Lícní kosti s kyselinou hyaluronovou.Fotografie před a po, náklady na postup, recenze

Lékaři specializující se na kosmetologii často uvádějí ženy s problémem rychlého stárnutí obličeje.

Chirurgie, která je velmi aktuální pouze nedávno, ztrácí svou moc před novými metodami medicíny. Mnoho lidí dává přednost tomu, aby se lícní kosti korigovaly plnivy kyselinou hyaluronovou.

Výhody korekce lícních kostí pomocí plnidel kyselinou hyaluronovou

Výsledky tohoto postupu jsou jasně znázorněny na fotografii před a po zákroku.proces.

Nadřazenost výšeuvedený postup takto:

 • okamžitý výsledek akce;
 • zabezpečení;
 • bezbolestnost;
 • nedostatek stop, jizev;
 • Tento postup nevyžaduje anestezii.

Důležitou výhodou korekčního procesu je postupné biologické snižování kyseliny hyaluronové během 10–12 měsíců, konečné opuštění těla, výplně nezanechávají důsledky.

Hyaluronidáza je speciální enzym, který ničí plnivo.Pokud je výsledek nežádoucí, můžete jej použít k odstranění výplně.

Tento postup nevyžaduje mnoho času, není třeba anestézie, je relativně bezbolestný a není nebezpečný. Lék podávaný pod kůží není alergickým nosičem.

Korekce lícních kostí je tímto způsobem oblíbená díky okamžitému výsledku.Efekt se objeví po 50 minutách.O injekci se zajímají ženy a muži. Plniva nejen přidávají vnější tvář do lícních kostí, ale také doplňují nedostatek měkkých tkání. Muži dávají přednost změně tvaru obličeje.

Varování! Je možné opravit lícní kosti pomocí plnidel kyselinou hyaluronovou v případě důvěry v nepřítomnost expozice pokožky dráždivým látkám.

Charakteristiky konturové plastiky lícních kostí s plnivy s kyselinou hyaluronovou

Plastická chirurgie lícních kostí se provádí pomocí plniv - plniv. Základem většiny z nich je kyselina hyaluronová (substrát přítomný v těle).Plniva se vstřikují do sektorů, které potřebují opravu.

Metodaplastická chirurgie

Oprava lícních kostí pomocí výplní kyselinou hyaluronovou se provádí za účelem dosažení harmonie obličeje a pomáhá ji obnovit(připojená fotografie před a po korekci).

Lícní kosti s kyselinou hyaluronovou.Fotografie před a po umožňují vyhodnocení výsledku zavedení kyseliny hyaluronové.

Díky této metodě je plastická chirurgie prováděna pomocí subkutánní injekce, která vytváří účinek zvýšených kostí lícních kostí, což jí dává jasnost.Tvář ošetřené lícní kosti, tváře a brada.

Pro korekci lícních kostí se používají koncentrovaná plniva, aby lícní kosti snadno daly požadovaný tvar. Tento postup umožňuje dosáhnout požadovaných výsledků v krátkodobém horizontu.

Obnovení ztraceného objemu brady, lícních kostí

Obnovení lícních kostí a brady pomocí různých léků injekční metodou vám umožňuje zajistit pružnost pokožky a obnovit mladistvost obličeje.

Drogy se používají hlavně u osob s problémy souvisejícími s věkem, když je objem lícních kostí a brady deformován. Téměř všechny dutiny, které způsobují vráskavost, ochablou pokožku, jsou vyplněny.

Druhy výplní, výhody a nevýhody každé značky

Existuje několik typů výplní, které se zabývají defekty kůže na obličeji.Každý jednotlivý druh plní určitou funkci, ale hlavní část je zaměřena na opravu obličeje a odstranění vrásek.

Restylane

Restylane je naprosto bezpečná, vyloučenápravděpodobnost alergické reakce. V oblasti, kde jehla vstoupí do kůže, nedochází k zánětu ani otoku.Pokud je dávka nedostatečná, může být sekundární injekce okamžitě aplikována bez rizika komplikací.

Ze všech odrůd Restylane je lékRestylane Sub Q plnivo na bázi kyseliny hyaluronové. Nadřazenost této drogy před ostatními je přirozenost.Jedinou nevýhodou je potřeba opakovat postup po 6 měsících.

Zpětná vazba! Vynikající výsledek z Restylane.Na rozdíl od jiných typů plniv ošetřuje poškozené kožní buňky.

Juviderm (JUVEDERM „VOLUMA“)

Pro korekci lícních kostí pomocí plniv Juviderm „VOLUMA“ s kyselinou hyaluronovou (výše uvedená fotografie je připojena před a po průběhu léčby) je tím pravým řešením pro ženy.blíž ke stáří.

Po použití výplní Juverder trvá výsledek přibližně 20 měsíců. Sterilní gelový injekční implantát je již uvnitř jednorázové injekční stříkačky.Koncentrace kyseliny hyaluronové v přípravku VOLUMA je 20 mg /ml.

Objem každé stříkačky je 2 ml (10 ks).Vysoká a /nebo nízká koncentrace směsi vám umožňuje vstřikovat dostatečně hluboko.Droga dává lícní kosti hladký ovál, objem, je schopen vyhladit hluboké vrásky.

Zpětná vazba! Výsledek byl velmi příjemný.Skvělý lék - super.Budu také používat a doporučuji to všem.

Surzhiderm 24 XP

Lék Surzhiderm 24 XP Určeno primárně k opravělícní kosti. Gelový přípravek na bázi přírodní neživočišné kyseliny hyaluronové.Procedury jsou ideální pro ženy ve věku 30-55 let.

Ve skutečnosti je univerzální pro všechny věkové kategorie.Nezpůsobuje alergickou reakci.Surzhiderm obsahuje speciálně vyčištěnou kyselinu hyaluronovou, kterou organismus přirozeně vnímá.

Zpětná vazba! Po 30 letech jsou výplně spasením.Chodím do surzhidermu na 3 roky, dostanu to, co chci - perfektní lícní kosti.Úžasný lék.

Belotero Intense

Belotero Intense obsahuje 25 mg /ml hyaluronátu sodného. Nejvíce koncentrované v řadě plnidel Belotero.Používá se hlavně k simulaci brady a lícních kostí a také vyplňuje hluboké vrásky na čele a nosním můstku.

Vzhledem k jedinečné struktuře gelu se v prvních několika měsících objem zmenšuje.Není třeba opakovaných postupů.

Zpětná vazba! Použitý Botox, děsivý účinek. Doporučuje se napravit situaci s Belotero Intense.S výsledkem velmi spokojen.

Theosial Ultimate

Theosial Ultimate je založena na kyselině hyaluronové neživočišného původu (25 mg /g). K rozkladu molekul kyseliny dochází pomalu.Výsledkem je přetrvávání léku asi rok.

Výhodou Theosiale je čistá kyselina hyaluronová, která splňuje lékařské standardy.Možnost komplikací je velmi nízká.Neexistují žádné skutečné nedostatky.

Zpětná vazba! Vytvořil kontury obličeje pomocí Theosial Ultimate.S výsledkem mě potěšilo - lícní kosti měly správný tvar, vše, co jsem chtěl.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Indikace postupu

Mezi hlavní důvody korekce lícních kostí a brady pomocí plnidel s kyselinou hyaluronovou patří:

]
 • mírná forma lícních kostí;
 • jizvy, jizvy obličeje chirurgickým zákrokem;
 • vrásky na tvářích;
 • deformované lícní kosti;
 • Nesprávný tvar obličeje.
Lícní kosti s kyselinou hyaluronovou.Na fotografii před a po jsou viditelné změny kontur obličeje po postupu plastického obrysu.

Plniva se zavádějí do lícních kloubů pro tyto účely:

 • pozastavení související s věkem;
 • vrátit se do tváře bývalá hladkost, kulatost;
 • Zabraňte vzniku nových vrásek.

Jak se provádí postup

Poté, co kosmetička předem očistila a dezinfikovala obličej, začíná zavádět plniva.Pro tento postup se používá stříkačka s tenkou ostrou jehlou, pomocí které se v kůži vytvoří vpich.

Poté je zavedena speciální tupá jehla - kanyla pro plnění označeného sektoru plnivy.Díky kanyle se eliminuje zánět a otok, snižuje se možnost deformace nebo jiného poškození tkáně.

Při vstřikování lícních kostí se používají plniva s vysokou hustotousnadné modelování tvaru obličeje , prodloužení trvání výplní na 12 měsíců.Procedura je absolutně bezpečná a bezbolestná, ale ve vzácných případech s vysokou citlivostí pacienta se používá slabá anestézie.

Fáze injekce

Tento postup nevyžaduje předběžnou zvláštní přípravu.Prochází ve třech etapách.

První etapa. Před zahájením postupu se nedoporučuje používat kosmetiku, která způsobuje vzrušení a agresivitu pokožky.8-10 dní před zákrokem nepoužívejte léky a přípravky, které podporují ředění krve.

Druhá fáze. Sekce lícních kostí se promyje antiseptikem z neviditelné povrchové kontaminace a je připravena pro hlavní postup.

Třetí etapa. Provede se lokální anestézie, po které začne postup injekce.Plniva se podávají v několika injekcích, v malých dávkách.Po injekcích kosmetolog pokračuje akupresurou, aby distribuoval lék pod kůži lícních kostí.

Jak dlouho trvá postup

Celková doba trvání tří fází procesu je přibližně 3 hodiny. Postup vstřikování - 10 min.Výsledek injekce je vizuálně vyjádřen po 3-5 hodinách.Doporučuje se jít na procedury před víkendem.Po užití léku se může do 2 dnů objevit mírný otok.

Účinek konturové plastiky lícních kostí s plnivy s kyselinou hyaluronovou trvá 12–16 měsíců.Fotografie před a po zákroku:

PlnivaNa základě kyseliny hyaluronové je možné změnit kontury obličeje a zajistit hladší lícní kosti.

Kolik je korekce lícních kostí pomocí plniv kyselinou hyaluronovou?

Náklady na plniva závisí na množství podaného léčiva, postupu, kvalitě plniva.

Titul Svazek Cena
Restylane1,0 ml 14 000 rublů.(přibližně)
Surzhiderm 24 XP0,8 ml Asi 18 000 rubů.
Juviderm "Voluma"1,0 ml 22 000 rub.
2,0 ml 32 000 rub.
Belotero intenzivní 1 ml 14 500 rub.
Theosial Ultimate 1 ml 19 000 rub.

Kontraindikace injekcí

Existují poměrně závažné kontraindikace, na jejichž základě se plastická chirurgie obličeje nedoporučuje.

Mezi tyto kontraindikace patří:

 • onemocnění vnitřních orgánů;
 • slabá imunita;
 • dříve zavedené silikony;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • virové kožní choroby;
 • Nedávno provedené obnovení povrchu obličeje (laserové nebo mechanické).
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli
Co je nemožné bezprostředně po postupu pro korekci tvaru lícních kostí, jaká pravidla by se měla dodržovat

Během prvních 2 dnů po zákroku se nedoporučuje jíst kořenitá, slaná a teplá jídla.Je vhodné odložit používání kosmetiky na určitou dobu (5 dní).

Tonální krémy, prášek jsou obzvláště nebezpečné.

Užívání alkoholických nápojů je také špatné.Při návštěvě solária, sauny začíná proces zrychlené absorpce gelu, proto se nedoporučuje chodit na výše uvedená místa po dobu asi 2 týdnů.

Používání peelingů a jakékoli loupání je přísně zakázáno. Člověk by se neměl opalovat a zůstat na pláži po 11 hodinách (když je slunce na svém zenitu).

Bezpečnost postupu a možné důsledky

Mezi možné důsledky zavedení plniv patří:

 • bolest;
 • edém; jsou také možné hematomy;
 • zánětlivé procesy v místě injekce;
 • kužely, granulomety;
 • cévní poškození.

Důsledky a komplikace jsou spojeny hlavně s jednotlivými charakteristikami těla, takže před zákrokem byste měli podstoupit komplexní prohlídku.

Obrys lícních kostí je naprosto bezpečný. Procedura trvá 20–40 minut a je bezbolestná kvůli přítomnosti lidokainu.Léky používané na obličejové plasty nezpůsobují odmítnutí.

Užitečná videa o modelování lícních kostí s kyselinou hyaluronovou.Fotografie před a po, recenze

Modelování lícních kostí přípravkem kyseliny hyaluronové - Restylane.Funkcepostup, výsledek:

Cheekbones s kyselinou hyaluronovou.Před a po fotky výsledek vroubkování:

Recenze pacientů o korekci lícních kostí pomocí výplní: