Krásné účesy pro krátké vlasy - foto.Jak to udělat sami doma v etapách, rychle a snadno za 5 minut

Krásný účes je nejen dlouhé vlnité kadeře nebo husté copánky, existuje také mnoho možností stylingu pro krátké vlasy.Z nich si můžete vytvořit asi sto každodenních, večerních a svatebních účesů s doplňky i bez nich.

Účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy jsou definovány jako vlasy, jejichž délka není menší než ramena. Stylisté rozlišují několik kroků krátké délky vlasů:

 1. Velmi krátké vlasy.Jedná se o účes pro chlapce nebo účesy „pixie“.
 2. Vlasy do středu ucha.
 3. Vlasy do středu krku (v některých případech se považuje za krátké vlasy, které se „dotýkají“ ramen).

  Krásný účes pro krátké vlasy

Odrůdy účesů:

 1. Účes „pixie“. Jedná se o velmi krátký účes, který se také nazývá chlapec.Od muže se odlišuje přítomností třesku.Můžebýt krátký nebo dlouhý, rovný nebo položený na bok.„Pixie“ pomáhá zdůraznit krásu obličeje a je skvělá pro křehké miniaturní dívky.
 2. Bob .Bob je účes, ve kterém jsou prameny poblíž obličeje mnohem delší než na zadní straně hlavy.Fazole má mnoho možností: texturované, asymetrické, s „roztrženými“ prameny, protáhlé.To vám umožní vybrat fazole absolutně pro jakýkoli tvar obličeje.
 3. Caret .Jedná se o účes s jednou délkou pramenů, které obvykle dosahují úrovně ucha, ale nad ramena.Na klasickém náměstí je vždy rána, ale u moderního účesu to není nutné.K dispozici je také bob, ve kterém jsou přední prameny o něco delší než ostatní.
 4. Asymetrický střih. V tomto účesu lze kombinovat několik typů srážek najednou.Může to být pixie nebo podlouhlá fazole.V různých částech hlavy jsou také účesy s různými délkami kadeří.

Každodenní možnosti

Každodenní účesy by měly být krásné a snadno použitelné.I pro krátké vlasy můžete přijít s různými stylingem a účesy, které lze každé ráno měnit.

 1. Romantický věnec .K vytvoření tohoto účesu budete potřebovat několik sponek na vlasy a neviditelných.Je to perfektní, pokud jste ráno neměli dost času na mytí vlasů.Kadeře poblíž obličeje musí být tvarovány do škrtidla a upevněny sponkami do vlasů.Potom turniket pokračuje až ke krku s přidáním nových pramenů.Na druhou stranu se vše opakuje.Konce jsou fixovány pomocí neviditelnosti.
 2. Ve stylu 60. let. Tento účes je vhodný pro majitele krátkých bobů.Rány nebo prameny na obličeji zůstávají rovné a jsou položeny na jednu stranu.V horní části vlasů jsou vlasy velmi česané a stříkané lakem.Za hromádkou je fixována „napříč“ několika neviditelnými barvami vlasů.Posledním dotekem je hedvábný šátek.Skládá se do trojúhelníku a je svázána tak, že uzel je mezi třesky a hromádkou a hlavní část je na zadní straně hlavy.
 3. Okraj copánků. Vlasy by měly být odděleny rozdělovačem.Na obou stranách je jakýkoli cop pleten: klasický, rybí nebo klásek.S každým plexem jsou do copu přidány nové copánky.Aby nevyskočili, můžete je posílit neviditelností.Konce copů jsou upevněny tenkými gumovými pásy v barvě vlasů a skrývají se za uši pomocí neviditelného.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů letos.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Kadeře a kadeře

Kadeře na krátkých vlasech usnadňují vlasy a zvyšují ženský vzhled.Umožní vám zjemnit mužské rysy v obličeji a stylu a doplní je romantikou a jemností.Většina lidí dává přednost kroucení vlasů na natáčky nebo použití kulmy, ale stylisté mají své vlastní tajemství k vytváření kadeří na krátkých vlasech.

Za tímto účelem stočte pramen na prst, posypte ho velkým množstvím laku a nechte jej minutu zaschnout.

Na krátkých vlasech můžete pomocí vlnit a vln vytvořit následující účesy:

 1. „Mokré vlasy“ .Tento účes je vhodný pro jakoukoli délku.To může být vytvořeno několika způsoby: nejprve naneste gel na efekt "mokrých vlasů", a pak vítr nebo udělejte opak.Pokud jsou vlasy zvlněné přirozeně, může být gel aplikován na vlasy bez kroucení.
 2. Ve stylu Marilyn Monroe. Tento účes je vhodný pro srážky bobů nebo bobů.Vlasy jsou ovinuty kulmou nebo velkými natáčky a pak jsou načechrané rukama.Potom jsou kadeře položeny na jedné straně a fixovány lakem.
 3. Afro-styl. Vhodné pro délku vlasů k uším.Kadeře se navíjejí na spoustu natáček s malým průměrem nebo na tenkou kulmu.Potom se kadeře ošetří voskem nebo speciálním gelem.
 4. „Sloppy Hairstyle“ .K jeho vytvoření se nejčastěji používá žehlička.Vlasy jsou zvlhčeny pěnou, pak rychle stočené a načechrané rukama chaotickým způsobem.

S kulmou

kulma vám umožní vytvářet romantické kadeře z rovných vlasů i na krátkých vlasech.Při jeho používání se doporučuje používat stylingové výrobky s tepelnou ochranou.To pomůže chránit kadeře před vysokou teplotou.

U velmi krátkých vlasů se vyžaduje kulma s minimálním průměrem.Pomocí velkých kleští můžete vytvořit volumetrické prameny pro čtverec nebo rozšířené fazole.

Kulma vám umožní udělat večer z přímého každodenního účesu.Používání zařízení denně se však nedoporučuje.Horký kov spaluje vlasy, což je důvod, pročstát se slabým a rozbít se.Při použití kleští na velmi krátké vlasy existuje riziko popálení pokožky hlavy.

Žehlení

Žehlení se používá pro styling velmi kudrnatých a neovladatelných vlasů.Také různé trysky, například zvlnění, pomohou diverzifikovat účes a dodávají objem tenkým vlasům.

Žehlička na krátkých vlasech se používá k vytvoření rovnoměrných účesů se zaoblenými vlasy. Může se jednat o stojan nebo bob.Použití žehlení k vytvoření účinku nedbalosti na krátké asymetrické srážky vypadá neobvykle a odvážně.

K vytvoření kudrnatých zvlnění stačí rychle projít železem a mírně ovinout zařízení kolem osy.Pro milovníky stylingu s žehličkou, kadeřníci doporučují používat keramický nebo teflonový povlak.Neporanují vlasy tolik jako kovové žehličky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Vysoušeč vlasů

Vysoušeč vlasů je nejrychlejším způsobem, jak vytvořit účes pro krátké vlasy.Používá se doma po šamponování téměř každý den.

Vysoušeč vlasů pomáhá zvýšit objem vlasů a mírně je zkrotit:

 1. Před stylingem je třeba vlasy osušit ručníkem a nechat je mírně vlhké.
 2. Poté se na ně aplikuje stylingový prostředek: pokud je potřeba objem, aplikuje se na kořeny, na zvlněné kadeře - po celé délce.
 3. Kulatý kartáčvlasy stoupají u kořene a suší z opačné strany fénem.
 4. Chcete-li vytvořit zvlnění, musíte natáhnout vlasy a navinout je na hřeben a poté je několik sekund držet pod teplým proudem vzduchu.
 5. Poslední věc, která se hodí, jsou rány.

Pokud používáte vysoušeč vlasů denně, musíte nastavit teplotu vzduchu na chlazení nebo zahřátí.Příliš horký vzduch kazí vlasy a zbavuje je vlhkosti.

Natáčky

Natáčky jsou jemnější, ale dlouhotrvající možností vytváření kadeří pro krátké vlasy.Nespálí vlasy jako kulma a účinek trvá déle.K vytváření perm se také používají natáčky.

Krásný účes pro krátké vlasy lze vytvořit pomocí následujících typů natáček:

 1. Papillots- tato klasická forma natáček.Jsou to válce různých průměrů vyrobené ze dřeva, plastu nebo kovu.Vlasy jsou k nim připevněny sponami nebo elastickými pásky.Vhodné pro poměrně krátké vlasy.
 2. Tepelné natáčky .Před navinutím vlasů je musíte zahřát ve speciálním zařízení.Účinek je podobný použití kulmy, ale na vlasy tak nepůsobí destruktivně.Různé průměry vám umožní vybrat je pro jakýkoli typ stylingu.
 3. Pěnové natáčky. Plus těchto produktů - nepoškozují vlasy, minus - nejsou vhodné pro velmi krátké vlasy.Takové natáčky lze používat téměř denně.
 4. Natáčky na suchý zip. Výborněopravit krátké vlasy, takže stylisté často používají k vytvoření objemu na tenké vlasy.Mohou ji používat ti, kteří mají krátké fazole a účes „chlapce“.Nevýhodou je suchý zip, na kterém jsou vlasy drženy.Po odstranění mohou zranit a vytrhnout je.

Buchta

Je poměrně obtížné vyrobit buchtu na krátkých vlasech a na krátkých srážkách je nemožné „chlapecký sex“ a „pixie“.Minimální délka vlasů by neměla být menší než dlaň.

Za prvé, vlasy musí být shromážděny v copu.Je lepší vytvořit základnu na koruně: na tomto místě můžete sbírat maximální počet pramenů.Pokud jsou vlasy na některých místech příliš krátké, lze je opravit neviditelným způsobem.Dále je z ocasu vytvořen svazek nebo uzel.

Uzel lze vyrobit několika způsoby:

 • pomocí speciálního válečku (v tomto případě by délka měla být až k ramenům);
 • používající sponky na vlasy (vlasy se shromažďují kolem elastického pásu nebo pásky a fixují se sponkami na vlasy).

Poté musí být vlasy nastříkány lakem, aby prameny během dne „nevyletěly“.

Bouffant

Bouffant na krátkých vlasech vyhovuje dívkám s krátkými a řídkými vlasy.Takový účes vám umožní vytvořit iluzi objemu.Pro vytvoření hromady je lepší použít plastové hřebeny.Neelektrizují vlasy a neumožňují dělené konce.

Aby nedošlo k poškození vlasů, musí být hromada provedena správně a bez zbytečného napětí:

 1. Vlasy musí být vysušeny.a důkladně je vyčesat.
 2. Ze všech vlasů vystupuje malý pramen a protahuje se tak, aby byl kolmý ke zbytku vlasů.
 3. Ve směru shora dolů je nutné provádět rychlé pohyby, dokud vlasy nezačnou bít.
 4. Takové manipulace se musí opakovat na všech ostatních vláknech.

Dále se hromada formuje do účesu.Shora a rukama jsou vlasy shora vyhlazeny.Účes lze ozdobit lemem, sponkami do vlasů, stuhami.

Babetta

Babetta je krásný objemný účes, který získal popularitu v 60. letech a lze jej vytvořit pomocí krátkých vlasů.Často se používá ve večerních toaletách a v každodenním životě je vhodný pro milovníky úhledně sebraných vlasů.

Pro „babetu“ použijte speciální váleček, který zvyšuje vlasy a simuluje jejich objem.Pro krátké vlasy stylisté doporučují používat falešné vlasy nebo drdol.

Bez umělých vlasů lze „babette“ vyrobit takto:

 1. Vlasy musí být důkladně rozčesány a narovnány.
 2. Prameny poblíž čela a třesky by měly být vytaženy kleštěmi a zajištěny neviditelností.
 3. Zbývající kadeře jsou velmi plné.
 4. Poté se pomocí hromádky vytvoří dlouhá zuby nebo pletací jehlice.
 5. Horní vlasy se vyhlazují a stříkají lakem.

K tomu, aby bobule trvala déle, musí být vlasy vysušeny snížením hlavy dolů.Hotový účes lze ozdobit krásnými vlásenky, nitíperly nebo ráfky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Rybí ocas

Rybí ocas může být tkaný z různých částí hlavy a v různých směrech.Tento styl na krátkých vlasech je docela obtížný, takže kadeřníci doporučují před vytvořením pramenů fixovat prameny elastickou páskou.Použití všech vlasů pro pletení je docela problematické.Proto ji můžete splétat ze spánků nebo vytvořit prýmek na rány.

Tkaní rybího plotu na krátkém čtverci je možné takto:

 1. Vlasy jsou vyhlazeny a vyčesány.
 2. Uprostřed hlavy je nezbytné dělení.
 3. Na pravé a levé straně jsou velké zámky, z nichž se budou plést 2 copánky.
 4. Na jedné straně jsou prameny rozděleny do 4 stejných částí a propleteny jako klasický cop.
 5. Nakonec musíte pigtail upevnit elastickou páskou a opakovat všechny akce na druhé straně.

Nakonec jsou oba copánky spojeny vlásenkou, elastickou nebo neviditelnou.Zbytek vlasů může být zkroucený nebo zkroucený do uzlu, pokud to délka dovolí.

„Spikelet“

Vytvoření „spikelet“ je možné také na krátkých vlasech, i když je tkaní mnohem obtížnější než na dlouhých pramenech.Před vytvořením účesu je třeba vlasy umýt a mírně osušit.Při tkaní mohou být kadeře stříkány vodou, takže se snáze snášejí do copu.

Je jich mnohomožnosti pro tkaní "klásky" na krátkých vlasech:

 1. "Malý drak" .To je účes, ve kterém je splétáno několik copánků ze zadní části hlavy.Vlasy musí být uchopeny za samý kořen, aby udržely prameny.
 2. Boční tkaní .V takovém účesu jsou „klásky tkané po stranách hlavy.V každém novém tkaní je nutné doplnit nový pramen.S touto možností můžete vytvořit jakýkoli lem nebo účinek nepřítomnosti vlasů podél chrámů.
 3. Scythe-bangs .Opletení se splétá na šikmém podlouhlém třesku podél čela a chrámu.Potom jsou vlasy fixovány elastickým pásem.Ocas musí být připevněn k uchu pomocí neviditelnosti.

„Vodopád“

Na krátkých vlasech vypadá vodopád s copánky velmi působivě.Krásný účes může být použit k doplnění denního vzhledu a při návštěvě strany.Účes je docela snadno proveditelný, vypadá úžasně na rovných vlasech, délce ušních lalůček nebo na ramenou.

Před tkáním je třeba prameny pečlivě rozčesávat, aby se v budoucnu nezapletly prsty:

 1. Na úrovni chrámu je třeba rozlišovat tři prameny.Jsou propleteni jako obyčejný cop.
 2. Poté je v každém kroku nutné udělat nový zámek vlasů a snížit jednoho z pracovníků.
 3. Je třeba zajistit, aby nahoře ležel nový pramen a aby byl uvolněn pouze ten, který se nachází níže.

Při vytváření vodopádu s copánky musíte sledovat úroveň účesů.Neustále sklouzává dolů, zejména pro ty, kteřívytvoří účes poprvé.

„Věnec“

Je docela snadné vyrobit krásný účes pro věnec na krátkých vlasech.Tento styl byl perfektní pro délku do středu krku a uší.Kadeřníci doporučují udělat „věnec“, pokud se vlasy neperou 2-3 dny.Na čistých kadeřích se styling prakticky nezachovává.

K vytvoření „věnce“ budete potřebovat stylingový produkt a krátké sponky do vlasů, aby odpovídaly barvě vašich vlasů.

Nejprve musí být vlasy ošetřeny pěnou.Dělení by mělo být nerovnoměrné, pak účes vypadá romantičtěji.Oddělením přímého zámku od obličeje je nutné vlasy zkroutit do turniketu a upravit je, stočené trubicí.

K tomu je nejlepší použít prsty.Vlasy na zádech jsou nejlépe zajištěny vlásenky nebo dlouho neviditelnými.Pokud jsou vlasy velmi silné, je nutné kromě posílení vlásenky použít také neviditelnost.

Řecké účesy

Řecké účesy se obvykle vytvářejí pouze na dlouhých kadeřích, ale i doma je docela snadné vytvořit tento krásný styl na krátkých vlasech..

Pokud jsou vlasy velmi krátké nebo oříznuté „pod chlapcem“, stačí obvaz. Vlasy se narovná, poté se nanese pěna.Potom je třeba prameny trochu prohrábnout.Obvaz by měl být přednostně používán s kontrastní barvou vlasů.

Může být ozdobena stuhami, šperky nebo umělými květinami.Horní část obvazu je upevněna mezi čelo a zadní částí hlavy a spodní část může ležet na nebo pod vlasy.Poslední fáze jepovinné upevnění obvazu neviditelným.

S délkou vlasů k uším nebo uprostřed krku můžete experimentovat s ostříháním.

Nejprve je vhodné vlasy vláčet nebo je vysušit objemovým štětcem.Přední prameny jsou zabaleny do šátek a zadní jsou škádleny neviditelností.

V „retro“ stylu

Ve dvacátých letech 20. století vznikla móda pro krátké, téměř „chlapecké“ vlasy pro ženy.Jedním z nejpopulárnějších krásných účesů v té době byly „Marseilles“ nebo „studené vlny“.To je jeden ze vzácných stylů, které je poměrně problematické vytvářet na dlouhých vlasech.

Bude potřebovat gel nebo pěnu, stříkací láhev s vodou a speciální kadeřnické klipy:

 1. Vlasy jsou umyté, ale ne úplně vysušené, ale ponechají trochu mokré.
 2. Potom je třeba provést rozdělování na obou stranách a na vlasy naneset velké množství pěny nebo gelu.
 3. Pramen nejblíže k obličeji by se měl česat velkým hřebenem na zuby napodobujícím písmeno „S“.
 4. Při každém otočení hřebenu je vlna fixována svorkami.
 5. Všechno se musí opakovat se zbytkem pramenů.

Po vyschnutí vlasů je třeba je ošetřit lakem s maximální fixační silou.

Pro krátký sestřih pixie je vhodný lehký a hladký styling.

Za tímto účelem se na vlasy nanese pěna, poté se vyhladí žehličkou a česanou a přitlačí zámky k hlavě.Je důležité, aby na vlasech nebyl nadměrný objem.Pokud existuje třesk, je položen na jednu stranu.

Možnosti večerních účesů

Krásné účesy pro krátké vlasy na dovolené nebo na cestu do divadla se nemění, stejně jako možnosti pro dlouhé vlasy.Chcete-li vytvořit večerní styl pro krátké vlasy, můžete použít pěnu (gel), gel, vosk a mnoho dalších doplňků.

Možnosti stylingu večerních vlasů:

 1. Pro velmi krátké vlasy .Vlasy se suší pomocí vysoušeče vlasů se zvyšováním v kořenech.Potom se prameny kolem obličeje extrahují kosmetickým voskem na vlasy a prsty se mírně stočí.Je důležité vytvořit účinek nedbalosti.Nakonec musí být účes fixován lakem.
 2. Kadeře ve stylu hollywoodských hvězd. Ráno si umyjte vlasy a trochu vyfoukejte.Poté se na ně během růstu aplikuje pěna, kadeře se navíjejí na natáčky s velkým průměrem.Po několika hodinách mohou být natáčky odstraněny a vytvořené kadeře mohou být načesány prsty.Je nutné vyrobit postranní část a prameny na větší straně u kořenů zablokovat a položit zpět.Nastříkejte si vlasy lakem.
 3. Módní nedbalost. Takový účes je vhodný pro stříbro.Čisté a suché vlasy se musí narovnat pomocí žehličky a trochu chmýří.Potom na úrovni uší rozdělte vlasy na dvě poloviny.Pročešte horní část a upevněte ji neviditelností a nechte spodní část rovnou.Neviditelnost může být skryta krásným hřebenem nebo sponkou.

Svatební účesy

Udělejte to večer nebo dokoncedoplňky pro svatební každodenní účesy a samozřejmě závoje.Existuje mnoho možností, jak vytvořit styl pro takovou oslavu, a to i na velmi krátkých vlasech.

 1. Studené vlny .Pro velmi krátké vlasy je to nejlepší volba.Takový účes může být zdoben perlami nebo sponkami do vlasů s různými ornamenty.
 2. Vlny s lemem .Pro takový účes musíte vytvořit velké kadeře a oddělit je postranní částí.Na hlavu je položen lem s kamínky, peřím nebo umělým květem.Diadém se může stát náhradou za ráfek.
 3. Účes se závojem .U krátkých vlasů je docela obtížné opravit závoj.Z tohoto důvodu se může jeho záměnou nahradit krátký závoj.Lze jej připevnit pomocí ráfku, neviditelnosti nebo sponek do vlasů.Klobouky se závojem jsou v poslední době docela populární, které jsou umístěny na boku.Toto příslušenství je vhodné pro přímé bob a fazole.
 4. Účesy s lemem

  Čelenky jsou vlasové doplňky, které vždy zůstávají módní.Vypadají obzvláště roztomilý na účes pixie.V tomto případě je lepší použít tenké ráfky z jakéhokoli materiálu, který může být ozdoben luky nebo kameny.Chcete-li dát drzost a neobvyklost, můžete použít ráfky s imitací kočičích nebo liškových uší.

  Pro večerní účesy a styling v řeckém stylu lze použít čelenky. Slouží nejen jako příslušenství, ale také podporují kadeře.V některých případech mohou stylisté použít jako nástroj čelenky.pro fixaci jednotlivých vláken neviditelným.

  Široké ráfky lze použít také na krátké vlasy.Vypadají velkolepě na krásné účesy ve stylu 60. a 70. let s vysokým vlasem a podlouhlými třesky na stranu.Účesy pro krátké vlasy nikdy nevycházejí z módy.Jsou praktické a umožňují vám vytvářet různé možnosti stylingu a měnit barvu vlasů, na které se zamilovaly ženy různého věku, postavení a finanční situace.

  Video o krásných účesech pro krátké vlasy

  Módní účesy pro krátké vlasy:

  Styling pro krátké vlasydoma: