Lipitolik Light zapadá do sáčků pod očima, pro hubnutí.Složení, kontraindikace, recenze

Light fit lipolytikum je populární kosmetický produkt v kosmetickém průmyslu, který se používá k injekčním procedurám (lipolýza) k odbourávání přebytečného tělesného tuku.Podle recenzí se nazývala „F&B“ a byla vyrobena v Jižní Koreji.K dnešnímu dni je Light fit k dispozici v kapslích po 2 ml, 10 ks.v krabici.

) Složení lipolytického světla Fit

Lékaři připisují světlo fit nepřímým lipolytikům, což znamená, že obsahuje pouze přírodní složky, které přispívají k rychlému odbourávání nadbytečného tělesného tuku.

Kosmetický přípravek není schopen přímo ničit hromadění lipidů, ale může pouze zlepšit přirozené procesy spalování tuků.Light fit lipolytic obsahuje přírodní extrakty soli, ořechů a kaštanů.

Princip léku

Lipolytikum vhodné pro světlo, jehož recenze tvrdí, že je vhodný pro dívky a ženy různého věku, je zaměřeno na následující akce:

 • zlepšit mikrocirkulační procesy;

  Mechanismus účinku lipolytického přizpůsobení světlu

 • ke zvýšení průtoku krve a lymfatického toku;
 • urychlují metabolismus v těle;
 • snižují aktivitu fosfodiesteráz (enzymu, který interferuje s lipolýzou).

Výhody Light fit

Lipolytikum Light fit lipolytic, jehož recenze ukazují jeho široké použití v oblasti moderní kosmetologie, má následující výhody: ]

 • eliminuje strie a celulitidu;
 • zmenšuje cm v pase;
 • pro 1 sezení lipolýzy je subkutánní tkáň snížena na 3 mm bez chirurgického zákroku;
 • viditelný účinek postupu je patrný po dobu 2 týdnů;
 • doba trvání 1 procedury je 5-10 minut;
 • účinek postupu je patrný již po 2 týdnech;
 • klient necítí bolest během injekcí;
 • po lipolýze se kůže stává pružnou a hladkou;
 • v místě vpichu není téměř žádná pravděpodobnost hematomů a otoků.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Indikace k použití

Lipolitický Light Fit, o kterém se říká, že je populární v oblasti kosmetologie, pomůže pacientům zbavit se hromadění tuku, které se objevují v místníForma, jmenovitě: s kýlami (mastnými a v blízkosti okružní), s hrudkami Bish, v přítomnosti lícních kostí nebo barevných tašek.

Také s hromaděním tuku v tvářích a přítomností ochablé kůže a dokonce i neúčinností energetického zatížení.Zástupkyně žen se často uchyluje k lipolýze, když je nutné opravit tvar nosu nebo oválu obličeje, odstranit „dvojitou“ bradu nebo se zbavit celulitidy.

Kontraindikace

Kosmetická procedura Light fit je zakázána, pokud je klient vysoce citlivý na přírodní složky, které tvoří lipolytické, například pyl břízy nebo extrakt z jablek.Také v případě zánětlivých procesů v těle, onemocnění nervového systému, selhání ledvin nebo jater.

Je přísně zakázáno provádět injekce pro dívky a ženy během těhotenství a kojení.

Další případy, kdy se nedoporučuje používat lipolytické světlo fit:

 • špatná koagulace krve (bílé krvinky);
 • nesnášenlivost alespoň jedné složky léčiva;
 • záchvaty epilepsie;
 • opary v akutní formě;
 • projevy horečky;
 • srdeční a cévní poruchy v těle;
 • křečové žíly;
 • problémy se štítnou žlázou;
 • přítomnost HIV;
 • hepatitida.

Je nezbytné, aby pacient před zákrokem konzultoval lékaře a v případě potřeby podstoupil testy a další vyšetření.

Nežádoucí účinky

Ve vzácných případech sZavedení lipolytika u pacientů má vedlejší účinky:

 • svědivá kůže;
 • vzhled vyrážky;
 • bolest hlavy;
 • nevolnost;
 • zvracení;
 • tělesná teplota stoupá.

Tyto důsledky mohou být důsledkem ignorování kontraindikací nebo chyby lékaře.Existují vedlejší účinky, které jsou považovány za normální a po chvíli zmizí - jedná se o zarudnutí a modřiny.

Jak se připravit na postup?

Před použitím lipolytika po dobu 14 dnů je pacientovi zakázáno pít alkohol a užívat drogy, které rozšiřují krevní cévy.To pomůže vyhnout se negativním důsledkům: projevům modřin a otoku.

Bazény a sauny se po dobu 3 dnů nedoporučují.Zapojit se do různých fyzických aktivit.2 hodiny před kosmetickým zákrokem neužívejte žádné jídlo a zkuste pít co nejvíce vody.

Před samotným sezením je vhodné, aby tělo zajistilo dlouhý spánek, vyhnulo se stresovým situacím a nedělalo komplexní make-up.

Provádění manipulací

Při návštěvě ordinace kosmetologa vede lékař a pacient rozhovor: o požadovaných výsledcích a poté určí testy.Po získaných výsledcích lékař vybere látku, dávkování, počet zásahů do těla.

Injekční lipolýza se skládá z následujících 5 kroků:

 1. Pacient by měl konzultovat odborníka: identifikovat problémovou oblast, identifikovat kontraindikace a indikace proa musíte vypočítat množství léku.
 2. Ošetřte kůži antiseptickými látkami.
 3. V případě potřeby anestetizujte oblasti, do kterých budou injekce podány anestetikem
 4. Mistr zavádí do podkožní tkáně Light fit.
 5. Opětovné ošetření pokožky antiseptickými látkami.

Po skončení sezení se pacientům doporučuje, aby byli pod dohledem kosmetologa po dobu nejméně 40 minut.

Pokud kosmetolog provádí při návštěvě ordinace zběžnou prohlídku a nezajímá se o blaho pacienta, je lepší takového specialistu odmítnout.Vstřikovací postupy se nejlépe provádějí na klinikách, které mají dobrou pověst a pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků.

Na obličeji

Postupem lipolýzy prováděným na obličeji je zesílení a elasticita obrysu obličeje se současným zničením nadbytečných hromadění lipidů.Ženy se pomocí Light Fit budou moci zbavit „druhé“ brady, posílit a učinit zeslabené kryty krku pružnějšími.

Light fit odstraní vzniklé modřiny, upraví tvar líc a zvýrazní lícní kosti.Kosmetičky doporučují: neotáčejte několik problémových oblastí 1krát.

Při použití lipolytických injekcí do očních víček zmizí otoky, otoky a vaky pod očima.Na konci sezení se horní víčko stává otevřenějším a oči samotné vypadají klidně.

Do nosu je také vložen lipolytický světelný záchyt, který mu dává vícejasný obrys a rozebrat veškerou zbytečnou akumulaci tuku.

V oblasti vaků na masky pod očima

Nejproblematičtější oblastí u žen, kde se lipolytika nejčastěji používá, jsou masky pod očima.Se zavedením léku se tuková vrstva zmenší, v důsledku čehož dochází k vyhlazení malých vrásek („vrána nohou“).

Nejoblíbenější lipolytika použitá v této zóně jsou založena na kyselině hyaluronové.S pomocí Light fit může zkušený lékař zmírnit vrásky obličeje a aktivovat aktivní aktivitu regeneračních procesů v mezodermu.

Pro hubnutí

Pomocí lipolytik mohou zástupkyně žen v případě potřeby napravit problémové oblasti těla, například hýždě, ramena nebo boky.Kosmetický „výtah“ bude okamžitě viditelný po skončení komplexních sezení.

V případě potřeby může pacient použít lipolytikum k odstranění tuku v několika problémových oblastech současně, ale injekce by se měly provádět postupně.Mezi procedurami je nutné přestávky, které by měly trvat nejméně 6 měsíců.

Udržet světlo v břiše je pro mnoho zástupců dívek a žen skutečnou spásou, protože tuk v této oblasti je docela problematický, jak se ho zbavit.

Aktivní přírodní složky pomáhají nejen odstraňovat lipidové útvary, ale také způsobují ochablou a tonizovanou pokožku.Také pomocí injekcí se můžete zbavit silných stranroztáhnout značky a snížit cm v pase.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Období zotavení

Lehce padnoucí lipolytikum, jehož recenze hovoří o jeho magické metodě, jak se zbavit nahromadění tuků, pomáhá dívkám a ženám zůstat vždy mladými a krásnými voči ostatních.Po kosmetickém zákroku bude regenerační doba trvat měsíc.

V této době je zakázáno:

 • zabývat se sportem;
 • ochlazení místa vpichu (naneste led);
 • přijímat horké lázně, navštívit lázně nebo sauny;
 • opalování;
 • pít málo vody;
 • jíst slaná, smažená a tučná jídla;
 • pít alkohol.

Možné důsledky postupu

Po injekčním postupu existují chvíle, kdy klient vykazuje nežádoucí tělesné reakce na léčivo, jako je svědění, otoky nebo hematomy.Také v injekční zóně se mohou objevit otoky, nodulární formace, alergické reakce.U pacientů se často pigmentace zesiluje, zvyšuje se tělesná teplota a dochází k rozrušení střeva.

Další možné důsledky po zasedání:

 • tvorba vředů na těle;
 • trombóza a fibrotické změny;
 • tkáňová nekróza (neprodleně vyhledejte lékaře).

Co je třeba k dosažení maximálního spalování tukůefekt?

Pro rychlé dosažení maximálního účinku spalování tuků je třeba dodržovat 10 jednoduchých pravidel, která jsou uvedena níže:

 1. Pijte hodně vody. Osoba musí pít nejméně 2 litry vody denně.Dehydratace vede ke snížení rychlosti spalování tuků a má nepříznivý vliv na svaly a klouby.
 2. Nesedejte na monotónní stravě (na grepu, zelí a dalších). Odborníci na výživu se domnívají, že při takové stravě tělo rychle zhubne, ale ve stejné míře se vrací.Doporučuje se dodržovat dietu, kterou člověk může dodržovat po dlouhou dobu.
 3. Často existuje. Když osoba zvyšuje počet jídel za den, pak se jeho metabolismus zrychluje, díky čemuž není třeba ukládat hromadění tuku.
 4. ​​
 5. Do cvičení. Když je svalová tkáň zapojena do komplexních cvičení, začíná také metabolický proces.
 6. Spíte více. Když člověk spí, do těla jsou zapojeny procesy spalování tuků.Lidé trpící nedostatkem spánku mají pomalý metabolismus v důsledku ukládání tuku nejsou tak členění, jak bychom chtěli.
 7. Pijte zelený čaj. Lidé, kteří používají zelený čaj, zrychlují svůj metabolismus a tělo přestává trpět dehydratací.
 8. Eliminujte stres. Stresující situace vedou k přejídání a pití.Vzniká hormon - kortizol, který přispívá k hromadění tuku v problémových oblastech.
 9. Jezte více uhlohydrátů. Ženy, které se rozhodnou pro stravu s nízkým obsahem sacharidů, jsou metabolizovány zpomaleny.Jednou týdně musíte konzumovat uhlohydráty, protože s jejich pomocí tuk spalující hormon leptin ničí hromadění tuků a obnovuje se duševní zdraví.
 10. Přestaňte vážit. Dívky a ženy by se neměly opírat o číslo, které ukazuje měřítko.Při snižování hmotnosti objemy často odcházejí, ale tělesná hmotnost zůstává na svém místě.
 11. Vedou méně sedavý životní styl. Lidé, kteří jsou aktivní a připraveni převzít iniciativu sami, mají mnohem lepší metabolismus než ti, kteří upřednostňují ležet nebo spát ve svém volném čase.

Náklady na injekce Light fit

Cena za 1 ml léku Light fit je od 2500 tisíc rublů.až 5 000 tisíc rublů.Záleží na tom, kde byl lék zakoupen, na společnosti a zemi výroby.Množství léčiva, které bude zapotřebí k dosažení požadovaných výsledků, závisí na ploše ošetřeného povrchu.

V rámci jednoho postupu může kosmetolog vstříknout až 10 ampulí.Celý průběh zavedení lipolytika zahrnuje nejméně 5 postupů.Níže je uvedena tabulka 1 nákladů na relaci.

Název léku Náklady na relaci
) Dermastabilon z 5 000 tisíc rublů.
Aminomix ze 4 000 tisíc rublů.
Revitol z 3 000 tisíc rublů.
Light Fit z 2 000 tisíc rublů.

Lipolytikum vhodné pro světlo je moderní drogaoblasti kosmetologie, které umožňují spravedlivému sexu zbavit se nadměrného hromadění tuku v problémových oblastech.

Podle pacientů je hlavní výhodou tohoto postupu bezbolestnost a absence zranění.Pokud až donedávna byla liposukce bojována s nežádoucími hromadění tuků, pak je to dnes obtížný úkol pro novou generaci drog - Light fit lipolytics.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o lipolytickém Light Fit

Recenze lipolytického Light fit: