Krásné účesy s krátkými vlasy pro dívky do školy, školka, jednoduché do 5 minut, copánky, návod s fotografiemi

Vytvoření krásného účesu vlastními rukama s krátkými vlasy není obtížné, pokud používáte nějaké triky.

Malé svazky kudrlinek

Tento účes pro každý den lze snadno vyrobit pomocí dvou elastických pásků.Musíte jen sbírat vlasy do dvou elegantních svazků a mírně kroužit konce.Originální a vtipné svazky kudrlinek udělají dívce klid a neplechu.Chcete-li opravit kadeře, je lepší použít lak.

Pomocí vlasového válce, který se nosí na vlasech shromážděných v ocasu, rovnoměrně rozložte všechny prameny a upevněte je pomocí sponek do vlasů.A pokud utáhnete tipy, které paprsek elegantně orámují,účes bude elegantní.

Flagella

Rychlý způsob, jak dát vlasy do úhledného účesu, který je vhodný jak pro večerní setkání, tak pro každý den.

Varianta 1 Řecký styl

K vytvoření účesů v řeckém stylu se často používá turniket.Chcete-li to provést, oddělte prameny od chrámů, pak se otáčejte a střídavě přidávejte do turniketu kadeře.

Krásné účesy založené na tows pro dívky s krátkými nebo středními vlasy.

Pokračují tak v tkaní pramenů na zadní straně hlavy, poté je upevní neviditelnými nebo sponkami do vlasů a vloží je do úhledného svazku.

Varianta 2 šikmý prýmek

Šňůru s prýmkem můžete splétat jiným způsobem, šikmo.K tomu:

 • oddělte pramen od pravého chrámu;
 • poté postupně tkají kadeře, přesouvají se k levému uchu podél spodního okraje růstu vlasů;
 • konce copu jsou upevněny elastickým pásem.

Možnost 3 Odtah s vlásenky

Na základě tohoto účesu můžete provést jinou možnost pomocí malých vlásenek, kolíčků na prádlo.V tomto případě je pramen vlasů zkroucený v turniketu fixován špendlíkem na prádlo, potom je další pramen zvednut a pokračuje až do konce.Tuto možnost lze snadno provést pro každou školačku.

Boční klásek pro krátké vlasy

Charakteristickým rysem tkaní takového copu na krátkých vlasech je střídavé tkaní postranních pramenů od tresků do zadní části hlavy.

Na rozdíl od tkaní dlouhých vlasů má tento účes své vlastní potíže.Krátké vlasy snerovnoměrná délka, často vypadne z copu a účes nevypadá upraveně.Aby se tomu zabránilo, doporučuje se používat sprej na vlasy, který zase upevní krátké prameny ve správné poloze.

Podstata této techniky je následující:

 1. Malý zvlněný třesk je rozdělen na tři prameny, vzájemně propletené.
 2. Samostatně oddělující prameny na každé straně, tkané do copu.
 3. Pokračujte ve tkaní až do konce délky.
 4. Připevněte jej pomocí elastického pásku nebo sponkou do vlasů.

Tento účes vypadá nejen na dlouhých vlasech, ale také hodí dívky s krátkými vlasy.Je vhodné opletení do školy nebo školky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

French Falls

Velmi módní a stylový účes.Díky takovému tkaní je snadné vytvořit ženský a jemný obraz.Srdcem tkaní je obyčejná klátice.Prameny jsou střídavě tkané do copu, ale současně je uvolňován jeden z provazců.Výsledkem je pigtail ležící na vlasech jako věnec.

Postupné tkaní bude vypadat takto:

 1. Pramen v chrámu, rozdělený do tří částí.
 2. Tkejte tři prameny obvyklým způsobem a horní část uvolněte tak, aby byla mezi dvěma zbývajícími.
 3. Další tkaní by mělo pokračovat stejným způsobem až do šíje.
 4. Připevněte jej pomocí elastického pásku nebo sponky do vlasů.
 5. Podobné tkaní se provádí na druhé straně.

Účesy s příslušenstvím

Krásné účesy s krátkými vlasy je snadné vyrobit pomocí všech druhů doplňků:

 1. Elastika. Použitím gumových pásek lze snadno vytvořit klásek.Pro takový účes se vlasy shromažďují do samostatných pramenů, které jsou střídavě fixovány elastickými pásy.Pro krátké vlasy je takový účes nezbytný.Fixace pomocí elastických pásků umožňuje vlasy zůstat po celý den v plánované poloze.
 2. Rámečekje rozšířen mezi majiteli krátkých vlasů.S pomocí tohoto příslušenství je snadné změnit známý obraz, což je něžnost a tajemství.
 3. Cvočky. Takové příslušenství je nezbytné pro vytvoření večerních nebo svatebních účesů.Vlásenky s květinami nejen zafixují kadeře, ale také ozdobí jakýkoli účes.
 4. Válecje velmi vhodný pro vytváření paprsků a úletů.Chcete-li vytvořit objemný trendový svazek, stačí na vlasy shromážděné pomocí elastického pásku položit houskový váleček.Potom vlasy opatrně rozložte tak, aby rovnoměrně zakrýval váleček, zajistěte druhým gumovým páskem a připevněte je sponkami do vlasů.

Scythe cikcak

Tato možnost tkaní je vhodná pro dívky s nepravidelnou délkou vlasů.Provádí se na základě klásky, ale je položen v klikatém vzoru po celé ploše hlavy.Začnou se tkát z chrámu, pak se pohybují po třescích a tkají všechny vlasy do copu.Poté, co dorazili do protějšího chrámu, pokračují ve vazbě opačným směrem.

Tento účes je zvláště vhodný pro malé holčičkypředškolní věk.Tenké, zlobivé vlasy často vypadnou z copu a tímto tkáním se tomu lze vyhnout.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Fishtail

Tento účes je vhodný pro dívky s dlouhými nebo středně dlouhými vlasy.Pro tkaní byste měli vlasy rozdělit do dvou stejných pramenů a poté popadnout tenké prameny na každé straně, střídavě se utkávat, na konci připevnit elastickou páskou.

Je o něco jednodušší opletení takové copánky z vlasů shromážděných v ocasu.Chcete-li to provést, upevněte elastickým pásem a poté tkejte stejným způsobem.Navenek se cop podobá ocasu ryby, a proto dostal své jméno.

Ocas naruby

Lehký a krásný účes vhodný pro každý den.Školačky dívek nebude obtížné samostatně tuto možnost provést během několika minut, a to ani s krátkými vlasy.

V případě účesu byste měli sbírat vlasy na nízkém ocasu a zajistit je elastickou páskou.Potom provlečte ocas do díry mezi prameny na elastické, takže vlasy zakrývají příslušenství.Abychom zajistili nedbalost a svobodu, stojí za to trochu napnout prameny.

Svazek krátkých vlasů

 • „Malvinka“. Nejjednodušší možností pro dívky je houska na krátkých vlasech „dítěte“.Tento přímý styl je vhodný pro jakoukoli délku vlasů.K vytvoření tohoto účesu je horní část vlasů oddělena a fixovánana zadní straně hlavy nebo koruny, takže ostatní kadeře volně padají.V závislosti na délce vlasů se ocas sbíraných kudrlinek shromažďuje do bobů nebo pletených.
 • Nízká houska pro krátké vlasyse provádí s elastickým pruhem.Po shromáždění pramenů v ocasu je upevněn kolíky.

Ponytaily se mění v sebe

Skutečný nález pro matky mladých dívek v předškolním věku, když jsou vrtošivé, příliš měkké vlasy, je velmi obtížné splést.Použitím barevných gumových pásů květin se takový účes provádí v různých variantách a každý den bude vypadat novým způsobem.

Rozdělte vlasy na několik pramenů, umístěte je na stejnou linii, svázejte jeden po druhém elastickými pruhy.Tím se vytvoří účes podobný klasickému klásku, ale bez komplikované techniky tkaní.Pomocí této techniky jsou položeny v různých směrech, paralelně, šikmo, v kruhu, v klikatém vzoru.Vše záleží na fantazii.

Ponytaily otočené naruby

Ocas naruby a let fantazie vedly k vytvoření nového krásného účesu, který lze snadno vytvořit sami.Pro krátké vlasy budou vyžadovány nejméně tři malé elastické pásky.

Nejprve jsou svázány tři ocasy, které umístí jeden pod druhý na stejnou linii.Poté střídavě navlékněte volné kadeře do předchozího ocasu a upevněte je ve formě pigtail.Tato volba vypadá jako převrácený klát.Na konci lehce protáhněte prameny ze splétajícího se copu a dávejte objem.Vvýsledkem je volumetrický nebo prolamovaný cop.K upevnění se používá lak.

Pletený rám

Tato možnost je vhodná pro majitele krátkých vlasů.Zvláštností tkaní na základě klásky, pouze pletení je na trupu linie, střídavě tkaní pramenů do copu.Oddělte pramen vlasů za uchem a navlékněte klásek ve směru druhého ucha na horní straně.Rány jsou tkané do klásky nebo uvolněny.Po tkaní je prýmek upevněn elastickým pásem a konce jsou neviditelné pod zbývajícími vlasy.

Ráfek je rovněž vyroben jiným způsobem.Pramenejte prameny za ušima, pak ležel ve formě ráfku podél linie rány nebo nad ním a upevněte jej neviditelným způsobem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Hippy účes

Varianta 1

Docela módnía stylový účes.Vhodné pro dívky jakéhokoli věku.Pletete každý den a přidávejte romantické doplňky: věnce nebo jehlové podložky lze snadno vytvořit elegantní večerní variantu.

Styling se provádí na základě „Malvinky“ , na rozdíl od něj se však ze spánků odebírají pouze prameny, které se splétají do tenkých copánků, které se poté připevňují k zadní části hlavy.

Koruna hlavy před tkáním by se měla trochu rozčesat, pak se účes ukáže být objemnější.

Varianta 2

Obvaz​​je vhodný k vytvoření stylu hippie, nasazeného po obvodu hlavy, mírně uvolňující západkyoblast koruny.Zbylé vlasy zůstávají volné a dodávají účesu elegantní nedotknutelnost.A pokud odbočíte za extrémní pásy pod náramek, dostanete romantický řecký styl.

Po zkroucení volných pramenů a pečlivém položení extrémních kadeří s vlásenky bude možné získat slavnostní obraz.

Luk z vlasů

Pro takový účes budete potřebovat: elastický, sponky do vlasů, sprej na vlasy.Příď může být svázána na koruně, nebo může být provedena níže.Použijte všechny nebo část vlasů.Vše záleží na přáních, představivosti a účesu.

Krok za krokem bude tento proces vypadat takto:

 1. Shromážděte vlasy do housky, stáhněte je elastickým pásem bez natahování ocasu až do konce, aby se objevila smyčka.
 2. Rozdělte smyčky smyčky na dvě stejné části.
 3. Vytvořte příď, položte špičku ocasu mezi kadeře přídě.
 4. Upevněte konce pomocí kolíků, lakem.

Přemístění luku na jednu stranu bude mít za následek hustý a mírně zlomyslný účes.A pokud uděláte luk na vlasy shromážděné v "Malvinka", dostanete večerní verzi účesu. Dvě malé mašle na vlasy vypadají velmi pěkně.

Tento účes je vhodný zejména pro mladé dívky s krátkými vlasy.U takového účesu jsou vlasy rozděleny na dvě části s rovnoměrným rozdělením a každá z těchto částí je orámována v samostatném přídi.Vysoký ocas ozdobí luk z části nasbíraných vlasů.

2 malé copánky malého draka: ideální pro školu

Účes je docela elegantní, všechnyvlasy jsou tkané, takže pro školu je lepší si vybrat jinou možnost.

Postupné tkaní copů je následující:

 1. Pročešte vlasy a rozdělte je na dvě stejné části.
 2. Oddělená část vlasů shora se dělí na tři prameny.
 3. Střídavě tkejte kadeře na boku a od rozloučení.
 4. Nakonec se připevní pomocí elastického pásku.
 5. Prámek stejným způsobem od druhé poloviny vlasů.

V závislosti na délce vlasů je spletená do konce nebo zůstávají ocasy.U krátkých vlasů je lepší použít druhou možnost.Pokud se draci převléknou, vytvoří se efekt volumetrického copu.V tomto případě je tkaní prováděno posunutím pramenů jeden za druhým.Navenek se cop zdá, že leží na horní části zbytku vlasů.Na konci tkaní je třeba lehce prodloužit splétané pásy, čímž získáte objem.

Malá trpělivost a představivost vám umožní provést jakýkoli originální a krásný účes i s krátkými vlasy.

Video krásných účesů s krátkými vlasy pro děti a dospělé

Top 10 účesů s krátkými vlasy:

Krásný slavnostní účes pro krátké vlasy pro dívku: