Krém proti vráskám kolem očí.Hodnocení nejlepších po 25, 30, 40 letech.Léčiva s kyselinou hyaluronovou, kolagen.Domácí recepty na vyhlazení pleti

Kolem očí se začínají objevovat vrásky velmi brzy.Chcete-li si vybrat z těchto změn souvisejících s věkem krém, doporučujeme studovat hodnocení toho nejlepšího pro váš věk.

Od kolika let používání prostředků

Kůže víček je nejcitlivější a nejtenčí, takže první z nich podléhá změnám souvisejícím s věkem.Negativní vliv na její stav a neustálé výrazy obličeje.To vede k tvorbě vrásek již od 23 do 24 let.Doporučuje se používat krém proti vráskám kolem očí od tohoto věku, po prostudování hodnocení nejlepších produktů určených pro tento účel.

Jedná se o zvlhčující přípravky s uklidňujícím a ochlazujícím účinkem.Dermatologové v tuto chvíli vítají použití různých očních gelů.Nejsou tak husté jako krémy a mají silný hydratační účinek.

Přínosy kyseliny hyaluronové na kůži

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který je zabudován do tkání a mimotkaní formací v lidském těle.Kyselina je schopna přitahovat a zadržovat vlhkost a její nedostatek vede k vysušení a ochabnutí pokožky, ke zvýšení počtu vrásek.

Pro oční víčka vyžaduje kyselina hyaluronová:

 • pro správnou hydrataci;
 • k udržení pevnosti a pružnosti kůže, prevenci stáří a expresních linií;
 • ​​
 • pro činnost metabolických procesů;
 • ke zlepšení stavu svalů oka a očních víček.Nadměrné zatížení těchto svalů vede k hypertonicitě, která negativně ovlivňuje stav kůže;
 • pro správné rozložení vlhkosti.V oblasti podkožní sítnice se může hromadit velké množství tekutiny, čímž se vytváří otok a protažení kůže.Současně může vnější roh víčka a horní víčko postrádat vlhkost.Kyselina hyalouranová nejen přitahuje, ale také distribuuje vodu ve stejném množství.

Jaké je použití kolagenu pro kůži

Kolagen je přírodní protein v lidském těle, který se používá k vytváření buněk kůže, vlasů a nehtů.Jeho nedostatek vede ke zničení „kostry“ kůže, vráskám a ochabnutí.

Kolagen je užitečný v takových případech:

 • protein z masek vyvolává syntézu přírodního kolagenu a elastinu, to znamená, že v těle začíná proti stárnutí;
 • doprovází intenzivní výživu kůže kolem očí v roce 2005včetně kyslíku, v důsledku zrychlení krevního oběhu a metabolických procesů;
 • odstraňuje vrásky na obličeji a věku, chrání pokožku před jejich tvorbou v budoucnosti;
 • zlepšuje zdraví kůže, podporuje hojení drobných ran a zánětů;
 • odstraňuje otoky a sáčky pod očima;
 • zlepšuje barvu pleti;
 • napíná pokožku;
 • podporuje odstraňování toxinů a jedů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Účinek vitamínů na kůži

Vitaminy jsou životně důležité prvky zdravé a mladistvé pokožky.S jejich nedostatkem se v mladém věku objevují vrásky, otoky a ochablost.

Pro oblast kolem očí jsou potřebné tyto vitaminy:

 1. Vitamin A (retinol) .Odpovědný za pružnost pokožky.S nedostatkem kolagenu a produkce elastinu se snižuje nebo zastavuje.Mezi příznaky nedostatku retinolu patří pigmentace a ztmavnutí kůže pod očima.Bez vitamínu A jsou jiné látky špatně absorbovány, například vitamin E.
 2. Vitamin E (tokoferol) .Nejsilnější antioxidant, který musí pokožka chránit před škodlivými faktory prostředí a odstraňovat toxiny.Nedostatek tokoferolu vede k suché nebo mastné kůži.
 3. Vitamin C (kyselina askorbová) .Má vlastnosti retinolu a tokoferonu.Bez ní se syntéza proteinů z rámečku kůže zastaví.Nedostatek kyseliny askorbovékyselina vede ke snížení imunitní obrany kůže očních víček, neustálému výskytu zarudnutí, tmavých kruhů a otoku.
 4. Vitamin K .Životně důležitý prvek oběhového systému.Chrání krevní cévy před pronikáním toxinů.

Složení krému po 25 letech

Mladá pleť mladší 30 let nevyžaduje nadměrnou péči, naopak použití hustých krémů s četnými prvky proti stárnutí provokuje stárnutí a ztenčení.epidermis.

V tomto věku nepoužívejte oční krém označený jako anti-age.

Prvky, které krém pro mladou pokožku mohou obsahovat:

 • kyselina hyalouranová.Nedostatek tekutin je první příčinou předčasného stárnutí kůže.Krém s hyaluronem se doporučuje aplikovat na oční víčka ihned po mytí, aniž byste si otírali obličej.
 • komplexy na ochranu před sluncem.První známky fotografování se objevují po 29 letech, ale neustálá expozice ultrafialovému záření tento proces urychluje;
 • výtažky z heřmánku, petrželky, šťávy z okurky, jojoby, hroznového osiva atd.Čistí, zvlhčuje a zabraňuje stárnutí, jsou přírodními zdroji vitamínů.

Krém na vrásky pro mladou pleť by neměl obsahovat následující prvky:

 • retinoidy. Deriváty vitamínu A. Mohou způsobit suchou a šupinatou pokožku;
 • vosk a parafin. Komplexy živin založené na těchto látkách mohou nepříznivě ovlivnit mladou pokožku: látky zakrývají epidermu filmem a zabraňují pronikání vlhkosti do ní.struktura;
 • kofein. Pomáhá dokonale zvládnout otoky, ale silně vypouští tenkou a citlivou pokožku;
 • éterické oleje. Vyvolávají loupání, vyrážky a podráždění.

Co je součástí krému pro osoby starší 30 let

Nejlepší složky pro oční krém po 30 letech jsou následujícílátky:

 • vitamín C.Po 30 dnech začíná fotografování kůže.Kyselina askorbová chrání, pomáhá normalizovat rovnováhu vody a zásad.
 • Koenzym Q 10.Zlepšuje látkovou výměnu v kožních buňkách.
 • Argireline.Snadnější alternativa k Botoxu.Vyplňuje malé vrásky, „vrány nohou“.
 • peptidový komplex. Užitečné pro kapiláry kůže, zabraňuje vzniku otoků, protahování kůže a vede k vráskám;
 • kyselina hyalouranová. Látka nejenže distribuuje vlhkost, ale také stimuluje tvorbu přírodního hyaluronu;
 • polynenasycené mastné kyseliny. Po 30 epidermis je potřeba další výživa.Omega-3 a Omega-6 to zajišťují bez vážení na tenké kůži víček.

Je lepší nevybírat krémy, které obsahují:

 • sulfáty. Látky narušují metabolické procesy v endometriálních buňkách;
 • soli. Zničte přirozenou obranu pokožky, zvyšte riziko alergických reakcí a vytáhněte vlhkost;
 • kofein. Velmi suchá kůže.Povoleno v séru, pouze pokud je k dispozicisilná hydratační složka.

Složení krému pro osoby starší 40 let

Po 40 letech se u všech žen rozvinou hluboké vrásky.Lehká zvlhčovače budou neúčinná.

Složení produktů by mělo obsahovat tyto prvky:

 • kyselina azelaová. Látkový koncentrát pomáhá v boji proti stárnutí skvrn a ochablé pokožce.Ale musíte používat krémy s kyselinou opatrně, silně dráždí sliznici očních víček;
 • dekorinyltetrapeptid. Kontroluje činnost kolagenu, distribuuje jej správně do horních tkání kůže;
 • GHK-Cu. Látka obsahuje měď a další prvky, přispívá k obnově epidermis;
 • palmitoylpentapeptid. Signální peptid stimuluje produkci a distribuci přírodních kožních proteinů;
 • acetylhexapeptid-3. Působí podobně jako Botox - zmírňuje křeče epidermálních vláken.Navíc látka neovlivňuje výrazy obličeje osoby;
 • resveratrode. Jeden z nejsilnějších antioxidantů, ideální pro stárnutí pleti po 50;
 • hydroxidové kyseliny. Odstraňte staré a poškozené kožní buňky.

V krémech na kůži po 40 letech by neměly být přítomny tyto prvky:

 • stearáty. Ztrácí stárnoucí kůži, zhoršují její vizuální stav;
 • parabeny. Jejich použití během menopauzy je zvlášť nepříznivé: látky jsou schopnézměnit hladinu ženských hormonů.

Seznam krémů ve věku od 25 do 30 let

Produkt by měl mít účinek vyhlazení vrásek na obličeji, zachování pružnosti, zachování pružnosti a nasycení vlhkostí.

V tomto věku se doporučuje kosmetika s přírodním složením.

Oční krém proti vráskám - hodnocení nejlepších opravných prostředků po 25:

 1. Doliva Eye Gel .Basis - vytlačte z listů olivovníku.Spolu s kyselinou hyaluronovou pomáhá gel udržovat rovnováhu vody.Kofein zlepšuje krevní oběh a nasycení tkání a vitamin E chrání pokožku před volnými radikály.Gel pomáhá vyrovnat se s únavou a vyhladit první vrásky na obličeji.Rychle se vstřebává.
 2. Bioderma Sensibio .Doporučeno pro alergickou a citlivou pokožku.Ve srovnání s krémy jiných značek je méně účinný proti vráskám, vyhlazuje pouze ty nejmenší.Nezahrnuje však parabeny a deodoranty.Může být použit od 21 let.
 3. The Aquator .Vhodný pro ochranu pokožky před změnami souvisejícími s věkem.Perfektně hydratuje a tónuje.Krém zahrnuje čajovníkový olej, hroznové semínko a petrželkový extrakt.Ve srovnání s jinými prostředky má hustší strukturu.
 4. Cora s bambuckým máslem .„Brzdy“ vzhled vrásek prvního věku díky syntéze kolagenu.Intenzivně hydratuje a chrání dermis před pronikáním volných radikálů.To vám umožní chránitkůže očních víček od předčasného stárnutí.
 5. NiveaMake-UpExpert .Doporučuje se pro mladé ženy s alergií na kůži, ideální pro ty, kteří chtějí chránit tenkou oční víčku před negativními účinky make-upu.Obsahuje extrakt z lotosu, vytlačit z hroznového osiva, vitamíny skupiny B, PP, E, C a A.

Což je lepší zvolit od 30 do 40 let​​

Ve věku 30 let můžete použít první věk krém.Jejich akce je zaměřena na posílení tugoru kůže a vyhlazení hlubokých vrásek.

Kosmetičky doporučují výběr výživných a zvlhčujících přípravků.

Oční vrásky, hodnocení toho nejlepšího jsou uvedeny níže:

 1. „Dynamické zvlhčování“ od Vichy .Skládá se z kofeinu a silného hydratačního komplexu: kyseliny hyalouranové, aquabiorilu a l - karagenanu.
 2. Gel „Contour des Yeux“ od Clarins .Přírodní složky mohou zlepšit mikrocirkulaci živin, zvlhčit, zmírnit tmavé kruhy a otoky.Dobře se hodí k boji s výskytem prvních změn souvisejících s věkem.
 3. NIVEA Q10 .Považuje se za univerzální pro všechny věkové kategorie, ale kosmetologové ji doporučují používat po 30. Q10. Složení přípravku je téměř totožné s přírodním koenzymem.Při pravidelném používání se zvyšuje hladina kreatininu v kůži.Zlepšuje metabolické procesy a omlazuje.
 4. BioOcean 35+ .Zástupce čínské kosmetiky.Složení zahrnuje výtažky z mořských řas, roztavenou vodu, extrakt z jater a žraločích chrupavek.Složky pomáhají zlepšovat kolagenovou strukturu pokožky a zlepšují výživu.
 5. Diademin „Lift +“ .Krém obsahuje kolagenový komplex, jehož působení je zaměřeno na aktivaci syntézy přírodních kožních proteinů.Při každodenním používání jsou první změny patrné do jednoho měsíce.

Pro osoby starší 40 let

Po 40 letech mají všechny ženy hluboké záhyby v oblasti očí.Lehká zvlhčovače budou neúčinná.Doporučuje se používat krém na vrásky kolem očí.

Hodnocení toho nejlepšího je uvedeno níže:

 1. Avon's Double Perfect Lift Tool.Kombinuje vrásky a gel gel lifting.Patří k nejlepším rozpočtovým fondům pro oční víčka související s věkem.
 2. Prostředek obsahuje přírodní látky, bylinné extrakty a zvlhčující komplex.Díky reflexním složkám vypadá pokožka v prvních dnech podávání mladší, počet vrásek je vizuálně snížen.
 3. Kosmetologové doporučují používat tento produkt nejen pro každodenní péči o pokožku, ale také pro mezoterapii očních víček.Má hustou strukturu, ideální pro tenkou pokožku, bez výživy.
 4. LiftActiv od Vichy.Doporučuje se pro použití na tenkou a dehydratovanou pokožku.Rostlinná složka Aminokine vám umožní zvýšit pružnost víček, zbavit se hlubokých vrásek v rozích očí.
 5. Capture Rides Yeux od společnosti Dior.Základem očního krému jsou alfa hydroxykyseliny, látky syntetizované z kyseliny askorbové.Chrání stárnoucí pokožku před fotografováním avolné radikály.Dokonale rozjasňuje a vyhlazuje, dává mladistvému ​​a zářivému vzhledu.

Léky na vrásky

Některé lékárny nejsou o nic horší než krém na vrásky kolem očí.

Krém na vrásky kolem očí může být nahrazen lékárnou ze seznamu.

Hodnocení nejlepších nápravných opatření lze nalézt zde:

 1. Blefarogel .Oftalmologové předepisují tento nástroj lidem, kteří nosí kontaktní čočky nebo kteří dlouhodobě pracují na počítači.Gel umožňuje rychle zmírnit únavu očí, zabránit vzniku otoků a modřin.Složení léčiva zahrnuje kyselinu hyalouranovou.Díky svým silným hydratačním vlastnostem pomáhá udržovat čerstvost a pružnost pokožky, vyhlazuje vrásky.Doporučuje se vybrat gel, který obsahuje extrakt aloe vera.Rostlina chrání pokožku před toxiny a záněty, dokonale ji tónuje.
 2. Kureosin .Gel se používá k léčbě akné.Nástroj je zdrojem kyseliny hyaluronové a je doporučován pro vrásky, které se objevují při silných suchých víčkách.V prvních dnech používání mnozí pociťují vedlejší účinek - „těsnost“ pokožky.To prochází několika způsoby.
 3. Solcoseryl .Používá se v medicíně jako léčivé činidlo.Aktivací regeneračních procesů bojuje s hlubokými vráskami a urychluje kyslík do kožních buněk.Je povoleno používat produkt pouze pro stárnoucí pokožku.
 4. Aevit .Je to vitamínkomplex, který zahrnuje tokoferon a retinol.Vitamíny A a E jsou nezbytné pro mladistvou pleť.Aevit obsahuje jejich olejové roztoky.Kapslový přípravek může být použit v čisté formě jako masti nebo přidán do kosmetiky a domácích mastí.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class od Elena Karkukli
Domácí recepty na vrásky

Oční krémy na vrásky kolem očí jsou mnohem účinnější v kombinaci s lidovou kosmetikou.

Hodnocení nejlepších lidových receptů:

 1. Vývar heřmánku .Chcete-li jej vytvořit, musíte smíchat 2 lžíce.silný vývar kopřivy a heřmánku lékárny.Malý kousek drobky z žitného chleba se nalije teplou tekutinou.Poté, co tekutina absorbuje chléb, je třeba ji hnětet vidličkou, dokud nebude hladká.Pokud se pod očima často objevují tmavé pigmentové skvrny, přidá se do hmoty čajová lžička čerstvě vymačkané šťávy z aloe.Směs musí být nanesena na spodní víčka po dobu 10 minut.
 2. Olive Mask Cream .Kapalina 2 ampulek vitamínu E v 5 ml se smíchá s 2 lžičky.olivový olej.Hmota se aplikuje na masážní zóny víček a vnáší se prsty.Po 15 minutách se neabsorpční produkt odstraní bavlněnými vložkami nebo ubrousky, aby se odstranil make-up.Doporučuje se používat produkt pouze v čerstvé formě.
 3. Jahodová maska ​​pro mladou pleť .Čerstvé jahody ze zahrady jsou nutnéopláchněte tekoucí vodou a vložte do tenkého plátna.Dále bobule hněteme lžičkou, dokud se neobjeví šťáva.Na víčka naneste gázu s ovocem na 12 až 15 minut.Osvěžuje, bělí pokožku, vyhlazuje první vrásky na obličeji.
 4. Smetanové brambory .Doporučeno pro ty, jejichž oči jsou vystaveny vysokému stresu.Jeden čerstvý brambor se mele na jemném struhadle.Poté se ke směsi přidá lžíce tuku.Lze použít denně místo očního krému.Nanáší se po dobu 5-10 minut, odstraní se pleťovým tonikem.
 5. Maska rakytníkový .Čerstvé bobule rakytníku jsou rozemleté ​​na kaše s 1 lžičkou.tekutý med.Nástroj se aplikuje na víčka po dobu 14 minut.

Recepty na hluboké vrásky

Masky se doporučují ženám starším 40 let a lidem s pokročilým fotografováním očních víček:

  )
 1. Maska s oleji .Ve stejné míře se mísí olivový olej, olejový roztok tokoferolu (vitamín E), kakaové máslo a rakytník řešetlákový.Ochlazené vatové vložky se ponořují do kapaliny po dobu 15 sekund.Poté se na půl hodiny umístí na zavřené oči.Po uplynutí této doby se zbývající olej jemně vtlačí do pokožky konečky prstů.
 2. Zelná maska ​​.Dva prostřední listy bílého zelí musí projít mlýnkem na maso.Dvě tablety pivovarských kvasnic jsou rozdrceny na prášek, smíchány s lžičkou medu, olivového oleje a přidány do šťouchané zelí.Maska musí být nanášena navždy každé 2 dny po dobu 25 až 30 minut.
 3. Okurka .Doporučeno pro ženy starší 50 let se suchou a tenkou pokožkou.Jedna střední okurka se oloupá a naseká na kaši.Je mírně vyhnutý a smíchán s 2 lžícemi.ltuk kozí nebo kravské mléko.Bavlněné polštářky jsou navlhčeny v tekutině.Musí být aplikovány na místech, kde se vytvářejí hluboké vrásky po dobu 15-20 minut.
 4. Meloun-ovesné vločky .Všechny složky masky jsou přijímány v 1 polévkové lžíci.lOvesné vločky se rozemele v mlýnku na kávu a smísí se s buničinou z melounu, dokud není hladká.Poté se přidá zakysaná smetana s obsahem tuku 15-20%.Před nanesením na oční víčka se doporučuje ponechat masku v chladničce po dobu 15 minut.

Pravidla pro používání přípravků proti vráskám kolem očí

Pro používání očních krémů platí následující pravidla:

 1. ) Důkladné očištění.Kromě nadace a korektoru jsou na víčcích stíny, sprchová řasenka a oční linky.Proplachování vodou je neúčinné, zejména pokud je makeup odolný vůči vlhkosti.Doporučuje se používat speciální nástroj, poté tonikum a tekoucí vodu.Pokud částice kosmetiky zůstanou na pokožce, mohou reagovat s aktivními složkami krému a způsobit alergické reakce.
 2. Krém nelze rozložit na celý povrch víček.Kosmetička doporučuje soustředit se na obrys kosti kolem oka.
 3. Krém je vtlačen do kůže lehkými masážními pohyby v kruhu nebo poklepáním na polštářky malého prstu nebo prstenu.Nadměrný tlak můževyvolat otok.Aplikaci krému lze kombinovat s lymfatickou drenážní masáží očních víček.
 4. Je lepší používat jej ne častěji než 2 aplikace denně.Před nanesením make-upu ráno a po jeho odstranění večer.Nepoužívejte krém před spaním, může to vést k rannímu otoku víček a sáčků pod očima.
 5. Pro mladou pleť nemůžete použít věkové krémy a naopak.

Hodnocení nejlepších masek a krémů na vrásky kolem očí lze provést nezávisle.Každá pokožka je individuální, může vyžadovat určité prvky.Po jejich prostudování si můžete vybrat perfektní nástroj pro oční víčka z vrásek.

Video: krém na vrásky kolem očí

Účinný domácí krém na vrásky kolem očí, viz video:

Hodnocení krémů na vrásky kolem očí: