Krásné obočí.Módní trendy 2019: mikrobladění, biotetování, prášek, laminace, barvení a stavebnictví, stínování

Obočí je důležitou součástí ženského a mužského obrazu.Mohou dokonce výrazně změnit obličej - učinit jej upraveným nebo naopak přitažlivějším.Dnes se o krásné obočí starají nejen dívky, ale také zástupci silnějšího sexu.Než změníte jejich tvar nebo se rozhodnete barvit vlasy, měli byste se seznámit s nejnovějšími módními trendy.

Ženské obočí v roce 2019.Módní trendy

V dnešní době je snazší péče o módní ženy.Koneckonců, přirozenost apřirozenost.Existuje několik nejmodernějších tvarů obočí z roku 2019.Podrobná tabulka vám s nimi poradí.

Tvar obočí Vlastnosti
„Scaus"Jsou to široké, huňaté obočí (" chlapecké ").Pouze horní linie s mírným ohybem je dokonale rovná.Zezdola může být několik chlupů navíc.Tato forma je nejvhodnější pro ženy se vzhledem léta a jara.
„Ideální“ Tato možnost je relevantní pro dívky, které rády tráví hodně času u zrcadla.Řádky by měly být perfektní jak odspodu, tak i shora.Dlouhé chloupky bude třeba nejprve vyčesat a pak - odřízněte přebytek tak, aby nevyčnívaly ve všech směrech.
„Rovný“ „Překvapený“ obočí každým rokem čím dál více ztrácí na popularitě.Přírodní obočí se vrátilo do módy.Nyní není třeba se pokusit uměle udělat jasnou přestávku.Ale musíte si uvědomit, že rovné obočí je nejlepší pro majitele oválné tváře.

Dnes jsou zvlnění obočí neobvyklým trendem.Ale v každodenním životě s takovým designem vlasů jdou jen opravdové módy.Mnoho videí se stylovými krásami si můžete prohlédnout v sociálních sítích.sítě.Ve skutečnosti se však na vlnách obočí rozhodují pouze nejodvážnější dívky.

Trendy v designu mužských obočí

Krásné obočí (módní trendy budou podrobněji popsány dále v tomto článku) chtějí zástupce silnějšího pohlaví.Pro muže dnes jednáHlavním pravidlem není vytrhávání vlasů shora.Pod obočím a nosem lze odstranit pouze jasně viditelnou nadměrnou vegetaci.

Není třeba se pokoušet trhat všechny vlasy, jinak se může ukázat jako příliš ženský obraz.Je nutné pouze odstranit ty, které silně ovlivňují formu a přidat nedbalost.V roce 2019 se začalo obarvovat obočí mužského pohlaví.Pouze zde by měla být barva barvy přesně přizpůsobena tónu vlasů.To může udělat pouze zkušený mistr.

Módní obočí v roce 2019

Dnes jsou obočí o něco tmavší než vlasy na hlavě. To však neznamená, že blondýnky budou muset obarvit vlasy na obličeji černě.Kontrast by měl být jemný a ne nápadný, jinak se ukáže neatraktivní „klaunský“ obraz.

Protože ale ne všechny dívky jsou připraveny na experimenty, za nejoblíbenější se považuje nejpřirozenější odstín obočí - aby odpovídal vlasům.Proto by se modro-černá barva měla zvolit pouze pro světlé brunety.Ale pro blondýnky je lepší na obočí lehce nakreslit hnědou nebo šedou tužku.

Módní líčení obočí v roce 2019

Krásné obočí (módní trendy jejich líčení jsou popsány dále v článku) lze získat pomocí vhodné kosmetiky.Například gel, tužka.

V letošním roce se texturální makeup stal obzvláště populární.Už nemusíte úplně zakrývat obočí přes celou plochu henou, barvou, tužkou, řasenkou.Diskutovaný make-upNabízí pouze mírné zbarvení vlasů v podobném barevném schématu.Například béžová, hnědá (světlejší nebo tmavší), černá (ale bez fanatismu).

Barva a henna nejsou pro takový make-up absolutně vhodné, protože příliš barví vlasy a ovlivňují pokožku.

Proto je lepší malovat podle následujícího schématu:

 1. Pročešte si obočí.
 2. Naneste malé množství prášku na chloupky, které se dobře hodí k barvě pokožky dívky.
 3. Obočí obarvte měkkou tužkou nebo oční stíny.

Jsou-li chloupky silné a zlobivé, lze výsledek fixovat speciálním fixačním gelem.

Jsou v roce 2019 módní široké obočí?

V posledních letech ženy úplně zapomněly na struny obočí z minulosti.Po více než 10 let jsou přírodní obočí v módě (široké a silné), když škubání, které se mistři snaží udržet svůj přirozený tvar a odstranit jen několik dalších chloupků.Pohodlně se o ně snadno postaráme sami.

Pokud má dívka přirozeně krásný tvar obočí, může být ponechána beze změny.Zůstane jen česat silné vlasy a fixovat je v této poloze pomocí speciálního gelu.

Jak mohu vytrhnout obočí v roce 2019?

Ženy módy minulého století musely trávit spoustu času se pinzetou v ruce.Odstraňovali mnoho chloupků z obočí shora i zespodu.Moderní mistři však nedoporučují dotýkat se horní části vůbec (výjimka - korekce ohybu),a trhat pouze dno.

Aktuální režim umožňuje úplné odstranění pinzety.Pokud dívka není majitelkou vegetace Brežněv, může nechat obočí ve své přirozené podobě a opravit pouze nosní nos.Malé zarostlé chloupky zdola nikoho neděsí (zejména pokud nejsou černé).A s večerným make-upem mohou být maskovány nadací a práškem.

Jak si vyrobit módní obočí?

Dnes si každá dívka může dovolit nekonečně experimentovat s tvarem, barvou a velikostí obočí.To lze provést pomocí průvodce.

Makeup na obočí

Pro makeup na obočí se nejčastěji používá speciální tužka.

Umožňuje nejen zefektivnit a expresivitu ošetřené oblasti, ale také:

 • opravovat řádky a rysy, což jim přidává proporcionalitu;
 • klást důraz na obličej;
 • mění barvu a přirozený tvar obočí;
 • jsou emoční výrazy emotivnější.

Pokud je přirozený tvar obočí kulatý, nepokoušejte se tužkou kreslit tužkou.A naopak, musíte se pokusit vymyslet co nejpřirozenější.Přirozeně by kresba měla začínat od středu a přesouvat se k vnějšímu konci.Rohy musí být vzhledem k jejich šířce úměrné obličeji.

Kartáč na obočí by měl být vybrán s tenkým štětcem s tuhými štětinami a zkosenou hranou.A pro pořádek byste měli vždy vlasy vyčesávat kulatým štětcem na konci.

Stínování je nutností při projednávání make-upu.Velmi jasné linie obočí vždy vypadají nepřirozeně a příliš nápadně.Při vytváření stínů a tužky musíte barvu pečlivě promíchat, ale ujistěte se, že v ní nejsou žádné mezery.

Mnoho dívek používá šablonu pro obočí.To však lze dosáhnout pouze tehdy, pokud navrhovaná forma přesně odpovídá tvaru obličeje a typu vzhledu.

Tetování obočí

Tetování je zobrazení oblasti obočí pigmentovými formulacemi používajícími speciální vybavení v kanceláři kosmetologa.Můžeme říci, že se jedná o druh tetování.Tenká jehla zavádí barvu do horní vrstvy kůže a vytváří tak efekt chloupků.

Tento postup je relevantní v případech, kdy je nutné odstranit asymetrii, odstranit mezery v růstu vlasů, těsné jizvy v oblasti obočí.Je naprosto zakázáno vyrábět tutoo na vlastní pěst.Tomuto postupu by měl důvěřovat pouze zkušený řemeslník v kabině - ve zvláštních sterilních podmínkách.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

„rybí obočí“

Obočí s tak neobvyklým názvem - nový trend ve světě módy a krásy.Abychom dosáhli požadovaného účinku, dívky nakreslí na vrchol další ocas v opačném směru od přirozeného.Výsledkem je, že obočí je jako rybí ocasní ploutev.Často mezera mezi dvěmatrhl ocasy, aby design vypadal ještě zajímavější.

Tento efekt můžete dosáhnout sami doma, vyzbrojení pinzetou a tužkou přesně podle barvy vašich vlastních obočí.Ale v tomto případě byste měli být připraveni na zvýšenou pozornost ostatních.

Barevné obočí

Dalším nedávným trendem tónování obočí je použití jasných nepřirozených odstínů.V roce 2019 se tak stala nejoblíbenější: nasycená zelená, azurová, šarlatová, oranžová.Nejobvyklejší mladé dámy si vybírají barvu ombry.V tomto případě jedna barva plynule přechází do druhé.Například oranžová až fialová.

Ať už je pro takové zbarvení vybrána jakákoli barva, je lepší zvolit postupy s krátkodobým účinkem.Používejte například speciální gel, tekutou rtěnku, řasenku, oční linky.Pokud jsou obočí velmi tmavé, je nejlepší nejprve na ně aplikovat tonální základnu nebo použít bílou tužku.A pro vyřešení výsledku musí být transparentní gel na obočí.

Obočí s drahokamy

Konstrukce obočí s drahokamy vypadá vždy obzvláště jasně a neobvykle.Tento design je nejvhodnější pro večerní líčení, pro tématické večírky, svatby a jiné oslavy.

O konstrukci obočí s kamínky se rozhoduje pouze v případě, že jsou husté a nebojí se ztráty některých z nich.Koneckonců, při odstraňování oblázků může na lepidle zůstat několik chloupků.

K výrobě obočí pomocí drahokamů potřebujete:

 1. Tužkou předem označte body, kdeoblázky budou připojeny.
 2. Na vybrané oblasti naneste lepidlo speciální tyčinkou (na kamínky můžete použít pouze speciální nástroj).
 3. Připevněte šperky k lepkavým místům a několik sekund podržte.
 4. Odstraňte přebytečné lepidlo vatovým tamponem.

Je třeba si uvědomit, že kameny snadno spadnou z kůže a vlasů, takže byste měli být opatrní, abyste měli na sobě klobouky a pokusili se nedotýkat obočí.Ještě lepší je vzít si tašku s kamínky a nádobu s lepidlem, abyste mohli situaci okamžitě napravit.

Přírodní obočí

K tomu, aby obočí vypadalo přirozeně, nezbarvujte je hennou a nevylupujte je do tenké nitě.Stačí v poslední fázi líčení natáhnout tužkou, aby se vlasy shodovaly s vlasy na hlavě, hřebenem a výsledek fixujte gelem.

Pokud jde o škubání, mohou majitelé světlých vlasů takový postup zcela odmítnout.Tmavovlasým dívkám však lze pod obočím dát pouze ty nejzřetelnější dlouhé vlasy.

Široké obočí

Široké a silné obočí se v posledních letech dostalo do módy.Jsou vhodné pro dívky s výraznými rysy obličeje: s výraznými lícními kostmi, nafouknutými rty, velkýma očima.Kromě toho bude vhodnější tento design obočí vypadat na tvářích mladých dívek.Ale pro ženy v pokročilém věku je lepší zvolit klasickou verzi.

Široký obočí nechodí ke spravedlivému sexu s miniaturní tváří nebo malými rysy.Mohou přidat dívkuvěk.

Aby se nepřehánělo šířkou obočí, musíte vizuálně nakreslit čáru z křídla nosu do rohu očí a výše podél stejné cesty.Kde se bude protínat obočím - krajní bod.Pro další růst nemusíte chodit s tužkou ani nechat chloupky.

Tenké obočí

Krásné obočí (každá dívka by měla znát módní trendy) může být nejen široké, ale také tenké a úzké.Navzdory skutečnosti, že takový design dočasně vyšel z módy, pro některé ženy to vyhovuje co nejvíce.

Jak vyrobit elegantní tenké obočí:

 1. Nejprve se musíte rozhodnout o tvaru.Může to být buď měkký oblouk nebo jasně rozpoznatelný uzel.Nedbalost v designu tenkých obočí je vždy velmi nápadná.Proto by neměly existovat jediné vlasy přesahující hranice naznačeného obrysu.
 2. Tenké obočí lze nejlépe upravit pomocí speciální šablony.Není však nutné opakovat jeho přesnou podobu.Stačí se zaměřit na tři hlavní značky šablony - začátek, střed a konec.
 3. Při úpravě barvy tenkých obočí je nejlepší zvolit výrobky se světlou texturou.Například práškové tužky nebo stíny.
 4. Na konci líčení musí být zředěným obočím nanesen fixační gel.V opačném případě může doslova jeden zbloudilý vlas v nich zničit celý obraz.

Při vytváření tenkých obočí se musíte soustředit na tvar obličeje.Takže baculaté dívky mají lepší oblouky s jasným zauzlením.A ženy s oválnou tváří -vyberte tvar s měkkým výtahem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Rovné obočí

Rovné rovné obočí jsou nejvhodnější pro spravedlivý sex s oválnou protáhlou tváří a malými rysy.Pro jiné typy vzhledu mohou být příliš „těžké“.Takové obočí jsou pro dívky s trojúhelníkovou tváří doslova kontraindikovány.

Jak si vyrobit rovné obočí:

 1. Vyčesejte si obočí.Pokud je to nutné, stříhejte příliš dlouho.
 2. Pomocí pinzety odstraňte přebytečné vlasy a pokuste se dosáhnout rovného tvaru.V takovém případě se v horní části příliš netrhá, jinak můžete porušit proporce čela.
 3. Nakreslete tužkou přímky nad a pod.Malovat přes výsledné dutiny tužkou nebo stíny.

Zvýrazňovač s tímto designem není nutný.Koneckonců se obvykle používá k zdůraznění ohybu.

Zakřivené obočí

Jedná se o velmi oblíbený design pro obočí.Jde o většinu dívek a činí vzhled zajímavějším, koketnějším.

Při procesu navrhování zakřivených obočí potřebujete:

 1. Vizuálně nakreslete tři čáry z křídel nosu přes vnitřní roh oka k obočí, středem zornice a vnějším rohem..To budou tři hlavní body.Druhý ukazuje, kde by měl být vrchol zlomení oblouku.
 2. Nakreslete požadovaný obrys obočí.
 3. Vytrhněte chloupky za.
 4. Nakreslete oblouk.
 5. V případě potřeby přidejte pigment.
 6. Opravte výsledek.

V tomto procesu je třeba vytrhávat chloupky pouze ve spodní části, a je lepší nedotýkat se horní části, jinak můžete dosáhnout efektu mračícího se rozzlobeného vzhledu.

Prodloužení

Dnes dívky mohou pěstovat nejen řasy, ale také obočí.Přitom mohou být umělé chloupky připevněny k přirozené nebo jen ke kůži.Je to skvělý způsob, jak dosáhnout výraznějšího vzhledu pro dívky, které mají příliš krátké, vzácné, asymetrické úzké obočí.Používá se také po ztrátě přírodních vlasů, například v důsledku popálení.

Postup není možné provést sami.Chcete-li stavět obočí, musíte jít do salonu k pánovi.

Hollywoodské obočí

Další trend roku 2019 se nazýval „hollywoodské obočí“.Jedná se o husté široké obočí s krásným ohybem.Ale volba takové možnosti je pouze pro ty, kterým je od přírody dána ideální forma.Jinak budete muset strávit spoustu úsilí, času a peněz, abyste dosáhli dokonalosti.

Pokud má dívka přirozené obočí široké, silné a krásné, pravidelnou péčí o ně bude její tvář ještě jasnější a přitažlivější, zdůrazní její lícní kosti /část jejích očí a vyhladí malé nedostatky.Ale první korekce stojí za to jít do speciální oblouky.

Nedostatek obočí

Dnes existuje několik způsobů, jak pomoci vytvořit krásný efektobočí i s jejich úplnou nepřítomností.Mohou být nejen nakreslen tužkou nebo získat pomocí tetování, ale také vybudovat.

Jsou-li vlasy, ale jsou na obličeji kvůli světelnému stínu jednoduše neviditelné, pomůže jí žena jejich zbarvením speciální barvou, hennou, řasenkou a tužkou.Hlavní věc je vybrat správnou barvu pro váš účes.

Tónování obočí

Pokud dívka není spokojená s přirozeným stínem obočí, lze tento bod snadno opravit.

Existují dvě možnosti najednou:

 • denní styling vlasů v procesu líčení tužkou, speciálním gelem, řasenkou nebo očními stíny;
 • dlouhodobé barvení barvou, hena.

Druhá možnost může výrazně ušetřit čas strávený na líčení.Barvení může být provedeno nezávisle.

Pro tento postup potřebujete:

 1. Vyberte si přirozený odstín barvy.Můžete použít jak hotový prášek, opakovaně použitelný, gel, tak přírodní přírodní - basma, henna.
 2. Zřeďte barvivo ve skleněné nebo keramické nádobě podle pokynů na obalu.
 3. Zakryjte oblast kolem skvrny mastným krémem, aby bylo možné snadno odstranit přebytečnou barvu.Ten se aplikuje od začátku na „ocas“.
 4. Naneste produkt na obočí vatovým tamponem nebo zkoseným štětcem po dobu 15–20 minut.Přesný čas bude uveden na obalu vybrané barvy.Například u dnešních populárních kapslí henny je snížena na 5-6 minut.

Mnoho barviv se již prodáváhotový formulář.Ale například gelová barva musí být předem smíchána s oxidačním činidlem.

Pokud je barva tmavší, než je požadováno, lze situaci napravit vatovým tamponem namočeným v mýdlové vodě.Citronová šťáva pomáhá dosáhnout stejného účinku.

Trvalý make-up

Trvalý make-up vám umožní nejen vylepšit tvar obočí a dosáhnout jasnější barvy, ale také se zbavit vážné asymetrie a odstranit velké mezery mezi vlasy.Během procedury se vybraný pigment zavede pod kůži pomocí tenké jehly.Většinu akcí v tomto procesu provádí speciální aparát.

Krásné tetování lze provádět dlouhou dobu pomocí tetování

Kvalitní permanentní make-up nelze provádět doma.Tomu by měl věřit pouze kvalifikovaný mistr v salonu krásy se všemi potřebným sterilním vybavením a příslušenstvím.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Mikrobladění obočí

Tento postup je podobný permanentnímu makeupu.To jsou jen všechny akce, které nejsou prováděny zvláštním aparátem, ale samotným pánem.Mikrobladění neznamená rovnoměrné zabarvení kůže.Místo toho jsou na kůži provedeny mělké řezy s nejtenčí čepelí.Skrze ně vstupuje pigment do horních vrstev epidermis.Výsledkem je, že řezy plné barvy vypadají vizuálně velmi podobně jako přírodní chloupky.

Toto není snadný postup,což je nemožné udělat na vlastní pěst.Vyžaduje to skutečnou profesionalitu od mistra a navíc trpělivost a vytrvalost.V žádném případě byste neměli souhlasit s mikrobladením doma i za nejnižší cenu.Tento postup by měl provádět certifikovaný kosmetolog za vhodných podmínek.

Piercing do obočí

Krásné obočí, jehož módní trendy v designu jsou někdy překvapivé, moderní dívky někdy zdobí piercingy.

Existuje několik typů:

 • vertikální- napříč celým obočím (používá se tyč s hroty nebo korálky na koncích);
 • horizontální- obočí je propíchnuto podél vlasové linie (obvykle se používá mikrodermální nebo tyčinka);
 • můstek- dvě obočí jsou propíchnuta najednou na stejných místech poblíž nosního můstku (používají se mikrodermály, dvojité tyče, prsteny).
 • Na vlastní pěst můžete provádět pouze vertikální piercing.Vždy však existuje riziko zavedení infekce do místa vpichu.Proto je stále lepší riskovat, ale jít do specializovaného salonu.

  Laminace

  Tento postup může být různých typů.

  Například:

  • zbarvení (hlavním cílem je změnit barvu obočí);
  • modelování (hlavním cílem je změnit tvar obočí);
  • terapeutické (hlavním cílem je obnovit, zlepšit obočí, stimulovat růst vlasů).

  Laminování lze provádět doma.Hlavní věcí je nákup vysoce kvalitní kosmetiky protakový postup.

  V tomto procesu potřebujete:

  1. Vytvořte si obočí podle potřeby.
  2. Naneste speciální změkčovadlo a pročesejte si vlasy.
  3. Je-li to nutné, potřete barevným pigmentem.
  4. Použije se keratinové laminovací činidlo.

  Účinek postupu trvá přibližně 4-5 týdnů.Postupně se vrstva keratinové kompozice omývá.

  Balayazh

  Krásné obočí jsou povinnou součástí obrazu každého módy.Některé dívky, které používají svůj neobvyklý design, se snaží přitahovat pozornost a ještě více zviditelnit svůj vlastní vzhled.Mezi nejnovější módní trendy jsou uvedeny a balyazh obočí.

  Toto je v kosmetických salónech poměrně vzácný postup.Ve skutečnosti se jedná o zbarvení vlasů, pouze barva se vybere ne jedna, ale několik najednou.Na obočí přecházejí odstíny z jednoho do druhého.Někdy se okamžitě použijí až 4 barvy.

  Prolnutí

  Prolnutí stínů je jednou z odrůd tetování.Jeho hlavní výhodou je nakonec přirozený vzhled obočí.Pigment v procesu spočívá v kontinuálním proužku.Aplikuje se speciálním zařízením.

  Postup je nutný pouze v kabině.Je důležité zajistit, aby master používal jednorázové jehly.

  Dnes má férový sex obrovské množství procedur, které vám umožňují dosáhnout dokonale krásných obočí.Mezi nimi jsou doma i salon.Moderní volba designu obočídívky by měly zvážit módní trendy.

  Uspořádání článku:Mila Fridan

  Video o make-upu na obočí

  Populární techniky makeupu na obočí: