Lékárenské léky na svalovou hmotu bez lékařského předpisu, režim

Mnoho sportovců v určitém okamžiku dosáhne stavu, kdy pokrok ve zvyšování síly a hmotnosti celkově klesá nebo úplně zmizí a začínají používat různé farmaceutické přípravky.To se provádí za účelem získání svalové hmoty a výběr konkrétního léku a typu sportovní výživy závisí na fyzických parametrech sportovce a jeho konečných cílech.

Kdo by měl používat léky k získání svalové hmoty?

Moderní sportovci pracují ve dvou hlavních oblastech - fitness a konkurenceschopná kulturistika.V prvním případě sportovec ovládá své tělo přísným dávkováním zátěže, dodržuje dietu a udržuje požadovanou fyzickou formu.

Jasně distribuované účinky na určité svalové skupiny rozvíjejí svaly, zvyšují imunitu, posilují srdce a krevní cévy a poskytují fyzicky harmonické tělo.

V konkurenční kulturistice sportovec záměrně zvyšuje zátěž během tréninku, což často odporuje zlepšování zdraví, protože je nutné dosáhnout vysokého výkonu v co nejkratší možné době.

Farmaceutické přípravky pro získávání svalové hmoty umožňují nejen zvýšit svalové objemy, ale také umožňují sportovcům rychleji se zotavit po náročném tréninku.Celá tato farmakologie je certifikována, zcela bezpečná, pokud je používána přesně podle pokynů a dávkování.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Jaké skupiny léků se používají?

Farmaceutické přípravky pro získávání svalové hmoty nejsou pouze bioaditivy, které přímo přispívají k růstu svalů, ale také výrobky paralelně.vykonává další důležité funkce.

Anabolické nesteroidy jsou látky, které mají živočišný nebo méně často rostlinný původ a mají vysokou úroveň biologické aktivity.Na jejich základě je maximalizován růst svalů.

Dobrý soubor svalové hmoty je nemyslitelný bez použití těchto skupin léků:

 • Vitaminy.
 • Minerály.
 • Koenzymy.
 • Adaptogeny.
 • Mikroelementy.
 • Antihypoxanty.
 • Psycho-energizátory.
 • Anabolizující léčiva.
 • Imunomodulátory.
 • Macroergy.
 • Regulátory neuropsychického stavu.
 • Stimulanty tvorby krve a krevního oběhu.
 • Aminokyseliny.

Jak fungují hormony?

Farmaceutické přípravky pro získávání svalové hmoty ve formě tablet na bázihormonů v kombinaci se zvýšeným tréninkem mají na tělo sportovců následující účinky:

 • Zvyšují potřebuv potravě (zvyšuje chuť k jídlu).
 • Urychlit metabolické procesy v těle a odstranit toxiny.
 • Zvyšuje sílu a výdrž.

Díky tomu všemu může sportovec bez problémů získat 5 až 19 kg hmotnosti za měsíc.Hormonální léky nelze nekontrolovatelně užívat, protože to může vést k narušení nadledvin, štítné žlázy, pankreatu a způsobit neplodnost.Je rovněž zakázáno zvyšovat dávku a prodlužovat průběh přijímání bez konzultace s lékařem.

Jak fungují vitamíny a minerály?

Farmaceutické přípravky jsou žádány, aby zajistily plnohodnotné fungování všech systémů lidského těla.K získání svalové hmoty a rychlému zotavení je nutné včas z těla odstranit volné radikály, které se při provádění cviku vytvářejí v procesu redoxních reakcí.

To vše se dosahuje vitamíny a minerály, které lze získat z potravinových i farmakologických komplexů.Složky jsou uvedeny v následující tabulce.

Název Princip činnosti Co obsahuje ]
Vitamin A Aktivuje produkci enzymů, proteinů svalové tkáně, metabolitu vitamínu D. Žlutá a zelená zelenina, luštěniny, hrozny, broskve.
B1 (thiamin) Poskytuje kompletní metabolismus uhlohydrátů, zlepšuje vstřebávání potravy a optimalizuje oxidaci a obnovu tělesných buněk.Celozrnný chléb, droždí, špenát, játra, ledviny a živočišný mozek.
B3 (kyselina nikotinová) Udržování syntézy enzymů se podílí na metabolismu uhlohydrátů.Žitný chléb, vesnice, manga, ananas, pohanka.
Pyridoxin (B) Potřebný pro výměnu proteinů, tuků, dusíku.Lískové ořechy, zelí, vlašské ořechy, klíčky z obilovin.
tokoferol (E) Poskytuje syntézu proteinů, dýchání tkání a vylučování toxinů.Otruby, fazole, mrkev, okurky, cibule, hrášek, rostlinný olej.
Ascorbickyselina (C) Posiluje imunitní systém, tvoří kolagen a reguluje metabolismus.Šípky, černý rybíz, paprika, citrus.
Zinek Syntetizuje tokoferol, je nedílnou součástí více než 400 enzymů a zvyšuje rychlost odstraňování oxidu uhličitého z těla.Hovězí játra, sezamová semínka, ořechy, ústřice, slunečnicová semínka.
Měď Je součástí proteinu hemocyaninu, který nese molekulární kyslík.Nízká hladina mědi narušuje strukturu kostní tkáně, snižuje metabolismus bílkovin.Ryby, mořské plody, obiloviny, ořechy a luštěniny.
Železo Nasycuje krev kyslíkem Maso
Vápník Posiluje kostiŠpenát, mléko, zelí, chřest.
Hořčík Syntetizuje aminokyseliny a proteiny Ořechy, ryby, dýňová semínka, pšeničné otruby.
Draslík Udržuje rovnováhu mezi vodou a zásadami, poskytuje požadované podmínky pro myokard.Brambory, ryby, rande, bílé fazole.
Fosfor Je nedílnou součástí kyselin, enzymů a tělních buněk.Kakao, hořčice, dýně.

Výhody lékárenských tinktur

Pro lidi pracující v tělocvičně je užitečné používat tzv. Adaptogeny - látky, které mají na tělemírný stimulační účinek u člověka.Zahrnují různé lékárenské tinktury.

Kyselina jantarová

Mátonický účinek na lidské tělo, zlepšuje jeho pohodu. Díky tomu se také zrychluje krevní oběh, soli nahromaděné v těle se vymývají, vylučují se kameny a snižuje se citlivost na vznikající napětí.

Tinktura kořene ženšenu

Tento přírodní stimulant je známý svými vlastnostmi:

 • Normalizace funkcí nervového systému.
 • Zvýšená chuť k jídlu, výkon a odolnost vůči velké fyzické námaze.
 • Chraňte kardiovaskulární systém.
 • Posiluje imunitní systém.

Pichlavý Eleutherococcus je pozoruhodný, což je dobré díky pozitivnímu účinku na játra, vidění a přísun krve do mozku.

Réva z čínské magnólie

Má schopnost zvýšit vodivost nervových impulsů a citlivost nervových zakončení, což pozitivně ovlivňuje neuromuskulární spojení, která jsou zase odpovědná za růst svalů.

Jaké léky by měli používat muži?

Lékárenské léky pro získávání svalové hmoty mají vliv na koncentraci testosteronu v krvi.V tomto ohledu farmaceuti vyvinuli nástroje pro silnější pohlaví, jehož podmíněné hodnocení podle úrovněpoptávky ve sportovním prostředí je:

 1. Andriol. Obsahuje syntetizovaný analog mužského hormonu, který okamžitě proniká do lymfatického systému a není absorbován tělem tak rychle jako přirozený testosteron.
 2. Methyltestosteron. Podporuje nárůst energie a síly, zkracuje dobu regenerace buněk.
 3. Dianabol. Pomáhá sportovci získat výjimečně štíhlou svalovou hmotu.

Co by měly ženy vzít?

Moderní farmakologický vývoj umožňuje ženám sportovců zůstat krásnými, zdravými a ženskými.

Hlavní drogy pro ženy, které chtějí získat svalovou hmotu, jsou:

 • Duphaston. Tento léčivý přípravek musí být konzumován se správnou výživou.Lék také pomáhá normalizovat menstruační cyklus a zadržuje tekutinu v těle.
 • Chloe. Nárůst objemu svalů je způsoben aktivací vaječníků.
Jsou drogy pro růst svalů tak neškodné?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože léky na zvýšení tělesné hmotnosti ovlivňují téměř všechny tělesné systémy a jakékoli tablety, suspenze a doplňky stravy mají kontraindikace.

Hlavní zákazy používání farmakologických přípravků, které podporují svalové přírůstky, jsou:

 • Věk do 21 let.
 • Renální, jaterní, srdeční selhání.
 • Individuální nesnášenlivost součástí.

Neměli byste se nechat unášet steroidy, protože dobrých sportovních výsledků lze dosáhnout, pokud budete dodržovat vyváženou stravu v kombinaci s použitím látek zvyšujících chuť k jídlu a sportovní výživy.

Kurzy a režimy pro použití volně prodejných účinných léků pro získávání svalové hmoty

Produkty farmakologických společností se používají v souladu s požadavky výrobců a na doporučení ošetřujícího lékaře.

Asparkam

Tento lék je dobře známý svou schopností optimalizovat metabolismus v těle.Lék také zlepšuje vstřebávání draslíku a hořčíku v buňce lidského těla.Díky tomu se únava snižuje, sportovec se cítí vesele.Droga je zvláště dobrá, když jsou pravidelná cvičení kombinována s dietou s vysokým obsahem kalorií.

Asparkam obsahuje aspartát draselný, aspartát hořečnatý 175 mg každého prvku.Náklady na farmakologický vývoj začínají od 50 rublů a používají se pro 1-2 tablety 3x denně po dobu 3-4 týdnů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

riboxin

Lék může výrazně urychlit proces tvorby tkáně, má pozitivní účinek na srdce a snižuje riziko arytmie.Riboxin normalizuje energetický metabolismus na buněčné úrovni, zlepšuje průtok krve.

Inosin, prekurzor ATP, v množství 200 mg na tabletu přichází do složení produktu.Cena riboxinu se může pohybovat od 55 do 90 rublů.na balení, v závislosti na výrobci.Tablety se pijí v dávce až 2400 mg denně po dobu až 3 měsíců.

Dětský

Tento léčivý přípravek obsahuje meldonium.Samotná mikroelement umožňuje buňkám těla, aby byly aktivně nasyceny kyslíkem, odstraňovaly toxiny a zvyšovaly tón osoby.Díky použití mildronátu je sportovec schopen odolat těžkým břemenům, rychle se zotaví po tréninku.

Dávkování léčiva je odlišné, a proto se jeho cena pohybuje v rozmezí 350 - 600 rublů.Lék 500 mg se užívá dvakrát denně po dobu nejvýše 21 dnů v řadě.

Agapurin

Jedna tableta tohoto farmakologického přípravku obsahuje 400 mg pentoxifylinu.Prvek je zodpovědný za zlepšení průtoku krve a snížení jeho viskozity.Lék také zlepšuje stav červených krvinek, inhibuje agregaci destiček.Lék stojí asi 300 rublů.v balení po 60 tabletách.Maximální dávka je 1200 mg denně.

Diabeton

Lék je zodpovědný za kontrolu inzulínu v lidské krvi.Lék byl původně vytvořen pro diabetiky, ale byl pevně zaveden v používání sportovci, kteří chtějí získat svalovou hmotu, protože v kombinaci s vyváženou stravou a tréninkem dávají pozitivní výsledek.

Pouze dospělí sportovci to mohou vzít.Léčivou látkou je gliklazid.Cena léku je od 240 do 350 rublů.Pijte lék jednou denně ne více než 120 mg.

Glycerofosfát vápenatý

Vynikající látka zvyšující metabolismus, která snižuje únavu člověka.Užívání drogy by mělokombinovat se stravou bohatou na proteiny.Účinná látka v léčivu má koncentraci 0,2 nebo 0,5 mg na tabletu.Průběh užívání pokračuje na doporučení lékaře a denní dávka je až 1,5 g denně.

Orotan draselný

Lék, který tónuje všechny systémy lidského těla.Tato kombinace minerálních solí na bázi draslíku také odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla a optimalizuje srdeční funkce.V případě pravidelných léků v kombinaci se silovým tréninkem je zajištěn nárůst svalové hmoty.

Hlavní látkou léčiva je kyselina orthová.Jedna tableta obsahuje 0,5 g látky.Cena: od 60 rublů za 10 tablet.Denní dávka léčiva je 0,5 - 1,5 g denně, která se musí konzumovat 3 až 5 týdnů.

Hematogen

Tento doplněk stravy urychluje metabolické procesy, normalizuje hladinu železa v krvi.Proto je droga ideální pro sportovce.Cena produktu začíná od 25 rublů za dlaždici o hmotnosti 40 g. Výrobek se konzumuje 1 až 2 talíře až 3krát denně po dobu 2 měsíců.

Kořen Leuzea nebo Maralius

Sportovci si cení tohoto léčiva pro jeho stimulační účinek založený na vazodilataci a stabilizaci krevního tlaku.

Bioaditivum obsahuje oddenek leukea saflorového typu a kyseliny askorbové.V jedné tobolce je 0,205 g hlavní látky.Za balení tohoto produktu bude spotřebitel muset zaplatit přibližně 150 rublů.

Aralia Manchurian

Nástroj zlepšuje spánek,chuť k jídlu, snižuje únavu, posiluje nervový systém a zvyšuje redoxní procesy, což je absolutně přijatelné pro sportovce, kteří chtějí získat svalovou hmotu.

Kořen Manchurianova kořene a ethanolu sestupuje do složení léčiva.

Cena zboží se pohybuje od 50 do 60 rublů.Tinktura 30-40 kapek se užívá 2krát denně po dobu 30 dnů.

Saltos

Díky své schopnosti uvolnit hladké svaly průdušek dochází ke zlepšení dýchání sportovce provádějícího různé silové cvičení.Složení jedné takové tablety zahrnuje salbutamol hemisukcinát 0,00723 g, sodnou sůl karboxymethylcelulózy;stearát hořečnatý;acetát celulózy.Cena - od 140 do 150 rublů.pro balení.Lék se užívá jednu tabletu po obědě.

Trimetazidin

Lék poskytuje přenos iontů draslíku a sodíku mezi buňkami, čímž zachovává energetický metabolismus těla a poskytuje tělu sílu a dobrou sílu.

Jedna taková tableta obsahuje trimetazidin dihydrochlorid 20 mg pomocné látky.Za 100 kusů kapslí takového léku bude kupující muset zaplatit asi 100 rublů.K užívání léku dochází podle schématu: 70 mg denně.Délka přijetí je stanovena lékařem.

Vinpocetin

Vasodilatační, antihypoxické léčivo, které přispívá k nasycení všech lidských tkání krví, díky čemuž získalo uznání mezi sportovci.Jedna tableta obsahuje 5 mg vinpocetinu.Náklady na léky 140 - 150 rublů.na balení 50 tobolek.Musíte pít lék v podstatě 3x, 5-10 mg po dobu 2 měsíců.

Metformin

Unikátní nástroj, který pomáhá zpomalit vstřebávání uhlohydrátů.V důsledku toho vzniká inzulín, který přenáší živiny do lidských tkáňových buněk.Cukr se zase nezmění na tuk a sportovec získává svalovou hmotu, nikoli tuk.

Jedna tableta léčiva obsahuje 500 mg, 850 mg nebo 1000 mg hydrochloridu metforminu.V závislosti na dávce a počtu tobolek v balení bude cena léčiva od 140 do 250 rublů.Vezměte lék až 3 g denně, v závislosti na hladině glukózy v krvi.

Rhodiola rosea

Zlatý kořen se vyznačuje svými schopnostmi: stimulovat syntézu kolagenu;
 • štěpí kyselinu mléčnou;
 • , které pomáhají dobrému stavu srdce a cév.
 • To vše umožňuje sportovcům dosáhnout svého cíle v získávání svalové hmoty.Tinktura stojí asi 30-40 rublů.pro balení.Používají roztok Rhodiola 10 kapek 3krát denně po dobu 10–20 dnů.

  tokoferolacetát

  Lék nasycuje tělo vitamínem E, což výrazně urychluje metabolismus, zlepšuje výživu myokardu. Sportovci proto lék aktivně používají.Jedna tableta obsahuje 100 mg vitamínu E a 100 mg slunečnicového oleje.Průběh podávání je 100 mg denně po dobu 1-2 měsíců.

  Kyselina glutamová

  Lék zvyšuje výkonnost a vytrvalost lidského svalového systému, urychluje proces regenerace buněk, optimalizuje metabolismus dusíku.Jedna tableta obsahuje 250 mg kyseliny glutamové.Je nutné brát lék 1 g 2-3krát denně po dobu 1-2 měsíců.Náklady na farmakologický produkt jsou asi 60 rublů.pro balení.

  Ecdisten

  V důsledku schopnosti léku stimulovat játra se zvyšuje pracovní kapacita sportovce a nárůst svalového objemu.Užívejte lék 10-20 mg 3x denně po dobu asi 20 dnů.Vodná tableta léčiva obsahuje 0,005 g ekdystenu.Náklady na balení jsou asi 1 500 rublů.

  Liv 52

  Normalizuje metabolismus bílkovin, má hepatoprotektivní, anabolické a choleretické účinky, což přispívá ke sběru svalové hmoty sportovce.Cena - 300 rublů.pro balení.

  Vstupné: 2-3 tablety ve třech dávkách po dobu 20 až 40 dnů.Složení - pichlavé kapary, čekanka obyčejná, západní kasie, řebříček.

  Trimethabol

  Stimulátor chuti k jídlu s anabolickými účinky.Sportovci ji konzumují při 60 mg denně.Složení - DL-karnitin hydrochlorid 7,5 g, L-lysin hydrochlorid 5,0 g. Cena - od 1900 do 2000 rublů.na jednotku.

  Při výběru farmakologického vývoje pro získání svalové hmoty je nutné vzít v úvahu rychlost metabolismu a postavu.Důležitá je také zkušenost ze školení.

  Někteří lidé kvůli své fyziologiifunkce, které nemůžete používat lékárnické léky, které podporují rychlý růst svalů, například zisky, které mohou pouze urychlit růst tukových záhybů.

  Návrh článku:Mila Fridan

  Video o drogách pro získávání svalové hmoty

  Lékárenské dopingy.Okruh pro mši: