Kočičí oko.Designové nápady pro krátké a dlouhé nehty.Postupné pokyny s fotografiemi

Návrh manikúry pomocí magnetických laků pro kočičí oči lze doplnit různými prvky.Pomůže to, aby byl zajímavější a výraznější: jiskry, kamínky, matný efekt, monogramy, kresby, tření, díry atd.(foto).

Jak vytvořit design kočičího oka.

Návrh manikúry pro kočičí oko (dále jen „KG“) je oceňován pro svou univerzálnost, trvanlivost, sytost barev a rozmanitou paletu odstínů.Tato technika se nazývá díky drahokamu -do cymofanu.V závislosti na tom, jak světlo dopadá na kámen, mění odstín - ze světlejšího na tmavší.

Pro manikúru se používají laky s kovovými částicemi.Po nanesení se na povlak nanese magnet, který částice „zabuduje“ do jedinečných vzorů.Takovou manikúru si můžete udělat sami doma nebo se obrátit na pána. Pomůže vám s výběrem vhodného designu Cat Eye pro manikúru a poskytne fotografii vaší práce.

Etapy provádění doma:

 1. Zpracovává se nehtová deska a kutikula;
 2. Povrch nehtu je odmaštěn;
 3. Na trvanlivost manikúry a vyrovnání povrchu se nanáší základní vrstva;
 4. Sušeno pod UV lampou;
 5. Před nanesením gelového laku by měla být láhev dobře protřepána.Nanášejte ve dvou vrstvách nebo použijte tmavý podklad.Každá vrstva se suší samostatně.
 6. Po každé vrstvě laku je magnet umístěn a držen po dobu 10 sekund nad hřebem ve vzdálenosti 3 až 5 mm.První a druhá vrstva laku se suší samostatně.
 7. Nakonec se hřebík připevní vrchní vrstvou a vysuší se.

Výkres je zcela závislý na magnetu, je lepší použít lak a magnet od stejného výrobce.

Vyberte odstín (béžová, černá, červená, modrá, fialová, vínová atd.).

Různí výrobci gelových laků nabízejí širokou paletu barevných laků KG.Každá žena najde vhodnou alternativu pro sebe.Tmavé tóny vypadají výhodně: tmavě- modrá, smaragdová, černá a hnědá.

Přidejte upřesnění a sofistikovanost, manikúru vyrobenou v uklidňujících odstínech: růžová, béžová, šedá a olivová.Vhodné jsou milovníci „fatální červené“: třešně, vínové, šarlatové a červenohnědé tóny. Módní barvy sezóny 2018 jsou modrá, fialová, zelená a černá.

„Kočičí oko“ na krátkých nehtech.

Manikúra s designem „KG“ na krátkých nehtech není o nic méně působivá a přitažlivější než na dlouhých.Prostá manikúra pomůže zdůraznit krásu a elegantní tvar.

Pro další zář se používají kamínky, kameny a flitry.Jediným pravidlem pro design krátkých nehtů - nevybírejte příliš velké dekorativní prvky.Můžete se zastavit na: malování, tření, mozaiky, grafický design a manikúra měsíce.

„Kočičí oko“ s obrázkem.

Každý profesionální mistr nehtového designu může vykreslit ohromující a jedinečný výkres.Pokud není čas navštívit salon, zvládnutí techniky malby je možné samostatně.

Měli byste si vybrat jednoduché vzory, například: origami, geometrické prvky, monogramy.Výkres je nejlépe umístěn ne přes celou oblast hřebu, ale na základnu nebo stranu.Chcete-li rychle a pohodlně vytvořit originální manikúru, pomohou nálepky a jezdce.

„Kočičí oko“ s otvory.

Lunární manikúra zůstává v módě po jediné období. Na rozdíl od Francouzů v lunární části vystupuje na základně část hřebíku.Lunární manikúra v kombinaci s KG povlakem je skvělým řešením pro každodenní nošení i vážnost.

V takové manikuře je lunula obvykle potažena čirým nebo bílým lakem nebo ponechána otevřená (tj. Nepotažená).Návrh je velmi praktický, protožemaskování růstu nehtové destičky.Nedoporučuje se provádět takovou manikúru s příliš krátkými nehty, proto se hřeb bude zdát ještě kratší.

Mistři umění nehtů doporučují vytvořit výšku otvoru přibližně 5 mm. Tvar lze zvolit podle vašeho vkusu: nechte okraj jamky půlkruhový, špičatý ve středu nebo téměř rovný.Další výzdoba by měla být provedena na jednom nebo dvou prstech, takže manikúra nebude vypadat příliš přetížená.

Fotografie ukazuje ohromující manikúru s designem „Cat's Eye“.

Postupné pokyny pro manikúru doma:

 1. Ošetřte nehty pilníkem na nehty a přesuňte kutikulu;
 2. Použijte odmašťovač;
 3. Naneste základnu a osušte ji UV;
 4. Nakreslete ohraničení tenkým štětcem nebo použijte speciální šablonu;
 5. Natřete nehty gelovým lakem „Cat's Eye“ a nechte je namočit asi 15 sekund.Vysušte pod UV lampou.Pro dosažení hluboké barvy se postup opakuje pro každý prst zvlášť.
 6. Upevněte horní vrstvu.

Krásná a zářivá manikúra - připravená!

Design Cat Eye s kamínky.

Použitídrahokam v kombinaci s vrstvou "KG" dodá manikuře luxusní záři.Možnosti umístění ornamentu jsou velmi odlišné: na okraji hřebíku, uprostřed, v rohu nebo nakreslete díru.Manikúra je ideální pro večerní a slavnostní východy.

Tip: Při provádění manikúry v tomto provedení ji nepřetěžujte příslušenstvím na ruce.Při vytváření manikúry stojí za to koupit si další nástroje: lepidlo na krystaly, pinzetu, tečky, fixační prostředek a sadu drahokamů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

„Kočičí oko“ s třením.

Manikúru s účinkem „KG“ lze provést za použití suchého pigmentu nebo jiným způsobem - třením.Tento pigment se pánem nazývá „suchá kočka“. Použití tření ve vlastnostech není horší než gelový lesk:

 1. Různorodá paleta odstínů;
 2. Ekonomické využití;
 3. Míchání s běžným lakem je možné.

Existuje několik metod aplikace.

Možnost 1:

 1. Naneste základní vrstvu a osušte;
 2. Laky na nehty gelovým lakem ve dvou vrstvách;
 3. Na samostatném povrchu smíchejte pigment s povrchovou úpravou do jednotné hustoty;
 4. Výslednou směs naneste štětcem na nehty;
 5. Držte magnet na několik sekund a suchý;
 6. Zakryjte vrchem a konec hřebu utěsněte.

Možnost 2:

 1. Popři přípravě nehtové desky naneste gel ve dvou vrstvách;
 2. Zakryjte povrchovou úpravou, ale nevysychejte v lampě;
 3. Se špičkou štětce pro spád použijte malé množství suché směsi;
 4. Naneste na povrch rovnoměrně rozprostřený po povrchu;
 5. Po použití magnetu po dobu 10 sekund a sušení v UV lampě;
 6. Natřete kabátem a znovu usušte.

Při použití suchého pigmentu stojí za to znát několik pravidel:

 1. Pro nasycenou barvu a lesk naneste gel - lak ve dvou vrstvách;
 2. Vybírat čisté odstíny pigmentu a laku;
 3. Při aplikaci tření utěsněte konec hřebu.

Kočičí oko s monogramy.

Výběrem z různých nápadů v oblasti manikúry je snadné se zmást.V každé sezóně nabízejí návrháři manikúrního průmyslu úžasné techniky pro kreslení na nehty.Zajímavou a neobvyklou technikou jsou monogramy.

Vzory připomínající krajky vypadají skvěle s povlakem „KG“.Vzor můžete umístit do kterékoli části hřebu.V závislosti na základním odstínu se vzor nanáší pomocí černého, ​​bílého, zlatého nebo stříbrného gelu.

Ti, kteří upřednostňují manikúru doma, by si měli pro design koupit štětec a použít šablonu nebo hotové nálepky.Manikúra v tomto stylu vypadá fascinující.

Módní design „Cat's Eye“ s kapkami.

K designu kapání se přidá kouzlo a lehkost manikúry v kombinaci s povlakem „KG“.

Pokyny pro provádění manikúry:

 1. Připravte hřebík a naneste základní vrstvu;
 2. Potřete gel lakem a vysušte;
 3. Vezměte tečky, namočte je do horního pláště a chaoticky naneste kapky;
 4. Nehty by se měly sušit po každém kreslení;
 5. Odstraňte lepivou vrstvu z kapiček namočených v alkoholu.

Francouzská manikúra v kombinaci s kočičím okem.

Pro jedinečný a stylový design „KG“ je vhodná kombinace s francouzskou manikúrou.S třpytivým povlakem si můžete udělat úsměv, nebo si například udělat klasickou bundu na několik hřebíků a zbytek zakrýt gelovým lakem. Návrh je doplněn kameny, vývary, obrazy atd.Chcete-li navrhnout špičku hřebíku, budete potřebovat šablonu nebo štětec.

Matt „Cat's Eye“.

Matná manikúra je módní a zajímavé řešení.Před dvěma lety získal velkou popularitu.

Matná povrchová úprava nehtů je kombinována s různými vzory, včetně potahu Cat Eye: manikúra, design, fotografie.

Vše, co je pro tuto možnost zapotřebí, je vyrobit manikúru s KG gelovým lakem podle pokynů popsaných na začátku článku.Na konci postupu je nutné hřebíky zakrýt fixačním prostředkem s matným efektem a nechat je ošetřit alkoholovým tampónem.

V případě potřeby se matný povrch aplikuje pouze na jeden nebo dva hřebíky.Můžete také přidat kapání design, drahokamu ornament nebo obraz.Vznešená brilantnost takovýchmanikúra nenechá nikoho lhostejným a dá majiteli skvělou náladu.

Geometrický design s kočičím okem.

Grafický design je trendem roku 2018.Tato verze manikúry je považována za poměrně komplikovanou a je lepší ji svěřit odborníkovi, ale pokud si přejete, můžete ji zvládnout sami.Vzorek může být odlišný: čtverce, obdélníky, trojúhelníky a kosočtverce.

Geometrické vzory můžete kreslit štětcem s dlouhou, tenkou hromádkou a laky různých barev.Na začátku je vhodné si trochu procvičit.Pro geometrický design existují jednodušší řešení - šablony, obyčejná lepicí páska nebo speciální proužky.

Tečky pomohou vytvořit kruhy nebo tečky - jedná se o kartáč s kovovou koulí na konci. Zvažte jednoduchou verzi manikúry s designem Cat Eye a grafickým designem, jako na níže uvedené fotografii.

Po přípravné fázi naneseme na nehtovou desku základní lak a lehký substrát.Poté naneste gelový lak, v tomto případě tyrkysový odstín ve dvou vrstvách.Magnetizujte a sušte.Poté, co uděláme tenkou štětcem kresbu pomocí černého gelu.Upevníme horní část pro maximální záři.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Kočičí oko s pruhy.

Existuje mnoho nápadů pro manikúru s pruhy.Pro tento design se používají speciální lepidla.pruhy, které mají mnoho odstínů.Budeme analyzovat postupné techniky s průhlednými a barevnými pruhy, s použitím K.K. gelového laku.

V prvním provedení je na hřebík nanesen transparentní povlak a proužky jsou slepeny.Poté lakované a odstraněné.Každá vrstva se vysuší v lampě a na konci se použije fixační prostředek.

Ve druhém případě jsou hřebíky na začátku potaženy gelovou hmotou KG, po vysušení UV lampou jsou proužky slepeny.Nadměrná délka je řezána nůžkami.Vrchní část se používá na konci.

V závislosti na vybraném vzoru můžete pruhy na nehtové desce uspořádat ve vodorovné nebo svislé poloze. Můžete také experimentovat s barevným schématem.

„Kočičí oko“ se třpytími.

Brilantní design nehtů vypadá originální a atraktivní.Třpytky se aplikují na celý hřebík nebo na samostatný prvek výzdoby.

Zvažte několik způsobů, jak aplikovat suché třpytky na gelovou základnu KG:

Metoda 1.Použitím kartáčku s ventilátorem odstraňte z natřených jisker lakovaný lakhřebík. Metoda 2.Natřete lakovaný nehet do sklenice se třpytkami, přebytek odstraňte štětcem. Metoda 3.Vezměte kartáč do transparentního laku a ihned do jisker, naneste na nehty.

Pokud se použije tekutý třpyt, jsou na začátku hřebíky pokryty gelovou barvou požadované barvy.A po zaschnutí se aplikujeochranný povlak.

„Kočičí oko“ se stříbrem.

Stříbrný povlak na nehtech vytvoří elegantní a magický lesk.Při výběru provedení „KG“ se stříbrem nezapomeňte na barevnou kombinaci. Stříbro je kombinováno s odstíny červené, modré, zelené, fialové, černé a šedé. Pro harmonickou manikúru se na všech prstech nebo dvou nebo třech prstech vytvoří stříbrný přízvuk.

Mezi fotografiemi lze vybrat vhodný design se stříbrnou manikúrou pro kočičí oči.Pro manikúru se stříbrem existují různé způsoby.

Zvažte hlavní:

 1. Flitry. Při použití na barevný nebo průhledný povlak se přebytek opatrně odstraní štětcem.V závislosti na zvolené konstrukční variantě je lze aplikovat na: špičku hřebíku, lunulu, celou nehtovou desku nebo samostatný vzor.Na konci je lesklá vrstva fixována povrchovou úpravou.Jak správně používat jiskry bylo popsáno výše.
 2. Transferová fólie. Pro tuto možnost se používá speciální fólie na manikúru.Na ošetřený povrch nehtů se nanáší gel - lak „KG“.Pak vrchní kabát.Po vysušení se lepivá vrstva odstraní ubrouskem a povrch nehtu se pokryje fóliovým lepidlem.Když se lepidlo stane průhledným, na nehty se nanese kousek fólie a pomocí hladítka se vyhladí přes povrch.Fólie se odstraní ostrým pohybem, hotový povrch se pokryje vrchní vrstvou s těsněním okrajů.Fólie můžete aplikovat v celku nebo v malých kusech různých tvarů.
 3. Zrcadlový odraz .Chcete-li vytvořit chromovou manikúru, pomůže vám suchý stříbrný pigment.Prášek se nanáší na tmavý substrát potažený horní částí.Třete houbou na suchý povlak.Horní vrstva se neaplikuje.

K dekoraci stříbrem můžete použít kameny, flitry a kamínky.

Svatební manikúra „Cat's Eye“.

Každá žena se zodpovědností přistupuje k výběru svatební manikúry.Pro takový slavnostní okamžik je vhodná manikúra s KG gelovým lakem.Ženy, které dávají přednost klasickému designu, si mohou vybrat světlé barvy: růžová, fialová, béžová a modrá.Odvážné nevěsty by měly zůstat v jasných odstínech: hnědá, červená, švestka a fialová.

Různé dekorativní prvky pomohou vytvořit slavnostní design: flitry, perly, kamínky, vzory a sochařství. Manikúra s dekorem pouze na prstenu bude vypadat originální a harmonická.Ve světlých odstínech bude organicky vypadat kombinace květinové malby s francouzskou manikúrou.

Přehled značky: magnetický gelový gel pro kočičí oči (Bluesky, Lianeil, Tatneil, Cody).

Pro manikúru, která potěší její krásu po dlouhou dobu, je vhodné dát přednost profesionálním výrobcům laků na magnetický gel.Nejslavnější značky: LIANAIL, Bluesky, TNL Magnet, Kodi.

Gel - laky čínské značky Bluesky:

 1. mají hypoalergenní složení;
 2. bohatá barevná paleta;
 3. obsahuje látky, které chrání předmechanické poškození;

Gelové laky německé společnosti Lianeil jsou oceňovány pro:

 1. hluboké a nasycené barvy
 2. jednotné a snadné rozdělení;
 3. přetrvávající manikúra po dobu 20 dnů;

Leštící gel na tatneil.Výhody:

 1. leží naplocho na nehtové desce;
 2. pro nasycený stín stačí jedna vrstva;
 3. se kombinuje s laky jiných výrobců;
 4. neztratil svůj lesk dva týdny.

Americká značka Cody.Výrobky mají následující výhody:

 1. široká paleta odstínů;
 2. vytváří odolný a odolný povlak;
 3. má přírodní složení;
 4. nezpůsobuje alergické reakce.

Na fotografii je několik příkladů manikúry s designem Cat Eye vyrobeným z gelových laků: Bluesky, Cody, Lianeyl a Tatneil

Fotografie oblíbeného designu manikúry pro kočičí oči

Video o manikuře pro kočičí oči

Manikúra kočičího oka: 40 nejlepších nápadů módního designu:

Manikúra kočičího oka - foto-2018: