Lily Chertraru - před a po fotky z plastů, biografie, Dům 2, Instagram, VK

Lilia Cetraru se objevila v televizním projektu „House 2“ na začátku roku 2017.Všichni účastníci výstavy jsou neustále pod dohledem kamery, takže musí pečlivě sledovat svůj vzhled.Dívky zdůrazňují svou krásu kosmetikou, zdůrazňují své ctnosti oblečením a některé dokonce rozhodují o plastické chirurgii.

Lilia Chetrara

Takový osud neprošel notoricky známou účastnicí show Lilia Chetrara.Na internetu najdete mnoho fotografií na žádost Lily Chetrary před a po plastické chirurgii, více o všech chirurgických zákrokech a jejich důsledcích.

Jak vypadala Lily, než se její vzhled změnil

Lily je světlá brunetka, krátká, navenek miniaturní, štíhlá dívka s hmotností asi 45 kg.Vyznačuje se dobrou postavou, tenkým pasem a nádhernými krásnými ňadry.Účastník televizního projektu upřednostňuje světlý make-up, a to i ve dne, kdy ráda na oči kouří oči.

Fotografie byly nedávno objeveny.Účastníci televizní show před zásahem plastické chirurgie. Fotografie všech byly šokovány, protože Lily Chetrara před a po plastické chirurgii jsou dva úplně odlišní lidé!

Rozdíl je okamžitě patrný - nos byl širší, rty užší a poprsí méně velkolepé.Plastickí chirurgové si jsou jistí, že dívka opakovaně prováděla operace, jako je mamoplastika, rinoplastika a zvětšení rtů pomocí výplní.

Lilia Chetrara před a po plastické chirurgii

Důvody, proč dívka šla pod nůž, Lily upřednostňuje nezveřejnit.Ale vzhledem k jejímu vztahu pouze s bohatými bohatými muži lze předpokládat, že chce splnit její i ostatní očekávání.A fanoušci dychtivě platí za její drahé rozmary.

První plastická chirurgie

Nejprve se Lily rozhodla o rinoplastice - dívka nebyla vždy spokojená se svým velkým nosem.Rychle našla chirurga, který provedl plastickou chirurgii, ale při své volbě se jasně mýlila.Operace byla neúspěšná, anestézie Lily neovlivnila.

Jak sama Chetrara říká, že nemohla pohnout rukama a nohama, bylo pro ni těžké dýchat, ale pochopila všechno .Lékaři si nasadili kyslíkovou masku až po nějaké době.

To vedlo k negativním důsledkům, dívka vytvořila nálet na mandle, díky kterému nebylo možné jíst a pít.

Také po neúspěšné rinoplastice se objevily problémy s dýcháním.To vše vedlo účastníka projektu k hledání zkušenějšího a kompetentnějšího specialisty a opakované operace nosu.

Nenechte si ujítNejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Rinoplastika

Když Lily přišla na projekt v lednu 2017, okamžitě začala hledat nový vztah.Poměrně rychle se začala potkávat s Sergejem Zakharyashem.Vztahy byly doprovázeny neustálými skandály, hádkami a častými náznaky těhotenství.

Lilya Certraru

Zvyšují hodnocení a plastickou chirurgii, takže se dívka na jaře 2017 rozhodla znovu provést rinoplastiku.Byli aktivně odrazováni dalšími účastníky projektu, mladým mužem a televizními diváky, ale problémy s dýcháním a neúspěšná první operace ji donutily znovu navštívit plastického chirurga.

Poté, co Lilia našla specialistu, rozhodla se okamžitě o 2 operacích - pro zvětšení prsou a změnu nosu.

Druhá operace nosu byla úspěšná.Pravda, doba zotavení z opakované operace byla šest měsíců.Chetra musela strávit několik týdnů v obsazení, ale byla na to připravená.

Po odeznění otoků a otlaků zveřejnila Lily Chetrara po operaci fotografie na sociálních sítích a nadšeně reagovala na práci specialisty.Podle dívky byl její nos téměř dokonalý.Nosní plast měl na její hodnocení pozitivní vliv - diskuse o dívčím nosu se nezastavily několik měsíců.

Zvětšení rtů

Operace augmentace rtů není v současné době neobvyklé, takže se na ni zúčastnil účastník skandální show.Zpočátku vChetrar měl tenké upravené rty, po operaci začaly vypadat velké a nepřirozené.

Lily Chertrara zvětšila rty

Fanoušci Lily zanechali většinou negativní komentáře, což vedlo k potyčce s hvězdou.Následovníci jejího Instagramu věří, že televizní hvězda znetvořila její tvář a vytvořila obrovské rty, podobné knedlíkům.Za každou obvinění dívka prohlašuje, že může se svým tělem dělat, co chce, a radí kritikům, aby se o sebe postarali.

Mammoplastika.Zvětšení prsou

Samozřejmě se také změnila malá busta Chetraru.Rozhodla se zvětšit prsa o 2 velikosti.Ačkoli její mladík takové rozhodnutí neschválil, telecentrum stále pokračovalo v operaci, protože si je jistá, že se jeho muži líbí velké poprsí.

Instalace implantátů byla svěřena stejnému specialistovi, který provedl opravu nosu. Současně dívka podstoupila operaci nosu.Mamoplastika byla úspěšná, Lilia byla s výsledky spokojená a po transformaci začala okamžitě nahrávat své fotografie.

Lilia Chetraru

Stále ještě nezačala mluvit o této operaci se svým mladým mužem a rozhodla se ji prezentovat jako dárek.Zvětšení prsou také vedlo k nadšeným reakcím mužského publika.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Jak jinak Lilia vylepšila její vzhled?Chetraru

Ze srovnání fotografií Lily Chetrary před a po operacích je zřejmé, že se často pod chirurgický nůž dostala více než jednou.Diváci si jsou jistí, že skandální hvězda provedla operaci zvětšení prsou před televizním pořadem.

Je také patrné, že kromě rinoplastiky se opakovaly i další operace obličeje.

Lilia Chetraru, účastník projektu House 2

Je zřejmé, že dívka podstoupila chirurgický zákrok, aby opravila své lícní kosti.Lily připouští, že je připravena provést řadu plastických operací - zvýšit hýždě, provést liposukci a provést další manipulace, aby dosáhla svého ideálu.

Lily Chetrara: před a po fotky plastické chirurgie

Fotografie Lily Chetrary před a po plastické chirurgii překvapily všechny.První fotografie zobrazují mladou hezkou dívku s úhlednými rty, přírodní make-up a ženskou postavu s malými ňadry.

Před operacemi vypadala dívka jednoduše, ale krásně, na fotografiích se Lily nyní jeví jako bohatá umělá dáma.Fotografie po vyděsení mnoha fanoušků - obrovské rty, které následovníci nazývali „knedlíky“, vypadají na hezkou tvář hvězdy zastrašující.

Lilia Chetrara před a po plastické chirurgii

Naopak, mnoho lidí se líbilo nosnímu plastu. Miniaturní nos zdůraznil přirozenou krásu dívky.

Pokud jde o plasticitu poprsí, názory byly velmi rozdílné - polovina fanoušků věřila, že hvězda pořadu začala vypadat jako panenka, nepřirozeně a špatně kazila celý svůj vzhled, dalšípolovině, většinou mužům, se tyto změny líbily.

Je těžké popřít, že všechny změny, které si dělala sama nad sebou, zvýšily její věk.Na nových fotografiích vypadá Lily mnohem starší než její roky.Možná tento nedostatek v blízké budoucnosti chce Chetraru opravit nové operace.

Kolik stojí provozní náklady herečky

Samozřejmě všechny operace nejsou zdarma a stojí spoustu peněz.Krása vyžaduje oběť, takže Chetrara bez váhání převezme transformaci svého těla.Zhruba první rinoplastika stojí asi 120 tisíc rublů.Ale vzhledem k tomu, že první operace byla neúspěšná, náklady byly s největší pravděpodobností nižší.

Opakovaně uvedla, že první rinoplastiku provedl nezkušený lékař, což mohlo ovlivnit celkovou částku. Opakovaná operace ke změně nosních sil a rozložení asi 250 tisíc rublů.

Lilia Chetrara

Náklady na zvětšení prsou jsou ještě vyšší - začíná od 250 tisíc a dosahuje 400 tisíc rublů, včetně nákladů na implantáty.

Pro zvětšení rtů pomocí výplní rozložila dívka nejméně 17 tisíc rublů.Ostatní kosmetické služby, jako je tetování, stojí asi 20 tisíc v závislosti na oblasti a vybavení.

Budoucí operace, které bude Chetrara provádět, nebudou vyžadovat neméně částek - měla by být připravena zaplatit 250 000 za postup pro hýžděné plasty a 30 000 rublů za liposukci (pro jednu zónu).Dívka se takových nákladů nebojí, protože je připravena na cokolidosáhnout dokonalého těla.

Osobní život Lilia

O minulém životě televizní hvězdy je známo jen málo.Lilia Cetraru se narodila v moldavském městě Kišiněv 7. srpna 1996.Studuje na univerzitě v nepřítomnosti na Ekonomické fakultě ve svém rodném městě se specializací na řízení podniku.

V lednu 2017 přišla do projektu House-2.Dívka vnímá účast v programu jako něco nového a zajímavého v životě, považuje to za dobrodružství.Neztrácí však naději, že najde svého prince na bílém koni.

Lily se rychle dostala do vztahu s jedním z účastníků show, ale skončili docela rychle.Poté, co se začala setkat s Sergei.Publikum s tímto potěšením sledují publikum a často diskutuje o tom, zda je Lily těhotná nebo ne.

Sergey Zakharyash a Lilia Chetrara

Před projektem se dívka setkala s bohatými muži, s jedním z nich dokázala žít po dlouhou dobu, ale kvůli nejistotě v upřímnosti se rozhodla odejít.pocity.Pochopení, že musíte splnit vaše ambice a vést ji k opakovaným plastickým výkonům.

Pokusila se vybudovat svou kariéru v různých oborech. Před několika lety pracovala jako televizní moderátorka, byla modelkou, tanečnicí v strip klubu. Lily se také pokouší stát se herečkou.Na výstavě se kromě plastické chirurgie proslavila svým výbušným charakterem, neustálými záchvaty hněvu a emocionálními hádkami se svým partnerem.

Zahodit věci pryč, roztáhnout ruce - to je v jejím stylu, a takmravenci vyvolávají skutečný zájem diváků.

V současné době žije v centru Moskvy.Dívka aktivně vede své sociální sítě.Na Instagramu má asi 480 tisíc odběratelů.Chetraru nahraje obrázky svých nákupů, snímky ze show a fotografie po operacích.

Posledně jmenovaní získávají mnoho komentářů, někteří následovníci ji kritizují, jiní ji obdivují a dívka sama na ně často odpovídá.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Co říká Lily Chetrara o změnách, ke kterým došlo

Zjevné změny vzhledu způsobují bouřku emocí mezi diváky a fanoušky show.Většina fanoušků věří, že operace zničily vzhled dívky.Mnoho lidí je zděšeno při porovnání fotografií Lily Chetrary před a po plastické chirurgii.

Lily Chertraru

Někteří věří, že hvězda začala vypadat mnohem starší než 21 let.K dívce proudí velké množství negativity, ale ona ví, jak se postarat o sebe.Tipy, jak zhubnout, obarvit zarostlé vlasové kořínky a starat se o své tělo, Lily často nechává na své kritiky.

Dívka říká, že se nezajímá o názory ostatních.Je přesvědčena, že každý člověk může se svým tělem dělat, co chce, a doporučuje ostatním, aby jejich vzhled spíše sledovali, než aby diskutovali o jeho přeměně.Chetraru také nepopírá, že bude i nadále kontaktovat plastické chirurgy.

Kroměod muže dostává značné množství kritických komentářů, muži obdivují její vzhled.

Sledování vysokých hodnocení a úspěchu v jejím osobním životě vedlo účastníka skandální televizní show k častým chirurgickým operacím.Zvětšení prsou, změny nosu, liposukce a další operace vždy vyvolávají intenzivní zájem a hodně diskuse.

Chetraru již podstoupil mnoho různých plastických operací a nezastaví se tam.Takže fanoušci televizního divu by měli v blízké budoucnosti počkat na další změny vzhledu krásy a připravit se na jejich diskusi.

Video o Lilia Certraru před a po plastech:

Video o Lilia Chetrara po plastech na House-2: