Levné vitamíny pro vypadávání a růst vlasů.Hodnocení 10 nejlepších fondů v lékárně

Stav vlasů je ovlivněn dědičností, podvýživou a prostředím.A jedním z důvodů slabých, tupých vlasů je často nedostatek vitamínů v těle.Trichologové doporučují užívat obecné posílení a speciální vitamíny pro vlasy, v lékárnách je prezentována široká škála drahých i levných vitaminových přípravků.

V předkládaném hodnocení jsou léky uspořádány od nejlevnějšího po nejdražší, přičemž se bere v úvahu počet tablet v balení a doba trvání kurzu.

Complivit

Complivit "Shine" obsahuje vitamíny a minerály atJe to také extrakt zeleného čaje, křemíku a biotinu, který příznivě ovlivňuje stav vlasů během křehkosti a delaminace, reguluje jejich obsah tuku a zastavuje vypadávání vlasů.Způsob použití: 1 tableta denně po dobu 1 měsíce.100-150 rub.pro 30 tablet.

Abeceda

Chcete-li posílit vlasy z různých typů tohoto komplexu, musíte zvolit Alphabet-Cosmetic.Jeho hranílátky - antioxidanty - zlepšují strukturu kůže, nehtů a vlasů a jsou synergenty, tj.posílit vzájemnou akci.

Lék je k dispozici ve formě vícebarevných tablet, pro vlasy, které potřebujete brát zeleně.Tablety se užívají třikrát denně v intervalu několika hodin.Kurz je 20 dní.Náklady na lék: 200-300 rublů.pro 60 tablet.

Vitasharm

Tento komplexní přípravek má účinný účinek na kůži, stimuluje přísun krve, zvyšuje jeho pružnost, a tím zlepšuje stav vlasů, zabraňuje ztrátě vlasů a šedivým vlasům.Vitasharm obnovuje strukturu vlasů, posiluje vlasové folikuly.

Měl by se užívat po jídle s velkým množstvím tekutiny.Stačí použít 1 tabletu denně po dobu jednoho měsíce.Náklady na lék: 200 rublů.30 ks

Evalar

Levné vlasové vitamíny Expert Hair je jedním z produktů Evalar.Jeho výhodou je obsah přírodních ingrediencí.„Expert Hair“ zahrnuje látky, které stimulují tvorbu kolagenu, zpřísňují strukturu vlasů a zpomalují proces vypadávání vlasů.

„Hair Expert“ se užívá 2 tablety denně současně s jídlem po dobu 2 měsíců.Náklady na lék: 400 rublů.pro 60 tablet.

Duovit

Levné vitamíny na vlasy jsou často složité a ovlivňují vlasy i tělo jako celek.

Duovit je pilulka červené a modrébarvy, které se liší složením, ale v kombinaci, poskytují očekávaný efekt.Měl by se užít na 1. červenou a 1. modrou tabletu denně po snídani.Průběh přijímání je 20 dní, lze opakovat po 1-3 měsících. Náklady na léčivo: 150–200 rublů.pro 40 tablet.

Alerana

Kromě obohacujících vitamínových komplexů existují léky určené k cílené léčbě, posílení a regeneraci vlasů.Jedním z těchto léků je Alerana.

Tento doplněk stravy ovlivňuje stav pokožky hlavy a posiluje vlasové kořínky. Kombinace 18 speciálních složek dodává pokožce kyslík, výživu a ochranu, reguluje aktivitu mazových žláz.

Alerana je k dispozici ve dvou verzích - „Den“ a „Noc“.Ráno, během snídaně, se užívá 1 tobolka „Den“, večer, s posledním jídlem, 1 tobolka „Noc“. Kurz je 3 měsíce, doporučujeme jej kombinovat se šamponem a balzámem ze stejné série.Náklady na lék: 600 rublů.- 60 tab.

Femicode

Femicode (Dánsko) - levné vitamíny pro problémové vlasy.Obsahují přírodní křemík a vitaminy B, které posilují strukturu vlasů a podporují tvorbu keratinu.Biotin regeneruje buňky a urychluje růst, výtažek z přesliček zlepšuje krevní oběh a stimuluje obnovu buněk.

Užíváním jedné tablety s jídlem každý den lze stav vlasů podstatně zlepšit za 3–4 týdny. Náklady na léčivo: 1 000 rublů.pro 60 kartu.

Vitrum Beauty

Vitrum Beauty Complex (USA) obsahuje látky, které zlepšují stav vlasů.

Jsou to vitaminy B:

 • thiamin- zlepšuje strukturu vlasů;
 • pyridoxin- snižuje suchost a ztrátu;
 • kyanokobalamin- stimuluje přísun krve, zvyšuje růst;
 • riboflavin- obnovuje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.

Tablety se užívají po jídle, jednou denně.Náklady na lék: 700-800 rublů.pro 30 kartu.

Supradin

Levné vlasové vitamíny - Supradin (Německo) je vícesložkový přípravek, který obsahuje prvky, které příznivě ovlivňují pokožku a vlasy.

Jsou to vitaminy A, C, B2, vápník, biotin.Výrobek je k dispozici ve formě potahovaných tablet a je rozpustný. Tableta se užívá 1krát denně s jídlem. Šumivá tableta by měla být nejprve rozpuštěna v 0,5 šálku vody.Kurz trvá 30 dní, v případě potřeby jej můžete opakovat za několik měsíců.Náklady na lék: 700 rublů.pro 30 kartu.

Doppelherz

Z řady příprav této německé společnosti, pro zlepšení stavu vlasů, musíte vybrat "Doppelherz Active pro vlasy a nehty."Hlavní myšlenkou je účinek na tělo zevnitř.Je to další zdroj zinku, vitamínů B, biotinu, mastných kyselin, obsahuje olej z pšeničných klíčků, extrakt z prosa a mnoho dalších účinných látek.

Lék je dostupný v tobolkách, doporučená dávka je 1 tableta denně.Délka přijetí -60 dní.Protože se jedná o doplněk stravy, měl by být užíván s jídlem.Náklady na lék: 700-800 rublů.pro 30 tobolek.

Fitoval

Fitoval (Slovinsko) se používá k obnově a ochraně vlasů poškozených různými faktory.Doporučuje se zejména pro zvýšení vypadávání vlasů a zhoršený růst vlasů.Zvyšuje přísun krve do kořenů, posiluje je, obnovuje vlasové folikuly.

V případě nadměrné ztráty se doporučuje užít 1 tobolku třikrát denně k navrácení a posílení - 2krát s jídlem nebo po jídle.

Fitoval se nedoporučuje kombinovat s užíváním tetracyklinových antibiotik a léčiv k léčbě žaludku.

Náklady na léčivo: 500 rublů.pro 60 tobolek.

Selencin

Tento homeopatický lék se používá k léčbě difúzního vypadávání vlasů v komplexu - sublingvální tablety, kondicionér, šampon a granule. Tablety musí být uchovávány pod jazykem až do úplného rozpuštění 3krát denně.

Používají-li se granule, činí jejich denní sazba 8 kusů.Jednoznačné plus je absence nežádoucích účinků.K maximálnímu účinku dochází nejdříve po 2 měsících, navíc mezi kurzy, které si musíte udělat týdenní přestávku. Náklady na léčivo: 500–600 rublů.pro 60 kartu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Merz Beauty

Doplněk stravy MerzBeauty (Germany) obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a také zdroj esenciálních aminokyselin - kvasnicový extrakt.Lék je k dispozici ve formě dražé, doporučená dávka je jedna dražba ráno a večer.

Složky komplexu podporují regeneraci buněk, podporují růst a posílení vlasů a zpomalují proces stárnutí.Náklady na lék: 1200 rublů.pro 120 kartu.

Revalid

Revalid (Izrael) - používá se k problémům s růstem vlasů.Droga snižuje jejich křehkost, zvyšuje odolnost proti škodlivým účinkům - mechanickým, chemickým atd.

Abyste předešli vypadávání vlasů, užívejte 1-2 kapsle třikrát denně.S intenzivní ztrátou se norma zdvojnásobí, po měsíci přechází na profylaktickou dávku.Náklady na lék: 500-600 rublů.pro 30 tobolek.

Pantovigar

Pantovigar (Německo) je výkonný komplex s přírodními ingrediencemi používanými při rozptylu vypadávání vlasů.Aktivní složky léčiva pronikají hluboko do buněk, zlepšují jejich permeabilitu a tím zvyšují odolnost vůči negativním faktorům a posilují folikuly.

Užívejte lék 3x denně, 1 tobolku s jídlem.Léčba pantovigarem může trvat 3 až 6 měsíců.

Příznaky předávkování léčivem nebyly diagnostikovány, mohou se však vyskytnout vedlejší účinky: alergie, nevolnost, zvracení a někdy i nárůst tělesné hmotnosti.Při léčbě sulfonamidů je nutná lékařská konzultace.Náklady na lék: 1500 rublů.pro90 tab.

Solgar

Solgar (USA) - celé jméno vlasu Solgar Skin Nails Hair je speciální vitaminový komplex zaměřený na posílení syntézy kolagenu a keratinu.Je založen na látce MSM, obsahující síru, která zlepšuje propustnost buněčných membrán.

Solgar neobsahuje složky způsobující alergii, umělá barviva ani chemické přísady a je určen k dosažení plného hojivého účinku.Standardní dávka jsou 2 tobolky ráno, spolu s jídlem, maximální délka je stanovena na 2 měsíce.Náklady na lék: 2500 rublů.pro 120 kartu.

Dikson Polipant complex

Nejnovější výsledky ve farmakologii se používají v Polypantu (Itálie).Kromě vitamínových a proteinových komplexů, antioxidantů a rostlinných extraktů obsahuje živočišný placentový extrakt.Je to ampule o objemu 10 ml (v balení po 12 ampulek a speciální pipeta pro aplikaci na pokožku hlavy).U vlasů se používají hnědé ampulky s odpovídajícím označením.

Levné vitamíny pro vypadávání vlasů a růst jsou nezbytné a nezpůsobují alergie.

Pro těžké vypadávání vlasů aplikujte denně po dobu 45 dnů.Aplikujte podél dělicích linek, dokud nebude hlava zcela ošetřena.Poté masírujte kořenovou zónu.Lék není vymyt.

Se sezónními ztrátami, stresem atd.musíte vlasy zpracovat každým šamponem. Pro profylaxi používejte dvakrát týdně střídání jednoho mytí a jednoho bez mytídroga.Kurz lze opakovat po 1-2 měsících.Drtivá většina recenzí Polypant je pozitivní.Náklady na lék: 1300 rublů.pro 10 ampulí.

Sistem 4

Komplex Sistem 4 (Finsko) sestává ze 3 silných drog: lékařské masky, šamponu a výživného séra, které zastavují ztrátu.

Normalizuje fungování mazových žláz, stimuluje mikrocirkulaci krve:

 • terapeutická maska ​​obsahuje účinné látky stoupající azol, pyrocton olamin, kyselinu undecinovou atd .;
 • bio-botanický šampon má bohatou sadu léčivých bylin;
 • Bio-botanické sérum vyživuje pokožku a vlasy a stimuluje jejich růst.

Použijte finanční prostředky následujícím způsobem:

 • si umyjte vlasy šamponem (na vlasy 2-3 minuty);
 • vlasy jsou mírně vysušené, naneseny maskou, udržovány v teple až 30 minut, omyty;
 • opět mírně zaschlé, aplikujte sérum, masáž, nepláchněte.

Tento komplex je rovněž pozitivně hodnocen 90% kupujících.Náklady na všechny 4 fondy budou stát 2600 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Pravidla pro používání vitamínů

Při používání vitamínů pro vlasy by měla být dodržována některá obecná pravidla:

​​
 • nepoužívejte komplex s imunitou žádné komponenty;
 • nesmí se užívat během těhotenství a kojeníexistují speciální komplexy;
 • nedávají děti (přesně postupujte podle pokynů);
 • nepoužívají současně různé vitamínové komplexy, aby nedošlo k předávkování a hypervitaminóze.

Z obrovského sortimentu lékáren si můžete vybrat nejen drahé, ale také levné (nebo relativně levné) vitamínové přípravky pro vlasy, které obnoví strukturu vlasů, urychlí její růst a zlepší vzhled.

Video o vitaminech pro vlasy

Kouzelné vitamíny pro vlasy:

Vitamíny pro vlasy v ampulích: