Krásná bunda na nehty.Designové nápady, fotografické novinky se vzorem, kamínky, díry, tření.Manikúrový gel na polsky krok za krokem

Po několik sezón je jedním z hlavních trendů manikúry francouzská manikúra.Klasická bunda na hřebících byla však transformována.Můžete vidět mnoho krásných nových technik a četné fotografie grafy to potvrzují znovu.

Klasická bunda

Klasická bunda předpokládá použití pastelových odstínů (béžové, růžové) pro hlavní barvu nehtového lůžka.Špička hřebíku nebo úsměvu je pokryta bílým lakem.Mistři jsou posuzováni na profesionalitu podle kvality úsměvu, který by měl být vyrovnaný a přesný.

Klasická bunda ve světle fialovém odstínu.

Pro výběr správné barvy bundy vám odborníci doporučují dodržovat některá pravidla:

 • světle růžová a broskevodstíny jsou preferovány pro světlou pleť;
 • světle béžové tóny vypadají atraktivní na tmavé kůži;
 • Účinek přirozenosti se dosahuje kombinací mléka a tlumené bílé barvy.

Klasická francouzská manikúra je univerzální - v každém případě to vypadá přiměřeně.

Barevná bunda

Barevná bunda na nehtech vypadá neméně elegantně než klasika.Zároveň však stále existuje možnost experimentovat s barvami.

Barevná bunda se provádí ve třech variantách:

 1. °V prvním případě je nehtová deska lakována v neutrálních odstínech a špička nehtu je kontrastní.
 2. Ve druhém případě je hřebík zbarven a hrot je nahý.
 3. Ve třetím případě se kombinují kontrastní barvy.

Stylisté doporučují upřednostňovat nasycené barvy:

 • Bordeaux,
 • ) káva,
 • Marsala,
 • námořnictvo,
 • zelená.

V kombinaci se zlatem nebo stříbrem bude manikúra vypadat výhodněji.Světlá paleta se dává přednost nehtům střední délky a mandlí.

Světlé dlouhé nehty vypadají agresivně a vzdorovitě.Milovníkům pastelových barev se doporučuje věnovat pozornost světle růžovým, mátovým a fialovým barvám.

Nápady kreseb

K diverzifikaci klasické francouzské manikúry přidejte k ní osobnost,použít další design.Výkresy se vytvářejí pomocí teček, kartáčů různých tlouštěk, ražby.

Výkresy v manikuře jsou rozděleny do několika směrů:

 • Zvířecí tisk. Imitace tiger nebo leopardí skvrny upoutají pozornost, aplikační technika je vhodná i pro začátečníky.
 • Květinové téma. Složitost vzoru závisí na dovednosti mistra.Ready-made bunda zdůrazní něhu a ženskost obrazu.
 • Kontrast. Vzory se aplikují pomocí kontrastních odstínů.Tato bunda vypadá originální, světlá a módní.
 • Geometrie. Geometrie v designu je nakreslena jednoduchými čarami uspořádanými podle přání ženy.Stylizované jednoduché geometrické tvary, stejně jako kresby ve formě hieroglyfů, jsou velmi populární v posledních 2-3 sezónách.
 • Bloty. Kresby ve volném tvaru lze snadno implementovat.Ve stejné době, díky kontrastu barev, vypadá taková manikúra jasně a originálně.
 • Objemová výzdoba. Prostorové vzorce jsou stále populárnější.Mistři používají techniku ​​vícevrstvého lakování a přidávají další prvky - kamínky, vývary.

Obrázky lze snadno přizpůsobit pro nehty různých délek.

Nádherná francouzská manikúra s kamínky

Krásná bunda s kamínky na nehty se v poslední době stala populární.Foto,tato skutečnost potvrzena níže.Důvodem je jednoduchost stvoření, význam takové manikúry na různých akcích.

Kamínky se dělí na průhledné, barevné hologramy.Poslední možnost dává vícebarevné přetečení nehtů.

Stylisté doporučuje věnovat pozornost těmto oblastem bundy s kamínky:

 • květinové ozdoby;
 • obrazy hmyzu (motýli, vážky);
 • geometrické vzory;
 • abstrakce.
 • Krásná bunda s kamínky se vyrábí na a hřebíky v různých barvách.

  Při zdobení 1-2 nehtů je vhodnější použít kamínky jako přízvuk.

  Jak je vidět na fotografií, takové možnosti vypadají nejúspěšněji.Kamínky jsou umístěny ve formě vzoru nebo zvýrazňují „úsměv“ nehtu.Hlavní pravidlo, které se pán manikúry snaží dodržovat, je, že by nemělo být příliš mnoho dekorativních prvků, je třeba opatření.

  Francouzština na podzim

  Mezi odstíny francouzštiny pro podzimní období převládá tmavá paleta.

  Tradiční barvy budou odstíny:

  • vínová,
  • tmavě hnědá,
  • tmavě modrá,
  • nasycená zelená,
  • žlutooranžová.

  Následující barvy jsou vhodné jako společník:

  • červená,
  • ) zlatá,
  • šedá,
  • káva,
  • stříbro.

  Manikúru lze doplnit tematickými výkresy:

  • javorové listy,
  • dešťové kapky,
  • vzdušná síť.

  Design s použitím zvířecích tisků je módní trend minulé sezóny.Tygří nebo leopardí úsměvy se hodí k podzimnímu vzhledu.

  Francouzština pro nový rok

  V předvečer nového roku jsou relevantní tematické tisky: sněhuláci, ozdoby na vánoční stromky, dárky, sněhové vločky.Výherní možností bude obrázek zvířete - symbol nadcházejícího roku.

  Odměrné vzory vyrobené z akrylového prášku v kombinaci s bohatými matnými odstíny pomohou vytvořit originální novoroční vzhled.V tomto případě se rozlišuje jeden nebo dva hřebíky.

  K tomu, aby manikúra trochu zářila a upozornila na to, stylisté doporučují použití drahokamů.I malé množství z nich dá bundě slavnostní vzhled.

  Na čtvercové hřebíky

  Krásná bunda na nehty (fotografie to potvrzují) lze provést na čtvercové hřebíky.Vypadá to zvláště působivě na dlouhé nehty.

  Pomocí jemných nahých odstínů můžete vyrobit jemnou bundu. Pastelové barvy zjemňují ostrost délky a jasnosti úhlů a zvyšují přirozenost.Pro změnu přidejte podrobnosti: štuková lišta, neprůhledné prvky, objemové vzory.Tmavá paletastylisté doporučují přidávat květiny s ozdobným pískem.Tento prvek umění nehtů vám umožní zmírnit agresi tmavé bundy.

  Pro krátké nehty

  Krátké nehty jsou pevně zakotveny v módě, takže stylisté přizpůsobují módní nápady zkrácenému základu.Nejprve se změnila linie úsměvu.Ztenčila se.Hranice se však také změnila.Nyní není nutné nakreslit sudý půlkruh.Místo toho jsou v poslední sezóně relevantní přerušované, rovné čáry a vlny.Použití této techniky vizuálně prodlouží nehtovou desku a poskytne obrazu originalitu.

  Pro prodloužené nehty

  Masters rozlišují několik verzí francouzské manikúry na prodloužených nehtech, které jsou uvedeny níže:

  • Gelová technologická bunda. Nejprve se nehtová deska pokryje tenkou vrstvou průhledného gelu.Poté se položí úsměv ve formě bílého gelu.Na povrch nehtu je nanesena vrstva konstrukčního gelu.Poslední fází je pilina, během níž bunda netrpí.Tato metoda vyžaduje vysokou úroveň profesionality mistra.
  • Francouzsky s použitím gelové barvy. Nejprve se prodlužují nehty pomocí gelové nebo akrylové technologie.Poté pomocí dlouhého štětce a speciální bílé gelové barvy nakreslete hranici úsměvu.Pod vlivem vnějších faktorů může bunda prasknout.
  • Francouzština na akrylové technologii. Proces vytváření je podobný.gelovou technologií, kromě toho, že výchozí materiál je akrylový prášek (bílý a transparentní).
  • Hlavní výhodou prodloužení nehtů je pevnost.Je obtížné je poškodit, je třeba se vyhnout pouze silným nárazům.Bez ohledu na metodu prodlužování nehtů musíte před zahájením manikúry pečlivě zpracovat nehty.

   Francouzská gelová polská manikúra

   Polská gelová poleva pomáhá udržovat elegantní francouzskou manikúru po dobu 3-4 týdnů.Kromě toho chrání nehty před mechanickým poškozením.

   Gelový lak se nanáší na nehty v několika fázích:

   1. Nejprve Master zpracovává nehty, nastaví požadovaný tvar, ořízne kůžičku.
   2. Na každý hřebík je nanesen odmašťovač, který umožňuje pevnému držení laku.
   3. Hřebíky jsou ošetřeny primerem, pomocí kterého je základna základny pevněji připevněna k nehtové desce.
   4. Hřebíky jsou pokryty tenkou vrstvou základny pro gelové leštění.Suší se pod lampou po dobu 30 sekund.
   5. Naneste hlavní barvu na nehty, sušte v lampě alespoň minutu.Opakujte ještě jednou.
   6. Pomocí tenkého štětce jemně nakreslete úsměv.Nejprve nakreslete ohraničení a poté zbarvte zbývající špičku nehtu.Vysušte v lampě.
   7. Naneste fixační prostředek, sušte 2-3 hodiny v lampě.Zpracovávají nehty speciální ubrouskem, aby odstranily přebytek.
   Takto se vyrábí krásná bunda na nehtykrok za krokem s fotografií.

   Stylisté doporučují vybrat profesionální výrobky jako nástroje a nástroje.

   Svatební bunda

   V den svatby se hosté zaměřují na nevěstu.Proto by měla být manikuře věnována velká pozornost.Hlavní výhodou svatební bundy je to, že vypadá příznivě na nehty různých délek. Tradiční francouzské manikúry jsou často doplněny ozdobnými prvky: jemnou krajkou, malými kamínky nebo květinovými tisky.

   Pokud chce nevěsta originálnější verzi, pak stylisté doporučují zůstat v asymetrické bundě.V tomto případě je špička hřebu vymalována diagonálně, což vizuálně prodlužuje nehtovou desku.

   Lunární francouzština (Hollywoodská francouzština)

   Lunární Francouzská, jak je znázorněno na fotografii je další krásná verze tradiční francouzské manikúry.Jamky hřebíků se v tomto případě odlišují kontrastním lakem.

   Díky módním nápadům stylistů se objevilo mnoho nových možností provedení lunární bundy:

    • Kontrastní oblast na základně nehtu neodpovídá jehovelikost (větší nebo menší než je přirozená velikost díry).
    • Jako separační hranice se používají geometrické vzory: klikatá čára, vlna, tečkovaná čára.
    • Kombinace různých textur: matná a lesklá.

    Doma, měsícBunda se vyrábí pomocí speciálních šablon, které se prodávají v obchodech nebo za použití fólie, která se řeže podle tvaru díry.

    Francouzské tisíciletí se třpytkami

    Millennium je další typ klasické francouzské manikúry.Technika je shodná s tradičním pláštěm, pouze špičkou hřebíku je pokryt lesklý lak, speciální rub nebo jiskra.Předpokladem není narušení uniformity hraniční linie.

    Stylisté doporučují věnovat pozornost kombinaci kontrastních barev . Kombinace červené a růžové s černými, mléčnými odstíny se zlatými nebo modrými třpytkami vypadá módní.Díky moderní paletě produktů pro manikúru je každý odvážný experiment převeden do reality.

    S kameny

    Velké nebo malé kameny, které se lepí na povrch nehtu na konci manikúry, vypadají barevně a slavnostně. Stylisté v nadcházejícím období doporučují, aby se zdrželi zneužívání tohoto prvku výzdoby.Několik malých kamenů v kombinaci s 1 - 2 velkými, umístěnými na jednom hřebíku, dodá obrazu úplnost.

    Pokud má žena krátké nehty, měla by si vybrat drobné části,tak, aby byl konečný výsledek s organickými potěšen.Varianty geometrických vzorů z ozdobných kamenů jsou běžné - ovály, trojúhelníky.

    Twist French

    V této verzi nehtového umění je špička nehtu pokryta vícebarevnými vodorovnými nebo svislými pruhy.

    Při otáčení francouzsky jsou pruhy aplikovány v různých směrech.Pomocí výkresů nebo jiných dekorativních prvků můžete zaostřit na jeden nebo dva prsty.

    Elegantní francouzské vzory

    Jedním z módních trendů v technice vytváření moderní francouzské bundy je ombre.Ombre je vertikální a horizontální.Druhá možnost je nežádoucí pro majitele krátkých nehtů.

    Původní verze vhodná pro nehty jakékoli délky je měkkým přechodem odstínů ve stejné barvě z prstu na prst. V závislosti na ročním období se vybírá barevné schéma: na jaře a v létě - světlé odstíny a v období podzim-zima - tmavé tóny.V případě potřeby je ombre doplněno ozdobnými prvky: flitry, vývary, kamínky.

    Fotografie novinek z roku 2018

    Francouzská manikúra bezchybná na nehtech je poslední fází vytváření ženského obrazu.

    Francouzština, prezentována na fotografiígrafy, vyvinuté díky módním nápadům stylistů, kteří neustále přicházejí s novými a krásnými designovými nápady, a nezapomínají ani na klasiku.

    Video o francouzské manikuře s gelovým lakem

    Podrobný postup francouzské služby s kamínky:

    Pokynjak vyrobit gelovou vrstvu s dvojitým pláštěm:

    8 způsobů: Jak vyrobit dokonalou francouzštinumanikúra doma:

    JAK malovat FRENCH gel na lesk: