Krém na depilaci intimních zón.Což je lepší, jak lék proti bolesti, muž, pracuje během těhotenství

Bakterie žijící na vlasech v tříslech mohou způsobit vyrážku a těžkou infekci.Dermatologové vám doporučují odstraňovat vlasy jednorázovým břitvou nebo voskem.Depilace intimních oblastí krémem je cesta ven pro každého, kdo má nízký práh bolesti a který se stará o svou hygienu a estetiku.

Depilace se smetanou: klady a zápory

Chemické látky, které odstraňují vlasy současně, zabíjejí bakterie, které na nich žijí.Krém nevyžaduje předběžnou přípravu pokožky a depilační proces trvá maximálně 15 minut.

Krém neodstranípouze viditelná část vlasů, ale také milimetr její podkožní části.Horní konec vlasů zůstává zaoblený a ne špičatý, jako při použití holicího strojku.S růstem takových vlasů je méně patrný a znatelný, když se dotkne.Tato metoda nezpůsobuje rány a rány.Riziko podráždění je velmi malé.

Hlavní výhodou depilace krémem je bezbolestnost. Nevýhodou je, že se nedoporučuje používat v blízkosti sliznic.Vlasy rostou rychleji než po voskování, ale pomaleji než po holení strojem.

Jak krém na depilaci intimních zón

Krém na depilaci intimních zón rozpouští vlasy thioglykolátem draselným nebo vápenatým.Pronikání destruktivní složky je podporováno zásadami a emulgátory.Změkčují vlasy a odmašťují pokožku.

První krémy na odstraňování chloupků byly vytvořeny ve střední Asii v 16. století na základě toxického arsenu a vápna zředěného ve vodě.Teprve před několika lety začaly produkty tohoto druhu zahrnovat prvky šetrné ke zdraví, zvlhčovače s vůní.

Jak funguje krém na depilaci intimních zón.

Oleje a přírodní složky změkčují pokožku po chemickém odstranění chloupků. Moderní krém bezbolestně ničí strukturu vlasů, jmenovitě keratin ve vlásence, a nepoškozuje kůži.Při správné volbě prostředků by depilace neměla způsobit zarudnutí a podráždění kůže.

Kontraindikace propoužití

Použití smetany pro depilaci intimních oblastí po uplynutí doby použitelnosti je zakázáno, způsobuje to podráždění nebo popáleniny.Krém by také neměl obsahovat složky, které by mohly způsobit alergii na uživatele.Negativní účinek může také nastat u užitečných složek produktu, které výrobce přidal, aby zklidnil a vyživoval pokožku.

Dermatologové doporučují den před nanesením krému, aby otestovali interakci kůže s drogou:

 • ošetřují plochu na pubis (2-3 cm) krémem;
 • počkejte 15 minut;
 • krém opláchněte teplou vodou.

Pokud během zkoušky nedošlo k nepříjemným pocitům a pocitům pálení a po očištění vodou na pubis nebyly zaznamenány žádné známky podráždění, tento krém nezpůsobuje negativní reakci.Pokud se kůže začala štípnout a spálit, je prokázáno, že test okamžitě ukončí, opláchne krém a zanechá jeho použití v budoucnosti.Možná stojí za to rozhodnout se ve prospěch jiného výrobce a produktů s jiným složením.

I když produkt nezpůsobil alergickou reakci, je zakázáno používat jej pro voskování.

Použití krému se nedoporučuje lidem:

 • s nezdravou pokožkou;
 • s porušením kůže;
 • držáky molů, bradavic;
 • těhotné ženy.

Jak si vybrat krém podle typu pleti

Dermatologové doporučují zakoupit krém pro depilaci intimních oblastí výhradně v lékárnách a specializovaných kosmetických obchodech.Výrobce musí uvéstna krabici nebo zkumavku, že je produkt určen pro bikiny.

Vývojáři těchto krémů obsahují užitečné složky, které zvlhčují pokožku ochlupení ve formulaci produktu. To je zvláště důležité pro uživatele se suchou pokožkou.

Oleje, jakož i vitaminy E a B, jsou jednoduše přítomny ve složení přípravku, pokud si to uživatel s problémovou pokožkou vybere.Tyto prostředky mají méně traumatický účinek a přispívají k rychlé obnově povrchu kůže.

Citlivý produkt typu pleti je produkt společnosti „Opilka“.Obsahuje vitaminy A, B a E, má jemné složení, které eliminuje alergie.Je nabízen dermatology k majitelům citlivé pokožky pro časté použití.Složka v kompozici, jako je aloe vera, by měla snížit riziko podráždění.

Pokyny k použití depilačního krému

Před zákrokem je třeba odstranit odumřelé částice pokožky drhnutím.Tím se zabrání tvorbě zarostlých vlasů.

Pokyn:

 1. Ujistěte se, že se osprchujete, a poté tělo otřete suchým ručníkem.
 2. Aby se zabránilo vystavení sliznici, naneste kompozici v rovnoměrné vrstvě na ochlupení a parietální oblasti.
 3. Krk nemačkejte do pokožky, pravděpodobně povede k podráždění.
 4. Ošetřujte kůži přesně tolik minut, kolik předepsal výrobce na krabici nebo zkumavku.
 5. Očistěte pokožku výrobku vlasy pomocí speciální špachtle.
 6. Zbylý krém jemně omyjte horkou vodou.
 7. Ošetřujte oblast čistou od vlasů přípravkem pro péči.
 8. 3 dny po depilaci použijte drhnutí.

Mohu během depilace používat depilační krém?

Krém pro depilaci intimních oblastí se pro těhotné ženy nedoporučuje.Riziko alergií během těhotenství se zvyšuje.Kromě toho může nežádoucí reakce u ženy v poloze způsobit zápach léku.

Těhotným ženám se proto doporučuje provádět depilaci speciálním krémem v místnosti s dobrou ventilací. Na konci odstranění chloupků se určitě vydejte na čerstvý vzduch.

Při výběru krému, který odstraňuje vlasy, musí těhotná žena pečlivě přečíst složení přípravku.Je lepší, pokud produkt neobsahuje aromatické přísady, vyrobené z přírodních ingrediencí, které obsahují prvky zvlhčující pokožku.

Před nákupem si přečtěte přiložené pokyny od výrobce.Pokud těhotenství není uvedeno ve sloupci „kontraindikace“, může být přípravek použit v souladu se všemi pravidly pro používání přípravku.

Přehled krémů Veet

Majitel jakéhokoli typu pleti si může vybrat depilaci značky Veet.Zejména pro spotřebitele byly vyvinuty produkty pro citlivou, normální, suchou a kombinovanou pokožku náchylnou k suchu s bambuckým máslem.Součástí balení je lopatka na krém.

Veet Cream má vysokou rychlost činnosti.Za pouhé 3 minutyon jeodstraňte nežádoucí vlasy z intimních oblastí.U produktů z řady určené pro citlivou pokožku je doba působení 5 minut.

Kromě obvyklého depilačního krému je v linii také krémový sprej a krém, který lze použít ve sprše, aniž by se obával, že bude omyt vodou.

Smetanový sprej „Veet“.Prodává se v 150 ml plechovkách.Součástí je plastová špachtle.Výrobce vyrábí dva typy sprejů: s aloe vera a s bambuckým máslem.Aloe vera spray je určen pro majitele citlivé pleti a sprej s olejem je vhodný pro zákazníky se suchou pokožkou.Udržování krémového spreje pro depilaci na kůži trvá 3 až 5 minut.

Krém „Veet“ pro sprchu je ve své voděodolném složení jedinečný.Krém je nabízen ve 3 modifikacích:

 • pro normální pokožku;
 • pro suchou epidermis;
 • pro kombinovaný typ čísla.

Společně s zkumavkou o objemu 150 ml není špachtle, ale speciální houba.

Toto zařízení by nemělo smýt krém pouze z kůže, ale také jej aplikovat.Odstraňte krém proti růstu vlasů.

Složení krému Veet je považováno za velmi agresivní, protože má krátkou dobu působení.Krém na depilaci intimních zón "Veet" je zakázáno udržovat na kůži déle, než stanovil výrobce 3-5 minut.

Velvet

Výroba sametové smetany se nachází v Ruské federaci.„Velvet“ přípravky na odstraňování chloupků se považují za hypoalergenní, zvlhčující a zabraňující vrůstání vlasů.Krém "Velvet" se vyrovná hrubým vlasům.Navíc podleJe šetrné ke složení, agresivním a silným složkám ve formuli minimálně.

Tímto snížil výrobce pravděpodobnost alergické reakce na téměř žádnou, přičemž se zvýšila doba, kterou krém potřebuje k dosažení výsledku - dosažení tohoto účinku trvá 20 minut.

Za účelem minimalizace škodlivých účinků smetany jsou zahrnuty heřmánek a verbena.

Velvet může zpomalit růst vlasů.Chemikálie ničí vlasový folikul a při opětovném použití oslabují a zesvětlují vlasy.Vlasová linie začíná připomínat chmýří.

Výrobci značky Velvet nabízejí řadu krémů 2 v 1:

 • s mátou;
 • s výtažkem z tropického ovoce;
 • s jasminem;
 • s perlovým práškem;
 • s polními květenství;
 • s aloe.

Každá krabička smetany obsahuje špachtli.

Batiste

Dívky, které používají tento krém, berou na vědomí, že k dosažení výsledku je nezbytné, aby byl na pokožce déle, než je čas stanovený výrobcem.Na obalu je uvedeno, že krém trvá 5 minut.Ve skutečnosti krém odstraní vlasy za 10-15 minut.Mezi výhody produktu patří boj proti tmavým skvrnám, které po holení zůstávají v intimních oblastech.

Pravidelné používání krému Batiste vede ke znatelnému snížení rychlosti růstu vlasů.Produkt obsahuje aloe vera extrakt, ale odborníci doporučují, aby po zákroku bylo nutné pokožku ošetřit zvlhčovačem.

Evelyn

Výrobky této značky jsou rozšířené nejen v Rusku, ale i mimo zemi.V řadě vyniká krém „8 v 1“.Výrobce požaduje mimořádně rychlý akční čas.

K odstranění chloupků stačí natřít krém na tříselnou vrstvu tenkou vrstvou pouze po dobu 3 minut.Výrobek obsahuje velké množství alkalických složek, proto jej uchovávejte na pokožce déle než 3 minuty.zakázáno.Krém ničí nejen vlasy samotné, ale i jeho žárovku.Proto se růst po depilaci zpomaluje.

Krém obsahuje výtažky z okurky a melounu pro zvlhčení pokožky.Používání tohoto nástroje se doporučuje maximálně dvakrát za měsíc.

Pro odstranění chloupků z intimních míst nabízí řada Evelyn speciální krém.Ve složení je méně agresivní, ale doba působení produktu doporučeného výrobcem je pouze 3 minuty.Škodlivé účinky na kůži jsou minimalizovány obsaženým olejem Tahiti a bambuckým máslem.K extraktu manga je přiřazena hydratační funkce.

Faberlic

Přidáno do smetany „Faberlic“:

 • papája listy;
 • chmel;
 • šalvějový extrakt.

Tyto komponenty vám umožňují neškodně a trvale se zbavit vlasů v intimních oblastech.Aby se zabránilo dehydrataci kůže v oblasti bikin, obsahuje krém aloe vera a okurku.Produkt nesmí být použit rok po otevření obalu.

Některé nuance používání produktu:​​

 • po ponechání produktu v oblasti bikin po dobu 5 minut špachtlívyjměte produkt z malého prostoru na kůži a místo ošetřete vodou;
 • Pokud produkt nerozdělil všechny vlasy, stojí za to je ponechat dalších 5 minut;
 • V případě hustých a hrubých vlasů výrobce doporučuje aplikovat krém třikrát s pětiminutovou přestávkou po odstranění produktu 5 minut po poslední aplikaci.

Dokončete postup zvlhčováním oblasti bikin.K tomu má produktová řada Faberlic speciální produkt.Je k dispozici ve formě krémového gelu a jeho cílem je snížit nepohodlí, jmenovitě: alantoin a bisabolol zabraňuje podráždění pokožky a aloe pokožku zvlhčuje.Krémový gel je vhodný pro každodenní použití.

Lowa Lowa

Tento výrobce vyvinul sadu produktů, která zahrnuje nejen depilační krém, ale také ošetřovací přípravek, který musí být použit po zákroku.Každá zkumavka obsahuje 100 ml přípravku.

Nepochybnou výhodou produktu je, že obsahuje pouze přírodní látky:

 • máta;
 • éterický olej;
 • aloe;
 • panthenol;
 • sedmikráska;
 • měsíček;
 • jojobový olej.

U tohoto produktu lze nechtěné chlupy na těle odstranit za méně než 3 týdny.Za prvé, vlasy porostou pomaleji a poté úplně zmizí z kůže.Sada pro depilaci bude stát zákazníky 1000 rublů.Výrobce zdůrazňuje, že výrobky jsou testovány dermatology a mají certifikát.

Tip pro použití:krémPoužívejte výhradně na suchou a čistou pokožku.V opačném případě bude produkt problematicky rovnoměrně distribuován v oblasti bikin.

Anestetika pro depilaci

Některá depilační činidla obsahují v kompozici analgetické složky.Ale pro většinu musíte nejprve používat léky proti bolesti.

Lidokain ve spreji

Sprej musí být aplikován na plochu před depilací po dobu nejméně 3 hodin.Ujistěte se, že máte kůži pod filmem.

Lék „zmrzne“ povrch kůže.Alergie na produkt je možná.

Emla

Krém obsahuje lidokain a prilokain.Látky ovlivňují nejen povrch pokožky, ale také její hluboké vrstvy.Pro zpracování intimních oblastí odborníci doporučují zakoupení 2 zkumavek po 5 g.Emla leží na kůži tlustou vrstvou a uzavírá se filmem.Postup odstranění chloupků může začít za hodinu.

Z léku může kůže dočasně zblednout nebo zčervenat.Někteří uživatelé měli pocit pálení a svědění.Lék může způsobit anafylaktický šok.

Dep. Světla

Produkt má strukturu krémového gelu.Navrženo na vodní bázi.Anestoderm je v kompozici přítomen, což zajišťuje dobrou analgezii během depilace.

Účinek je dosažen jednu hodinu po nanesení produktu a trvá až 4 hodiny.

Jiné přípravky

Ostatní přípravky proti bolesti a jejich přípravkynáklady:

 • „Doctor Namb“, ze 450 rublů.
 • „Depilflax“, ze 700 rublů.
 • „AneStop“, z 1200 rublů.
 • Golden Rose, 1700 rub.
 • Menovazin, 18 rublů.
 • „Deep Numb“, 550 rublů.

Domácí způsoby:

 • napařování;
 • komprimovat;
 • chlazení;
 • napětí kůže;
 • místní masáž;
 • drhnutí.

Rozdíly mezi depilačním krémem pro ženy a muže

Depilační přípravky pro ženy obsahují méně účinných látek, které ničí vlasy, než jsou nezbytné pro odstraňování mužských vlasů.Hlavním rozdílem mezi drogami pro muže a ženy je tedy koncentrace alkalických složek.

V kosmetických obchodech existuje jen málo nabídek pro muže.Cliven Young Cream je dlouhodobě lídrem v prodeji.Má optimální poměr cena-kvalita.Obsahuje rostlinné oleje, takže nedráždí pokožku.Nástroj pro muže vytvořili také vývojáři Veet.Krém musí být uchováván na kůži po dobu 6 minut.Lze jej použít ve sprše.Uživatelé si všimnou příjemné vůně tohoto nástroje.

Ceny depilačních krémů

Cena v Petrohradu
Název léčiva Cena v Moskvě Cena v regionech
Veet with aromasametové růže a éterické oleje 328 rublů.300 rub.266 rub.
Velvet 129 rublů.134 rub.87 rub.
Batiste 103 rub.96 rub.77 rublů
Evelyn 132 rublů.199 rublů.140 rub.
Faberlic 229 rublů.229 rub.229 rub.
Lowa Lowa 990 rub.990 rub.990 rub.
Cliven Young 310 rublů.260 tření.260 tření.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost před a po fotografiích, kontraindikace.
Péče o pleť po depilaci

Depilace v intimních oblastech krémem by neměla skončit sprchou.Po zákroku je nutné ošetřenou oblast ošetřit zvlhčujícím přípravkem.Dermatologové to doporučují ne hned po depilaci, ale po 15 minutách.

Výrobci, kteří nabízejí ošetření vlasů s retardací růstu vlasů:

 • Velena Eva pro;
 • Delica;
 • Lady Perfection;
 • Silk & Soft;
 • ItalWax.

Po depilaci můžete použít také masku kurkumy.Měl by být zředěn teplou vodou a aplikován na kůži po dobu 20 minut.Produkt je účinný proti podráždění.

Domácí krém na bázi oleje je vhodný jako ošetření po chemickém odstranění chloupků.Stejné množství (3 polévkové lžíce) mandlového oleje je nutné smíchat s vodou a přidat bambucké máslo (7 polévkových lžic).

Jak se vyhnout popáleninám během depilace a způsoby jejich léčby

Depilace končí popáleninami v následujících případech:

 1. Kůže patří do kategorie jemných. Nenítoleruje expozici chemikáliím.Odstranění vlasů je možné pouze za pomoci odborníka.
 2. Nesprávná volba produktu. Depilační krém musí být vybrán s přihlédnutím k charakteristikám pokožky a depilované oblasti těla.
 3. Nesprávné použití produktu. Je zakázáno uchovávat krém na kůži déle, než je doba stanovená výrobcem.
 4. Podráždění kůže při mytí produktu. Pokud se krém smývá tvrdou žínkou, může se objevit popálení, podráždění a zarudnutí.
 5. Varování před popálením:

  1. Stojí za to zapomenout na peelingy a loupání.Výrobci depilačních krémů doporučují odstranit odumřelé kožní buňky z pokožky několik dní po zákroku.To pomáhá vyhnout se zarostlým vlasům.V případě popálenin by se však na tento bod mělo zapomenout alespoň na týden.Jinak existuje riziko zhoršení stavu poškozené kůže.
  2. Je třeba opustit syntetiku a vybrat si prádlo z přírodních materiálů.Pot a mazu zvyšují dobu zotavení pokožky po chemickém popálení.
  3. Je nutné odmítnout jít do lázeňského domu a opalovat se.Teplo a ultrafialové záření zhoršuje stav poškozené kůže.
  4. Ošetření popálenin:

   1. Speciální mast. Lékárna musí koupit Bepanten nebo záchranáře před popáleninami.Pravidelné používání výrobku pomůže pokožce zotavit se za týden.
   2. Maska. Bude vyžadováno studené mléko a kurkuma.Maska je platná 15 minut.
   3. Aloe. Použijte proPopáleniny jsou ošetřovány pouze dospělou rostlinou a pouze nižšími listy.
   4. Rakytníkový. Rostlinný olej by se měl nanášet na postiženou oblast kůže dvakrát denně.
   5. Heřmánek. Velké množství heřmánkových květů je třeba vařit na mírném ohni, přidat mátu.Postižená oblast musí být ošetřena chlazeným vývarem.

   Dámské recenze účinnosti a bezpečnosti krémů.

   Na depilaci intimních oblastí se smetanou reagují dívky a muži pozitivně.Je to pohodlné, bezbolestné a rychlé.

   Procedura může být provedena doma a cena bude mnohem nižší než odstranění chloupků v salonu krásy.

   Návrh článku:Lozinsky Oleg

   Video o krému pro depilaci intimních oblastí

   Jak používat krému pro depilacivpravo: