Korálový peeling obličeje.Co to je, před a po fotografiích, výsledky

Korálový peeling se každým dnem stává populárnějším u žen.Módní kosmetický postup vykazuje dobrý výsledek.Jeho působení je založeno na mechanickém čištění pokožky.Pro dosažení pozitivního účinku je důležité znát složitost chování a pravidla péče během období zotavení.

Obsah
 1. Podstata loupání
 2. Pokyny pro použití korálových přípravků
 3. Klasifikace
 4. Složení a účinek na kůži
 5. Stupně
 6. Jak často mohu dělat
 7. Účinnost
 8. Následná péče o pleť
 9. Video okorálový peeling
Podstata peelingu

Korálový peeling se považuje za jeden z účinných postupů pro odstranění jizev, akné a stárnutí.Čištění obličeje tímto způsobem nezpůsobuje vedlejší účinky.Může být prováděna pravidelně po dlouhou dobu.

Nelze srovnávat s žádným chemickým peelingem.Po ošetření stratum corneum pokračuje v exfoliaci po dobu jednoho týdne.Po 6 sezeních jsou pozorovány významné změny stavu kůže.

Kosmetické salony ve většině případů používají kůry na bázi chemikálií.Korodují stratum corneum epidermis.To vede k aktivaci procesů obnovy a obnovy kůže.

Takové agresivní jednání není vhodné pro každého.V tomto případě se k záchraně použije složení korálů.Po umírání aPři odlupování staré vrstvy se pokožka stává obnovenou, sametovou a jemnou.

Pokyny pro použití korálových přípravků

Oloupání korálů se používá nejen pro léčebné účely, ale také pro prevenci.

Tento postup je určen k vyřešení těchto problémů:

 • Akné. Během období remise onemocnění je možné bojovat proti jizvám a jizvám.Výsledkem je, že malé nedostatky jsou zcela odstraněny a výrazné jsou méně patrné.
 • Zvýšená pigmentace. Skvrny na kůži se objevují z různých důvodů.Hluboká expozice pomáhá zvýšit jejich viditelnost nebo se zcela zbavit.Pro dosažení viditelného výsledku stačí provést jeden peelingový kurz.
 • Snížení nebo ztráta tónu. Vystavení hlubším vrstvám kůže vyvolává regenerační procesy v buňkách.Poranění povrchu vede k svalovému tónu v obličeji.Díky tomu je dosaženo zdvihacího účinku.
 • Strie a zvětšené póry. Vady jsou odstraněny, pokud korálový peeling obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamínové doplňky.V pokročilých případech mohou být vyžadovány další postupy.
 • Akné. Ke zlepšení pokožky dochází v důsledku antiseptického účinku, který má kompozice.
 • Změny související s věkem. ​​Při prvních známkách stárnutí může být pokožka zcela pískována.V pokročilých případech je možné pouze zvrásnit a zvrásnit vrásky.
 • Vaskulárnípoškození. Unikátní složení korálového prášku posiluje stěny krevních cév.Díky tomuto postupu dochází ke zlepšení krevního oběhu.

Peeling, stejně jako jakýkoli jiný postup, nemusí přinést očekávaný účinek.V některých případech může být čištění škodlivé.

Situace, kdy by mělo být čištění ukončeno:

 • Aktivní forma akné. U zánětu se hnisáním v latentní formě nelze postup provést.Během čištění se po celém povrchu šíří vyrážka lokalizovaná na jednom místě.Citlivá pokožka po čištění je náchylná k infekcím.Můžete mít vážné podráždění, které povede k tvorbě jizev a jizev.
 • Demodecosis. Stejně jako v případě vyrážky bude peeling distribuovat klíště po celé kůži.Tento postup se nedoporučuje ani v případě neaktivní formy onemocnění.
 • Akutní forma herpesu. Je nemožné narušit celistvost útvaru, jinak se hnis uvnitř obsažený rozšíří po kůži.To povede ke zhoršení průběhu nemoci.
 • Letní čas. Vysoká sluneční aktivita vede k tvorbě věkových skvrn.Proto je třeba i v chladném období po zákroku použít opalovací krém, jehož filtr SPF má hodnotu vyšší než 50

Doporučuje se odmítnout loupání během těhotenství a během kojení.Infekční a nachlazení jsou také kontraindikací.

Nenechte si ujít nejoblíbenějšízáhlaví:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Klasifikace

Korálový peeling obličeje může být různých typů.Liší se od sebe koncentrací aktivní složky a poměrem složek.

Druhy peelingu:

 • Měkké. Obsahuje velké množství bylinných výtažků.Změkčují účinek kompozice na kůži.Metoda se používá pro čištění povrchů.V jednom postupu pomáhá zlepšovat pleť, dodává pokožce sametovou a elasticitu.Peeling se aplikuje jemným pohybem a nechá se 5 až 10 minut.Během této doby je epiderma nasycena užitečnými látkami a měkkým odlupováním odumřelých buněk.
 • Klasická nebo mediánová. Charakterizováno dlouhodobou expozicí.Složení obsahuje velké množství korálových drobků.Výrobek se nanáší na pokožku lehkými masážními pohyby, jemně tře.To umožňuje, aby komponenty pronikly mnohem hlouběji a způsobovaly aktivnější peeling kůže.Procedura ovlivňuje střední vrstvy, díky nimž jsou procesy tkáňové opravy a obnovy urychleny.

Složení a účinek na kůži

Kosmetologické kliniky a kosmetické salony používají pro výkon izraelské vysoce kvalitní růže de mer.Složení korálového peelingu je jedinečné.Je to přirozené.

Složky obsažené v přípravku:

 • Coral chips.Používá se jako základní peeling.
 • Mořská sůl z Mrtvého moře.Má antiseptický účinek.
 • éterické oleje.Léčí, vyživuje a zvlhčuje pokožku.
 • Rostlinné výtažky a byliny.Podporujte rychlé obnovení obalu.Snižte riziko zánětu.
 • Kyseliny rostlinného původu.Přidávají se v nízké koncentraci a ne do všech formulací.

Vzhledem k přírodním složkám produktu a nepřítomnosti chemických přísad je postup vhodný pro čištění tenké a citlivé pokožky.

Loupání obličeje korálovými kousky je delikátní.Od ostatních kompozic se liší přítomností abrazivních částic.Obsahuje kyselinu v minimální koncentraci.Tato funkce mění způsob, jakým komponenty působí na pokožku.K mechanickému čištění dochází, takže doba rehabilitace se liší od obvyklého zotavení po čištění.

Postup kvalitativně čistí póry od kontaminujících látek, potu a tuku.Tím se zabrání vzniku zánětlivých procesů a kožních onemocnění.Kromě toho je loupání s přídavkem korálových lupínků užitečné pro lékařské účely.Posiluje krevní cévy a kapiláry.Výsledkem je, že modřiny a modřiny zmizí, barva kůže je hladká a zdravá.

Mezi další užitečné vlastnosti patří:

 • měkké mletí;
 • uvolnění epidermis;
 • odstranění hnisavého zánětu;
 • normalizace fungování mazových žláz;
 • antiseptický účinek.

Fáze

Provádění čištění obličejezahrnuje několik fází.Korálový peeling nevyžaduje přípravná opatření.Současně s cílem dosáhnout lepších výsledků kosmetologové doporučují, aby se měsíc před zákrokem provedlo žluté odlupování povrchového efektu.

Postup:

 1. Kontrola a výběr taktiky. Odborník vyhodnotí stav pokožky a stanoví dobu expozice kompozici.Intenzita závisí na problémech a míře jejich zanedbávání.
 2. Čištění. Odstraňte zbytky kosmetiky, mazových sekretů a jiných kontaminujících látek.
 3. Ošetření prostředky pro otevření pórů. Toto usnadní odstraňování mastných zátek a komedonů.Kompozice se na obličeji dlouho neuchovává, stopy se pak čistí ubrouskem.
 4. Použití peelingu. Korálové složení je rovnoměrně rozloženo po povrchu.Proveďte masáž obličeje po dobu 2-10 minut.V tomto případě pacient cítí mírný pocit mravenčení, který se každou minutu zesiluje.
 5. Odstranění čisticího prostředku.
 6. Použití studeného obvazu. Zmírňuje nepohodlí po zákroku a zmírňuje podráždění kůže.
 7. Naneste zvlhčovač. Proveďte po 10-15 minutách

Jak často to dokážete

Po prvním zákroku kosmetolog rozhodne, kolik sezení potřebuje, aby se zbavily vad kůže.V tomto případě se bere v úvahu jeho individuální zvláštnost, reakce na složení korálů a účinnost aplikace.Na základě těchto parametrůvytváří se osobní program.

Korálový peeling obličeje se provádí po dobu 10 minut.Průměrná délka kurzu je 3-4 procedury.Nedoporučuje se čistit více než 1krát za měsíc.Před zahájením opakovaného chování musíte počkat, až přejde zarudnutí a odlupování.

Účinnost

Výsledek závisí přímo na dávkování produktu a na čase, kdy byl na kůži.Aktivní tření drhnutí vede k těžkému loupání.Někdy tento postup vede k úplnému odlupování horní vrstvy epidermis.

Po období zotavení se kůže stává sametově hebkou.Její póry jsou výrazně zúžené, černé tečky zcela přecházejí nebo se stávají znatelně patrnými.Dodržíte-li všechna procedurální pravidla, zkracuje se doba rehabilitace na minimum.

Fáze obnovování kůže po korálovém peelingu

V některých případech pacienti nepociťují nepohodlí a vracejí se do normálního života ihned po zákroku.Kartáč s korálovými lupínky je vhodný pro lidi, kteří často mají alergickou reakci.Koneckonců, jeho složení je hypoalergenní.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Následná péče o pleť

Korálový peeling obličeje nekončí v salonu krásy.Dalších 7 dní poté, co se bude konataktivní oprava pleti.Korálový prášek, který vstoupil do vrstvy epidermis, dráždí buňky a aktivuje v nich regenerační proces.Během tohoto období musí tělo pomoci při organizaci správné péče o obličej.

Během období zotavení se doporučuje upustit od intenzivní fyzické námahy.Koupele, sauny, bazén, posilovna a solárium přispívají k rozvoji komplikací a zvyšují zarudnutí krytu.Během tříd můžete přinést infekci.

Aby se výsledek nezkazil, neodlupujte krusty, které se po zákroku vytvoří.Musí samy odejít.Zvláštní pozornost by měla být věnována hygieně.Povlečení a ručníky musí být pečlivě ošetřeny horkou párou.

Prozatím bude nutné upustit od používání dekorativní kosmetiky.Emulze a mastné krémy jsou také kontraindikovány. Je možné vrátit se k obvyklým výrobkům pro péči, jakmile zmizení zarudnutí a loupání zmizí.

Během rehabilitačního období je povoleno používat přírodní séra a koncentráty ampulí na vodní bázi.Měkké gely jsou dobré pro mytí.Kůže může být také ošetřena tonikem pro citlivou pokožku.

Po loupání je zakázáno slunit se na slunci

Je třeba zkrátit dobu strávenou na slunci na minimum. Když jdete ven, je důležité používat opalovací krém.Je lepší zvolit období peelingu, když je slunce méně aktivní.Podzim a zima jsou velmi vhodné.

Příklad denní péče po dobu 6 dnův tabulce:

Den Doporučení
1 Několik hodin po vystavení pokožky korály zesílení zarudnutí zesílí a povrch vypadá zapáleně.Proto je první den důležité chránit jakýkoli vliv na obal z vnějšku.Je třeba zabránit kontaktu s vodou.
2 K odstranění vedlejších účinků loupání se doporučuje otřít pokožku slabým roztokem octa jablečného moštu.Na 1 polévková lžíce.llátky by měly odpovídat za sklenici převařené vody.

Přípravek se nanáší dvakrát denně.Po zaschnutí je pokožka namazána lehkým zvlhčovačem.

3 Objeví se výrazný peeling obálky.Tento příznak naznačuje, že musí být dokončeno omytí roztokem octa.Nyní místo toho používají dětské mýdlo.A pak znovu naneste krém.
4 Při správném regeneračním procesu můžete v této fázi vidět, jak se pokožka obnovuje.Může dojít ke svědění.Je důležité nepoškrábat povrch, jinak způsobí silné podráždění.Péče je prováděna na principu 3 dnů.
5 Ke čtyřdenní péči se přidává použití speciálního produktu helia, jehož cílem je obnova pleti.Po loupání by měl být doporučen kosmetologem.
6 Kůže byla zcela obnovena.Můžete se vrátit k obvyklé péči.Paralelně se doporučuje použít gel pro obnovu po dobu několika dalších dnů.

Pravidelný korálpeeling pomáhá v boji proti vráskám, napíná ovál tváře a dodává svěží tón.Přírodní složení je vhodné pro použití na jakémkoli typu pleti.Recenze pacientů zaznamenávají jednoduchost postupu, snadné zotavení a úžasný účinek.

Autor:Pronina Marina​​

Návrh článku:Mila Fridan

Video o odlupování korálů

Recenze Coral Peeling: