Ksenia Borodina.Fotografie před a po úbytku plastů a hubnutí.Jaké operace provedla hvězda, životopis a osobní život

Ksenia Borodina - prominentní postava v domácím šounictví, stálý účastník a hostitel reality show "Dom-2".Četné fotografie Borodiny zaznamenávají každou změnu vzhledu televizního moderátora.Veřejnost připisuje proměny svého obrazu efektu před a po plastické chirurgii.

Základní údaje

Borodina Ksenia

Figurka zábavného průmyslu, televizní moderátorka, spisovatelka, podnikatelka, bloggerka.

Rok narození:1983.

Výška:165 cm.

Hmotnost:47-48 kg

Dětství a dospívání

Hostitel se narodil v Moskvě v rusko-arménské rodině.Když byla Ksenia dítě, Kseniaho otec a matka se rozvedli.Po uzavření druhého manželství s italským podnikatelem odešla matka budoucí hvězdy do vlasti svého druhého manžela.Ksenia nekomunikovala se svým otcem a vychovala ji matka, dědeček a babička.

Jako teenagerka ji Ksenia navštěvovalarodina, naučil se italsky a poprvé se seznámil se světem krásných věcí a luxusu.Dnes Borodin volá Itálii mezi své oblíbené země.

Ve středním vzdělávání byl Borodina kladen důraz na cizí jazyky.Po ukončení školy absolvovala Ksenia jazykové školení v Anglii.Borodina se jí tato země nelíbila a odmítla pokračovat ve studiu v zahraničí.

Dnes má Ksenia dvě vysokoškolská studia - ve specializacích ekonoma a cestovního ruchu.

Kariéra ve výstavním průmyslu

Borodina sní o slávě již od mladého věku. První kroky k slávě byly učiněny během studentských let.

Borodina se účastnil konkurzů na účast v prvních domácích projektech v žánru reality show.Od 19 let se budoucí hvězda objevila v edicích „Windows“ a „Dívčí slzy“, kde účastníci intenzivně diskutovali o problémech jejich vztahu.Xeniaina rodina neschválila dívčí veřejnou kariéru.

All-Russian Sláva přišla k dívce díky její účasti v projektu „Dom-2“ na TNT.Nejprve byl Borodina běžným účastníkem reality show a později se ujal vedení.„Dom-2“ diváky rozdělil na fanoušky a odpůrce programu, kde se účastníci snaží budovat lásku a přinesli nejednoznačnou popularitu Borodiny.

Výrobci televizního pořadu tvrdí velké jméno Xenia.Objevila se v „Dancing with the Stars“, „Battle of Psychics“, „Let They Talk“ a hrála v epizodách seriálů TNT.V roce 2014

Dnes stojí stále v čele pořadu „House-2“ a po němkrátká přestávka - program „Restart“ na TNT.Borodin nabízí služby profesionálních vedoucích soukromých akcí a slibuje, že svatební oslava bude jasná a nezapomenutelná.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Knihy Ksenia Borodiny

Poté, co Ksenia upevnila své postavení televizní hvězdy, rozšířila svou tvůrčí činnost psaním příruček o kráse a úspěchu v osobním životě.

V roce 2007 byla vydána první vedoucí kniha - „House-2.Zákony lásky. “ Ksenia vyjádřila své myšlenky na budování vztahů mezi milenci na základě příběhů hrdinů reality show.V anotaci k publikaci Borodin připouští, že vydáním knihy doufá, že pomůže čtenářům budovat lásku.

Druhé dílo spisovatele Ksenia se objevilo v roce 2011. Kniha se jmenovala „Zhubněte s Ksenia Borodinou“.Telediva vyprávěla čtenářům příběh jejího boje s nadváhou a tajemství rekordního rychlého uzdravení po 1 porodu.

Vydání knihy Borodiny o hubnutí způsobilo vzrušení mezi veřejností.Přednášející se podílel na reklamě na výrobky na hubnutí pomocí reklamního sloganu „Zhubnout za týden.“

Reklamní kampaň spolu s vydáním knihy vyvolaly zvěsti o zázračné „borodinové stravě“, která slibuje, že se za 7 dní zbaví desítek kg nadváhy.

Podnikaví obchodníci začali nabízet spotřebitelům metody a drogy pod názvem propagované „borodinové stravy“.Televizní moderátor jim nemuselžádný vztah.

Podnikatelské projekty

Majitelka House-2 buduje své obchodní impérium v ​​oblasti krásy a módy.V roce 2015 se Borodina stala vlastníkem 2 salonů manikúry v centru Moskvy. Na konci roku 2017 bylo otevřeno třetí „módní studio“ Borodina Ksenia .Manželský manžel pomáhá televizní hvězdy morálně a finančně.

Značka oblečení Ksenia Borodina existuje od roku 2015. Modely oděvů - od základních triček po večerní šaty - odrážejí osobní styl televizní osobnosti.Ceny produktů Borodina-shop začínají na 2800 rublů.

Osobní život

Romány a manželství Ksenia Borodiny jsou veřejně dostupné.Společníkům paní „House-2“ bylo zaručeno, že padnou na stránky socialitu.

Na počátku své kariéry byl milovníkem televizní hvězdy Leonid Nerushenko - popový zpěvák, člen skupiny Dynamite.Zpěvačka pomohla Borodině při rozvoji kariéry v televizi. V roce 2005 zemřel při nehodě 28letý Leonid.

V roce 2006 získal účastník „House-2“ Oscar Karimov srdce hostitele reality show.Pravidla převodu uložila zákaz románu hostesky programu a jeho účastníka.Ksenia recipročně Oscara odešel po jeho odchodu z "domu".Pár plánoval svatbu, ale na svatbu se nedostal.Podle Borodiny nebyly pocity mezi ní a Oscarem dost závažné.

První manželství Borodiny se uskutečnilo v roce 2008. Televizní osobnost si zvolil podnikatel Jurij Budagov.Ksenia a Yuri se setkali během představení Comedy Club a zúčastnili se natáčení programu jako diváci.V roce 2009 v rodiněobjevila se dcera.

Ksenia strávila hodně času televizní kariérou a obětovala čas své rodině.To způsobilo Budagovovu nespokojenost a způsobilo zrušení manželství hostitele a podnikatele v roce 2011.

Román televizní hvězdy a Michail Terekhin, další hrdina Doma-2, trval 3 roky.Vztahy byly doprovázeny skandály a aktivní diskuzí v médiích.V důsledku toho se Borodina domnívala, že její přítel žije na její náklady, a raději se rozloučit se svým milencem.

V roce 2015 se uskutečnily 2 sňatky s Ksenia Borodina.Dnešní manžel televizního moderátora je podnikatel Kurban Omarov.Pár se setkal na oslavě se společnými přáteli.

Ve statusu manžela televizní osoby se Omarov stal častým hrdinou publikací v tisku a opakovaně poskytoval rozhovor s jeho životem spolu s Borodinou.V roce 2015 se jejich dcera narodila.V roce 2018 se objevují zvěsti o 3 těhotenstvích Xenia, ale zůstávají nepotvrzená.

Změny vzhledu

Borodin před a po plastické chirurgii (fotografie lze vidět na internetu) jsou dva úplně odlišní lidé.Ksenia z 2000s vzorku na obrázcích je trochu jako současná hostitelka reality show.Když byla jednoduchou účastnicí v domě 2, vypadala jako průměrná dívka.

Vlastnosti obrazu Borodiny na začátku televizní kariéry:

 • Široká tvář.
 • Rovné tmavé vlasy.
 • Tuková postava.
 • Chytlavý mladík.
 • Oděvy ve sportovním každodenním stylu.

Evoluce ve veřejném obrazu Ksenia Borodiny se dotkla jejího způsobu malování a oblékání: vzhled dospívajícího v duchuBrzy Britney Spears ustoupila blondýnce teleboginy v ženském oblečení se stylingovými vlasy hollywoodskými vlnami.

Fotografie zaznamenaly závažnější proměny v obličeji a postavě Ksenia Borodiny.Kouzelná transformace televizní hvězdy je přičítána zásluhám plastické chirurgie a kosmetologie.

Hubnutí

Borodin od začátku své kariéry v televizi bojuje o další libry. Dívka nikdy nebyla obézní, udržovala svou váhu kolem 50 až . Na obrazovce však Ksenia vypadala trochu nadváhou.Tento vizuální efekt způsobil Borodinovo selhání v prvních televizních odlitcích.

Ksenia připustila, že se uchýlila k užívání tablet na hubnutí a tato zkušenost přinesla negativní výsledky.Vedlejším účinkem léků byla nespavost, třes a vážné výkyvy hmotnosti.Borodina pilulky odmítl ve prospěch fyzické aktivity a správné výživy.

Podle hostitele jí zdravý životní styl pomohl rychle se vrátit do stavu po prvním a druhém narození.

1 těhotenství přineslo Borodině více než 12 liber navíc. Krátce po porodu Borodina pokračovala ve třídách ve fitness centru, chodila hodně se svou novorozenou dcerou a jedla malá jídla.Sledovala obsah kalorií v potravinách a omezovala příjem mastných potravin.To vše umožnilo Ksenia vrátit se k ideální hmotnosti - 46-47 kg na měsíc a půl po porodu.

Xenia dokázala skrýt 2 těhotenství až do 8 měsíců.Tentokrát získala méně kg.Borodin si vybral zdravé jídlo a hodně chodil.Ona neníUkázala tendenci k podivným kombinacím chutí, ale dovolila si cupcakes.

Ksenia neskrývá, že je zastáncem lékařských postupů k udržení harmonie.

Techniky hostitelka House-2 byla přesvědčena o účinnosti:

 • Hydrocolonotherapy- výplach střev.Ksenia čistí tělo každých šest měsíců.
 • Mezoterapie- mikroinjekce, které zvyšují pružnost kůže a přispívají k ničení tukových buněk.
 • LPG masážje technika hardwaru zaměřená na odstranění celulitidy a lokálních tuků.Masáž se provádí pomocí speciálního zařízení, které ničí tukové tkáně.

Tajemství „stravy z Borodiny“

Senzační metoda hubnutí televizní hvězdy obdržela mnoho interpretací, které jsou ve většině případů nepravdivé.

Sama Ksenia Borodina jako hlavní zásada své výživy nazývá rovnováhu umírněnou zdravou stravou a mobilním životním stylem.Neexistuje žádné konkrétní menu, ale existuje seznam povolených a zakázaných potravin:

Můžete jíst Nemůžete jíst ]
Ovoce Sladkosti
Zelenina Pečivo z máslové mouky
Ryby a mořské plody Rychlé občerstvení
Nízkotučné mléčné výrobky Mastné maso
) Drůbež bez kůže
Proteinové koktejly a tyčinky

Borodin si povoluje stravování ze seznamu zakázaných potravin.Ksenia varuje: přísný zákaz hříšných potěšení z potravy ohrožuje špatnou náladu a je plný selhání nekontrolovaného stravování koláčů a hamburgerů.Podle hvězdné techniky je lepší nechat občas jíst požadované nebezpečné jídlo v malém množství.

Musíte jíst často a po malých porcích.Zdravá strava je doprovázena dostatečným množstvím čisté pitné vody - od 1,5 litru denně.

Ksenia Borodina neskrývá skutečnost, že práce na exteriéru je tvrdá práce, která vyžaduje pravidelnost a integrovaný přístup.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.
Korekce prsu

Borodin před úbytkem hmotnosti nevyvolával zvěsti o plastické chirurgii prsu.Fotografie a videa z televizní divy po 1 porodu a zbavení dalších liber vyvolaly otázky týkající se potenciálu Kseniaho mamoplastiky.

Hvězda znatelně zhubla, zatímco její poprsí neztratily objem centimetrů.Po narození dítěte mluvila televizní hvězda o nespokojenosti se současným tvarem prsu a po krátké době ukázala ideální parametry poprsí.

Borodina před a po plastické operaci (fotografii lze vidět na instagramu hvězdy) byla často fotografována na toaletách s nízkým hrdlem.Nyní nechali zhodnotit dovednosti plastických chirurgů, kteří vylepšili prsuKsenia Borodina.Hvězda sama popírá fakt lékařské korekce poprsí.

Korekce rtů

Zvětšení rtů je skutečnost, která při analýze fotografií Ksenia Borodina nezjistila jednoznačné potvrzení od odborníků.

​​

Obrysy úst televizní hvězdy neprošly během její veřejné kariéry zásadními změnami.Úpravy by mohly ovlivnit Borodininu techniku ​​líčení.Injekce výplní v oblasti rtů Xenia zůstávají ve stavu předpokladů a samotná diva je aktivně popírá.

Operace nosu

Zpráva o korekci nosu Ksenia Borodina se objevila v médiích v březnu 2018. Anonymní zdroj z kruhu televizní hvězdy sdílel s reportéry informace o návštěvě Ksenia na klinice estetické medicíny,kde podstoupila operaci pro korekci špičky nosu.

Slyšení bylo podporováno zdlouhavým nedostatkem čerstvých fotek a videí na Borodinově Instagramu.Publikum spojovalo klid s pooperační rehabilitací Xenia.Fotografie, které se objevily později, byly porovnány s dřívějšími fotografiemi Borodiny.Objevilo se podezření, že nos hvězdy Star-2 byl skutečně zkrácen.

Ksenia nepotvrzuje zvěsti o rinoplastice a říká, že v den navrhované operace nenavštívila plastického chirurga, ale zubního lékaře.

Omlazovací procedury

Ksenia Borodina je pravidelným klientem center kosmetologické medicíny, které otevřeně přiznává.Pokud popře zvěsti o jejích plastických operacích, pak injekční a hardwarové kosmetické proceduryNazývá to nedílnou součástí jeho programu péče o vzhled.

Televizní hvězda pravidelně odkazuje na několik postupů proti stárnutí:

 • Biorevitalizace- injekce kyseliny hyaluronové.Vyrovnávají nedostatek kyseliny v pokožce, která se s věkem zvyšuje.
 • Biogenie- hardwarová technika pro omlazení.Jedná se o simultánní účinek na kůži pomocí léčivých přípravků a mikroproudů.V důsledku postupu osoba podle televizního moderátora „září“.
 • Botoxové injekceblokují mobilitu obličejových svalů a zabraňují vráskám.Borodin se podává injekcí Botoxu jednou za 9 měsíců.

Kolik stojí vzhled hvězdy

Seznamy potenciálních a skutečných plastických operací Borodiny se mohou lišit.Tabulka ukazuje přibližné ceny estetických léčeben hlavního města Prahy pro všechny postupy, které přednášející údajně provedl.Cena je uvedena v rublech.Součástí těchto metod je průběh procedur - průměrně 5 až 12 relací.

]]
Postup Náklady
Mezoterapie Z 2200
Masáž LPG Z 1200 na relaci
HydrocolonoterapieZ 3000
Mamoplastika 300000
Vstřikování plniv na rty 11000
Operace nosu 200 000
Biorevitalizace Z 10 000 na proceduru
Biogenie Z 3000 na proceduru
Botoxové injekce Z 2 500
Celkem: Z 532 900

Výsledek operací

Borodina často nahrává fotografie před a po plastické chirurgii.Díky službám lékařů a stylistek dnes vypadá jako skutečná televizní osobnost.

Výsledky transformace Xenia:

 • Štíhlá silueta.
 • Vysoká objemná busta.
 • Hladká tvář s čistým make-upem.
 • Sekaný nos
 • Plné rty.

Okouzlující ženské oblečení a účes doplňují obraz skutečné bohyně obrazovky.

Navzdory závislosti na injekčních postupech zůstává Borodin podobný sobě, zachovávajíc si individuální rysy obličeje.Moderátorka říká, že je více spokojená se svým vzhledem a postavou ve věku 35 let než ve 22 letech.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Stanovisko odborníků a obyčejných lidí

Názory na transformaci Borodiny si zaslouží jiné posouzení.Odborníci z plastické medicíny se ne vždy shodují na obličejových vlastnostech hvězd, které podstoupily chirurgickou korekci.

Mezi širokým publikem fanoušků má Ksenia hodně.Jsou nadšení změnami vzhledu hostitele, všímají si mladého vzhledu a ideální fyzické kondice hostitele.Oponenti Borodiny píšou, že Kseniaovy formy postrádají ženskost, a ona sama se stále více stává plastickou prací plastických chirurgů a ztrácí svou jedinečnostsakra

Ksenia Borodina citově reaguje na zlé komentáře.Na rozdíl od jiných celebrit moderátorka neignoruje útoky závistivých lidí na instagram, ale vstupuje do konfrontace s nenávistí.Pokračuje v popírání plastické chirurgie pro korekci rtů, nosu a hrudníku a nazývá její vzhled darem přírody a rodičů.

Ksenia Borodina dnes

Dnes je Ksenia stále vidět v show na TNT.Začátkem července 2018 začíná nový projekt - Borodina v. Buzová, který sází na konfrontaci mezi dvěma místopřísežnými přáteli na House-2.

S příchodem osobního instagramu @borodylia se televizní hvězda stala jedním z nejpopulárnějších ruských blogerů s publikem více než 11 milionů předplatitelů.Podle odborníků by komerční publikace přinesly příjem několika milionů rublů.Borodin však ze svého Instagramu nestává zdroj příjmů a umisťuje zde selfies, fotografie dětí a obrázky z dovolené v letoviscích.

Osobní život Borodiny je pro paparazzi zajímavý téměř víc než její kariéra.V tisku se pravidelně objevují zvěsti o bezprostředním rozpadu s Omarovem, i když pár stále spolu a předpoklady o nadcházejícím rozvodu nepotvrzují.

Borodin získal slávu, než byl odvezen plastickou chirurgií.Přestože její fotografie z různých let ukazují stopy plasticity, i po chirurgické korekci jejího vzhledu si zachovává rozpoznatelný vzhled a udržuje pozornost veřejnosti.

Autor:Fursova Anna

Návrh článku:Mila Fridan

Video o Ksenia Borodina

Jak se změnila Ksenia Borodina: