Krémy na vrásky pod očima po 30, 35, 45. Hodnocení nejlepších a účinných.Jak se přihlásit

Klíčem k krásné pokožce je řádná péče.Nejprve se začnou trápit vrásky pod očima.Se správným krémem na vrásky lze radikální metody omlazení odložit o další období.

Kdy začít používat přípravky proti vráskám

V zásadě jsou krémy proti stárnutí určeny pro zralejší ženy. Existují situace, kdy je nutné začít používat takový krém mnohem dříve.Nejprve musíte pochopit příčinu stárnutí kůže.

Krém na vrásky pod očima by se měl používat po 25 letech, aby se zabránilo předčasným vráskám.

Přiřaďte přirozený proces stárnutí a předčasnosti.Je to předčasný proces, který lze zpomalit.

Existuje několik hlavních příčin předčasného stárnutí kůže:

 • nedostatek vitamínů;
 • kouření a zneužívání alkoholu;
 • stresové podmínky;
 • zneužívání opalování;
 • nepoužívající opalovací krémy;
 • nedostatečná hydratace kůže.

Při přirozeném stárnutí po 25 letechregenerace kůže zpomaluje, schopnost zadržovat vlhkost v buňkách klesá a hladina kyseliny hyaluronové klesá.Proto buňky potřebují vnější pomoc ve formě anti-age metod ochrany, díky přítomnosti aktivních složek v nich, což přispívá ke zlepšení regenerace.

Kdy začít používat?Vše záleží na individuálních vlastnostech pokožky. Odborníci doporučují začít používat krémy s nápisem „od prvních vrásek“ v oblasti 30 let. Ale s aktivními výrazy obličeje nebo suchou pokožkou je čas začít používat dříve.

U dobré pokožky chránící vlhkost je zahájení používání zpožděno.V tomto případě jsou složení krémů z prvních vrásek a pro mladou pleť podobné.Obsahují kyselinu hyaluronovou, aloe (extrakt), lecitin, antioxidanty, se složkami, které posilují pokožku.Jediný rozdíl je v tom, že produkty proti vráskám mají sytější složení.

Ve věku 30 let jsou kosmetiky s kyselinou hyaluronovou nejlepšími pomocníky.Právě tato kyselina reguluje úroveň vlhkosti, na které závisí produkce kolagenu a elastinu.

Je nesprávné předpokládat, že s časným používáním takových výrobků si na něj pokožka zvykne a ještě zraje.Kosmetika není návykové hormony nebo antibiotika.Kůže bude tedy krmena potřebnými látkami.

Kromě toho tyto krémy mají vyhlazovací účinek, hydratují a zmírňují otoky.Některé mohou zahrnovat částice.zlato nebo perleť, odrážející světlo, vypadají jasněji.

Jak podat žádost

Krém na vrásky pod očima se dělí nejen do kategorií podle věku, ale také podle specifičnosti akce.Kůže kolem očí je velmi tenká, a proto vyžaduje zvláštní pravidelnou péči. Vzhledem k něžnosti se použití konvenčních prostředků nedoporučuje, jsou příliš těžké .Speciální krémy mají lehkou texturu, aplikovanou na spodní víčko.Ale s zvedací péčí aplikovanou na obě století.

K dosažení maximálního účinku je nutné produkt správně aplikovat:

 1. Předběžné čištění. Nahromaděné nečistoty a make-up musí být odstraněny.Použijte bavlněnou houbu s pěnou nebo mlékem.Neprovádějte silné třecí pohyby, aby nedošlo k poranění a protažení kůže.
 2. Použijte tonikum. S jemným poklepáním se zlepšuje krevní oběh.
 3. Použití produktu. Produkt se nanáší na spodní víčko, ale na obě víčka se aplikují krémy na korekci kontury.Vytlačte část produktu na prsten.Aplikujte lehkými poklepáním (nikoli třením) na celý povrch pokožky.Od vnitřního k vnějšímu rohu víčka.Na spodním víčku se vracíme do vnitřního rohu oka.
 4. Frekvence aplikace. Ve věku 30 let se aplikovalo několikrát týdně.Po 40 se používá každý den, hlavně před spaním.Ráno se používají výrobky s ochranou SPF.Denní krém má světlejší texturu, která poskytujerychlá absorpce.Noční krém musí být aplikován několik hodin před spaním, protože má hustší strukturu a musí být absorbován tak, aby kůže během spánku dýchala.

Krémy na první vrásky kolem očí

Krém na vrásky pod očima pod vlivem některých faktorů je nutný již ve věku 30 let.Až do těchto let je dostatečné pravidelné používání hydratačních krémů a masek z přírodních ingrediencí.Zejména takové postupy jsou nezbytné pro majitele suché pokožky.

Existuje určitý seznam složek, které tvoří:

 1. Koenzym - poskytuje stimulaci pokožky, urychluje regeneraci buněk, vyhlazuje a působí proti slunečnímu záření.
 2. Retinol - vitamín A. Má antioxidační vlastnosti, neutralizuje volné radikály, pomáhá urychlovat kolagenová vlákna a zlepšuje elasticitu.
 3. Hydroxidové kyseliny - mají peelingový efekt, odstraňují keratinizované šupiny.
 4. Zelený čaj (extrakt) - má protizánětlivé vlastnosti a má antioxidační účinek.
 5. Měděné peptidy - zvyšují antioxidační účinek složek krému, mají stimulační účinek na produkci kyseliny hyaluronové.
 6. Kinetin - pomáhá chránit vlhkost, vyhlazuje vrásky v obličeji a snižuje proces rozkladu kolagenových vláken.

Výrobky jsou prezentovány ve formě farmaceutických výrobků a krémů od známých výrobců:

 1. Clinique - All About Eyes- Krém s hypoalergenním složením, zvláště vhodný pro ženy s citlivou pokožkou. Má gelovou strukturu, je dobře a rychle absorbován.Kůže se stává pevnou.Účelem akce je také odstranit tmavé kruhy pod očima a otoky zlepšením krevního oběhu.
 2. Vishy - Aqualia Thermal - krém se prodává v lékárnách. Má vhodný válečkový aplikátor.Má gelovou strukturu, díky čemuž se rychle vstřebává, vyživuje a hydratuje.Kompozice obsahuje kyselinu hyaluronovou.Obsahuje však také doplněk alkoholu, proto by se používání citlivé pokožky mělo provádět opatrně.
 3. Bioderma - Sensibio Eye Control Gel - francouzský krém. Má texturu měkkého gelu, bez parabenů.Určeno pro citlivou pokožku.Zmírňuje otoky a odstraňuje tmavé kruhy.
 4. Clarins Gel je bylinkový gel obsahující extrakt aloe. Akce je namířena proti tmavým kruhům a otoky.Zvlhčuje, pomáhá zlepšovat mikrocirkulaci krve v buňkách.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída Elena Karkukli

Po 30 letech

Krém na vrásky pod očima po 30 má silnější recepturu.Obsahuje stejné složky, ale jejich účinek je umocněn dalšími přísadami.Kosmetické výrobky po 30 zahrnují hlavně: aloe vera šťáva, bylinné výtažky, chitosan, kyselinu hyaluronovou, allantoin,vitaminy E a A. V tomto případě budou mít výraznější účinek zpomalení stárnutí.

K těmto krémům patří:

 1. Lancome - Genefique Yeux - se vypořádá s odstraněním prvních vrásek, zmírňuje otok očí. Obsahuje potřebné množství vitamínů a minerálů.Zahájí proces vývoje nových buněk, má ochranu před slunečním zářením.Preferované použití pro ženy do 35 let.
 2. Librederm je krém s kyselinou hyaluronovou. Vzhledem k přítomnosti minerálních složek má omlazující účinek.
 3. Uriage - Isofill - kosmetika francouzského výrobce. Vyrobeno z termálních pramenů.Kompozice také obsahuje kyselinu hyaluronovou a látky, které zpomalují proces stárnutí.Je schopen efektivně vyrovnat tón pleti.
 4. Kůra je zimní krém. Vhodný pro ochranu před mrazem a větry, eliminuje podráždění, posiluje imunitní schopnosti pokožky.
 5. RoC Wrinkle Correxion je francouzský krém. Od prvních týdnů používání dochází k vizuálnímu efektu.Není však vhodný pro mastnou pleť.
 6. Mořský kolagen z Mizonu- díky vysokému obsahu jedinečného mořského kolagenu dokáže pokožku účinně napnout.Eliminuje vrásky, potlačuje stárnutí, dodává pokožce pružný vzhled.
 7. Lumenový vitamin C + - krém má hluboký účinek ve vrstvách epidermis. Po měsíci si můžete všimnout významného výsledku: tón je vyhlazený, vrásky jsou vyhlazeny.

Po 40 letech

Krém, který je schopen účinně působit proti vráskám vytvořeným pod očima po 40, má biostimulanty přírodního původu (které mají výživné a zvlhčující funkce), lecitin a skvalen.

Kůže po 40 se stává ještě zranitelnější vůči vnějším vlivům, dochází ke ztrátě tónu, vrásky v obličeji získávají výraznější obrysy, sáčky a objevují se otoky.

Je třeba nakupovat finanční prostředky se silnějším působením jednotlivých složek.Aktivní zvedání má tretinoin.Viditelně vyhlazuje vrásky, mění strukturu epidermis.Před použitím krému, který zahrnuje tretinoin, je třeba získat odbornou radu.Vzhledem k tomu, že drogy s tímto složením se prodávají v lékárně jako léčivo.

Krémy vhodné pro tento věk zahrnují:

 1. Yves Roshe - Rich Crème. Poměrně levný a účinný nástroj pro zralou pleť.Obsahuje výživné oleje, zatímco má lehkou konzistenci.Výsledkem je po týdnu snížení nohou vrány.Je to profesionální krém.
 2. Shiseido - Benefice. Účinný krém vyrobený v Japonsku.Je na seznamu nejlepších krémů.Zároveň je ideální pro chladné období, je schopen chránit před mrazem a větrem.Má filtr SPF.Zvyšuje pružnost, odstíny krému a bojuje proti stárnutí.
 3. Dior Creme Hydra Life Pro-Youth Sorbet Eye. Hypoalergenní krém se světlou texturou má schopnost rychlenasáknout.
 4. Olay Total Effects eye. Krém je rychle působící, má lehkou strukturu, odstraňuje stopy po únavě, otoky, vizuální výsledek se začíná objevovat v poli 15 dnů aplikace.
 5. Estee Lauder Advanced Time Zone. Má zrychlený účinek.Při dobré vlhkosti se dosáhne maximálního účinku.Neobsahuje škodlivé chemické složky.
 6. od Vanessa Liquiskin. Jeden z nejlepších léků na hluboké vrásky.Odstraňuje pigmentaci související s věkem, působí v hlubokých epidermálních vrstvách.
 7. Naomi je produkt obsahující minerální složky Mrtvého moře. Kosmetika s omlazujícím účinkem, má protizánětlivé účinky.Obsahuje komponenty, které účinně bojují proti procesu stárnutí.
 8. Avene Eluage. Krém na vrásky v obličeji.Obsahuje retinaldehyd a kyselinu hyaluronovou.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Z hlubokých vrásek na očních víčkách a kolem očí

Krémy s výrazným účinkem z hlubokých vrásek vytvořených pod očima:

 1. Sérový krém s anti-aging efektem , který může proniknout do hlubších vrstev epidermis, má korekci hlubokých záhybů pod očima.Přispívá k produkci kolagenu, eliminaci toxinů, odstraňuje modřiny a otoky, odstraňuje prověšování a zpřísňuje celkový obrys.Všechny tyto akce jsou prováděny díky speciálně navrženémusložení: propylenglykol s kyselinou hyaluronovou;kyselina mléčná;výtažky z malin, citronů, levandule;alantoin;niacinamid;fosforečnan hořečnatý;glycerin.Kompozice obsahuje složky, které zvyšují účinek hlavních složek.
 2. Mizon Snail Repair Eye Cream je krém korejského výrobce. Složení obsahuje velké množství hlemýždi hlemýždi, bílkoviny, která stimuluje regeneraci buněk, vitamin B3, extrakt z břízy a mandlové šťávy.
 3. Librederm- balzám obsahující hroznové buňky, kyseliny aminomáselné, tokoferol.Snižuje existenci těch stávajících a brání tvorbě nových vrásek.

Farmaceutické masti pro vrásky

Účelem farmaceutických mastí je eliminovat změny související s věkem.

 1. Blefarogel - zaujímá vedoucí postavení. Kromě léčivých složek obsahuje kyselinu hyaluronovou, aloe (šťávu).Látky zpřísňují pokožku a produkují výživu.Gel se používá ráno a večer a aplikuje se na obě století.
 2. Radevit- pod vlivem vitamínů A, D2, E jsou vrásky vyhlazeny a je zabráněno zánětu kůže.
 3. Reliéf - má účinný účinek na hluboké vrásky. Žraločí tuk obsažený v přípravku zajišťuje regeneraci buněk.Zmírňuje otoky víček.Z hlubokých vrásek je předepsáno používat dvakrát denně.
 4. Retinová mast- složení a působení složek účinně snižují stárnutí pokožky, pomáhají odstraňovat vrásky v nasolabiální oblasti. Probíhá mazáníodumřelé částice, stimulace produkce kolagenu, která umožňuje pokožce vypadat pružně.Během regenerace pokožky se vyhlazují hluboké vrásky.

Jak připravit domácí krém

Krém na vrásky pod očima lze připravit doma.Výhodou těchto krémů je přirozenost, nevýhodou není dlouhá skladovatelnost.

Před použitím by měla být kůže zkontrolována z hlediska tolerance vůči jednotlivým složkám.Aplikujte kompozici na ohyb lokte.Pokud po určité době nedochází k zarudnutí, lze produkt použít.

 1. Smíchejte dobře uvařený zelený čaj s jogurtem, jehož přirozenost je plná důvěry.
 2. Do rozpuštěného včelího vosku nalijte několik kapek šťávy z aloe a hroznového oleje.
 3. Med-glycerin.Smíchejte složky ve stejných částech.Přidejte několik kapek oleje z kamene.
 4. Část lanolinu, 2 objemy kosmetického oleje, polovina lecitinu (zředěná minerální vodou).Vše zahřejte ve vodní lázni.Beat na krémovou konzistenci.Skladuje se v chladu asi 10 dní.
 5. Na základě kosmetického oleje.Do oleje přidejte několik kapek santalového dřeva, tobolky Aevita, kyseliny hyaluronové.
 6. Smíchejte kakaové máslo s včelím voskem a zahřejte na vodě.Přidejte aloe šťávu a mandlový olej na kapsli vitamínů A a E.
 7. Krém se želatinou.Smíchejte želatinu, glycerin a vodu, rozpusťte v páře, po ochlazení přidejte med.Beat až do světla.
 8. Olej z pšeničných klíčků je dobrým přípravkem pro krémy,olej ze semen kamene, šípky.
 9. ​​
Krém na vrásky na bázi krému, alkoholu, žloutku a citronové šťávy lze aplikovat nejen na pokožku obličeje, ale i pod oči.

Ať už byl zvolen jakýkoli krém pro použití pod očima z vrásek, průmyslová výroba nebo vyrobený doma, měl by zahrnovat přírodní složky a alespoň syntetické složky.Není však vždy možné s jistotou říci, který krém je v konkrétním případě vhodný.

Hodně záleží na typu kůže, zdravotním stavu, věku osoby.Proto je vhodný lék nejlepší volbou kosmetičky.

Video o péči o pleť po 30 letech

Domácí pleťový krém na bázi oleje pro oči:

Srovnání rozpočtu, lékárny a luxusních očních víček pro péči o pleť: