Kyselina hyaluronová na rtech - před a po fotografiích, jak dlouho účinek přetrvává, kontraindikace

Podle četných příkladů fotografie a video ukazují, jak kyselina hyaluronová účinkuje vstřikováním do rtů, takže nebude obtížné porovnat, jak je patrný rozdíl před a po zákroku, což ukazuje jeho účinnost.

Použití této látky je běžné v různých kosmetických a kosmetických procedurách a je také vhodné pro domácí použití, hlavní věcí je dodržování opatření a pravidel použití.

Jak vstřikování kyseliny hyaluronové funguje

Hyaluron je přírodní polysacharid, který produkuje lidské tělo, takže kyselina je docela bezpečná.Existují mylné představy, že hyaluron je analogem silikonu, ale není.

Kyselina hyaluronová na rtech před a po fotkách

Je to látka, která je zcela přirozená, je součástí tkání,a hraje vazebnou roli v mezerách mezi buňkami. Pro zvětšení rtů se hyaluronový gel injikuje subkutánně injekční stříkačkou. Takové injekce jsou bezbolestné, protože výrobci zjevně přidávají k plnivu anestetický lidokain.

Vzhledem k tomu, že kyselina má schopnost vázat molekuly vody, po zavedení injekce začne složení hyaluronu působit na tuto oblast kůže a plnit ji vlhkostí.Výsledkem jsou přirozené objemové rty.

Účinek je patrný okamžitě po postupu, který netrvá příliš dlouho (maximálně 15–20 minut).

Je však důležité prostudovat formulace před injekcemi, protože každý výrobce vyrábí různé gely v akci.

Poměr rtů: který lze nazvat ideálním?

Dokonce i biologové se zabývají studiem proporcí rtů, dospěli k závěrům založeným na výzkumu: mužské pohlaví je přitahováno k ženám s plnými rty, které vypadají přirozeně a tvoří pouze 4,5% celkové tváře.

​​

Za ideální část obličeje lze považovat případ, kdy by spodní část okraje měla být dvakrát větší než horní část a zabírat 10% spodní části obličeje.

Podle odborníků lze říci, že pokud se žena rozhodla zvětšit rty, měla by dodržovat přirozené proporce a nepřehánět ji hyaluronem nebo silikonem.

Mnoho žen, které na této části obličeje začínají provádět kosmetické procedury, ji často začíná přehnávat injekcemi, což jejich barvu namaľuje.vzhled.Mnoho hvězd čerpá jejich horní ret více než jejich spodní ret, ale to je považováno za nepřiměřené z hlediska estetiky.

Požadovaná částka: jak dosáhnout?

Kyselina hyaluronová vstřikovaná do rtů může mírně zdůraznit obrys a také je zřetelně nafouknout. Fotografie a fotografie před a po vám pomohou vybrat požadovanou možnost.Aby se dosáhlo požadovaného objemu rtů, je třeba projednat všechna zajímavá místa s lékařem, který ukáže příklady práce a mezi nimi bude možné zvolit vhodnou velikost.

Některé gelové přípravky nejsou považovány za zcela hydratované. To znamená, že během prvních dnů po injekci gel absorbuje vodu. A až po 24 hodinách je vidět konečný výsledek.Gely po zákroku mohou rtům poskytnout ještě větší objem.

Dívky, které nechtějí výrazně zvětšit tuto oblast obličeje, by si měly prostudovat složení a předem konzultovat s odborníkem, jaký účinek by měl vyústit.Pokud se však žena náhle nelíbila příliš objemnému výsledku, lze to vždy napravit zavedením speciálního enzymu - hyaluronizadu.

Výhody a nevýhody metody zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Na příkladu hvězd kyselina hyaluronová v rtech před a po fotografií motivuje mnoho žen k tomuto postupu.Tato metoda má kontroverzní pověst, ale aby bylo možné vyvodit závěry , je třeba věnovat pozornost kladným vlastnostem injekce hyaluronu:

 1. Gelové plnivo produkujedočasný efekt, nedochází k hromadění, ale časem se řeší, pokud klient postup neopakoval.Po injekci lze výsledek uchovat po dobu 1 až 6 měsíců.
 2. Řízení nemá věkovou hranici.Rty můžete vylepšit jak v 16, tak i po 60. Hlavní podmínkou je konzultace s odborníkem.
 3. Alergie na kyselinu hyaluronovou je prakticky nemožná, protože tato látka je již dříve obsažena v buňkách lidského těla.
 4. Injekce kyseliny mají na organismus obecný účinek proti stárnutí.

Bezpečnostní hlediska

Nemusíte se připravovat na postup dříve, injekce se provádějí ambulantně.Každý lékař nebo kosmetolog však musí dodržovat bezpečnostní standardy a znát pravidla, kdy by pacient neměl dostat injekci.

Například s:

 • závažné alergické reakce u pacienta nebo nějaká forma chronické kožní vyrážky;
 • diabetes mellitus a snížená koagulace krve;
 • infekce, rány a záněty na kůži kolem rtů a ústní sliznice.

Je také vhodné upozornit lékaře, pokud pacient užívá drogy, jako je aspirin, ibuprofen a naproxen.Jinak se mohou objevit hematomy.

Lékař by měl předem konzultovat s klientem anestezii, která má také řadu kontraindikací.

K anestézii dochází vstřikováním do dásní.Lidokain je již předem v plně uzavřených injekčních stříkačkách na jedno použitísterilní.Je třeba věnovat pozornost tomu, aby odborník pracoval v jednorázových rukavicích a měl s sebou dezinfekční a antimikrobiální látky.

Existují nějaké kontraindikace?

Do rtů se vstříkne oblíbená kyselina hyaluronová. Fotografie a před ní ukazují, jak rychle lze dosáhnout výsledku zvětšení této části obličeje.

Ačkoli je složení gelu zcela přirozené, existují některé kontraindikace, jako například:

 1. Kožní onemocnění a infekce, včetně herpesu.
 2. Jizvy, jizvy a poškozený vnější povrch rtů.
 3. Přítomnost silikonu nebo jiných cizích plniv v rtech.
 4. Alergické reakce a nesnášenlivost na léky proti bolesti.
 5. Těhotenství, kojení a šestinedělí.

Ženy s výše uvedenými kontraindikacemi by se měly poradit s lékařem, proceduru na chvíli odložit nebo ji úplně opustit.

Mohou vzniknout komplikace?

Podávání kyseliny hyaluronové se nepovažuje za chirurgický zákrok, ale v některých případech stále dochází ke komplikacím:

 • Bolest a hematomy .Po injekci může pacient zpočátku cítit bolest.To může být způsobeno hlubokým vpichem z jehly.Ke zmírnění bolesti mohou pomoci kostky ledu, a pokud ne jen voda, ale jako základ se používá odvar heřmánku, pak bude mít další dezinfekční účinek.Bruising se nebere v úvahuvzácný výskyt.Vznikají v důsledku prasknutí vnitřních kapilár při vložení jehly.
 • Edém. Tento jev se vyskytuje téměř u každého pacienta po injekci a zmizí za jeden týden.Pokud náhle edém nepomine po této době, pak se předpokládá, že lékař pod kůži zavedl příliš mnoho léku.V tomto případě může pomoci injekce hyaluronidázy, která neutralizuje přebytek kyseliny hyaluronové.Pokud otok nezmizí příliš dlouho, znamená to, že během zákroku byla zavedena infekce.
 • Hrudky a kuličky. Může dojít, pokud je léčivo podáváno v příliš malých dávkách.Aby se tomu zabránilo, zkušený lékař masíruje místa, kde se může gel během injekcí hromadit.Ale pokud se náhle koule stále tvoří, projdou za 7 dní.A aby se léčivo rychle rozpustilo, doporučuje se provádět vlastní masáž.
 • Alergie a infekce .Taková onemocnění mohou nastat při individuální nesnášenlivosti léku.Abyste se vyhnuli komplikacím, musíte se předem poradit s lékařem a provést vyšetření.Také po zavedení hyaluronu se může u ženy vyskytnout opar, pokud je náchylná k této infekci.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Příprava na postup

Doporučuje se před zákrokem absolvovat zkoušku a provést testy na výskyt oparu.nebo jiných infekčních chorob.Také, někdy, před injekcemi, lékař může předepsat preventivní průběh s některými drogami, který jen specialista může poradit.

Jaký je postup?

Po předběžné konzultaci s kosmetologem začíná samotný postup, který trvá silou 15–30 minut.Jsou pozorovány ambulantní podmínky a používá se lokální anestetikum.Po anestezii lékař provede injekci hyaluronu pomocí tenké jehly.

Po podání léčiva masíruje specialista pokožku tak, aby se v místě vpichu netvořily hrudky.Pacienti po injekcích velmi často pociťují otoky, jedná se však o zcela normální jev, který rychle prochází.

Období rehabilitace

Kyselina hyaluronová zavedená do rtů má překvapivě rychlý účinek, který lze odhadnout z fotografií před a po.Chcete-li maximalizovat účinek zvětšení rtů, musíte projít krátkourehabilitační dobou, která zahrnuje několik pravidel:

 1. Je vhodné nepoužívat kosmetiku několik dní, zejména rtěnky a glazury.
 2. Alkohol, cigarety a horké nápoje by se neměl konzumovat první den po injekci kyseliny.
 3. Po dobu 14 dnů se nemůžete opalovat, jít do solária a vykoupat se.

Další omezení po injekcích zahrnují vstup do bazénu a sauny.Odborníci také doporučují zdržet se polibků na několik dní.

Zajištěníúčinky

Přes bezpečnost kyseliny hyaluronové si odborníci ve vzácných případech všimli vedlejších účinků tohoto léčiva, někdy i velmi závažných.

Pokud lékař poruší postupy, může to vést k vážným problémům pro pacienta, jako například:

 1. Bolest-zcela přirozená reakce těla na injekce.Pokud však nepříjemné brnění nezmizí několik dní, může to znamenat infekci nebo absces.
 2. Krev, modřiny a modřiny- často se vyskytují, když jehla při injekci vstoupí do krevních cév.
 3. Alergie- často se vyskytuje při nesnášenlivosti léků proti bolesti nebo složení gelu.Projevuje se příznaky vyrážky, svědění, kopřivky, ve vzácných případech může způsobit anafylaktický šok.
 4. Nekrózaje vzácný jev, je to však možné, pokud nejsou dodržovány hygienické normy nebo je nadměrné množství léčiva.
 5. Asymetrie- může se objevit, pokud postup provedl laik.Pokud byl vstříknut přebytek gelu, může se přesunout do kterékoli jiné části obličeje.K tomuto jevu může dojít také v případě, že lékař během injekce poškodil obličejový nerv.

Aby se předešlo výše uvedeným problémům, doporučuje se při výběru kosmetologické kliniky přistupovat odpovědně.Instituce musí mít licence a osvědčení odborníků.

Neměli byste šetřit na zdraví a radit se s kosmetology, kteříprovést postup doma.

Před injekcí rovněž pacient podepíše smlouvu, která zaručí pomoc zdravotnického personálu za nepředvídaných okolností.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

V jakých případech se doporučuje oprava?

Vstřikování této kyseliny se doporučuje nejen z hlediska zvýšení, ale také k odstranění některých nedostatků.Pomocí tohoto postupu můžete provést určitou rekonstrukci obrysu rtů a opravit jejich asymetrii.Můžete také pomoci těm lidem, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem úst.

Kyselina hyaluronová umožňuje tyto problémy vyřešit pomocí gelu, který vyplňuje kožní buňky látkou zvanou „nesulfonovaný glykosaminoglykan“.Nepochybnou výhodou je, že takové injekce nepředstavují zdravotní riziko, pouze ve vzácných případech.

Jak dlouho účinek trvá?

Pro každý organismus je doba působení výplně individuální.Nejoblíbenější gely střední viskozity jsou schopny udržet objem až 1 rok a ještě více.Přípravky s méně viskózním složením se z těla odstraňují mnohem rychleji, jejich účinek trvá asi šest měsíců.Ale i když je hyaluron vylučován tělem příliš rychle, jsou nafouklé rty ještě výraznější než před zákrokem.

Četné fotky před a po potvrzují skutečnost, že kyselina hyaluronová, která se vstřikuje do rtů, se výrazně zlepšujevzhled této části obličeje. Nejdůležitějším doporučením je dodržovat opatření, aby krása nebyla znevýhodněna.

Expresivní baculaté rty jsou snem mnoha žen, což je možné díky hyaluronové výplni.Hlavní věcí je, aby pacient dodržoval všechna výše uvedená pravidla, aby se vyhnul vedlejším účinkům, aby byl účinek postupu zachován co nejdéle.

Video o kyselině hyaluronové na rtech

Zvětšení rtů plnivem na bázi kyseliny hyaluronové:

Názor lékaře kzvětšení rtu kyselinou hyaluronovou: