Lak na nehty, gel.Novinka 2019 pro krátké a dlouhé nehty: jaro, léto, podzim.Francouzské, červené, videonávody pro začátečníky, krok za krokem

Výběr možností designu nehtů s gelovým lakem je velmi velký.Mezi módní novinky roku 2019 patří celá řada nápadů pro dlouhé i krátké nehty.Četné fotografie ukazují hlavní trendy sezóny.

Aktuální délka a tvar hřebíků v roce 2019

(43

Hlavním pravidlem designu manikúry v sezóně 2019 je přirozenost.

Trend je krátký a středně dlouhý se zaoblenými rohy v těchto variantách:

 1. Mandlový tvar- na středních hřebech dokonale vypadajídélky.Podlouhlé mandlovité formy vizuálně natahují prsty a vytvářejí jedelší a půvabný.
 2. ​​
 3. Oválje nejuniverzálnější a co nejblíže k přirozené formě.Dobře to jde s jakoukoli délkou nehtové desky.Tato manikúra zdůrazňuje ženskost, dává rukou elegantní, stylový a dobře upravený vzhled.
 4. Čtvercové hřebíkyneztrácejí svou popularitu.V nové sezóně se doporučuje držet hladší tvary a zaoblené rohy.V módních trendech převažuje krátká délka, která nejlépe vypadá na tenkých a dlouhých prstech.
 5. Design ve stylu pointe balerín- novinka roku 2019.Jedná se o aktualizovanou formu dříve populárního designu nehtů.Nejvhodnější pro střední délky.Forma je považována za praktickou, má mimořádný a originální vzhled.
 6. Obdélníkový tvarna dlouhých, prodloužených nehtech je módní trend pro milovníky dlouhé manikúry.Takový design dodává obrazu křehkost a eleganci.

Módní barvy gelových laků jaro-léto

Na jaře a v létě roku 2019 jsou světlé barvy v módě. Pastelové odstíny si také zachovávají svou popularitu.Relevantní jsou jak monofonní, tak i povlaky, které kombinují nejrůznější a výraznější barevné kombinace.

Hity teplé sezóny jsou:

 • nasycené zelené tóny;

  Mezi povlaky nezbytnými pro návrh nehtů s gelovým lakem jsou oblíbené světlé barvy.

 • všechny varianty červené;
 • odstíny žluté;
 • světle modrá;
 • zaprášená růžová.

Módní barvy gelových laků podzim-zima

Módní trendy v období podzim-zima jsou plné teplých barev.Trendem jsou všechny barvy spojené s podzimní krajinou a zimní dovolenou.Kombinace různých stylů a technik manikúry je vítána.

Populární barevná schémata na podzim a v zimě roku 2019:

 • černá;
 • všechny odstíny hnědé;
 • slavnostní červená;
 • kombinace bílé a modré;
 • žluto-červené tóny.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Lac Chameleon

Výhradní novinka v oboru nehtového umění - lak chameleon.S touto vrstvou můžete vytvořit originální a stylovou manikúru během několika minut.

Hlavní tajemství je speciální technologie, která umožňuje měnit barvu laku v závislosti na teplotních podmínkách.

Například na ulici za chladného počasí bude barva manikúry jedna a v teplých domácích podmínkách bude jiná.

Chameleonový lak se neliší v kvalitativních vlastnostech od konvenčních nátěrů, zůstává na hřebících asi týden.Kompozice neobsahuje další škodlivé chemické sloučeniny, může být používána průběžně bez poškození nehtové destičky.

Dalším rysem tepelného laku je účinek gradace barev, který lze pozorovat v procesu změny jedné barvy na druhou.Při použití naU dlouhých hřebíků bude účinek gradace barvy přítomen neustále, protože teplota špiček a kořenové zóny nehtové desky se bude lišit.

Techniky designu

Design gelu na nehty pro sezónu 2019 kombinuje všechny druhy technik manikúry.Je trendy, jak kombinovat různé styly nanášení a přidávat ozdobné prvky k odvážným návrhovým rozhodnutím, o čemž svědčí četné fotografie z módních přehlídek.

Aktuální techniky a nové designy pro novou sezónu:

 1. Masivní lesklá nebo matná manikúra- klasická verze potahování všech gelových laků jednou barvouhřebíky.Výběrem různých barev, od světlých po nahé, si můžete vybrat správné barevné schéma pro každou příležitost.
 2. Francouzská manikúra- jako obvykle je hlavní část nehtové desky potažena béžovým nebo průhledným lakem, špičky jsou bílé.Pro jasnější obraz v bundě se používají různé barevné kombinace.Povolena jakákoli kombinace jasných barev, jak hlavní část, tak i špičky nehtů.
 3. Lunární manikúraje reverzní bunda.Pozornost je zaměřena na bazální otvor nehtové desky, který je natřen bílou nebo jinou barvou.V módních experimentech s otvory různých tvarů.V souladu s módními trendy může být lunární manikúra prováděna klasickou formou a také kombinovat kontrastní barvy a několik technik.
 4. Technika 3D modelování- představujeněkolik vrstev průhledného gelu, v nichž jsou použity kresby, akrylové detaily nebo ozdobné prvky.Díky vícevrstvému ​​povlaku se získá trojrozměrný efekt.
 5. Umělecká malba- kresby na rychle schnoucím gelovém laku, vyrobené tenkým štětcem, jehlou nebo houbou.Populární geometrické vzory se provádějí pomocí speciálních skotských proužků pro manikúru.
 6. Lisování- snadno proveditelná manikúra.Používají se speciální desky s připravenými vzory a vzory, které je třeba jednoduše vytisknout na nehty.Díky velkému výběru možností, které lze snadno použít samostatně, můžete vypadat každý den originálně a stylově.
 7. Nálepky na manikúrujsou další možností expresního potahování.Poskytuje široký výběr samolepek pro dekoraci jednoho nebo více nehtů, vhodných pro manikúru pro kutily.
 8. Zdobení manikúrya použití doplňků - zdobení kterékoli z technik manikúry kameny, flitry, korálky a jinými prvky.
 9. Technika oleje- gelový lak je kombinován se speciální fólií, vícebarevnými šablonami a třecím materiálem.Výsledkem je přetečení několika tónů na hlavní vrstvě.
 10. Zmačkaný účinek na nehtyje velmi moderní možností, čehož lze nejsnadněji dosáhnout technikou nanášení vícevrstvých gelových polských akvárií.V důsledku toho má povlak vzhled zmačkaného materiálu.
 11. Mramorová vrstva- krásný efekt ve formě mramorukresba.Nanášení vodou nebo mokrý základní nátěr se provádí speciálním štětcem.
 12. Technika rozbitého skla- vzor ve formě rozbitého skla vypadá nejúčinněji na černém laku.Fragmenty fólie jsou chaoticky přilepeny k podkladu a pokryty fixačním prostředkem.
 13. Sametová manikúra- provádění výkresů nebo plné pokrytí nehtové desky akrylovým práškem na mokrém gelovém laku.Výsledkem je sametový efekt nebo manikúra cukru.
 14. Zrcadlová manikúra- nanáší se pomocí speciálního gelového laku, nálepek s efektem zrcadla nebo kovu, pomocí fólie.Originální design manikúry pro stranu, který přitahuje pozornost ostatních.
 15. Módní nápady pro jarní design s gelovým lakem

  Pro jaro jsou nejdůležitějšími nápady pro zdobení nehtů květinové motivy a kombinace jasných barev.Několik nápadů na dlouhé a krátké nehty.

  Květinový vzor na jaře

  Na předem připravené nehty se musí vztahovat jakákoli manikúra. Květinové motivy na jednom hřebíku vypadají dobře. Různé dekorace jsou rovněž vhodné, pokud je třeba doplnit slavnostní image.Gelový lak na nehty (foto, novinky 2019 s ukázkou květinového vzoru):

  Hlavní tón se aplikuje na všechny nehty v jedné vrstvě, poté se na prsten prstem nakreslí tenkým kartáčem květina nebo větvička.V poslední fázi jsou hřebíky pokryty průhledným upevněnímlak.Během procesu sušení můžete do výkresu nebo dalšího prstu přidat dekor.

  Světlé geometrické provedení

  Ideální pro minimalisty. Pro jarní období vypadají barevné pruhy a obrázky více relevantní. Musíte začít se základní transparentní vrstvou.Foto výsledku:

  Dále se nanášejí lepicí proužky, které se střídavě umísťují na nehtovou desku, volné zóny se natírají v požadovaném odstínu.Je důležité každý pás dobře usušit.Konečný vzor je potažen fixačním prostředkem, aby se zlepšila trvanlivost a poskytl lesklý lesk nátěru.

  Jarní design na dlouhých nehtech pomocí techniky ražení

  Krásný a snadno sledovatelný nápad pro jarní vzhled v moderních barvách.V jedné nebo dvou vrstvách se vrchní lak nanáší jemně tyrkysovou barvou.Jarní ražba:

  V dalším kroku se vzor vytiskne ze šablony na nehtovou desku.Nesmíte zapomenout použít fixační prostředek, který zabrání čipy, a obraz trval déle.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělesná cvičení pro hubnutí, videonávody.

  Varianty jemného letního manikúru

  V letním manikúru jsou zakomponovány různé odvážné nápady, v tématu dovolené se spojují bohaté a jemné odstíny a vše související s letem.Nejběžnější jsou mořské motivy, ovocné vzory a květinové aranžmá.Designlak na nehty (fotografie, novinky 2019 a příklady práce) na letní téma.

  Při současném použití francouzské a lunární techniky manikúry v jemných pastelových barvách

  Všechny prsty, s výjimkou bezejmenného, ​​jsou vymalovány v hlavním odstínu jemné růžové, špičky musí být pokryty bílým lakem podle standardního francouzského schématu..K zbývajícímu prstu jsou připojeny skotské proužky, které vytvářejí otvor ve tvaru kosočtverce, a dvojice proužků v pokračování nehtové desky je rovněž podobná kosočtverci.Fotografie výsledku:

  Každá část obrázku je namalovaná postupně bílou a světle modrou.Konečná manikúra je fixována speciálním transparentním lakem.

  Ovocné téma je pro letní sezónu nezbytným atributem

  Dlouhé nehty jsou lepší pro podobný design, , protože existuje více prostoru pro nakreslení podrobností o obrázku.Jedna ruka by měla být natřena obyčejným oranžovým gelem, druhá bledě zelená, přičemž dva prsty by měly být umístěny na výkresu.Příklad letního designu s ovocnými obrázky:

  Obrázek musí být nanesen na dobře vysušený transparentní lak.Je vhodné použít tenký kartáč nebo hotové nálepky.

  Jemný letní design s manikúrou puntíky

  Jednoduchá, ale neztrácící svou popularitu, verze pro léto v pastelových barvách.Je nutné aplikovat základnu světle růžového a matného odstínu kávy v jakémkoli pořadí.Příklad dokončené práce:

  Dalším krokem je nakreslení hrachu v barvě kávy na růžovéna kávové podlaze, růžový hrášek.Stejným principem můžete také diverzifikovat sousední nehty vzorem ve tvaru malých srdcí.

  Módní manikúra na podzim

  Na podzim je v módě teplá barevná paleta spojená se zlatým obdobím.

  Relevantní jsou umělecké kresby podzimní krajiny, obrazy listů a zralých bobulí.

  Gelový lak na nehty (fotografie, novinky 2019 a příklady práce) na podzim s podrobným popisem prováděcí techniky:

  1. Mimořádná podzimní manikúra s vtipným vzorem

  ​​

  Je nutné použít základnu nasycené čokolády.K ozdobení malého prstu speciálním tenkým kartáčem s listovým vzorem pomocí vícebarevných gelových laků: žluté, oranžové a tmavě červené.Příklad podzimního designu pro krátké nehty:

  Na prstýnkový prst si kreslete sami nebo použijte hotovou nálepku vtipného zvířete.Manikúru upevněte bezbarvým nátěrem.

  2. Podzimní velurový design

  K získání módního nadýchaného efektu se používá speciální sametový prášek, který se střídavě nanáší na druhou vrstvu gelu do každého nehtu, dokud lak nemá čas.sušit.

  Příklad velurových hřebíků:

  Prášek musíte okamžitě stlačit dolů, aby byl rovnoměrně a pevně rozptýlen na povrchu nehtové destičky.Přebytečný prach musí být odstraněn.

  3. Červené a zlaté gely na středně dlouhé nehty

  v tmavě červené v jedné nebo dvou vrstvách všechny nehty.Po úplném zaschnutí můžete nanášet zlatý vzor technikou lisování nebo hotovými nálepkami.Fotografie s ukázkou práce:

  Přidejte finální průhlednou vrstvu gelu na lesk a lesk.

  Zimní nápady

  Zimní lesklý gelový lak na nehty je prezentován v chladných odstínech a slavnostních novoročních výtiscích.

  Některé nové produkty v roce 2019 s fotografií a pokyny pro seberealizaci:

  1. Pletený efekt

  Doporučenonanesením substrátu ve dvou vrstvách tak, aby povlak trval délea bylo možné se vyhnout štěpkám a může být dokončeno sušení pod ultrafialovým paprskem.Příklad krásné pletené manikúry:

  Vytvořte kartáč a posypte akrylovým práškem na vrchu tak, aby odpovídal laku.Po zaschnutí vzorku odstraňte přebytečný prášek měkkým kartáčem.Vzorek lze opakovat na každém hřebíku nebo ponechat na několika.

  2. Francouzština s lesklými špičkami

  Kombinace klasického francouzského stylu manikúry a slavnostních flitrů je nejvhodnějším řešením pro období zimních prázdnin.Je snadné to udělat sami doma, pokud budete postupovat podle jednoduchých doporučení.

  Jako základ použijte čirý nebo béžový gel, na konce naneste lesklý lak nebo lesklý prášek.

  3. Vánoční vzor s obrázkem slavnostního stromu

  Manikúrní tyčinka na bázi červeného gelupáska ve tvaru trojúhelníku a pruhy napodobující vánoční věnec.Zbývající prázdné oblasti vyplňte zeleným lakem a posypte práškem.

  Po zaschnutí výkresu můžete odstranit veškeré nepotřebné příslušenství a odstranit přebytečný prášek.Na vánoční stromeček můžete přidat několik ozdob a malovat je barevnými laky.

  Způsoby zdobení nehtů

  Existuje mnoho různých druhů šperků pro nehty.

  Seznam nejběžnějších doplňků na nehty:

  1. Jemné dekorativní stříkání- používá variace prášku, prachu, mikročástic a dalších prvků,které jsou distribuovány na suchý lak nebo lepidlo.
  2. Hotové nálepky a polotovary- jsou nalepeny na základnu gelového laku.Vystřihněte tvary fólií módní v nové sezóně ve tvaru srdce, hvězd a podobných dekorů a také gumové aplikace ve formě úsměvu, ovoce a všech druhů figurek jsou přilepeny na jasnou jarní a letní manikúru.
  3. Velké šperky- objemné kamínky, kameny, perly.Vyzdobte jeden nebo všechny prsty, což je vhodná volba pro důležité události.
  4. Malé a velké flitryje univerzální příslušenství vhodné pro jakýkoli povlak.Populární třpytivé polygonální tvary zvané třpytky jsou široce používány v kontrastních obrazech.Pomocí třpytů můžete získat nestandardní tvary a reliéfy, experimentovat se světelnými efekty.
  5. Kovové a plastové klenoty- hotová řešení, která jsou namontována na lakovanéhřebíky nebo doplňkové výkresy a tisky.
  6. Nestandardní druhy šperků , které zahrnují různé materiály: textilie, listy, peří a mnoho dalšího.

  Design s obrázkem

  Použití obrázku v nehtovém designu umožňuje vytvářet exkluzivní obrázky každý den a pro každou příležitost.

  V rámci módních trendů lze rozlišit následující varianty designu s výkresy:

  • lidový květinový tisk;
  • módní geometrie;
  • potravinářské kresby (obrázky hamburgerů, zmrzliny a cukrovinek);
  • exotické stromy, listy a kadeře větví;
  • kreslené postavičky nebo postavičky komiksu;
  • ovocné téma;
  • abstrakce.

  Díky vysoce kvalitnímu gelovému laku jsou ztělesněny různé myšlenky moderního designu nehtů.Výběr správné možnosti je velmi jednoduchý, používá nespočet příkladů a fotografií hotových děl od slavných mistrů s nejnovějším designem v roce 2019.

  Návrh článku:Oksana Grivina

  Video o gelovém lakování nehtů

  Výběr zajímavých nápadů pro manikúru 2019:

  Konstrukce nehtů s gelovou polevou: