Letní manikúra 2019 módní trendy.FotoSvětlé, jemné, sako, mořské, se třpytkami, kamínky, třením

V oblasti krásy se módní trendy mění a manikúra není výjimkou.Léto 2019 dává módě mnoho příležitostí vyjádřit svou individualitu, zdůraznit postavu jasnými barvami a vynalézat vlastní jedinečný design.

Módní délka nehtů

Zlatým průměrem je motto této sezóny. Neuvěřitelné délky, stejně jako krátké manikúry, jsou minulostí.Mírně podlouhlé nehty jsou absolutním trendem nejen v létě, ale po celý rok.

Kočky s ostrými hranami, čtvercové, měkké čtverečky již nejsou oblíbené. Módní tvar je ovál na středních nehtech. Téměř každá barva a provedení jsou pro ni vhodné.

Módní odstíny roku 2019

V létě chce mnoho dívek vyniknout, být jasné apatrný.Móda se s nimi setkává a doporučuje v roce 2019 použít jednu z možností při navrhování manikúry.

Může to být:

 1. Jasně barevná řešení.

  2019 letní manikúra zahrnuje použití jasných barev.

 2. Pastelové barvy.
 3. Jemné odstíny.

Nápady pro světlý design

Letní manikúra 2019, jejíž módní trendy umožňují použití jasných barev a vzorů, lze měnit.Když už mluvíme o jasných barvách, stojí za zmínku, že na vrcholu popularity jsou všechny odstíny červené: vínová, malina, sangria.Mezi oblíbené ženy v létě patří žluté, oranžové, zelené, světle zelené, modré, modré laky.

Hra s kontrasty vypadá perfektně, například jasně nasycený lak bílé barvy a manikúra duhy zdůrazňuje pozitivní náladu jejího majitele.

Návrhy sezóny jsou tak rozmanité, že každá dívka si najde něco vhodného pro sebe.

Manikúra je považována za trend:

 • s květinovými motivy;
 • s ovocem;
 • s kamínky;
 • francouzsky;
 • lunární;
 • puntíky;
 • námořní;
 • geometrický;
 • etnický;
 • s gradientem;
 • vtlačený;
 • s krajkou;
 • mramor.

Jemný, módní design nehtů

Pastelové barvy jako jemná modrá, světle růžová, máta, fialová, vypadají skvěle v kontrastu s tmavě tmavými barvami.

Móda pro přirozenost a přirozenost diktuje svá vlastní pravidla: v trendujemné světlé barvy, což je zvláště důležité pro léto.Vítězná a moderní na opálené kůži bude vypadat bílá.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Krásná manikúra s květinami

Pokud chcete jas, řešením bude květinové nehtové umění.Sofistikované ručně malované na jednom nebo více nehtech s jasným lakem, přidáním kamínky a jiskry zdůrazní módní vzhled.Je dovoleno používat speciální květinové samolepky - je to jednoduché, rychlé a krásné.

Sedmikrásky, máky, růže, pivoňky, orchideje - výběr květin je omezen fantazií zákazníka a dovednostmi mistra servisu nehtů.

Takový design zahrnuje nejen květiny, ale také jakékoli rostlinné motivy, jako jsou listy tropických stromů, keře.Tyto nehty jsou vynikajícím doplňkem, do kterého se vejdou monofonní letní šaty, jednoduché siluety v oblečení.

Letní manikúra s ovocem

Manikúra s ovocem vypadá šťavnatě, jasně, výrazně.Absolutními zásahy tohoto směru jsou meloun a jahoda, ale exotické banány, kiwi, ananas, pomeranč a dokonce i granátové jablko vypadají také zajímavě a výstižně.

Na vrcholu popularity módy je zajímavá kombinace: ovoce s kapkami.

Manikúra s kamínky

Módní trendy v manikuře, zejména v letní sezóně, umožňují každé ženě zářit.V roce 2019, mistři nehtůDoporučuje se používat kamienky různých tvarů a velikostí a pro další lesk a kouzlo, třpytky, kameny, korálky, zlatou nebo stříbrnou fólii.

Hlavní věcí v tomto trendu není přehánění, poznání opatření.Koneckonců, často v létě chcete zároveň jas i brilanci, což není vždy vhodné a stylové.

Módní francouzština

Francouzština je nestárnoucí klasika, která nikdy nevyjde z módy.Je elegantní, ženský a přirozený.Ale trend sezóny vám umožňuje překročit obvyklý design.

Móda kombinuje dvě jasné kontrastní barvy, čímž zdůrazňuje jejich individualitu.

Lunární manikúra - módní trendy

Totéž lze říci o tradiční lunární manikuře.Podstata měsíční manikúry je následující: pán zakrývá nehtovou desku lakem, přičemž základní část, stejnou díru ponechá, nenatřenou nebo zvýrazněnou jinou barvou.Návrh se také nazývá obrácená francouzská manikúra.

Pro dívky, které milují tento design, léto otevírá spoustu možností a barevných kombinací.Je čas opustit klasiku a doplnit váš obrázek zajímavými detaily.

Polka dots

Skvrnité hřebíky jsou trendem, který trvá několik sezón, av létě to bude na vrcholu popularity.Výrazné odstíny, pastelové, lesklé nebo matné provedení - na tom nezáleží, bude vhodný jakýkoli hrášek.Výrazné kontrastní kombinace na několika hřebících jsou v módě, používají se pro vzor najednouněkolik laků, například lesklé a lesklé.

Další možnost: konfety.V první vrstvě je nanesen lak, nahoře jsou umístěny barevné kruhy - kamifubuki a po zaschnutí laku jsou nehty pokryty vrstvou transparentního laku pro fixaci.Tento design je snadno opakovatelný doma, nejsou vyžadovány žádné speciální dovednosti.

Námořní téma v manikuře

Letní manikúra 2019, jejíž módní trendy jsou spojeny s originalitou, vyžaduje svěží a odvážné nápady.Například jsou vítány motivy mořského designu.Kotva, moře, vlny, hvězdice, krabi - styl umožňuje použít různé obrázky.Ideálně, pokud jsou ručně malovány mistrem.

Při výběru mořského stylu je lepší opustit honosné barvy ve prospěch modrých, modrých, nazelenalých odstínů, nahých barev a bílého laku.

Geometrický

Pro milovníky přesnosti a ostrých linií nabízí léto geometrické vzory.Tento trend byl na vrcholu popularity v roce před loňským, poté, co žena začala preferovat něco elegantnějšího, ale nyní je móda geometrie opět zpět.

Jaké návrhy budou populární v letní sezóně 2019:

Etnické motivy

Poskytuje neomezené možnosti představivosti a ztělesnění odvážných myšlenek.Etnický styl zahrnuje ozdoby různých národů a národností.Ruské a ukrajinské motivy, indiánské, egyptské, řecké, skandinávské, africké a některé další jsou ve větší poptávce, protože jsou z hlediska výkonu rozpoznatelné a zajímavé.

Etnická manikúra je vždy jasná,rozmanité a honosné, ale vhodné pro sebevědomé dívky.

Gradient na nehty

Manikúra s přechodem znamená plynulý přechod z jednoho stínu do druhého. Práce je pečlivá a časově náročná, dostupná pouze zkušenému řemeslníkovi.Ale pokud je to provedeno elegantně a krásně, je design opravdu kouzelný.

Manikúra je kombinována s večerným a každodenním vzhledem, všechny odstíny jsou povoleny.Mezi odrůdami lze rozlišit stejný gradient na každém hřebíku nebo přechodu, kde se odstíny mění z nehtu na hřebík.

S rubem

Rub srazil srdce fashionistů po dlouhou dobu, ale taková manikúra je stále považována za módní.Tření je zrcadlový povrch, který je tvořen speciálním polyesterovým práškem.Prášek může vytvořit metalický efekt, přidat nehtu perleťově zářící nebo „chameleonový“ efekt - přechod z jedné barvy do druhé.

Design poskytuje výraznost a ušlechtilost tmavých odstínů, zdůrazňuje vzdušnost světlých pastelových barev.Nejvýhodněji se bude dívat na střední délku.

Krajková manikúra

Design napodobuje strukturu krajkové tkaniny na nehtu.Tento trend je vhodný pro romantické povahy, které chtějí dále zdůraznit svou ženskost s ozdobami prolamované.Navíc je manikúra ideální pro jakoukoli délku: na krátkých nehtech bude vypadat pěkně a na středních a dlouhých nehtech bude velmi působivý a atraktivní.

Masters obvykle kompletují krajky s kamínky, rozptyl jisker a matný povrch.Tento design je ideální pro večerní vzhled.

Jak vyrobit krajkovou manikúru s motýlem:

Módní nahá žena

Letní manikúra 2019, jejíž módní trendy jsou přirozené,- Jedná se o přírodní barvy v lesklém nebo matném provedení, téměř úplný nedostatek designu, častěji se jedná o monofonický povlak.

Tato manikúra je ideální pro dívky, které pracují v kanceláři. Nude je oboustranně výhodná volba pro milovníky klasiky a minimalismu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto
Mramorová manikúra

Napodobuje texturu skutečného kamene, je vyrobena v přírodních odstínech, což přitahuje ženy hledající minimalismus.Design vyžaduje odvahu a ochotu experimentovat, stejně jako vysokou úroveň dovedností manikérky od zákazníka.Ne každý bude moci čerpat žíly opakující strukturu přírodního kamene tak, aby to vypadalo dokonale.

Kromě toho je v této sezóně ideální mramorová manikúra ideální pro módní tvar nehtů - ovál ve střední délce.

Jednoduchá gelová polská manikúra

Když se nechcete zabývat designem, můžete provést jednoduchou manikúru s jednotným povlakem ve skutečných barvách sezóny.To zdůrazní zdrženlivost, i když vJako hlavní byl vybrán jasně červený lak nebo výrazná žlutá.

Výběrem gelového laku si můžete být jisti, že to vydrží dlouho, vaše ruce budou vypadat dobře upravené až do 3-4 týdnů.Nedoporučuje se však nosit pokrývku déle než měsíc.Hřeb v průběhu času poroste a lak způsobí, že nehtová deska bude těžší.

Prostá manikúra s šelakem

Klasická manikúra s šelakem.Toto je výhradně salónní postup.Předchází mu dlouhá fáze přípravy nehtové desky, ale bez broušení, které se obvykle provádí před nanesením gelu.Odmaštěte nehty natolik, aby povlak zůstal po dlouhou dobu.Jinak je aplikace šelaku velmi podobná gelovému lakování.

Módní trendy letní sezóny 2019 jsou velmi rozmanité.Každá žena z takové hojnosti si bude moci vybrat vhodný design pro sebe.Překvapivé zářivé barvy, držet se klasiky, vymýšlet své vlastní kresby - letos v létě vyjadřující vaši osobnost pomocí manikúry je stejně snadné jako ostřílení hrušek.

Autor článku:Alina Koroleva

Návrh článku:Lozinsky Oleg

Video o letní manikuře 2019 ]

Příklady letní manikúry:

Minimalismus Módní trend, který zahrnuje použití tenkých čar a minima prvků.Často se děje na průhledných nehtech nebo nahých barvách, takže nic neodvádí pozornost od samotného designu.
Podélný proužek Velmi mnohostranná verze.Mohlo by to býtpruh jiné barvy, doplněný leskem, kamínky, různými vložkami.V každém případě taková manikúra nehty vizuálně prodlužuje a dává image elegance.
Gradient Předpokládá vytvoření plynulého přechodu z jednoho stínu do druhého, což je rovněž povoleno v geometrii.Mistři často nabízejí svislé nebo vodorovné pruhy a také fázový nákres ornamentu v určité barevné sekvenci.Je zde povolena sametová písková vložka.
Lunární geometrie Známá veškerá měsíční manikúra v novém čtení.Stačí nakreslit díru v trojúhelníkovém tvaru, přidat do designu jinou barvu nebo ponechat záporný prostor a poté nakreslit trojúhelníkové pruhy po celém hřebíku - a skutečný design je připraven.
Geometrické útvary Vícebarevná a vrstvená vrstva jsou hlavním mottem tohoto designu.Mistr nakreslí na nehty několik geometrických tvarů, vyplní je různými barvami, vytvoří mozaický efekt a manikúru lze považovat za odvážný experiment.