Laserové fraktální omlazení obličeje, pokožky těla.Clear Brilliant, USA.Klady a zápory, recenze

Moderní technikou v kosmetologii je laserové omlazení obličeje, které vám umožňuje efektivně řešit změny související s věkem.Přístroj Clear Brilliant je zástupcem nové generace laserů pro frakční zpracování, které umožňují jemně a bezpečně působit na epidermu.

Před zahájením zotavovacích relací proti stárnutí je důležité seznámit se se seznamem indikací a kontraindikací a také se seznámit s nuancemi technologie a metodami expozice.

Sutfrakční technologie

laserového omlazení obličeje Clear Brilliant na základě frakční technologii, jeho podstatou je nechirurgický vymáhání turgor, pružnost, celkové zlepšení a syntézy aktivace.

Účinek na epidermis a vnitřní vrstvy kůže je způsoben laserovými paprsky přenášenými separační frakční mříží.Je schopen rozdělit paprsek na několik jemných mikrobů, což má za následekposkytuje bodový účinek na stav tkání.

Místně zaměřená akce nepoškozuje přilehlé oblasti kůže.Mikrorany ponechané laserem vytvářejí stresový stav tepelného šoku pro buňky.

Začínají aktivní dělení, dochází k urychlené syntéze kolagen-elastinových vláken, které jsou zodpovědné za mládí a elasticitu epidermis.S věkem se syntéza kolagenových a elastinových vláken zpomaluje, což vede k viditelnému prolapsu tkání, výskytu vrásek, ochabnutí, ptóze.

Frakční technologie poskytuje okamžitou stimulaci všech fyziologických procesů vyskytujících se v hlubokých vrstvách epidermis.Mikrodamážky se začínají aktivně utahovat, což vede k přirozenému snížení epidermální klapky, poskytuje silné zvedání v kombinaci se zrychleným hojením ran.

Frakční účinky přispívají k vytvoření nově vytvořeného subkutánního kolagenového lešení, dochází k urychlené syntéze buněk a látek, k aktivaci fyziologických mikroprocesů.V komplexu taková akce s laserovým paprskem přenášeným frakční mříží vede k přirozenému omlazení, póry jsou zúžené, zdravá pleť je vrácena a reliéf je vyhlazen.

V jakém věku je postup zobrazen

Postup omlazování laserem je účinný a bezpečný, ale podle odborníků existují relativní věková omezení pro jeho provedení.

Frakční technologie se nedoporučujeaplikovat až 17 let, protože v tomto věku formování kožních struktur pokračuje, existuje pravděpodobnost hlubokého poškození kůže.Laserové omlazení by se také nemělo používat po 60 letech, během tohoto období se všechny procesy zotavení v těle zpomalují.

Optimální věk pro zahájení postupu je po 25–30 letech, kdy se objeví první známky stárnutí kůže. Intenzita průběhu a pravidelnost zasedání vypočítává kosmetolog podle indikací na základě individuálních charakteristik.

Indikace pro laserové omlazení

Laserové omlazení obličeje Clear Brilliant je bezpečná zlomková technologie, která je výkonným stimulátorem aktivace vnitřních procesů.

Jsou prováděny následující postupy:

 • Tupá pleť, hyperpigmentace.
 • Přítomnost změn souvisejících s věkem, hlubokých vrásek v periokulární zóně a nasolabiálních vrásek.
 • Tmavé kruhy a tašky pod očima.
 • Sklon k demodikóze, rozšířené cévy.
 • Negativní změny struktury epidermis.
 • Výrazná úleva, přítomnost jizev, jizev na kůži.
 • Ztráta ostrosti čar, zametání oválu obličeje.
 • Sklon k akné, stopy po akné a po akné, zvětšené póry.

Kosmetologové doporučují laserovou terapii, aby zabránili stárnutí, hluboké obnově a obnově struktury kůže.

Kontraindikace

Navzdory obecnému prospěšnému účinku laseru na epidermu předLaserová terapie by měla být obeznámena s řadou kontraindikací.

Frakční omlazení se nedoporučuje:

 • s tendencí keloidní jizvy;
 • během těhotenství a kojení;
 • v případě exacerbace herpetické infekce;
 • pro rakovinu;
 • přítomnost závažných chronických onemocnění v akutním stadiu;
 • dermatóza v ošetřovaných oblastech;
 • s nedostatkem imunity;
 • kožní infekce, fokální vyrážky, kožní onemocnění (psoriáza, ekzém, dermatitida);
 • epilepsie, autoimunitní poruchy.

Nedoporučuje se uchýlit se k působení laserového paprsku po chemickém loupání, měla by uplynout doba alespoň 2 týdnů.Před zahájením postupu musí pacient konzultovat lékaře, aby vyloučil kontraindikace, které mohou mít negativní důsledky.

Výhody

Laserová frakční technologie má oproti analogickým kosmetickým postupům mnoho výhod:

 1. Laserové paprsky procházející skrzskrz zlomkovou mřížku působí bodově, aniž by poškodily sousední sekce epidermis.
 2. Po laserové expozici na kůži nejsou žádné jizvy, popáleniny nebo jiná závažná označení.
 3. Rehabilitace po zákrokech netrvá déle než 3–4 dny, a to hlavně bez komplikací.
 4. Laserová technologie je účinná, protože v jednom sezení může odborník ošetřit velkou oblast kůže.Výsledek je patrný několik dní po 1 sezení.
 5. Procedura je neinvazivní, bezpečná, nehrozí žádné riziko infekce.Laserový paprsek pracuje na povrchu bez kontaktu, ale tepelné záření proniká hluboko do tkáně.

Laserové omlazení je bezbolestná technologie, během níž se pacienti mohou cítit mírně mravenčení bez výrazného nepohodlí.

Jednou z hlavních výhod této metody je její univerzálnost, protože nejcitlivější a nejcitlivější na bolestivé oblasti lze podrobit dílčímu zpracování - oblast kolem očí, dekolt, cervikální oblast.Metodu lze použít pro jakýkoli typ pleti, bez ohledu na typ barvy a textury.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Funkce leštění pomocí Clear Brilliant

Laserové omlazení obličeje je hardwarová metoda prováděná certifikovanými odborníky na klinice.Inovativní frakční zařízení Clear Brilliant patří k vybavení nové generace, které vyrábí Fraxel.

Jedná se o vysoce citlivý nástroj, který vám umožňuje řídit intenzitu a hloubku expozice laserovým mikrobům, díky čemuž je zařízení jedním z nejbezpečnějších.Směrované působení rozptýleného světelného paprsku proniká do požadované hloubky, nepoškozuje sousední oblasti, nezpůsobuje otoky, zarudnutí.

Laserové omlazování obličeje omlazováním obličeje je téměř stejně účinné jako operace

Principakce je zaměřit paprsek pomocí vestavěného manipulátoru Clear + Brilliant a proniknout do hloubky ne více než 0,4 mm.Průměr paprsku je regulován vestavěným optimalizačním systémem, vybaveným rovnoměrným distribučním systémem v pohybu.

Čistý briliantový laser může být broušen hluboko nebo povrchově. Vlnová délka je nastavitelná v rozmezí 1440 - 1997 Nm, v závislosti na vybrané expoziční technice.

K termální mikrotraumatě dochází za účelem aktivace vnitřních procesů regenerace a mikrocirkulace v ošetřovaných zónách.Laser působí jemně na kortikální vrstvu a zesiluje přirozené procesy omlazení buněk a obnovy tkáně.

Může být použit pro jakýkoli fototyp, včetně opálené nebo tmavé kůže.Jednou z výhod zařízení je bezbolestnost procedur, krátká doba zotavení a rychlost zpracování velkých částí epidermis v jednom postupu.

Vzhledem k široké škále aplikací lze Clear Brilliant použít nejen k omlazení obličeje, ale také ve složitých programech pro obnovení pružnosti kůže mléčných žláz, vnitřního povrchu rukou a boků.

Princip činnosti tohoto laseru je totožný s jinými neabrazivními zlomkovými zařízeními, ale je implementován s maximální bezpečností.Nejúčinnější technika laserového zpracování Clear Brilliant pomocí profesionálních kosmetických prostředků.

Sessions Finepeel - syntéza laserové expozice a biologického dodáníaktivní složky s cílem eliminovat problémy spojené s věkem, obnovit pružnost pokožky a mládí.Náklady na relaci jsou ve srovnání s analogovým laserem Fraxel nižší, což činí procedury na tomto zařízení docela dostupnou.

Je možné odstranit pigmentaci

K odstranění hyperpigmentace se aktivně používají moderní laserové technologie v kosmetologii.Intenzivně zbarvené oblasti vypadají neesteticky, mohou být výsledkem změn souvisejících s věkem nebo individuálních charakteristik produkce melaninu v kůži.

Podstatou postupu pro odstranění věkových skvrn frakční metodou je místní expozice spodním vrstvám kůže, aniž by však byla narušena integrita subkutánních vrstev.

Frakční laserový paprsek má depresivní účinek na melanin, který je odpovědný za výskyt věkových skvrn.Počet relací k odstranění pigmentace určuje kosmetolog po posouzení stavu kůže, charakteristik barevného typu a závažnosti barvy skvrn.

Pomocí laseru můžete odstranit:

 • pihy;
 • sluneční skvrny;
 • hyperpigmentace související s věkem;
 • melasma;
 • změny pigmentu po zranění;
 • epidermální krtka.

Výsledkem je destrukce melaninu v ošetřené oblasti, obnova buněk s normalizací akumulace zdravého pigmentu.Výsledkem je, že pigmentace postupně odlupuje spolu s keratinizovanou vrstvou epidermis.

Jako

Omlazování obličeje laserem Clear Brilliant je efektivní složitý postup, který se provádí ve specializovaném salonu nebo klinice.

Před zahájením kurzu je nutné podstoupit minimální přípravu: neopírejte se 2 týdny před zákrokem, neutírejte oblast produkty obsahujícími alkohol a nevylučujte chemické slupky a agresivní kosmetické postupy.

Doporučuje se přestat brát antibiotika, sulfonamidy a antikoagulancia.

Algoritmus pro provádění relace je standardní:

 1. probíhá konzultace, hodnocení stavu kůže, vyplňuje se lékařský dotazník s výjimkou možných kontraindikací.
 2. Oblasti před laserovým ošetřením jsou odmasteny speciální směsí neobsahující alkohol.
 3. Orgány vidění jsou nezbytně chráněny speciálními brýlemi, aby se zabránilo poranění sliznice očí.
 4. S frakční tryskou provádí lékař 2-3 průchody ošetřovacími zónami.Oblasti jsou zahřívány laserem, doba trvání pulsu, hloubka průniku paprsku je regulována kosmetologem.
 5. Po ukončení se na kůži aplikuje zvláštní zklidňující směs a regenerační maska, která podporuje hojení mikroranů.

K anestézii nejcitlivějších oblastí může odborník doporučit použití masti s anestetickým účinkem.

Během zákroku mohou pacienti pociťovat mírný pocit mravenčení.

Výtěžnost zlaserové resurfacing

Po laserovém resurfacingu musí být pokožka pečlivě očištěna, protože jsou aktivovány interní regenerační procesy.Po laserové terapii je pokožka nejcitlivější na slunce, takže před odchodem je nutné nanést ochranný krém s faktorem nejméně SPF 35.

Doba po ošetření zahrnuje následující opatření:

 • Do 2 týdnů se nedoporučuje navštívit solárium, opalovat se.
 • Vylučuje tepelné ošetření, návštěvy lázní a saun, jakož i bazénu, protože pokožka se stává citlivější.Místo horké koupele se doporučuje sprchovat se po dobu 3 dnů.
 • Je přísně zakázáno provádět chemický peeling, hluboké praní, aby nedošlo k poškození epidermis.
 • Poskytují maximální hydrataci, nanášejí krémy a masky na základě hyaluronátu.
 • Místo umytí laserem ošetřené oblasti otřete Miramistinem nebo chlorhexidinem.
 • Vylučuje se použití látek obsahujících alkohol na ošetřené oblasti, které mohou způsobit suchost a podráždění.

Po laserové expozici může na kůži dojít k mírnému zarudnutí, po kterém se začne slupovat.Kůry nelze odstranit, což může narušit strukturu epidermis.Bepantenová mast pomůže zjemnit pokožku.

Použití dekorativní kosmetiky je přípustné 2 dny po zasedání, ale měli byste si vybrat prostředky s nejpřirozenějším a nejsvětlejším složením .Správná péče brzy pomůžezotavení, eliminuje vývoj nežádoucích účinků.Pro komplexní regeneraci může kosmetolog doporučit užívání vitamínů, mytí převařenou ozonovanou vodou.

Doporučený kurz

Clear Brilliant Laser Facu Rejuvenation je inovativní technologie vyvinutá s cílem účinné, ale maximálně bezpečné expozice.Před zahájením postupu je důležité vyloučit jakékoli kontraindikace, aby nedošlo k negativním důsledkům.Při předběžné konzultaci určí počet relací lékař podle stavu epidermis.

Kurz se počítá na základě:

 • věku pacienta;
 • hloubky estetického problému;
 • jednotlivé charakteristiky;
 • patřící k jednomu nebo jinému fototypu;
 • typ laserového zařízení.
 • Optimální počet relací pro pacienty ve věku 25 až 40 let jsou 3–4 zákroky s intervalem návštěvy kosmetologa po dobu 2–3 týdnů. Po 40 letech jsou změny související s věkem globálnější, takže odborník může předepsat průběh 5–6 relací v intervalu 3–4 týdnů.

  Terapii lze kombinovat s mikrodermabraze, povrchovými peelingy, mezoterapií a specializovanými programy péče o obličej.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

  Funkce provedení na jakékoli oblasti kůže a intimní oblasti

  Frakční technika může být použita na kterékoli oblasti obličeje a těla:

  • v delikátní oblasti kolem očí, nasolabiální oblasti;
  • na rukou;
  • oblasti krku, dekoltu;
  • Vnitřní stehna, horní paže.

  Pokud se laserová obnova provádí na obličejové zóně, krku, dekoltu, je nutné chránit oči speciálními brýlemi.Pro citlivé oblasti můžete použít anestetické krémy, abyste se vyhnuli bolesti.

  ​​

  Laser také umožňuje obnovit krásu a mládí v intimní zóně, obnovit přirozenou barvu, odstranit ochabnutí v důsledku změn souvisejících s věkem, po porodu odstranit pigmentaci, zlepšit turgor.

  Technologie intimního omlazení má své vlastní vlastnosti:

  1. Intimní oblast je vyleštěna frakčním laserem a křehká oblast je před zákrokem ošetřena anestetikem.
  2. Nezapomeňte před relací a po ní použít dezinfekční prostředek.
  3. Není třeba depilovat oblast bikin před laserovým omlazením, paprsek je stejně účinný na jakémkoli povrchu.

  Po ukončení sezení musí být pokožka v intimní zóně zvlhčena, intimita, sportovní aktivity, horká lázeň, návštěvy, sauny a lázně by měly být na 3 dny vyloučeny.Pro zlepšení textury kůže v intimní zóně, obnovení elasticity, jsou doporučovány 2 až 3 sezení, účinek je patrný 10-14 dní po prvním zákroku.

  Laserové omlazení lze použít nejen na obličej, ale také naostatní části těla.Používání zařízení Clear Brilliant vám umožňuje provádět relace co nejbezpečnější, bezbolestné a efektivní.Kůže se stává pružnější, mladší, zdravější, eliminuje se pigmentace, vrací se ostrost linií a hladkost reliéfu.

  Návrh článku:Mila Fridan

  Video o laserovém omlazení

  Jak probíhá omlazování obličeje laserem: ]