Krásné účesy pro krátké vlasy.Rychlý a snadný styling za 5 minut

Díky obrovské rozmanitosti krásných ženských účesů si můžete vybrat a implementovat jeden z nich sami rychle a snadno, dokonce i doma.Všechny se liší ve stupni složitosti a pohodlí při vytváření na různých délkách vlasů.Před vámi je více než 20 dámských účesů a podrobné pokyny k jejich vytvoření.

Pletený věnec

“Věnec “je neuvěřitelně krásný a ženský a účes vhodný pro krátké vlasy.Bude to trvat asi pět minut, než ji vytvoříte, doplníte si malé vlásenky, neviditelné a tenké elastické pásky v barvě vlasů.

 1. Vyberte malý zámek vlasů na základně dělicí části na čele.Začněte točit zvolený pramen do nepříliš těsného bičíku.Oplette turniket jako věnec kolem hlavy a postupně přidávejte nové (malé) prameny.
 2. Upevněte pletené bičík s malou sponkou na vlasy (udělá to malé „krabi“) nebo s několika neviditelnými.Opravte bičík na úrovni uší.
 3. Poté, co je turniket upevněn na úrovni uší, pokračujte ve „vedení“ bičíku ke druhému uchu a prokládejte dost pramenů, aby se turniket „neprohýbal“.
 4. Opravte turniket neviditelností po obvodu věnce.
 5. Pro skrytí konců vlasů použijte také neviditelnost tak, že vyčnívající chloupky zabalíte do věnce.
 6. K rovnoměrnému rozložení objemu účesu použijte plochý hřeben k vytažení pramenů a naopak k jejich odstranění uvnitř hlavního objemu.

Krásný věnec na středních a dlouhých vlasech můžete splést mnoha způsoby, a to nejen pomocí bičíků, ale i copánků. Pletením copánků do „koše“ na krátkých vlasech budete muset k vyčnívajícím koncům vlasů použít více fixátorů.

Romantickéúčes

Příprava na romantický večer vytváří jedinečnou, kouzelnou atmosféru pohádky, která se příjemně vrhá znovu a znovu a vytváří nové obrazy pro každou romantickou příležitost.Nejjednodušší a nejúžasnější účes pro rande jsou velké kadeře, které lze kdykoli bodnout do zadní části hlavy.

Velké kadeře, které krásně orámují tvář,lze provést několika způsoby:

 1. Žehlení- curling kadeře z obličeje, výběrmalé prameny a 4 až 5 cm od kořenů vlasů. Pro bezpečné stylování nestiskněte žehličku příliš, volte optimální dobu přidržování - čím déle držíte žehličku v jedné oblasti, tím bude „pramenem“.
 2. Kulma- vyberte prameny střední velikosti, kroutící se od kořenů ke špičkám.I když se kadeře ukážou jako příliš pružné a „vymačkané“ u kořenů, můžete situaci napravit lehkým rozčesáním vlasů hřebenem s měkkými zuby nebo mírným posypáním stylingovou pěnou.
 3. Použití natáčky na vlasyje nejbezpečnější metodou pro vlasy, při jejím použití je také nutné použít pěny pro styling a vypočítat čas na natáčení vlasů tak, aby se vlasy při kořenech vlasů nelepily na „jehněčí“.Pro dokonalý romantický vzhled stačí 30 minut curlingu na natáčky.

Přísný účes

Pro majitele krátkých vlasů, kteří musí na pracovišti dodržovat obchodní kodex, je otázka stylingu vždy relevantní.Krásné „podnikání“účes pro krátké vlasy - není tak obtížné, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 1. Klasická pevná houskaje základní kancelářský účes, který lze vytvořit za tři minuty ranní práce.Jedinou věcí, o kterou je třeba se starat, je odstranění vystupujících chloupků.Proto jsou lak a neviditelnost dokonalé.
 2. Shellje skvělou alternativou ke každodennímu balíčku.Tento účes kombinuje ženskost a přísnost.Klasickou „skořápku“ můžete ozdobit francouzskou kosou, počínaje chrámy.Plochý hřeben může vytvořit zvláštní objem v zadní části hlavy.volné vlasy a copánky jsou zkroucené do skořápky a zajištěny vlásenkou a neviditelné.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Účes v retro stylu

Krásné účesy pro krátké vlasy v retro stylu jsou vhodné pro tematické večírky a oslavy. S retro účesem si hosté jistě budou pamatovat váš vzhled!

 1. V roce 2017 se stal obzvlášť populární vlněný ocas 60. let.Vše, co musíte udělat, je vytvořit objem v horní části hlavy, poté, co použijete push-up pěnu pro styling.Ocas sám musí být svázán co nejníže, poté volbou dvou pramenů vytáhněte gumu výše, čímž vytvoříte další objem.
 2. Účesem ve stylu padesátých let jsou kadeře upevněné hravými kadeřemi po celé hlavě.DoChcete-li vytvořit takový zajímavý a texturovaný účes, začněte sbírat kudrnaté kadeře zdola.Ručně ovíjejte je kadeřemi a přiveďte „bagely“ z vlasů ke kořenům vlasů.Dále opravte výsledné kudrnaté kadeře neviditelným a lakem.Lehká nedbalost a vystupující špičky kudrlinek na tomto obrázku pouze ozdobí a doplní účes zajímavými detaily.

Stylový účes pro stříhání bobů

Tajemství krásného účesu, jehož vytvoření na krátkých vlacích netrvá déle než 5 minut, spočívá v rozdělení vlasů.Zapomínáme na „slepé“ rovné a dokonale rovné vlasy a vytáhneme kuličku a natáčky ze vzdálené krabice, protože odcházející rok ukázal sklon k objemným účesům a délka „čtverce“ nebyla výjimkou!

Smíchejte část vlasů a stočte horní kadeře kulmou nebo natáčky, přidejte objem ke zbytku vlasů pomocí stylingového spreje a vysoušeče vlasů s velkou tryskou.

Vlasový styling pro velmi krátké vlasy

Pokud nepotřebujete hádat přes styling dlouhých vlasů, zdá se, že styl velmi krátkých vlasů je problémem pro mnoho dívek.To ale vůbec není pravda.Na jakoukoli délku vlasů lze vytvořit omáčka, ženský a strohý vzhled.Celebrity to ukazují znovu a znovu při jakémkoli vzhledu.

 • Zaprvé, majitelé velmi krátkých vlasů mohou experimentovat s stylistickou asymetrií, hollywoodské hvězdy často používají tuto metodu: rány jsou položeny jedním směrem, zbytek vlasů je nasměrován volumetrickyopak.
 • Za druhé, populární způsob, jak zdůraznit odvážnost obrazu, je rozčesávat třesky jako „hřeben“.
 • Za třetí, můžete použít celou řadu doplňků - čelenky, mašle, sponky do vlasů.Vypadá velmi hravě rovnoměrně protažený zpod okraje třásně. Pomocí této techniky můžete snadno vytvořit retro styl vašeho obrázku.
 • Nakonec v roce 2018 se pokládka tresky na jednu stranu stala obzvláště populární, zatímco na opačné straně vytvořila efekt „oholeného chrámu“.

Účes v řeckém stylu

Vlasy na ramenou a déle vám umožní vytvořit elegantní a slavnostní účes ve starověkém řeckém stylu.Použijte elastický rámeček z jemné pastelové barvy a neviditelnosti.Rozdělte vlasy přímou částí, mírně zvlněné konce (nebo zvlněné vlasy od středu délky).

Položte rámeček na vlasy a zastrčte konce vlasů pod elastickou část, aby se kadeře lehce zavěšily.Výsledný styl opravte lakem, ale nepřekračujte to!

Krásný každodenní účes

Krásné účesy pro krátké vlasy vhodné pro každodenní vzhled lze rozdělit na ty, které vyžadují curling, a ty, které lze provést bez použitíelektronika vůbec.Make styling s žehlení na krátké vlasy za pět minut.

V závislosti na druhu upínací síly pramenů a teplotě zahřívání železa, které si vyberete, se vytvoří vaše kadeře.Mohou být chladné rány asvěží a může být mírně zvlněný, ženský, vypadal, jako byste v noci pletl těsný cop.

Bez žehlení a dalších zařízení pro krátké vlasy si můžete splétat klásky „přes chrámy“ a přeměnit se v ohony.Hravý, ženský a zároveň úhledný účes vám zabere 5 minut času.Používejte tenkou (nejlépe v barvě vlasů), abyste ji nepřeháněli „hravostí“) a neviditelností, abyste zakryli vystupující chloupky.

Fishtail

Fishtail je rozkošný účes většiny dívek, i když se nazývá „ocas“, ale je opleten jako jednoduchý cop ze dvou pramenů.

Schéma tkaní krok za krokem:

 1. Připravte si vlasy na opletení, pečlivě je rozčešte a pokud jsou vlasy velmi „elektrifikované“, použijte pár miligramů stylingové pěny..
 2. Rozdělte vlasy na dvě stejné části.
 3. Přemístěte krajní pramen pravé strany doprostřed oddělovací vložky (jako při tkaní klasického copu)
 4. Křížení přesune nejvzdálenější pramen z jiné části vlasů.
 5. Zamíchejte tedy svůj rybí trh až do konce.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Svazek „květin“

Kategorie účesů pro krátké vlasy zahrnuje krásný a hlavně ženský stylingový svazek nazvaný „květina“.

Podrobné pokyny pro vytvoření svěžího a jemného stylu:

 1. Svázali jsme si úzký a vysoký „cop“, pročesali si vlasy.
 2. Nasadili jsme bagel, abychom vytvořili svazek, rozložili vlasy po celém průměru bagelu.
 3. Oddělte jeden pramen vlasů a rozdělte je na tři stejné části.Pleteme klasický pigtail do délky asi 5 až 7 cm délky pramene
 4. . Výsledný cop splétáme pod bagel a pleteme ho.
 5. Zbývající copánky z copánky létají stejným způsobem do sousedního pramene.
 6. Pleteme to samé, nikoli copánky po celém průměru koblihy.
 7. Pleteme poslední pigtail na konec a upevníme ho malým, nejlépe průhledným gumovým pásem, skryjeme špičku copu pod bagel a upevníme jej vlásíčkem.
 8. Vytáhneme prameny z výsledných copánků, vytvoříme další objem účesu a maskujeme bagel pod copánky.

Kadeřavé vlny

Kadeřavé vlny jsou univerzálním stylem pro všechny typy vlasů, který je vhodný pro každou příležitost, včetně dovolené.Chcete-li, aby vaše vlasy v krásných kadeří, je jen polovina příběhu.Je důležité opravit styling tak, aby zůstal alespoň 12 hodin .K tomu můžete použít fixační laky, stylingové pěny, které se nanášejí před curlingem.

Vzdorný obraz

​​

Někdy chcete změnit obraz na odvážnější nebo dokonce na drzejší.Při vytváření odvážného a zároveň krásného obrazu potřebujete účes, který bude vypadat hravě a krátce a zároveň tučně na krátkých vlasech.Nedílnou součástí obrazu divokých - rozcuchaných vlasů, kterénení vhodný pro jakoukoli délku vlasů.Musíte být schopni elegantně se odvážit!

V minulém roce byly obzvláště populární prýmky s Kanekalonem, barevné stuhy tkané do luxusních a odvážných francouzských prýmků.

Vše, co potřebujete pro vytvoření tohoto módního účesu, je vybrat si oblíbenou a jistě jasnou barvu a pomocí standardní techniky tkaní vytvořit dva symetrické copánky.

Přímý styling

Nezničitelná klasika zdobící jakoukoli délku účesu - rovný styling.Je snadné vytvořit a nevyžaduje žádné stylistické dovednosti a nástroje.Jediné, na co byste se měli starat před použitím usměrňovače (žehlení je nejvhodnějším nástrojem pro přímý styling), je tepelná ochrana.K ochraně vlasů je nutné používat spreje s vysokým stupněm odolnosti vůči teplotě a zvlhčujícím účinkům.

Ocas naruby

Jinak se tento objemný, extra svěží styl nazývá „reverzní rybí ocas“.

Chcete-li ji vytvořit, postupujte takto:

 1. Vybereme střední pramen vlasů střední velikosti.
 2. Vybrané vlákno jsme rozdělili na tři stejné části, tkali jsme jej 2 až 3 cm podle tradičního jednoduchého vzoru pigtailů, zatímco jsme vlákna posunuli „pod“.
 3. Z výsledného copu vytvoříme dva prameny.
 4. Oddělením menší části vlasů od výsledného extrémního zámku jsme také pletli „pod“.
 5. Také nezapomínáme sbírat prameny, protože pigtail klesá pod.

Výsledek by měl být„Twisted spikelet“ nebo „tail inside out“.Snadno vytvořitelný a velmi elegantní účes pro každý den.Pletení dvou copánků „dovnitř“ může zkomplikovat výsledný účes svěží buchtou, kroucení copánků kolem sebe a jejich upevnění neviditelností ne vysoko na zadní straně hlavy.

Styling se stuhou

Nedílnou součástí krásného a elegantního účesu ve stylu „přírodního“ jsou přirozeně položené vlasy, elegantně zdobené saténovou stuhou.Chcete-li vytvořit hippie vzhled, potřebujete širokou stuhu barvy, která odpovídá vašim vlasům, stejně jako sponku do vlasů a pár neviditelných.

Nejprve uvázejte stuhu kolem hlavy jako rámeček a pevně si vlasy uchopte.Za druhé, začněte „schovávat“ vlasy pod páskou a přesouvejte se z jednoho chrámu do druhého.Pamatujte, že největší objem vašeho ženského účesu by měl být dosažen v zadní části hlavy.

Aby styling trval několik hodin, kadeřníci doporučují injektovat objemné zámky fixačním lakem. Jedinou nevýhodou tohoto stylu je jeho zranitelnost vůči větru.

Účes „Shell“

Účes ve francouzské „skořápce“ ozdobí každou dámu.Účes "skořápka" je ideální pro romantické rande, zejména pokud používáte perlové náušnice a korálky jako příslušenství.

Shell - krásný účes pro krátké vlasy, který lze rychle a snadno udělat pomocí neviditelnosti

Tento účes je vytvořen v šesti etapách:

 1. Připravte si vlasypro styling, pečlivě je rozčesávejte rovným rozdělením, nechte přední (přední) prameny před ušima.
 2. Udělejte lehký hřeben na zadní straně hlavy, protřepejte si vlasy rukama pomocí stylingové pěny.
 3. Objemné vlasy stočte do buchty a zvedněte je na vrchol hlavy tak, aby bylo dosaženo požadovaného tvaru skořápky.
 4. Opravte výslednou skořápku krabem nebo sponkami do vlasů (sponky do vlasů v případě romantického setkání budou více vyhovovat, protože nebudou odvádět pozornost od příslušenství pro váš účes.
 5. Položte přední prameny, které zbývají na očích směrem k zadní části hlavy,aniž by je vážili nebo je vizuálně utahovali, tyto prameny by měly vypadat jako světelné vlny. Musíte zvlnit vlnité kadeře blíže ke skořepině pomocí neviditelných barev vašich vlasů.
 6. Vlasy fixujte fixačním lakem.

Flagella

Flagella se může stát oosobní ozdoba jakéhokoli účesu, lze je použít k orámování volných vlasů, kadeřů, buchty a účesu „malvinka“.

Abychom však nezranili strukturu vlasů takovým tkáním, musíte znát několik základních pravidel pro tkaní bičíků:

 • volí hustotu tkaní, objem bičíku a směr kroucení.
 • za účelem vytvoření „lesklého“ efektu je bičík pevně splétán a vyhlazen pomocí stylingového prášku nebo gelu s leštícím účinkem.
 • Načechrané bičíky jsou pevně utaženy na spodní straně vlasů, ale jak klesá, napětí se snižuje.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článekRubriky:Módní stříhání bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Holandský prýmek

Klasický holandský prýmek je elegantní účes, nejjednodušší ze stávajících odrůd nizozemských prýmků nebo, jak se jim říká, francouzské prýmky „naruby“.Nejprve uchopte tři prameny stejné velikosti u kořenů vlasů.Položte nejvíce vlevo pod prostřední, jako když tkáte „klásek naopak“.Po položení na pravý pramen stejným způsobem.

Jako tkaní přidávejte prameny z celkového objemu vlasů.Poté, co dokončíte cop na požadovanou délku, začněte tkát standardní cop s použitím tří pramenů a umístěte je pod francouzský cop, který máte „obráceně“.Tak získáte holandský cop s krásným rámem z klasické vazby.

Různé výplně

Klasické přímé rozdělování je vhodné pro majitele rovných a těžkých vlasů, dívek s krátkými a středně dlouhými vlasy.Boční dělení nemusí nutně znamenat posun vlasové linie na jednu stranu.

Specialisté se často uchylují k položení pouze předních pramenů z čela na jednu stranu (čímž se vytvoří efekt česaného třesku).Boční část a odloučení se střídavým uspořádáním pramenů jsou obvykle vytvářeny pro složité účesy a styling, jako je například efekt šachovnice.

Stohování „šachového efektu“

Šachové nebo klikaté rozdělení se používá v ultramoderní módě.styling, účesy na dovolenou, v dětských stylech.Chcete-li vytvořit velkolepé geometrické dělení, potřebujete plochý hřeben s ostrou špičkou, který vám umožní rovnoměrné a rovnoměrné rozdělení pramenů.

Dělení vytvořené pouze pomocí rukou bude vypadat objemnější a přirozenější.Šachová část se používá při tkaní dvou copánků, dvou bucht, při tvarování krátkých vlasů k vytvoření dalšího objemu.

Účes pro krátké vlasy s rány

V minulém roce 2017 zůstaly populární účesy pro krátké vlasy s pletenými nebo krásně položenými rány.Na vrcholu jeho popularity byly stylingy s dánskými copánky pletenými v průměru hlavy.

Dánský cop

Pro majitele krátkých vlasů a rány je tento účes skutečným pokladem!Můžete splétat dánský cop z hlavy pouze na jedné straně oddělování, takže účes vypadá ještě moderněji a neobvykle.Kromě toho může být splétán ve formě ucha, což dodává geometrii a přísnosti styling.

Malvinka

Dalším účesem, který vám umožní odstranit rány z čela, je hravá „holčička“ na hlavě, která se stala hlavním trendem odcházejícího roku.použijte suchý sprej pro strukturování nebo neviditelnost v barvě vlasů, aby se vaše vysoká houska připevnila na korunu.

Francouzský cop

Vezměte rány do těsného a širokého francouzského copu, počínaje velmi kořeny na koruně a zbytkem vlasů opatrně.hřeben a nechte volné nebo stočené ve velkých kadeřích.

Každodenní vzhled

Chcete-li vytvořit lehký každodenní vzhled, můžete položit rány velkým kulatým hřebenem pro styling a fénem a symetricky rozložit rány do dvou směrů.Vynikajícím doplňkem dlouho položeného třesku bude vysoký ocas na koruně. Za pouhých pět minut se vytvoří snadný a nejdůležitější praktický způsob vhodný pro kanceláře i rodinné procházky!

Dva dřezy

Účes vytvořený pomocí dvou velkých „skořápek“ připomíná motivy šedesátých let, kdy móda měla vířící plynulé tvary a neuvěřitelný objem od těch nejvícekořeny.

K vytvoření účesu „se dvěma skořápkami“ použijeme klasickou techniku ​​kroucení, která dříve rozdělila vlasy na dvě stejné části.vlasy jsou stočené ve velkých zámcích do středu hlavy, fixované lakem s vysokým stupněm fixace a velkým počtem sponek do vlasů.Až 10 sponek do vlasů může jít na jeden dřez ze 60. let.

Francouzský oplet šikmo

Abyste vytvořili diagonální francouzský cop, musíte začít tkát z čela výběrem tří stejných pramenů. K vytvoření takového účesu se používá reverzní tkaní, to znamená, že všechny prameny jsou položeny pod dno. Chcete-li vytvořit diagonální směr, posuňte se směrem k pravé dolní části krku a na pravé straně si vyberte více vlasů než na levé straně.

Svazek se spletenými copánky

vytvoření takového účesu trvá jen pět minut vašeho času, zdá se, že jste celý večer pracovali na stylingu, protože svazek se spletenými copánky vypadá elegantně, žensky a elegantně.

Algoritmus pro vytvoření krásného večerního účesu:

 1. Připravte vlasy na opletení, pečlivě vyčesejte a nastříkejte je stylingovým sprejem bez vážení.
 2. Upevněte těsný a vysoký cop.
 3. Dejte si housku, abyste si vytvořili housku na ohonu, rozložte vlasy kolem ní.
 4. Oddělte si vlasy od čela a opletete je do copu (klasický, francouzský nebo rybí).
 5. Vložte cop do bagelu a pevně ho obtočte kolem svazku.
 6. Přidejte zbytek ocasu k dalšímu prameni a také ho opletete.
 7. Stejný algoritmus se opakuje pro zbývající vlasy, zatímco poslední cop se ukryje pod bagel.
 8. Dále přidáme objem do našeho účesu a lehce vytáhneme zámky z copánků.

Buffon účes

Velkolepý účes s krásným názvem „Buffon“ je ideální pro večerní vzhled.

Hollywoodské hvězdy jej často používají ke vstupu na červený koberec.

 1. Nejprve stočte celý objem vlasů (s výjimkou horních pramenů obličeje).
 2. K vytvoření přirozených kadeří použijte velkou trysku a natáčku držte vodorovně.
 3. Po zvlnění vlasy jemně rozčešte a začněte vlasy česat na zadní straně hlavy a korunce, čímž vytvoříte další objem.
 4. Úhledně vytvořený fleecevyhlaďte a svlékněte horní prameny do bičíku a upevněte je uprostřed.
 5. Také pramenům zbývajícím v očích musí být dán objem a tvar, je nejlepší použít kulmu, curlingové kadeře „z obličeje“.
 6. Výsledný styling stříkáme středně fixačním lakem ve vzdálenosti nataženého ramene, aby se vlasy nepřilepily k sobě.
 7. Účes „Koruna“

  Účes „Koruna“ je další krásný účes vhodný pro tkaní na husté, krátké vlasy. Chcete-li jej vytvořit, vytvořte kruhové dělení, přičemž spodní prameny zůstanou neporušené.Přitáhněte ocas na vrchol a nechte vybrané prameny volné.

  Samotné tkaní začíná prameny umístěnými blíže k uším.Výsledný ocas rozdělíme na dvě stejné části a spodní část bude následně použita pro vyzvednutí.Začínáme tkát klasický francouzský cop, zvedáme zámky z ocasu.

  Tak se přesuneme k druhému uchu a necháme zámky copánek lehce uvolněné, „vzdušné“.Blíž k chrámům používáme v obličeji prameny, které se nesbírají v ohonu.Pohybujeme se na místo, odkud jsme začali, přidejte prameny z horní poloviny ocasu.Opleteme poslední pramen do konce jednoduchým copánkem a skryjeme ho na spodní části ocasu.

  Účes pro zvláštní příležitost

  Výběr módní a krásné outfity a obuvi pro ni představuje další polovinu záležitostí pro dovolenou.Je nesmírně důležité zvolit účes, který by byl v souladu s oválem tváře, vhodný pro dovolenoupříležitost a bylo by to praktické!

  Další příslušenství!

  Každý účes pro dovolenou bude vyzdoben jasnými a lesklými doplňky, nejlépe v barvě vašeho oblečení pro dovolenou.A na Silvestrovskou noc jsou duhové vlásenky s kamínky perfektní.

  Okouzlující kadeře

  Hravé kadeře na tváři je módní trend, který zdobí jakýkoli slavnostní styl.Taková „dekorace“ je vhodná pro všechny typy vlasů a nevyžaduje žádné zvláštní úsilí.Jediným pravidlem, které si musíte pamatovat při vytváření okouzlujících a volných pramenů, je to, že je musíte stočit ve směru „z obličeje“, abyste je nechali otevřené a „dýchali“.

  Hollywoodské zámky

  Klasikami kin a všech kobercových cest jsou Hollywood, velké zámky od kořenů s bočním oddělováním. Pokud se vaše kadeře ukážou jako příliš elastické a časté, použijte hřeben s častými hřebíčky vyrobenými z přírodních materiálů.

  Účes je schopen nastavit náladu nejen na dovolenou, ale také ozdobit normální den v práci, zvýšit vaši náladu a dát sebevědomí.Pokaždé experimentujte, vyzkoušejte nový styl a tkaní, a pak každý den bude vyzdoben jasným způsobem.

  Video o krásných účesech pro krátké vlasy

  Tři jednoduché a stylové účesy pro krátké vlasy:

  Krásnéúčesy na čtverci pro krátké vlasy: