Krémy s kyselinou hyaluronovou v lékárně na obličej, pokožku kolem očí.Recenze a ceny

Krémy obsahující kyselinu hyaluronovou jsou určeny k vyhlazení vrásek a vrásek na tváři, obnovení a udržení vodní rovnováhy strukturálních vláken, regeneraci a vytvoření nových kožních buněk.V lékárně si můžete koupit léky s procentem kyseliny hyaluronové, která odpovídá určité věkové kategorii a stavu kůže.

Vlastnosti kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová působí v těle na molekulární úrovni, váže a zadržuje vodu v tkáňových buňkách přeměnouji v gelu.Kyselina hyaluronová je syntetizována prospěšnými bakteriemi v mezibuněčné tekutiněpojivové tkáně.Vyživuje kolagen a elastinová vlákna, podílí se na tvorbě nových buněk v hluboké a povrchové strukturální tkáni kůže.

Funkce syntézy kyseliny hyaluronové v těle klesá s přibývajícím věkem a nadměrným vlivem ultrafialových paprsků.Dochází k rozkladu kyselých sloučenin v textury kůže, v buňkách dochází ke zpomalení syntézy látky a ke ztrátě vlhkosti.V důsledku toho se na tváři, krku a výstřihu objevují vrásky a záhyby a pod očima se tvoří tašky.

Krémy s kyselinou hyaluronovou aktivují obnovu, obnovu a proliferaci kožních buněk.

Složení krémů s kyselinou hyaluronovou

Krém s kyselinou hyaluronovou v lékárně může zahrnovat vitamín A, kolagen a další drogy podle věkové skupiny uživatele,nebo jmenování.

Krémy zahrnují:

 • biologické přísady;
 • ochranné komponenty proti slunečnímu záření;
 • zvlhčující přísady;
 • rostlinné výtažky a oleje;
 • vitamínové komplexy;
 • enzymy proti stárnutí;
 • protizánětlivé a léčivé látky.

Komplexy složek ve formulacích jsou formulovány odděleně pro ošetření, omlazení a prevenci vrásek.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro kontury obličeje, omlazení, svalové tóny.Mistrovská třída Elena Karkukli

Druhy krémů skyselina hyaluronová

Podle systému účinku se krémy s kyselinou hyaluronovou dělí na nízkou molekulovou hmotnost a vysokou molekulovou hmotnost.Molekuly kyseliny, které tvoří krém, neinteragují s molekulami přirozené kyseliny produkované samotným tělem, ale vyplňují formující dutiny v textury kůže v různých hloubkách a zadržují vodu.

Krémy s nízkou molekulovou hmotností obsahují menší frakce a molekuly kyseliny hyaluronové, které mohou pronikat do hlubších tkání.Gel vytvořený z molekul vody a kyseliny aktivuje syntézu kolagenu, vyplňuje mezery mezi strukturálními vlákny kůže a vyhlazuje epidermální vrstvu.

Vysokomolekulární krémy zahrnují větší kyselé molekuly a jsou určeny k navlhčení povrchových vrstev kůže. Droga vytváří ochranný film, který neinterferuje s dýcháním integumentu, syntetizuje vodu ze vzduchu a udržuje optimální obsah vlhkosti v epidermis.Takové krémy eliminují peeling, jemné a obličejové vrásky, zmírňují drobné záněty na obličeji.

Jak vybrat vhodný krém

Krém s kyselinou hyaluronovou v lékárně musí být vybrán podle věku uživatele nebo případných změn na kůži. Droga by neměla mít cizí nebo silnou vůni.Obal výrobku nesmí být průhledný a nesmí být poškozen.

Povinná přítomnost UV filtru v krémech pro každodenní použitía jako součást anti-aging a anti-agingpřípravky musí obsahovat komplexy vitamínů a rostlinných extraktů.

V počátečních stádiích kožních změn souvisejících s věkem je přípustné používat krémy na bázi solí kyseliny hyaluronové, s významnějšími změnami se doporučuje používat prostředky založené na samotné kyselině.

Indikace pro použití krémů

Odborníci doporučují použití krémů obsahujících kyselinu hyaluronovou při zpomalení syntézy přírodního hyaluronu v těle.

Tyto procesy způsobují:

 • vzhled sítě prvních vrásek;
 • peeling a suchost kůže obličeje;

  Krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá zbavit se suché pokožky.

 • snížení elasticity kožních tkání;
 • vzhled sáčků a záhybů pod očima.

Kontraindikace pro použití

Použití krémů je kontraindikováno v případě:

 • nesnášenlivosti složek krému;
 • tendence k otoku;
 • předběžný postup pro hluboké čištění obličeje laserem nebo loupáním;
 • významné zanícené oblasti kůže obličeje;
 • období těhotenství a laktace.

Hodnocení nejlepších krémů v lékárně

Farmaceutické krémy s kyselinou hyaluronovou mají lehkou konzistenci, rychle a úplně se absorbují kůží.

Do žebříčku populárních drog patří drogy:

 • Libriderm;
 • Evelyn;
 • Loreal;
 • Laura;
 • Merz;
 • Kůra;
 • Liftaktiv Retinol (Vichy);
 • Aquanti (Novosvit);
 • Skin Asset;
 • D'Oliva.

Produktová řada je uváděna v různých cenových kategoriích v závislosti na složení, účelu a značce výrobce.

Krém Libriderm

Krém Libriderm je vyvíjen na základě kyseliny s nízkou molekulovou hmotností, má pěnovou konzistenci a je určen pro pokožku se zvýšenou citlivostí.Účinek zvlhčování pokožky trvá jeden den, zatímco tělo stimuluje produkci vlastního kolagenu.

Zahrnutý do složení přípravku, olej z cameliny vyživuje tkáně, zvyšuje hustotu a pružnost pokožky a odstraňuje ohniska ohně. 1 str.den na mokré tváři. Jednorázová dávka činidla je vydávána dávkovačem lahvičky.Cena krému je od 450 rublů.

Krém Evelyn

Krém Evelyn má zvedací funkci, je nasycen komplexem živin a je vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Kromě kyseliny hyaluronové složení léčiva zahrnuje:

 • kolagen;
 • vitamín E;
 • kmenové buňky;
 • extrakt z řas;
 • doplňky vápníku.

Pevná konzistence přípravku je absorbována kůží beze zbytků, dává znatelný výsledek po první aplikaci, vyživuje a zvlhčuje všechny vrstvy integumentu.Jedinečný vzorec složení krému umožňuje pohyb molekul do hlubokých strukturálních vrstev a paralelní tvorbu dýchacího filmu na povrchu kůže.

Použitelné pro všechny typy pleti, aktivuje seutváření a dělení mladých buněk. Uplatňuje se v kteroukoli denní dobu, v případě potřeby ji lze navíc použít před spaním.Cena léku je od 180 rublů.

Krémová pěna od společnosti Merz

Krémová pěna od společnosti Merz na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností má pěnovou konzistenci, zdvihací a zvlhčovací vlastnosti hlubokých vrstev pokožky.

Přírodní přísady z výtažků z řasy, aloe a ovesných zrn vyživují buňky strukturálních vláken, aktivují obnovu a rozdělení nových buněk a regulují úroveň syntézy lipidů v kožních tkáních.

Bambucké máslo změkčuje a zdrsňuje povrchové vrstvy integumentu, přispívá k úplné asimilaci složek textury kůže.

Doporučené použití 2 str.za den pro mastnou a kombinovanou pleť všech věkových kategorií.Výsledek se objeví po 2 týdnech.Cena léku je od 1500 rublů.

D'Oliva pleťový krém

D'Oliva krém je založen na soli kyseliny hyaluronové - močoviny, která udržuje vodní rovnováhu pokožky obličeje, odstraňuje jemné vrásky.Olivové a bambucké máslo se zavádí do složení přípravku pro změkčení a nasycení buněk živnými složkami.Panthenol a linalol stimulují regeneraci a růst buněčné hmoty.

Krém s tekutou konzistencí, který se rychle vstřebává a zanechává na povrchu kůže ochranný, prodyšný film.Vyrábí se ve formě denních a nočních prostředkůa používá se v každém věku pro normální a suchou pokožku. Nákladydroga - z 500 rublů.

Vichy krém z řady Liftaktiv Retinol

Vichy krém z řady Liftaktiv Retinol se vyrábí ve dvou verzích - pro ranní a večerní použití.Denní typ léčiva je založen na kyselině hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a retinolu, zpřísňuje hluboké vrstvy integumentu a reguluje vodní rovnováhu tkání.Nepoužívá se na oblast kolem očí.

Noční verze krému obsahuje antihyaluronidázu, která eliminuje vaky a vrásky pod očima, se večer nanáší na celý povrch obličeje. Doporučuje se používat krém od 30 let v průběhu 30–40 dnů(na jaře a na podzim), aby se zabránilo nadměrnému nasycení těla vitaminem A. Cena 1 balení je od 2 500 rublů.

Libriderm krém pro citlivou pokožku kolem očí

Libriderm krém pro citlivou pokožku kolem očí je navržen tak, aby eliminoval otok víček, tmavých kruhů a je pod očima sladký.

Skládá se z:

 • kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností;
 • kamelinový olej;
 • troxerutin;
 • Vitamin E.

Má antioxidační vlastnosti, aktivuje procesy regenerace tkáně a reguluje rovnováhu vody a lipidů v pokožce.Působí v hlubokých vrstvách epidermis na buněčné úrovni. Aplikujte každý den ráno a večer na vlhkou pokožku .Cena léku je od 190 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana. ​​

Laura Cream

Laura Cream je určenaeliminovat změny související s věkem na pokožce obličeje, má světlou konzistenci, rychle se vstřebává dermální vrstvou.Komplex vitamínů A, E, F, nenasycených tuků a extraktu z divokých přízí reguluje vodní rovnováhu tkání, aktivuje syntézu vlastního kolagenu, vyživuje a vyrovná strukturální vlákna.

Viditelný efekt je viditelný po 3-4 týdnech každodenního používání. Doporučeno k použití ve všech oblastech obličeje a krku.Cena léku je od 380 rublů.

Skin Active Cream

Skin Active Cream se doporučuje pro suchou, dehydratovanou a šupinatou pokožku, po očištění odstraňuje zánět a podráždění z oblastí obličeje, vytváří ochranný film, který udržuje vlhkost.Kyselina hyaluronová a močovina zadržují vlhkost na všech úrovních epidermis, olivový olej a broskev regulují a obnovují hladiny lipidů.

Komplex vitamínů A, E, PP vyživuje pokožku, dipanthenol aktivuje metabolismus a zklidňuje zanícené receptory. Naneste na čistou pokožku ráno a večer, dokud se pokožka neobnoví. Cena léku v lékárnách je od 200 rublů.

Krémová maska ​​Kůra

Krémová maska ​​Kůra obnovuje pružnost, tóny a vyživuje všechny vrstvy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky.

Přípravek byl vyroben použitím:

 • termální vody;
 • kyselina hyaluronová;
 • rostlinné extrakty, řasy;
 • komplex aminokyselin.

Soubor složek stimuluje syntézu proteinových tkání, normalizuje sehladina lipidových sloučenin a reguluje vodní rovnováhu dermis. Naneste na čistou pokožku každý druhý den po dobu 5-10 minut. Cena krémové masky je od 550 rublů.

Aquanti od Novosvitu

Aquanti krém od Novosvitu obsahuje kromě kyseliny hyaluronové také kolagenové molekuly.Má jemnou texturu, antioxidační vlastnosti, rychle se vstřebává a pokožku nasycuje co nejvíce vlhkostí.Systém Aquanti váže vodu na buněčné úrovni, což zabraňuje předčasnému stárnutí kůže.

Zmírňuje zánět, má uklidňující a vyhlazující účinek na horní vrstvy dermis. Účinně se používá během dne, v horkém období, je povoleno používat jako základ pro make-up. Cena léku je od 280 rublů.

Loreal Cream

Loreal Cream je určen k nahrazení podkožních injekcí, které obnovují objem kůže.Vyrábí se na bázi kyseliny s nízkou molekulovou hmotností a rostlinné složky fibroxylu, má hustou konzistenci a rychle se vstřebává kůží.Nástroj je k dispozici pro 3 věkové skupiny, od 30 let, s intervalem 15 let a je rozdělen na noční a denní krém.

Obnovuje a obnovuje buňky kolagenových vláken, pružnost a strukturu kůže obličeje a krku. Aplikujte denně ráno a večer. Cena léku je od 300 rublů.

Recenze lékařů a zákazníků o krémech s kyselinou hyaluronovou

Krém s kyselinou hyaluronovou v lékárně schvalují lékaři a kosmetologové, protože pouzecertifikované výrobky spolehlivé kvality.Recenze lékařů se mírně liší od zákaznických recenzí krémů s kyselinou hyaluronovou a jsou doprovázena doporučeními pro individuální výběr léčiv.

Lékaři tvrdí, že dobře zvolený krém spolehlivé kvality zabrání stárnutí kůže, obnoví strukturální tkáň a utáhne kontury obličeje.

Účinnost léků potvrzuje většina kupujících, kteří byli pozorní při výběru fondů.Lékárna nabízí sortiment krémů s kyselinou hyaluronovou pro všechny věkové skupiny, typy a vlastnosti pleti za přijatelné ceny.

Včasný začátek užívání drog pomůže udržet kondici pokožky obličeje a zabrání vráskám a kožním záhybům souvisejícím s věkem.Účinné léky s užitečnými vlastnostmi nemají vždy vysokou cenu.

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o krémech s kyselinou hyaluronovou

Jak si vybrat takový krém ajak to funguje:

Recenze krémů s kyselinou hyaluronovou: