musí provést kosmetolog, který byl vyškolen a má zkušenosti s používáním těchto přípravků.

Aplikace

Lipolytická činidla pro břicho (přehledy a podání jsou popsány v článku), ve formě injekčního roztoku, se používají pro lipolýzu.

Proces zavádění lipolytik pod kůži trvá 20 minut:

 1. Před tímto postupem lékař shromáždí informace o zdravotním stavu osoby a možných důsledcích.Vede rozhovor s pacientem a mluví o samotném procesu, provádí všechna měření těla.
 2. Dále odborník vloží tenkou jehlu pod kůži problémové oblasti.
 3. V závěrečné fázi specialista aplikuje uklidňující krém.

V jedné relaci štěpení tuku lze použít 3 ampulky léku.Po tomto procesu potřebuje člověk 30 minut odpočinku a pít čistou vodu pro produktivnější odstranění tuku z těla.Po zákroku nemůžete jít do vany a používat různé energetické zátěže.Lipolytické injekce jsou docela bolestivé.

Pokud pacient netoleruje bolest, přidá se k injekční stříkačce lidokain k lipolytické nebo anestetický krém se aplikuje na povrch kůže.Není strašidelné, pokud se v místě vpichu objeví zarudnutí. Proces vymáhání trvá pouze několik dní.

Injekce se podávají v kurzech, interval mezi nimi může být až 2 měsíce.Tělo potřebuje čas, aby se zbavilo deponovaných tuků, takže výsledek léčby se neobjeví rychle.

Kontraindikace

Lipolytika by se neměla používat, pokud existují následující kontraindikace:

 • čas porodu dítěte;
 • období kojení;
 • hemofilie;
 • alergie na látku;
 • duševní porucha;
 • epilepsie;
 • onkologie;
 • infekční choroby;
 • onemocnění jater a ledvin;
 • vysoká hladina cukru v krvi.

Abyste se vyhnuli komplikacím po použití lipolytik, měli byste se předem poradit s odborníkem.Před provedením postupu by měl odborník vědět, zda má pacient kontraindikace.

Vedlejší účinky

Samotný postup lipolýzy je méně traumatický.S pozitivním výsledkem lze pozorovat pouze drobné změny.Některé z nich projdou po 2-3 dnech.

Všechny další nežádoucí účinky zmizí za týden:

 • svědění;
 • zarudnutí;
 • podkožní uzly;
 • krvácení a hematomy;
 • bolest na palpaci.

Existují případy, kdy se postup lipolýzy mění ve vážné problémy:

 • alergie;

  Lipolitika pro žaludek pomáhá odstraňovat tukovou vrstvu, ale jak se uvádí v hodnoceních, mohou způsobit alergickou reakci.

 • poškození kůže;
 • fibróza;
 • vyrážka;
 • vysoká tělesná teplota;
 • krvácení.

Před provedením tohoto postupu musí být klinika pečlivě vybrána.Musí mítpříslušné certifikáty.

Jak dlouho bude účinek trvat

Úsilí specialisty nebude fungovat, pokud pacient přestane pečovat o své zdraví.

K udržení krásného těla po mnoho let je třeba dodržovat některá doporučení:

 1. Dodržujte dietu .Po zákroku se tuk v ošetřované oblasti rozkládá.Pokud je však osoba náchylná k hromadění tuku, žádný lékař nezaručuje, že se už neobjeví.Tento problém je třeba brát vážně.
 2. Cvičte častěji .Pokud se člověk příliš nepohybuje, pak jeho tělo nevyčerpá energii a znovu se promění v tuk.
 3. Pijte hodně tekutin .To je nezbytné pro úplné odstranění tělesného tuku z těla.

Můžete také použít různé přípravky pro péči o pleť.Patří sem procedury s kůry a peelingy a po nich fáze hydratace.K tomu je ideální kokosový olej.Zvlhčuje pokožku a odstraňuje strie.

Jaké postupy lze kombinovat s

Chcete-li zajistit, aby výsledek postupu s lipolytiky zůstal co nejdéle, použijte postupy, které pomáhají v boji proti tuku:

]
 1. Proveďte obal pomocí řas.Má zvedací účinek.
 2. LPG masáž.Provádí se pomocí pohyblivých válečků.Během procedury se používá vakuum a vibrace.
 3. Pressoterapie.Proveďte kompresní masáž se zpřísněnímefekt.

Podmínky a období skladování

Lipolytika by měla být skladována na tmavém místě při teplotě +2 až + 25 ° С.Není třeba zmrazovat lék.Nepoužívejte také po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu a vyhněte se mechanickým otřesům.

Lipolitika pro břicho (recenze pacientů říkají, že po ukončení léčby, sestávající z 10 procedur, se objem těla v problémové oblasti sníží o 2-3 cm) zčervenání, které zmizí po několika dnech.Výsledek použití lipolytik je patrný po 1,5 nebo 2 měsících.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Hodnocení

Výběr lipolytika by měl být založen na doporučení lékaře.Po prozkoumání a identifikaci charakteristik těla doporučí vhodné prostředky.

Fosfatidylcholin

Fosfatidylcholin v případě potřeby pomáhá při snižování podkožního tuku.Injekce s tímto činidlem urychlují rozklad tukových buněk.Tento proces netrvá příliš dlouho a zaručuje vynikající výsledek.Látka se snadno snáší a po použití nevyžaduje rehabilitační kurz.Lipolytikum se injikuje pod kůži ne hlouběji než 4 cm, vše záleží na oblasti korekce.

Pokud je přípravek pod kůží podáván do hloubky 1 cm, jeho účinek zničí tkáň kůže.Pro úplnou opravu je třeba absolvovat několik kurzů.Zahrnují 4 nebo 10 injekčních sezeníje vyžadována přestávka 10 dní.

Kontraindikace:

 • onemocnění jater;
 • diabetes mellitus;
 • infekční choroby;
 • vnitřní zánět;
 • alergie.

Hlavním problémem při používání této drogy je nemožnost ovlivňovat velké hromadění tělesného tuku.

Také po použití produktu se mohou objevit komplikace:

 • otok;
 • hyperémie;
 • nekróza;
 • vnitřní zánět.

Náklady na lipolytický postup jsou až 2 500 rublů.

Triáda

Injekce triády jsou založeny na použití 3 enzymů, které jsou biokatalyzátory mnoha důležitých fyziologických procesů.Díky vlastnostem enzymů můžete nejen ztratit přebytek, ale také zvýšit elasticitu pokožky.

Léčivo obsahuje:

 1. Kolagenáza, která štěpí peptidové vazby a aktivuje syntézu proteinových vláken.
 2. Lipáza rychle rozpouští tukové buňky a zlepšuje hydrolýzu v kůži.
 3. Hyaluronidáza zvyšuje lymfatickou drenáž a snižuje otoky.

Specialista zavádí lék do konkrétní oblasti tenkou jehlou.Zde se objevuje pálení a zarudnutí, které rychle prochází.Procedura se provádí v intervalu 14 dnů, což umožňuje dosáhnout trvalého účinku a konsolidovat výsledek.Cena jednoho postupu je od 3000 rublů.

Aqualix

Léky Aqualix se nazývá nechirurgická liposukce, protože tuk se rozkládá bez chirurgického zákrokuzásahy a nemusí používat anestézii.Procedura způsobuje potěšení pacientů, což není překvapivé.Lék se vyrovnává s lokálním ničením tuku.Procedura je nejlépe svěřena zkušenému kosmetologovi.Lék se vyrábí injekcí.

Když je látka podávána, lékař vloží jehlu do samého středu tukové vrstvy kolmo k ní.Dále ji specialista zavádí již rovnoběžně s kůží po celé délce tukové vrstvy.Při této metodě ve tvaru ventilátoru se injekce podává v množství 0,3 až 0,5 ml.Časový postup trvá půl hodiny.Trvání terapie je 3 sezení s intervalem 20 dnů.

Popularita této metody nabývá na síle:

 • není období obnovy;
 • schopnost používat ambulance;
 • rychlý výsledek;
 • pozitivní dynamika po 20 dnech;
 • zabezpečení.

Za 1 ampulku prostředků budete muset zaplatit 4000 rublů.Obsah skleněné lahvičky nelze rozdělit, zbytek není povolen pro použití jiným pacientem.

Dermaheal

Lipolytic je koncentrovaný koktejl pro tvarování těla.Výrobek se vyrábí v lahvích po 5 ml a jeho cena je od 1 500 rublů.Za jeden postup s tímto lékem budete muset zaplatit od 3000 rublů.Měl by být podán průměrně 5 injekcí, po každé z nich účinek léku trvá 3 měsíce.

Lipolytikum obsahuje vitaminy potřebné pro pokožku:

 1. Karnitinmůže odstranittělesný tuk.
 2. Dekapeptidje schopen spalovat tuk a posilovat svaly těla.Po použití tohoto léku je v místě vpichu viditelné zvedání kůže.

Nástroj je univerzální a vhodný pro každého, kdo již má 18 let.

Má příznivý účinek na lidské tělo a:

 • napíná pokožku;
 • produkuje kolagen;
 • eliminuje ukládání tuku na břiše;
 • normalizuje stav kůže.

Kontraindikace:

 • maligní nádory;
 • diabetes;
 • těhotenství.

Lipolab

Lipolab je univerzální lék používaný v nechirurgické liposukci.Nástroj obsahuje látky, které se získávají po přírodním původu.Pomáhají zbavit se tuku a celulitidy v krátké době.Přípravek se vyrábí v tmavých lahvičkách po 10 ml a 5 ml.Cena malé láhve je od 4 500 rublů.

Složení lipolytika zahrnuje:

 1. Deoxycholát, , který se získá ze žluči.Spolu s dalšími složkami má destruktivní účinek na tukové buňky.
 2. Fosfatidylcholin,se podílí na metabolismu lipidů.

Lék se používá pro:

 • k odstranění celulitidy;
 • odstranění tuku na břiše a dalších částech těla;
 • odstranění druhé brady;
 • korekce obrysu těla.

Výsledky po použití léčiva jsou viditelné po prvním podání.K vyřešení je třeba projít až 14 procedurproblém s nadváhou.Pro jednorázové použití musíte do problémových oblastí injikovat až 0,8 ml léku.

Kontraindikace:

 • epilepsie;
 • alergie;
 • onkologie;
 • zdvih;
 • opary.

Tváření těla s lipolitikou pro břicho je nejoblíbenější procedurou, jak o tom svědčí četné recenze.Jejich rysem je bezpečnost a bezbolestnost (relativní), na rozdíl od chirurgického zákroku.

Návrh článku:Ilchenko Oksana

Video o lipolitice pro břicho

Mezoterapie v žaludku (lipolytika ) - cvičení: