Laennec (Laennec) - co to je, jaký to má vliv na tělo.Charakteristika a složení japonského léčiva.Náklady

Laennec je multifunkční univerzální lék , jehož akce je zaměřena na léčbu různých zdravotních problémů, zejména jater.Aby se účinnost užívání léku plně projevila, je nutné dodržovat návod k použití, seznámit se s kompozicí a vlastnostmi.

]

Jak Laennec jedná

Unikátní přípravek s lidskou placentou (jeho hydrolyzát) na jejím základě vyvinul japonský vědec Hyed Kentaro s cílem:což bylo vytvoření léku schopného obnovit buňky a funkce poškozené jater.

Četné studie ukázaly, že použití tohoto nástroje může nejen dosáhnout původního cíle (vyléčit játra), ale také zastavit proces stárnutí a také výrazně zlepšit celkový stav a fungování všech vnitřníchorgány.

Tento účinek je způsoben složením léčiva, které zahrnuje asi 100 složek, přičemž hlavními jsou:

 • Peptidové látky (pomáhají zvyšovat produkci kyseliny hyaluronové, kolagenu,elastin;
 • Růstové faktory;
 • Antioxidanty (inhibují proces stárnutí);
 • Cytokiny (mají protizánětlivé a imunostimulační účinky);
 • Jsou zapotřebí proteiny a kyseliny
 • Vitaminy jsou životně důležité stopové prvky.

Po obdrženíJak se léčivo dostává do těla, zvyšuje se krevní oběh, dochází k metabolickým procesům a práci všech vnitřních orgánů, takže pokožka dostává intenzivní výživu, získává svěží a tonizující vzhled.

V Japonsku se přípravek „Laennec“ používá k léčběvíce než 80 nemocí, v Rusku se široce používá v dermatologii, imunologii, gynekologii a kosmetologii.

„Laennec“ se vyrábí ve formě injekčních ampulek, vyráběných výhradně v Japonsku pod přísnou státní kontrolou.V Rusku tento lék prošel klinickým hodnocením na základě několika největších univerzit v zemi aobdržel schválení a schválení pro terapeutické použití.

Cena drogy v Rusku se pohybuje od 12 000 rublů za balení.

Jak aplikovat průběh injekcí (kapátka) - léčebný režim

V závislosti na diagnóze nebo povaze kosmetického problému si ošetřující lékař individuálně vybere dávkování a rozvrh injekcí pro lék Laennec..

Klasický průběh placentární terapie je 3 týdny.Existují 2 hlavní režimy podávání léčiva:

 • Injekce „Laennec“.Co je to - droga je injikována do ulnární žíly nebo do problémové oblasti intramuskulárně každý druhý den se 4 ml;
 • Laenneck Droppers.Průběh 10 injekcí (10 ml, 2 za týden).

V domácím prostředí je podávání samotné drogy možné pouze s odpovídajícími lékařskými dovednostmi.

Laennec pro psoriázu

V Rusku se Laennec oficiálně používá v imunologii a dermatologii.Pro léčbu psoriázy jsou pacienti předepisováni v průběhu 10 intravenózních kapátků (2 za týden).

Při prvním podání léčiva se doporučuje podat 2 ml léčiva, s druhým a následným - 10 ml.Při takovém onemocnění kůže vám „Laennec“ umožňuje zbavit se nepohodlí (svědění, odlupování kůže) a také pomáhá obnovit normální pleť a obecně posílit imunitu.

Laennec pro neplodnost

Klinické studie ukázaly, žeLaennec je droga, která dokáže odstranit většinu problémů s nemožností početí.dítě:

 • normalizuje hormonální hladiny u žen,
 • stimuluje obnovu poškozených orgánů reprodukčního systému,
 • zabraňuje rozvoji virových infekcí a zánětlivých procesů.

Lék se také používá jako součást komplexní terapie při přípravě na IVF, pomáhá posilovat imunitní systém a zvyšuje šance na snadné těhotenství a narození zdravého dítěte.

Lék je podáván kapátkem nebo lékopisem.Rozvrh vstupů a dávkování je voleno reproduktologem individuálně na základě analýz a ultrazvuku.

„Laennec“ pro endometrium

Nedostatečná funkce endometria je jednou z nejčastějších příčin ženské neplodnosti.V případě chronické endometritidy předepisují reproduktologové „Laennec“ pro léčbu zánětlivých procesů na sliznici dělohy a obnovení její funkčnosti.

Aplikace v gynekologii

V Rusku je droga široce používána v gynekologii.Podle lékařů se v této oblasti medicíny etabloval jako účinný nástroj v těchto případech:

 • s hormonální dysfunkcí;
 • při zánětlivých procesech v děloze, přívěsek a vaječníků;
 • při tvorbě adhezí;
 • s endometritidou a další.

Druh a způsob léčby určuje lékař v závislosti na nemoci, stupni jejího vývoje a individuálních zdravotních charakteristikách pacientů.

Použití v menopauze

Klasické ošetřenímenopauzální poruchy je hormonální terapie, ale v některých případech může být její použití nemožné (kvůli individuálním kontraindikacím nebo neochotě žen).

V tomto případě mohou placentární přípravky, včetně Laennec, výrazně zlepšit pohodu.

Laennec pomáhá významně zlepšit stav pacienta během menopauzy a také předcházet výskytu hormonálního deficitu u žen ve věku Balzacu

Světová zdravotnická organizace doporučuje ženy ve věku 35–45 let.absolvujte injekční kurz „Laennec“ jednou za šest měsíců.Je vědecky dokázáno, že toto preventivní opatření zabrání časným příznakům menopauzy a hormonální nedostatečnosti.

Pro prevenci

Působení léku na organismus umožňuje, aby byl použit nejen k léčbě některých chorob, ale také k prevenci:

 • vývoj srdečních záchvatů a mrtvice,reguluje viskozitu krve;
 • nachlazení a chřipka;
 • procesy stárnutí kůže;
 • menopauzální syndrom.

Profylaktický režim užívání drogy je 2krát ročně (na podzim a na jaře), 5 injekcí se podává po dobu 3 týdnů.

Pro játra s cirhózou

Tento lék byl původně vyvinut pro léčbu onemocnění jater, takže nemoci jako hepatitida a cirhóza jsou přímými indikacemi jeho použití.

Složitý účinek léku na tělo to umožňujeudržují zdravé jaterní buňky a regenerují poškozené tkáně, a proto účinně obnovují funkce orgánu jako celku.

Časový rozvrh podávání závisí na závažnosti onemocnění, je předepsán samostatně ošetřujícím lékařem.Klasickou možností je intramuskulární injekce 2 ml 2krát týdně, délka kurzu je 3 týdny.

Použití v onkologii

Četné studie účinku Laennecu na lidské tělo ukázaly, že tento lék inhibuje růst rakovinných buněk.Kromě toho je to silný imunomodulátor, který výrazně zvyšuje odolnost těla.

V Japonsku se Laennec oficiálně používá k léčbě rakoviny.V jiných zemích může býtpoužit jako součást komplexní terapie rakoviny , a takovou schůzku musí provést ošetřující lékař po podrobném vyšetření.

V případě oparu

Ve všech případech a se všemi příznaky oparu má léčba 2 hlavní směry: potlačení viru a zvýšení imunity.Protože léčivo „Laennec“ má silný imunotropní účinek, je předepisováno pacientům s akutním a recidivujícím typem herpesu.

Studie prokázaly, že použití přípravku „Laennec“ v rámci komplexní léčby herpesu umožňuje:

 • se zbavit odlupování kůže a svědění;
 • rychle odstraňují toxiny z těla;
 • zvyšují imunitu.

Lék se podávástandardní metody - pomocí kapátků nebo intramuskulárních injekcí, jejichž množství je individuálně voleno ošetřujícím lékařem na základě analýz pacienta.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Aplikace v kosmetologii - placentární terapie

Kosmetologové souhlasí s tím, že „Laennec“ je účinným činidlem proti stárnutí, proto se v posledních letech aktivně používá vkosmetologie a estetická medicína.

Lék vám umožňuje dosáhnout znatelného účinku proti stárnutí stimulací následujících procesů v těle:

 • zajišťující vniknutí užitečných látek do tkání;
 • poskytování lipotropních účinků;
 • stimulace produkce kolagenu a elastinu v těle;
 • podpora rychlé regenerace tkáně;
 • regulace acidobazické rovnováhy kůže.

  Použití Laennec v kosmetologii je lacentální terapie.To, co dokáže vyřešit, jaké problémy s kůží dokáže zvládnout, je znázorněno ve schématu

V důsledku placentární terapie se elasticita pokožky zvyšuje, zvlhčuje, získává zdravou barvuvrásky jsou vyhlazeny.Pro kosmetické účely je léčivo podáváno standardními metodami - ve formě injekcí, kapátků a také ve formě lékopisu.

Pacienti kosmetických klinik, kteří podstoupili placentární terapii, ve svých recenzích poznamenávají, že:

 • opuchy zmizí, vrásky jsou vyhlazeny, pokožka získá zdravou barvu;
 • spánek se zlepšuje;
 • normalizuje se tlak;
 • celková pohoda zlepšuje, v těle se objevuje „lehkost“.

Kromě toho droga prakticky nevyvolává vedlejší účinky spojené s užíváním jiných drog.

Stimulace růstu vlasů

U lidí nespokojených se stavem jejich vlasů (obvykle z důvodu jejich ztráty, suchosti, křehkosti atd.) Se může Laennec zdátopravdový magický elixír díky skutečnosti, že složení léku obsahuje vitamíny a antioxidanty, které mohou ovlivňovat tělo na buněčné úrovni.

Jeho odkapávání na biologicky aktivních bodech hlavy a krku je schopno oživit vlasy, a to i v těch nejstrašnějších stavech.

Pro suché a náchylné k vypadávání vlasů je Laennec skutečným kouzelným elixírem
​​

Pacienti, kteří podstoupili průběh injekcí a kapaček „Laennec“, zaznamenávají mimo jiné posílenírůst vlasů a zlepšení jejich stavu a vzhledu.

Farmakopunktura (akupunkturní body)

Farmakopunktura je moderní kosmetologický způsob podávání léčiv biologicky aktivním místům na tváři a těle.V závislosti na cílech terapie vám tento způsob injekce umožňuje dosáhnout omlazujícího a hojivého účinku.

Farmakopunktura používající Laennec je účinná v následujících případech:

 • v případě nervozitypřetížení, neustálý stres, poruchy spánku, depresivní stavy;
 • se známkami stárnutí kůže;
 • v patologiích reprodukčního systému u žen a mužů;
 • se sníženou imunitou;
 • se zhoršeným zrakem, sluchem, cerebrálním oběhem atd.

Zavádění léčiv do biologicky aktivních bodů výrazně zlepšuje krevní oběh a má příznivý vliv na fungování vnitřních orgánů.Tato metoda terapie vám umožní cítit se lépe po prvním sezení.

Po dokončení celého cyklu léčby zaznamenali pacienti odolnost vůči nachlazením a virovým onemocněním , zvýšený sluch a zrak, jakož i znatelný účinek proti stárnutí.

Mezoterapie

Mezoterapie přípravkem Laennec je další účinnou kosmetologickou metodou lokalizovaného vystavení problémovým oblastem obličeje a krku.Z toho plyne, že se léčivo v malých množstvích (do 0,5 ml) zavede pod svaly obličeje do biologicky aktivních bodů.

Tento postup provádějí odborníci na kosmetických klinikách, kteří absolvovali zvláštní výcvik.Mezoterapie placentárním přípravkem aktivuje regeneraci kůže a produkci látek nezbytných pro její elasticitu.

Biorevitalizace

Biorevitalizace je jedním z nejpopulárnějších postupů proti stárnutí v moderní kosmetologii.

Co je to - biorevitalizace obličeje, mnozí vědí.Použití placentyléky jako Laennec vám umožňují dosáhnout maximálního účinku v této technice.

Použití placentárních přípravků (Laennec - jeden z nich) v této technice umožňuje dosáhnout maximálního účinku zvedání v důsledku zahájení obnovy kůže na buněčné úrovni, obnovení její hydro lipidové rovnováhy.

Po prvních 2 postupech biorevitalizace s Laennecem je pozorován viditelný omlazující účinek

Kompletní kurz se obvykle skládá ze 4–8 sezení, jejich počet se vybere individuálně podle povahyproblémy a kožní stav pacientů.

Indikace a kontraindikace pro použití

Unikátní složení Laennec a specifické účinky na tělo vysvětlují široké spektrum jeho použití.

Indikace pro placentární terapii jsou:

 • kožní choroby (psoriáza, dermatitida, herpes);
 • alergické reakce;
 • menopauzální syndrom;
 • patologie jater (hepatitida, cirhóza atd.);
 • neplodnost, příprava na IVF;
 • poruchy spánku, nervové napětí, stres, deprese;
 • snížila imunitu.
 • V kosmetologii je Laennec indikován v následujících případech:

  • vrásky;
  • suchost, ochablá kůže;
  • akné;
  • věkové skvrny;
  • vypadávání vlasů.

  Navzdory zřejmým výhodám této drogy existuje řada kontraindikací pro její použití:

  • věk do 16 let;
  • těhotenství a kojeníprsa;
  • Individuální nesnášenlivost součástí.

  Četné klinické studie léčiva ukázaly, že ve velmi vzácných případechběhem léčby lze pozorovat následující vedlejší účinky:

  • alergické reakce;
  • bolest, krátkodobá necitlivost v místě vpichu.

  Pacienti, kteří podstoupili injekci nebo kapátko „Laennec“, upozorňují na to, že odchází nejen základní onemocnění, ale také zlepšení fungování všech tělesných systémů, od zlepšení celkového pocitu po normalizaci stavu kůže a vlasů.

  Kompatibilita s alkoholem

  Aby se předešlo toxickým účinkům, odborníci doporučují, aby byl alkohol během léčby Laennecem zcela opuštěn.

  Mohu si to vzít během těhotenství

  Studie prokázaly, že látky, které tvoří léčivo, mohou proniknout placentou a mají negativní účinek.o vývoji plodu.Gynekologové doporučují odmítnout brát lék během období těhotenství a kojení.

  Analogy.Melsmon nebo Laennec - což je lepší?

  Melsmon je další japonské léčivo získané z placenty.Na rozdíl od Laennec se k jeho výrobě používají pouze terminální chorionické klky, ne celá placenta.

  Takže asi 100 látek spadá do složení léčiva, jehož komplexní kombinace má silný účinek proti stárnutí na všechny systémy těla.

  Při vývoji Melsmon se vědci zaměřili na vytvoření léku, který může regulovat ženské hormonální pozadí, ale klinické studie prokázaly jeho účinný účinek na další tělesné systémy, zejména na regeneraci nervového systému a buněk.

  Podle lékařů je hlavní rozdíl mezi těmito dvěma léky v tom, že se Melsmon rychlejší vstřebává do těla a působí na něj, a také přináší výraznější účinek proti stárnutí.Jinak neexistují žádné významné rozdíly.

  Konečný výběr léčiva by měl provést ošetřující lékař v závislosti na hlavní diagnóze a individuálních charakteristikách každého pacienta.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli
  Výsledky aplikace, pozitivní a negativní recenze

  Navzdory prokázané účinnosti jsou recenze týkající se užívání drogy pozitivní i negativní.Negativní zkušenost je obvykle spojena s vysokou cenou léku a také s použitím padělků, které nedávají požadovaný účinek.

  Aby se předešlo takovým incidentům , odborníci doporučují nákup Laennec pouze v důvěryhodných lékárnách a klinikácha také na webových stránkách výrobce předem prozkoumají charakteristické znaky pravého léku.

  „Laennec“ je vysoce kvalitní lék, který potvrzují hodnocení pacientů.DrtivěVe většině případů jeho použití jsou pozorovány výhradně pozitivní účinky užívání drogy.

  Výsledek je patrný po prvních výkonech: stav pokožky se zlepšuje, objevují se silné stránky, sluch a vidění jsou naostřeny a zlepšuje se výkon vnitřních orgánů.

  Užitečná videa o Laennecu, placentární terapie:

  Laennecova terapie: co je to?

  Co je placenta - základ léku Laennec:

  Mezoterapie.Co to je: