Kreativní srážky a zbarvení vlasů na středních, krátkých a dlouhých vlasech.Módní trendy 2019.Photo

Jaro a léto jsou ideální čas na změnu ženského vzhledu.V roce 2019 jsou mimořádně populární kreativní srážky a barvení vlasů.Kadeřníci a stylisté nás ujišťují, že odvážně změníme náš obraz a nebojíme se experimentovat.

Obsah
 1. Módní trendy 2019 pro ženské srážky
 2. Módní krátké srážkyvlasy
 3. Módní srážky pro střední vlasy
 4. Módní srážky pro dlouhé vlasy
 5. Trendy zbarvenívlasy 2019
 6. Stylové zvýraznění
 7. 3-D barvení
 8. Ombre a sombre
 9. Barvení Kolumbry
 10. Balayazova technika
 11. Barvení tyčí
 12. ) Bronding
 13. Technika pixelů
 14. Vlasová šablona
 15. Barvení tmavých vlasů
 16. Barvení blond vlasů
 17. Pravidla pro výběr účesu a barvy vlasů
 18. Video o kreativních srážkách a barvení vlasů nastřední, krátké, dlouhé vlasy
Módní trendy pro rok 2019 pro účesy žen

Svět módy a krásy nestojí v minulostiV průběhu let prošel dramatickými změnami, které ovlivnily zejména stříhání krátkých vlasů.Hlavním úkolem moderních kadeřníků je vytvořit účes, který by nevyžadoval každodenní styling a dlouhou péči.

Stylisté nabízejí módy takové nové možnosti účesu v nové sezóně: ​​

 1. Středně dlouhé srážkyjsou nyní na vrcholu popularity, a to jestejně tak platí pro rovné vlasy, majitele stylových kudrlinek a účesů s roztrženými prameny.
 2. Asymetrie ve účesu .

  Asymetrické srážky poskytují obraz jasu a výraznosti

 3. Vyholené strany- kresba vzorů obzvláště radikálním způsobem jeoholená hlava, která se stále více uchyluje nejen k mužům, ale také k ženám.
 4. Dobrá stará klasika- to zahrnuje bob a čtverec, který nikdy nevyjde z módy.

Módní srážky pro krátké vlasy

Kreativní srážky a barvení vlasů.Rok 2019 provedl vlastní úpravy a ovlivnil módní obrázky a hlavně změny ovlivnily krátké vlasy.Stojí za zmínku, že androgynní srážky, které mísí mužskou a ženskou krásu a dělají spravedlivý sex trochu jako muž, vstoupily do módy.

V případě krátkých vlasů jsou dnes tyto srážky populární:

 • stříška a její variace. Tento účes umožňuje kombinovat klasický styl a kreativitu přesně díky obrovskému množství možností.V nové sezóně jsou nejoblíbenějšími čtverce na nohou a čtverce se třesky, rovnými i roztrženými;
 • bob. Hlavní výhodou takového střihu je, že není třeba jej upravovat příliš často.Současně ženy módy mají několik možností pro její styl.Pro takový účes neexistují žádná věková omezení.Vypadá působivě na mladé dívky i na sofistikované dámy;
 • roztrhané prameny, rány a rányasymetrie. Dnes se jedná o mega-módní variantu, zejména v kombinaci s zbarvením a extrémně jasným zbarvením;
 • srážky ve stylu „retro“ .Zde je nesporným vůdcem relace.Pokud je účes proveden správně a profesionálně - nemusí být stylizovaný.Po umytí vlasů budou vlasy dokonale ležet;
 • stylové srážky jako ježek, garson a pixie .Takové srážky jsou chlapeckého typu, a proto dávají svým majitelům mladý a energický vzhled;
 • oholené části hlavy .Takové varianty srážek jsou samozřejmě vhodné pouze pro odvážné dívky, které se nebojí zpochybňovat své okolí.Ale vypadají prostě trendy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Módní srážky pro střední vlasy

Průměrná délka je považována za ideální a prostřední půdu pro stylisty, aktivní obchodní ženy a mladé matky. Tyto srážky mají mnoho výhod - není třeba složitých stylů a častých úprav.

Na vrcholu popularity v roce 2019 jsou takové účesy pro střední délku vlasů:

 • čtyřpalcová střední délka. Je ideální pro dívky s hustými vlasy.A pro ty, kterým příroda připravila lví hřívu, jsou vhodné odstupňované zámky;
 • bob. Její zjevné výhody spočívají v tom, že účes je vhodný téměř pro každého a snadno se udržuje;
 • asymetrie. Vždy vypadáneobvyklé a upozorňuje na hostitelku takového účesu;
 • Kaskády a jiné vrstvené účesy. Originalita je taková, že takové srážky jsou vhodné jak pro velmi tenké, tak velmi nadýchané vlasy.Snadno se pokládají malým množstvím pěny a mohou zjemnit ostré rysy obličeje;
 • otrhané srážky- poskytují obrázek drzosti;
 • střih Aurora. Tato technika je schopna vizuálně protáhnout ovál tváře.Objem koruny je dosažen díky kratším pramenům a vypadá stylově.

Módní účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pro majitele dlouhých vlasů mají letos také své vlastní trendy:

 1. Vrstvení - vlasy s takovým ostříháním mají různé délky. Nejzajímavější varianta má název „Rhapsody“.Vlasy padají na záda a ramena s měkkými kadeřemi, někdy se vytvoří další objem na horní části hlavy a v oblasti lícních kostí.
 2. Dlouhé rány a asymetrické rozdělováníjsou jen darem pro ženy, jejichž vlasy jsou velmi tenké.Kromě toho vám takový účes umožňuje upravit funkce obličeje.Vhodné pro dívky s oválnými a kulatými tvářemi.
 3. Podlouhlé rány plynule přecházející do účesu- jsou posledním vřískáním sezóny.Skvělé pro dívky s velkým čelem.Šikmý okraj může upravit čtvercový a obdélníkový tvar obličeje.
 4. Přímý a tlustý třesk je klasickou verzí .Vypadá obzvláště dobře na dokonale hladké a rovnoměrnévlasy.
 5. „Fox Tail“- pokud je obrys vlasů vytvořen ve tvaru trojúhelníku nebo anglického písmene V. Fashionistas by měl vědět, že tento sestřih vypadá lépe bez třesku.
 6. Srážky- na jedné straně mírně ostříhané nebo oholené vlasy.Módní a kreativní.

Trendy ve zbarvení vlasů 2019

Nechte znalce ženské krásy a módní návrhářky říci, že móda je přirozená - zbarvení vlasů má mnoho následovníků a umožňuje vám vytvářetžena nové obrázky v jakémkoli vhodném čase.

Kreativní srážky a zbarvení vlasů v roce 2019 zahrnují tyto nové techniky se změnami:

 • zvýraznění- zbarvení jednotlivých kudrlinek, zejména jejich zesvětlení,ale je možné použít jasné barvy;
 • barvení 3-D- dává vlasům lesk pomocí několika odstínů barvy;
 • sombre a ombre- přechod z tmavých vlasů na světlo;
 • colombre- barvení barvy po celé délce vlasů jasnějšími konci;
 • balayazh- šetrné barvení dlouhými vlasovými kořínky přirozené barvy;
 • shatush- barvení, při kterém se vlasům dodává lesk a účinek přirozenosti, i když se vybraný tón radikálně liší od „nativní“ barvy vlasů;
 • bronding- zahrnuje vytvoření přirozeného přechodu z tmavých vlasů na světlé vlasy;
 • technika pixelůje ultramoderní metoda barvení, při kterépo malování zůstávají krásné a originální čtverečky;
 • šablony- vytvoření jedinečného vzoru na hlavě podle předem připravené šablony.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Stylové zvýraznění

Pokud jde o zvýraznění, kadeřníci letos upozornili na přirozenost.Většina vlasů zůstává touto technikou nenatřená, barva se mění pouze u jednotlivých pramenů.

Stylové zvýraznění v roce 2019 zahrnuje:

 • zvýraznění v Kalifornii- je-li od kořenů vlasů odsazeno 5 centimetrů.S touto technikou se znovu vynořené kořeny vlasů stávají módními a vypadají originální;
 • spálené zámky- ideální pro majitele krátkých srážek.Kadeře, které jsou malované, zatímco tenké.Barva se může výrazně lišit od přirozené barvy vlasů - světlé kadeře pro hnědovlasé ženy nebo světlé barvy;
 • shatush- tónování vlasů po česání kadeří.Nedoporučuje se pro šedé vlasy;
 • benátský styl- je charakterizován přirozeným přechodem z tónu na tón;
 • zvýrazňuje červené odstíny- vypadají skvěle na brunetách.Díky jasným tónům jsou rysy obličeje výraznější.

3-D barvení

3-D barvení je technika nové generace.Se správnýmPoužitý tón nevypadá pevně, ale ve formě oslnění na vlasech, podobně jako na slunci.Tento efekt je dosažen, když se na vlasy aplikuje několik tónů barvy, ale ve stejném odstínu vlasů.Například červená nebo světle hnědá.

Podstata této nové a módní metody je mnoho:

 1. Trvalá korekce není nutná.Na rozdíl od standardních metod barvení, kdy je třeba zarostlé konce obarvovat měsíčně, technika 3-D nevyžaduje stálou péči.
 2. Vytváří se efekt lesku a přirozené krásy vlasů.
 3. Dává vlasům extra objemový efekt.Tento efekt bude přirozeně čistě vizuální, ale takové vlasy vypadají skvěle.

Tato barvicí technika je vhodná pro všechny odstíny vlasů.

Odborníci tvrdí, že na blondýnky stále působí působivěji.Samozřejmě, neexistují žádná věková omezení.Tato technika má své nevýhody.Především je to drahé kvůli použití různých barev a tónů.Hlavní věcí je správné sestavení individuálního schématu zbarvení pro každého klienta, což umí pouze skutečný profesionál.

Ombre a sombre

Tyto dvě techniky jsou odrůdy klasického zvýraznění.Většinou jsou vhodné pro brunety a hnědovlasé ženy.Při správném provádění se na vlasech vytvoří nepostřehnutelný přechod mezi světlými a tmavými tóny a v důsledku toho nastane efekt krásně spálených vlasů na slunci.

Co je hlavnírozdíl mezi ombre a somba?V technice ombre se přechod provádí z tmavých kořenů na světlejší konce vlasů.Hranice mezi dvěma tóny je někde uprostřed hlavy a přirozeně je rozmazaná.Ombre se obvykle provádí na tmavých vlasech, v extrémních případech na tmavě hnědé.Pro blondýnky nebude toto zbarvení vypadat tak působivě.

​​

Při malování ve stylu pochmurného se na vlasech vytváří jemné oslnění, jako by vlasy pod vlivem slunce jednoduše vyhořely a začaly krásně svítit.Kořeny mohou být i delší než hlavní barva vlasů.Přechod mezi tóny je v zásadě neviditelný.

Ombre a sombre vypadají skvěle na brunetách i na blondýnkách.

Colombra Staining

Technika Kolumbra se objevila jako alternativa k dříve populární duhové barvě.Tato možnost osloví jasné a odvážné dívky, které se nebojí něčeho nového.Jedná se o barevnou variantu barvení, pokud se barva vlasů liší od přirozené barvy.Někdy jsou na hlavě vytvořeny různobarevné zámky.Čím více, tím lépe.

Na rozdíl od techniky duhy je colombra jemnější pro vlasy a nevyžaduje předběžné vyjasnění kořenů a hlavní délky vlasů. Aby se dosáhlo dobrého účinku, jsou prozatímně vyčištěny pouze tipy, zatímco horní část a kořeny vlasů zůstávají nejprve neporušené.Potom jsou vlasy barveny po celé délce a konce jsou živější a výraznější.

Balayazhova technika

Balayazova technika se jeví jako dalšídruh zvýraznění.Při obarvení touto metodou jsou konce vlasů natřeny tónem, který se liší od přirozené barvy vlasů.Při barvení pracuje specialista pouze na jednotlivých vláknech.A pro vytvoření krásného a přirozeného vzhledu se používá několik tónů najednou.Přechod mezi nimi by měl být plynulý a nenápadný.

Jedná se o jemný druh zbarvení, ve kterém účes vždy vypadá dobře upravený.

I když kořeny vlasů rostou zpět, není vizuálně jasné, zda vlasy vyhořely na slunci, rostly špičky, nebo byl tento účinek dosažen konkrétně v salonu.Tato metoda barvení je vhodná pro ženy jakéhokoli věku.Navíc se k němu starší lidé často rádi uchylují, protože dokonale maskuje šedé vlasy, což je nejen neviditelné, ale také přitažlivé.

Neměli byste si však myslet, že balayaz je technika výhradně pro ženy věku, mladé dívky a dokonce hollywoodské hvězdy se rádi uchylují k této úžasné metodě barvení vlasů.

Zbarvení tyčinek

Rozeta je považována za jednu z nejmódnějších metod obarvení.Toto je další druh zvýraznění, ale na rozdíl od klasického osvětlení, stylisté používají k vytvoření obrazu techniku ​​„stretch color“.

Dalším zajímavým bodem je, že se obraz obvykle neuskutečňuje uvnitř, nýbrž ve vzduchu.Odborníci říkají, že právě díky tomuto faktoru jsou vlasy na slunci zářivé a lesklé.

BarveníShatush byl uznán jako jedna z nejvšestrannějších technik k dnešnímu dni.

Je ideální pro jakýkoli věk a typ vlasů.Existuje však několik poznámek:

 • na velmi krátkých vlasech bude klika vypadat směšně, takže tóny budou hrát nezbytnou délku;
 • Majitelé ohnivých rudých vlasů budou muset mučit, pokud sní o takovém zbarvení.Jediným východiskem je předbarvení celé délky vlasů lehkým tónem.

Většina kliky budou brunetky a hnědovlasé ženy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Bronding

Kreativní srážky a barvení vlasů v roce 2019 přinesly módy další módní techniku ​​zvanou bronding.Při použití této metody barvení se dosáhne měkkého efektu duhových barev.Charakteristickým rysem této technologie je nejpřirozenější barva.

Nejúspěšnějším vzhledem je bronding, který se vyrábí v rámci čokolády a kávy, jakož i tónů, jako jsou ořechy a medově blond.Broning je v podstatě další způsob, jak přepnout z tmavé na světlou barvu vlasů.

Kdo by měl tuto techniku ​​používat?Především dívky s dlouhými a rovnými vlasy a majitelé středně dlouhých vlasů.Na kudrnatých a kudrnatých vlasech nebude brnění vypadat moc dobře.Také brunetky se k němu často uchylují.

Pixelová technologie

Pixelová technologie k nám přišla ze Španělska a je považována za nejnovější módu.Co s tím můžete porovnat?Představte si, že na vašich vlasech bude nyní nakreslena tetris ... Ano, jsou to jasné a módní čtverečky, obdélníky a další zajímavé geometrické tvary umístěné přímo na hlavě hezkých žen.

Tato inovativní technologie doslova vybuchla módní svět.

Ti, kteří se chtějí uchýlit k tomuto konkrétnímu zbarvení, se doslova postaví v profesionálních salónech.Protože není tolik odborníků, kteří vědí, jak správně aplikovat pixely na jejich hlavy.

Kdo by měl použít tuto metodu?Samozřejmě kreativní, odvážný a připraven zpochybnit vše nudné a všední.Je také třeba si uvědomit, že je nejlepší udělat pixely pro majitele dokonale hladkých vlasů a rány.

Šablona na vlasy

Technika šablony nebo zbarvení obrazovky umožňuje vytvářet světlé vzory na vlasech a dalších původních vzorech.Provádí se pomocí speciálních maket nebo šablon vyrobených ve formě silikonových forem, které se nanášejí na vlasy po zabarvení.

Vzorníky se obvykle používají k vytvoření krátkodobého obrazu, například pro módní pobouřující párty.Poté lze jako barvu použít tonikum nebo dokonce barvu ze spreje.Mezi další výhody této techniky patří to, že vizuálně zvyšuje objem vlasů.

Kdo nebude používat šablony?Majitelé kudrnatých a kudrnatých vlasů.VV tomto případě může vzor ležet nerovnoměrně a vypadat ošklivě.

Zbarvení tmavých vlasů

Zbarvení znamená zbarvení vlasů ve vybraném tónu.Jedná se o velmi sofistikovanou technologii barvení, kterou je třeba provést v kabině.Pouze pán umí správně rozdělit prameny, zvolit správné množství tónů a správně je aplikovat na vlasy.

Zbarvení podle klasické verze znamená zvýraznění světelných pramenů poblíž obličeje.Aby barvení na tmavých vlasech vypadalo co nejpřirozenější a zároveň efektivní, je třeba věnovat pozornost tomu, ke kterému typu barvy žena patří - tmavé nebo studené.

Existuje jednoduchý a velmi originální způsob, jak určit typ barvy.Potřebujete se podívat na vaše žíly.Majitelé fialových žil patří do studeného barevného typu a pro ty, jejichž žíly jsou většinou zelené, jsou vhodnější teplé barvy.

Pro dívky studeného barevného typu jsou vhodnější tlumené odstíny: jasan-blond, platina, mrazivý kaštan.Karamel, ořech a zlaté odstíny jsou vhodné pro teplý barevný typ.

Barvení světlých vlasů

Výhodou zbarvení světlých vlasů je to, že si jejich majitelé mohou vybrat jakoukoli barvu, aniž by museli předem zesvětlit svůj tón.

Tmavé zbarvení je dnes mezi blondýnkami považováno za nejoblíbenější.Mohou si také vybrat pestré a sytější tóny.Kadeřníci obvykle zředí rodákabarva vlasů 2-3 s tmavšími tóny, ale někdy to může být až 10.

Trendem jsou nyní takové tóny jako:

 • med;
 • čokoláda;
 • káva;
 • popílek.

Pro zbarvení neexistují žádná omezení.Jedinou věcí je, že starší ženy jsou odborníky doporučeny, aby věnovaly pozornost klidnější, nikoli křičící paletě.

Pravidla pro výběr účesu a barvy vlasů

Barvení vlasů v roce 2019 nevychází z módy, stejně jako z kreativních srážek.Hlavní otázkou je, jak si vybrat ten správný obrázek pro sebe.

Při výběru sestřihu je první věcí, kterou musíte věnovat pozornost, ovál obličeje.

Ženy s oválným tvarem se hodí téměř ke všem módním srážkám.Jedinou věcí, když styling není, aby účes byl příliš vysoký, protože to prodlouží tvář.Pro kulatý tvar obličeje jsou dobře vhodné zkosené rány a průměrná délka vlasů.Ideální volbou je asymetrický čtverec.

U žen se čtvercovou tváří bude fungovat asymetrická fazole a střih.Díky tomu budou rysy obličeje měkčí a jemnější.Pokud má dívka diamantový obličej, vyplatí se jí uhladit lícní kosti.Zde, mimochodem, budete mít tlusté a šikmé rány a asymetrický čtverec.

Pokud jde o správný výběr základního tónu vlasů během barvení, je třeba věnovat pozornost barvě kůže.Trocha rada - pro ženy, které jsou o něco více než 40 vhodnějších barev od světlých barev.Tmavá barva přidává trochu věku

Ještě jeden tip: při výběru barvy prozbarvení vlasů, dávejte pozor na barvu vaší pokožky.Tabulka, ve které jsou uvedeny různé barvy pleti a vhodné odstíny barvy, vám to pomůže.

(2801
Barva pleti Vhodný barevný tón
Světlé, s narůžovělým nádechem Blonde a jeho odstíny
Zlatá Hnědá a jeho odstíny
Olivová Bruneta a všechny odstíny
Bílá a světle růžová Měděné, ohnivě červené a jiné odstíny

V roce 2019 jsou stále kreativní módy a zbarvení vlasů.Proto se nebojte experimentovat, i když si myslíte, že vhodný odstín by měl být o několik tónů světlejší nebo tmavších, než je přirozená barva vlasů.Svěřte své vlasy odborníkovi a užijte si výsledek.Jděte do toho a uspějete!

Autor:Inessa Lebedeva

Rozložení:Olga Pankevich

Video o kreativních srážkách a barvení vlasů nastřední, krátké, dlouhé vlasy

Módní účesy 2019 pro krátké, střední a dlouhé vlasy: