Laura krém s kyselinou hyaluronovou, peptidy na obličej.Účinnost, recenze kosmetologů

Na trhu moderní kosmetiky je prezentováno mnoho produktů proti stárnutí založených na kyselině hyaluronové.Mezi velkým počtem produktů vyrobených v Evropě jsou představeny také produkty ruských značek.Jeden z efektivních a cenově dostupných za cenu, který není kvalitou nižší než cizí analogy, znamená -Laura krém od kosmetické značky "Evalar" .

Obsah
 1. Jaká je jedinečnost složení krému
 2. Účinek krému na kůži
 3. Výhody a nevýhody oproti analogům
 4. Účinnost a rychlost léčiva
 5. Kontraindikace
 6. V jakém věku se má použít
 7. Jak používat
 8. Jak používat přípravek s mesoscooterem
 9. Skladování a doba použitelnosti
 10. Názory a hodnocení kosmetologů
 11. Jak zvýšit účinek krému
 12. Analogy
 13. Užitečné videoklipy o kosmetických prostředcích
Jaké je jedinečné složení krému

Složení produktu je prezentováno:

 • Přírodní estrogeny divokých přízí, které pomáhají tělu produkovat hormon mládí.
 • Kyselina hyaluronová, která vyživuje pokožku, což pomáhá udržovat pružnost a tón pleti.
 • tera-vitální látka zodpovědná za svalový tonus.Při pravidelném používání kosmetiky obohacené o tera-vital se oválný obličej zlepšuje, pokožka se stává pružnější a hustší.
 • Peptidy a vitaminyE a F, odpovědné za rovnoměrnou pleť.
 • Vitamin E působí jako oxidační činidla odpovědná za nasycení kůže kyslíkem, zvyšuje metabolismus bílkovin a tuků, což je důležité při regeneraci kožních buněk.Použití peptidů snižuje pravděpodobnost ochabnutí kůže.
Originální krém Laura od společnosti Evalar na obličej

Složení přípravku zlepšuje stav pleti a obohacuje pokožku o užitečné prvky.zevnitř.

Účinek krému na pokožku obličeje

Díky vyváženému přirozenému složení krému se zachovává dobrý vzhled kůže, pevnost a pružnost a složka, jako je kyselina hyaluronová, pomáháudržuje a udržuje vlhkost, chrání pokožku před vysycháním a stárnutím.

Denní používání krému Laura pomůže:

 • zpevní a ztuhne pokožku;
 • upravují tvar čelní plochy, jako u zdvihacího účinku utahování;
 • omezují vrásky na obličeji;
 • vytváří další hydrataci kožních buněk;
 • zlepšují pleť;
 • k posílení svalů.

Výhody a nevýhody oproti analogům

Laura krém s kyselinou hyaluronovou zaujímá významné místo mezi produkty proti stárnutí cenově dostupných výrobců kosmetiky.Podle ruských kosmetologů lze měsíc pravidelného používání dosáhnout významných výsledků při zlepšování stavu věku pokožky.

Výsledky před a po použití Laura Cream skyselina hyaluronová a mesoscooter

Odborníci zdůrazňují řadu výhod oproti analogům:

 • podle výsledků dermatologických vyšetření krém nevyvolává alergické reakce a je absolutně bezpečný;
 • krém nemá věkové složení, lze jej použít po 30 letech u všech žen;
 • složení krému je obohaceno o živiny a složky, které pomáhají předcházet stárnutí kůže a zvyšují její regenerační vlastnosti;
 • krém obsahuje všechny složky nezbytné pro péči o celý obličej;
 • kromě hlavního účinku má krém terapeutický účinek, který pomáhá při zánětu a zarudnutí kůže;
 • ve srovnání s analogy má krém Laura s kyselinou hyaluronovou dostupnou cenu, která zajišťuje jeho dostupnost pro každou ženu.

Mezi nevýhody produktu patří takové momenty, jako jsou:

 • některé látky, které tvoří jeho složení, mohou vyvolat alergickou reakci;
 • dlouhodobé používání krému může vést k situaci, kdy se procesy stanovené přírodou mohou zastavit, v důsledku čehož bude buď závislost na použití tohoto kosmetického přípravku, nebo přestane fungovat úplně;
 • Dodávka smetany do různých oblastí Ruska je omezená.

Účinnost a rychlost produktu

Podle odborníků v kosmetologii se používání smetany Laura s kyselinou hyaluronovou dokáže vyrovnat s malým napodobením a konstantním věkem.vrásky.Od jeho použití byste však neměli očekávat rychlý viditelný efekt.Nástroj je vhodný jako preventivní, protože má při dlouhodobém používání dobrou účinnost a bezpečnost.

Kontraindikace

Podle informací výrobce jsou kontraindikace pro použití následující faktory:

 • se nedoporučuje používat přípraveks individuální nesnášenlivostí jejích složek;
 • by neměly používat krém během těhotenství a kojení;
 • je lepší omezit používání krému v přítomnosti vředů nebo škrábanců na obličeji, které se ještě nezahojily;
 • Je zakázáno používat krém pro lidi s chorobami, jako je psoriáza a herpes.

Od jakého věku je třeba použít

Kosmetičtí pracovníci poznamenávají, že krém Laura lze používat od 25 let.Až do tohoto věku se příznaky stárnutí kůže ještě neobjevují a je zbytečné používat tento nástroj.

Existují také rysy používání krému v různých věkových skupinách:

 • Až do 40 let ho můžete použít jako omlazující profylaktiku,nenahrazuje ji jinými kosmetikami podobného účinku.
 • Po 50 letech působení krému samo o sobě nezachrání pokožku před stárnutím, je proto nutné vyhledat pomoc specialisty při výběru individuálního kosmetického komplexu proti stárnutí, který se skládá z kosmetiky a účinných postupů proti stárnutí.

Způsob aplikace

Laura krém s kyselinou hyaluronovou by se měl používat pravidelně.Může být použit nejen na pokožku obličeje, ale také na ruce, víčka a krk, což zabraňuje stárnutí.Používání krému je jednoduché, stačí si kůži připravit omytím a pomalu rozdělit malým množstvím krému krouživým pohybem po obličeji, dokud se krém úplně nevstřebá.

Ženy, které již dosáhly věku 30 let, by měly krém používat dvakrát denně - ráno a večer.Kromě toho je pro dosažení hmatatelnějšího účinku lepší absolvovat omlazovací kurz za pomoci tablet Laura paralelně.

Pravidla konzumace tablet jsou stejná pro každého - musí se konzumovat každé ráno s jídlem.Ženy, které nedosáhly věku 30 let, by měly používat krém Laura jednou denně jako profylaktický přípravek.

Jak používat produkt s mezoscooterem

Sérum „Laura“ s mesoscooterem je jedinečný prostředek proti stárnutí , kterýpodle odborníků v oboru kosmetologiea dermatologie , které nemají nižší kvalitu než procedury omlazení salonů.

Hlavní výhodou produktu oproti ostatním je jeho dostupnost a snadné použití.Použití speciálního zařízení - mesoscooter, přispívá ke zlepšení účinku přípravku na pokožku.

Mezoscooter je malý masér s válečkem, na kterém je umístěno velké množství velmi tenkých jehel.Velké množství malých vpíchnutí,aktivuje regeneraci kožních buněk, které omlazuje obličej zcela přirozeným způsobem.

Princip působení mezoscooteru je založen na skutečnosti, že jehly nechávají píchnutí neviditelné pouhým okem, což jej dráždí a současně v něm stimuluje metabolické procesy.

Vzhledem k tomu, že se před takovým postupem používá sérum proti stárnutí a poté se používá jakýkoli chladicí krém k odstranění možných nepříjemných pocitů vznikajících z mesoscooteru, nezůstávají látky této kosmetiky na povrchu kůže, ale pronikají do jejích hlubokých vrstev.obohacení o užitečné látky.

Algoritmus pro použití séra Laura pomocí mezoscooteru:

 1. Po očištění pokožky make-upem pomocí jakéhokoli kosmetického přípravku, který odpovídá vašemu typu pleti, naneste malé množstvísérum, které jej distribuuje rukama po tváři;
 2. Dále pomocí mesoscooteru, počínaje od čela, hladce ošetřujte pokožku, postupně se pohybujte do středu obličeje a vyhýbejte se oblasti kolem očí a aniž byste se dotkli nosu;
 3. Celý postup by měl být prováděn v souladu s masážními liniemi, pohybující se směrem k chrámům a poté na úplném konci ošetřit krk a bradu.

Skladování a skladovatelnost

Laura krém s kyselinou hyaluronovou se považuje za vhodný k použití po dobu 2 let.Při skladování tohoto produktu je třeba mít na paměti, že pro jeho uchování je nutné chladné místo, aby teplota nepřesáhla 25 ° C.Také, aby se předešlo nehodám, je lepší uchovávat krém na místě, které není přístupné dětem.

Názory a recenze kosmetologů

Většina kosmetologů doporučuje použití krému, což naznačuje bezpečnost, účinnost, kvalitu a cenu produktu.Složky složení produktu se vyrábějí ve Švýcarsku.

Vzhledem k výskytu padělaných produktů od známých značek v Ruské federaci se doporučuje nakupovat prostředky Evalar pouze ve specializovaných prodejnách a lékárnách.

Jak zvýšit účinek krému

Specialisté v oblasti kosmetologie se domnívají, že je možné zvýšit účinek krému pomocí několika produktů kosmetické řady „Laura“.

Může se jednat o vyvážené používání krému a tablet hyaluronové kyseliny pro krásu a mládež podle věku nebo použití séra s mesoscooterem a tabletami.Než však začnete používat tento nebo takový komplex, musíte se poradit s odborníkem.

Analogy

Existuje mnoho kosmetických přípravků, které jsou prakticky podobné krémům na pokožku Laura, všechny se liší cenou a kvalitou.

Mezi nejznámější a nejvíce používané mezi ženskými činidly se nejčastěji používají omlazenína bázi kyseliny hyaluronové:

 • tablety ], které zahrnují kyselinu hyaluronovou od japonské společnosti"KWC" .Tyto prostředky byly vyvinuty předními lékárníky této zeměna základě přírodních složek a živin nezbytných pro lidské zdraví.
 • Tablety Doppel Herz se zdvihovým účinkemvyrobené německou technologií.Složení produktu zahrnuje kyselinu listovou a vápník, které mají příznivý účinek nejen na kůži, ale také na nehty a vlasy.
 • Komplex krémů s omlazujícím účinkem od Eveline , který zahrnuje kosmetické přípravky určené pro různé věkové skupiny od 30 do 60 let.
 • Krém na pěny od společnosti Merz , který se vyznačuje velmi jemnou texturou a dobrou absorpcí.Krém je vhodný nejen pro použití jako činidlo proti stárnutí, ale také jako hydratační krém na obličej, který chrání pokožku před loupáním v chladném období.
 • Krém kosmetické značky Vichy , který se díky své vysoké ceně týká luxusní kosmetiky, a proto není k dispozici pro každou ženu.Kosmetičky slibují, že po týdnu používání tohoto krému se objeví znatelné výsledky.

Laura krém s kyselinou hyaluronovou je účinné činidlo proti stárnutí, které je šetrné, takže ho můžete používat každý den.Řadu produktů „Laura“ od „Evalar“ představuje celá řada produktů proti stárnutí, jako je sérum proti stárnutí s aplikátorem, oční krém, pleťové tonikum, opalovací krémy a biologické přísady pro vnitřní použití.

Autor : Chistyakova Karolina Viktorovna (karmelita)

Užitečnékosmetické video