Lera Kudryavtseva.Fotografie před a po plastické chirurgii, v mládí, bez make-upu, věku, tělesných parametrů.Jak se hvězda změnila

Leru Kudryavtseva je známá nejen jako ruská televizní moderátorka, ale také jako dívka se světlým vzhledem a nezvyklou krásou.Sám připustila, že byla připravena vydržet i velmi bolestivé postupy, aby udržovala mládí.Mnozí si jsou jisti, že účet televizního divu není jedinou plastickou chirurgií a potvrzují slova dívky před a po potvrzení jejich slov.

Lera Kudryavtseva: základní údaje

Základníúdaje a parametrické vlastnosti postavy Valeria:

 • věk: 47 let (stav k září 2018);
 • výška: 1 m 67 cm;
 • hmotnost: 51 kg;
 • objem hrudníku: 84 cm;
 • pas: 65 cm;
 • boky: 95 cm;
 • velikost nohy: 39.

Televizní hvězda nepřetržitě přenáší hudbu několik let:

 • Song of the Year;
 • Nová vlna;
 • Cena Muz-TV;
 • Jurmala.

Byla také hostitelem mnoha ratingových programů na televizních kanálech:

 • TNT;
 • NTV;
 • TV centrum;
 • Muz-TV.

Kromě toho se Lera pravidelně objevuje v televizních pořadech a filmech jako herečka a také se pokoušela dabovat dabing karikatur.Pravidelně také přijímá pozvánky na pořádání soukromých firemních akcí.

Životopis

Valeria Kudryavtseva se narodila 19. května 1971 v rodině vědců v Kazachstánu.V rodném městě Ust-Kamenogorsku vystudovala budoucí televizní hvězda režijní oddělení místní kulturní osvětové školy.Poté se dívka přestěhovala z provincie do Moskvy a vstoupila do GITIS.Dokonce i poté se jí současně s tréninkem podařilo proniknout do světa velkého showbyznysu.

Valeria získala popularitu tím, že pracovala jako hostitel různých ruských a mezinárodních hudebních festivalů a gala koncertů.Televizní moderátor je držitelem čestné ceny TEFI.Lera je v současné době vdaná.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Dětství a dospívání

Sama Lera je ve svých výrazech docela drsná, mluví o svém rané podobě a nazývá se ošklivým káčerem.Ale mnoho, při pohledu na její děti a mladé fotografie, si uvědomují, že zobrazují velmi hezkou dívku.

V zájmu scény se televizní hvězda musela uchýlit k mnoha změnám jejího vzhledu.Zejména dívka barvila z hořící brunetky na světlou blond.

Kromě toho pravidelně navštěvuje kosmetický salon za účelem:

 • prodlužování řas;
 • tetování obočí;
 • prodloužení nehtů.

Na začátku své kariéry se televizní hvězda rozhodla pro odvážný experiment s vlasy a vyrobila si dredy pro sebe. Tento neobvyklý detail jí pomohl vyniknout mezi svými kolegy, přilákat pozornost veřejnosti a stát se ještě více rozpoznatelným.

Lera Kudryavtseva nikdy nepotvrdila, že se uchýlila k plastické chirurgii, a neexistuje žádný důkaz, že takové nápravné operace provedla.Pokud ale porovnáte fotografii dívky různých let, můžete vidět zjevné rozdíly v jejím vzhledu před a po odpovídající práci chirurgů.

Kariéra

Na začátku 90. let Lera pracovala na doprovodu vokálů a tance s populárními umělci té doby a cestovala po celé zemi a účastnila se turistických cest.Život dívky v té době byl docela vyčerpávající, ale díky silnému mladému tělu to téměř neovlivnilo její vzhled.Valeria snila o vystoupení s vlastními sólovými koncerty.

V roce 1995 však byla neočekávaně schválena pro roli předního zábavního programu pro mládež na televizním kanálu „Party Zones“ TV-6.To byl začátek její úspěšné kariéry televizní moderátorky.

Později, díky seznámení s hercem Igorem Wernickem, se Lera Kudryavtseva dostala k obsazení hostitelů, které se konalo pro tehdy otevřený hudební kanál Muz-TV.Dívka úspěšně prošla soutěží a stala se jedním z jejích vítězů.

Od té chvíle ji začali poznávat a pozvat ji na mnoho projektů a televizních pořadů:

 • Star Ice(Valeria zde získala 1. místo);
 • Společně s delfíny;
 • Tanec s hvězdami.

Osobní život

Ještě před korekcí vzhledu pomocí plastické chirurgie se budoucí televizní hvězda oženila poprvé.Její vybraný byl bubeník skupiny „Tender May“.Manželství se rozpadlo po 2 letech, ale během rodinného života měl pár syna Jean.Televizní hvězda nebyla nikdy zbavena mužské pozornosti.Po neúspěšném prvním manželství se Valeria podruhé provdala za obchodníka Matveyho Morozova.

Po 3 letech se mladí lidé rozptýlili.Následovala čtyřletá romantika se zpěvákem Sergejem Lazarevem.Lera je o 12 let starší než bývalá hlavní zpěvačka Smash !!V současné době je televizní osobnost šťastně vdaná více než 6 let za ruského hokejistu Igora Makarova, který je o 16 let mladší než ona.

Valery Kudryavtsev se pečlivě dívá, nikdy se neobjeví na veřejnosti bez make-upu a na všech fotografiích vypadá velmi dobře udržovaný.Významnou roli ve velké pozornosti této osoby od těchto mladých mužů však hrála transformace hvězdy s modrou obrazovkou v důsledku plastické chirurgie.

Důvody pro kontaktování plastických chirurgů

Existuje několik důvodů, proč se uchýlit k estetické chirurgii s Lerou Kudryavtsevovou:

 1. Teledivy vždy intenzivně pracovaly na opotřebení a prakticky si neměla čas na dobrý odpočinek.S tak zběsilým tempem života a pravidelným nedostatkem spánku začíná jakýkoli organismus v určitém okamžiku aktivně stárnout,znamená živý projev změn souvisejících s věkem.
 2. Povinností společnosti Valeria je strávit spoustu času profesionálním make-upem, který se neliší ve vlastnostech šetrících kůži.Tato skutečnost způsobila, že televizní moderátorka měla vážné problémy s jejím vzhledem, k účinnému odstranění je nutné obrátit se na injekční a hardwarovou kosmetologii, jakož i na chirurgické metody.
 3. Kudryavtseva se stala matkou docela brzy.Po porodu nevypadala dívčí prsa tak pružně jako dříve.A poloha hvězdy televizního kanálu pro mládež vás nutí mít tónovanou postavu a dokonalý vzhled.
 4. Po neúspěšném druhém manželství a několika letech osamělosti zahájil televizní moderátor oficiální románek s mladým zpěvákem Sergejem Lazarevem.A brzy poté, co se jejich pár rozpadl, se Lera oženil s hokejistou Igorem Makarovem.Oba mladí muži jsou mnohem mladší než 47letá televizní hvězda.Tato skutečnost nutila dívku, aby udělala vše pro to, aby sladila své mladé vyvolené a nehleděla vedle nich při svém vystoupení na veřejnosti, jako starší sestra.

Plastická chirurgie a vzhled Lery Kudryavtseva

Lera Kudryavtseva před a po plastické chirurgii (foto hvězdy různých let lze snadno najít na internetu) vypadá úplně jinak.A i když televizní moderátorka sama popírá skutečnost, že se uchyluje k chirurgickým metodám korekce jejího vzhledu, odborníci tvrdí, že výsledek estetických operací je jasně patrný.

Hvězdi obrazovek jsou přiřazeny následující plastické operace:

 1. Operace nosu (korekce tvaru a velikosti nosu). Tato část tváře současné Valeria vypadá úplně jinak.Na starých fotografiích mladé vycházející televizní hvězdy můžete vidět, že nos byl širší.Kromě toho je jasně viditelná jasná vada - výrazný posun od přímé osy.Maskování zakřivení kosmetikou a make-upem neposkytlo požadované výsledky, protože při určitém osvětlení bylo zakřivení okamžitě patrné.Po operaci zůstal dívčí nos stále docela široký, což umožnilo této osobě udržet si její osobnost.Ale díky zručné práci chirurga se nos stal mnohem přímočarější a vypadá mnohem atraktivnější, v souladu se všemi obecně přijímanými kánony krásy.Je pravda, že mírná odchylka směrem ke špičce nosu stále přetrvávala.

  Lera Kudryavtseva před a po plastické chirurgii vypadá jinak, o čem také mluví odborníci.

 2. Mamoplastika (korekce tvaru a velikosti mléčných žláz). Tento zásah byl proveden současně s zvedáním prsou.Dříve se Lera uchýlila ke zvýšení poprsí zavedením speciálního neabsorbovatelného gelu, který byl následně odstraněn.Místo toho byl teledive vložen s kulatými implantáty dostatečně velkého objemu.To je jasně vidět při porovnání starých fotografií mladé hvězdy a jejích obrazů s minimem oblečení vytištěného v časopisech pro muže v poslední době.Na nich je vidět dívčí hrudníkvelmi dobře.
 3. Cheiloplastika (korekce tvaru a velikosti rtů). Výsledek tohoto postupu je také jasně viditelný při srovnání fotografií Valeria Kudryavtseva pořízených v různých časech jejího výstupu s národní televizí Olympus.Zároveň si mnozí všimnou, že dívčí ústa někdy rostou nebo klesají.To naznačuje, že televizní hvězda pravidelně doplňuje efekt dokonalé operace injekcí speciálního biologicky rozložitelného gelu.Nejvýraznějším důkazem postupu cheiloplastiky jsou změny, které ovlivnily horní ret sekulární divy.Dříve to bylo mnohem tenčí, ale nyní se zvětšilo a, což je pro tento typ plastické chirurgie velmi charakteristické, je jeho obrys velmi odlišný, když se dívka usmívá.
 4. Blepharoplastika (korekce tvaru víček a řezu očí). Tato oblast tváře 47letého televizního moderátora je ve výborném stavu: neexistují žádné vrány na nohy a není nastupující století.To vede k tomu, že odborníci tvrdí, že stejně zvedla víčko.Kromě toho na mnoha starých fotografiích Lera jasně ukazuje kruhy pod očima, ale v určitém okamžiku někde zmizely, jako by se mávaly kouzelnou hůlkou.
 5. Liposukce (odstranění tuku).Kudryavtsevova postava se v současné době blíží ideálu.Dříve však fotky dívky unikly do tisku, kde byly patrné „lapače tuku“.Brzy poté se tento telediv podezíravě rychle zbavil všehopříliš mnoho.Žádné diety a atletický trénink by nepomohly obnovit tvar tak neuvěřitelnou rychlostí.

Podrobné zkoumání fotografií populárního moderátora různých let také odhaluje stopy používání některých závažných kosmetických procedur.

Valeria provedla:

 1. injekce Botoxu. Nelze najít jediný vrásky na čele Lery, což je pro její věk prostě nepřirozené.Nelze dosáhnout takového výsledku pouze pomocí krémů a masek.Navíc, když se dívka usměje, řekne něco emocionálně nebo je prostě pod jasným paprskem slunce, její čelo vždy zůstává nehybné a na něm se netvoří záhyb meziprohýbání.
 2. Injekční výplně proti stárnutí. Studie fotografií televizní hvězdy pořízených v různých časových obdobích umožňuje ověřit, zda se k této manipulaci pravidelně uchyluje.Na některých obrázcích je jasně vidět, že Valeria tvář vypadá stárnoucí, se zjevnými známkami únavy, zřetelně vykazujícími nasolabiální záhyby, ochablé tváře a bradu.Brzy však dívka znovu září zářením mládí, krásy a svěžesti.
 3. Oprava lícních kostí. Váha Lery zůstala stejná jako v mládí.Současně vypadají tváře moderátora mnohem zaoblenější než v mládí.Lícní kosti také začaly vynikat výrazně více.K dosažení tohoto účinku pomáhají injekce speciálních léků, jejichž účinek je zaměřen na zvyšování objemu tkáně.Neje možné, že dívka podstoupila lipofilling (typ korekce změn souvisejících s věkem v obličeji přesazením tukové tkáně pacienta z jedné oblasti do druhé).
 4. Tetování obočí. Mladí Kudryavtsevové byli docela širokí.Na úsvitu své kariéry je budoucí oblíbená veřejnost neustále škubala a dosáhla linie tenké jako nit.Když do módy vstoupily široké obočí s přirozeným vzorem, hvězda obrazovky udělala tetování: nakreslila čáru podél horního okraje, což jim umožnilo výrazně se zvětšit.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Cena transformace

Následující tabulky ukazují přibližné ceny plastických operací a kosmetických procedur, které podle odborníků provedla společnost Lera Kudryavtseva.

Plastická chirurgie:

Typ plastické chirurgie Odhadované náklady
Rhinoplastika 120 000 rublů.
Odstranění polyakrylamidového gelu 65 000 rublů.
Mamoplastika (zvětšení prsou) 145 000 rublů.
Mastopexie (zvedání prsou) 125 000 rublů.
Cheiloplastika 35 000 rublů.
Blepharoplastika 50 000 rublů.
Liposukce 40 000 rublů.
Lipofilling 45 000 rublů.

Kosmetologické postupy:​​

Typ kosmetického postupu Odhadované náklady
Botox (1 jednotka) 700 rublů.
Omlazení obličeje pomocí výplní 20 000 rub.
Mezoterapie 5 000 rublů.
Zvětšení rtů 10 000 rublů.
Oprava lícních kostí 15 500 rublů.
Stálý make-up (tetování) 9 000 rublů.

Lera Kudryavtseva před a po plastické chirurgii (obrazovky s hvězdami pořízenými v průběhu let byly u jejích fanoušků vždy velmi populární), samozřejmě začala vypadat jinak než zvenku.Výsledky estetické chirurgie však ovlivnily nejen vzhled umělce.Rovněž přímo ovlivnili kariéru a osobní život dívky.

Po nápravných operacích se televizní moderátorka začala objevovat častěji na televizních obrazovkách a společenských akcích a začala dostávat více pozvánek na pořádání firemních večírků.Přes poměrně starší věk Valeria v posledních letech zjevně netrpěla nedostatkem pozornosti silnějšího sexu.

Mnoho z jejích fanoušků bylo obvykle mnohem mladších než dívka.Odborníci se domnívají, že v jejích mnoha románech hraje důležitou roli neustálá proměna hvězdy.Televizní moderátorka sama horlivě popírá skutečnost kontaktování plastických chirurgů.Kromě toho Lera tvrdí, že neudělá nic zvláštního pro zachování mládí kvůli banální lenosti.

Tajemství, že v 47 vypadá 25, je v nívýjimečná genetika, říká umělec.

Valeria připustila, že se jednou pokusila o mezoterapii na čele.Podle hvězdy byla výsledek velmi nešťastná.Dívka řekla, že po zákroku se na její kůži dostaly hlízy, které se několik měsíců nevytrhly.Po celou tu dobu museli být pečlivě schováni pod silnou vrstvu kosmetiky.

Stanovisko odborníků a obyčejných lidí

Lera Kudryavtseva před plastickou chirurgií a po ní (její fotografie je uvedena níže) vyvolává různé emoce a reakce, a to jak mezi odborníky, tak běžnými obdivovateli talentu.TV divs.

Podle odborníků však existuje několik známek toho, že některé změny vzhledu dívky jí nepřinesly užitek:

 1. Umělecký nos nelze nazvatperfektní. S Valerií se zakřivil a v důsledku zranění, které budoucí televizní hvězda získala v mládí, získal malý hrb.Plast, i když mírně vylepšil svůj vzhled, nepomohl to radikálně napravit situaci.
 2. Rty vypadají nepřirozeně. Mnozí souhlasí s tím, že právě tato část Leriny tváře je největší nevýhodou jejího současného vzhledu, protože na rtech je patrné, že byla provedena určitá korekce.Přednášející jsou příliš nafouknutí.Kromě toho horní ret během úsměvu často stoupá až k samému nosu.
 3. Na hrudi je také patrné, že není přirozená .Příliš velké implantáty kazí křehkou postavu dívky,což ji dělá těžkou.Mnoho fotografií navíc jasně ukazuje, jak se pod kůží objevují okraje silikonových endoprotéz.

Beauty Secrets of Lera Kudryavtseva

Valeria mnohokrát připustila, že pro udržení krásy a zachování mládí používá profesionální kosmetiku.Socialita má svého osobního kosmetologa, kterému zcela důvěřuje.Umělec využívá své služby více než 1 rok.Je to on, kdo se zabývá výběrem krémů, masek, séra a dalších produktů pro péči o obličej a tělo televizního moderátora.

Hvězda se stará o sebe a věnuje dostatek času na udržení dobrého stavu. Pravidelně chodí do salonu krásy, navštěvuje tělocvičnu. Ale lidové recepty Kudryavtseva nejsou příliš důvěryhodné.Prakticky nepoužívá výrobky pro domácí péči pro obličej a tělo.

Kromě toho je televizní moderátorka přesvědčena, že krása a mládež musí být v první řadě podporovány zevnitř.

Proto bere speciální komplexy syntetických vitamínů, pije hodně termální vody, dobře jí, nemá špatné návyky.Čas od času si dívka oddechne: odletí do nějakého letoviska nebo jen odejde na letní dům poblíž Moskvy.Lera je přesvědčena, že pokud se žena postará o sebe a miluje, pak se na ni všichni budou dívat s milujícími očima.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a pooperace.

nyní Lera Kudryavtseva

Valeria Kudryavtseva je dosud zapojena do několika významných televizních projektů:

 1. Provádí své vlastní vysílání „Tajemství milionu“, které se vysílá každý týden na NTV a podle hodnocení je mezi diváky velmi populární.
 2. V roce 2017 se stala hostitelem nového programu „The Stars Converged“.V tomto projektu byla její partnerkou populární umělec Oscar Kuchera.

Na konci léta 2018 došlo v rodině televizní divy téměř dvakrát k doplnění.8. srpna se Lera nejprve stala babičkou.A už 12. prosince téhož měsíce sama televizní moderátorka dala svému milovanému mladému manželovi dceru.

Mnozí nazývají Leru Kudryavtseva „dívkou bez věku“, protože ve 47 letech vypadá lépe než některé mladé divy.Fotografie televizní hvězdy před a po plastických operacích slouží jako dobrý příklad skutečnosti, že estetické korekce, provedené přesně a moderně, se mohou k lepšímu změnit nejen vzhled, ale také osobní život ženy.

Autor:Olga Martynova

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o Lerě Kudryavtsevově před a po plastech

Jaké to bylo v dětství, mládí a nyní: