Klasické prodloužení řas.Pokyny, jak to udělat sami.Výukové programy pro začátečníky

Dlouhé, krásné řasy vypadají velkolepě a přitahují pozornost většiny lidí v okolí.Klasická budova se uchýlila hlavně k ženám, které nechtějí používat řasenku, ale chtějí získat výraznější vzhled.

Jak vypadá prodloužení řas podle klasické technologie ]

Ke zvýšení objemu přírodních řas se používají umělé materiály.Aby prodloužení nezpůsobilo nepříjemnosti, nezpůsobilo podráždění a oči nesvářily, neexistují žádné známky zarudnutí, podráždění, řasinky jsou vyrobeny ze syntetických hypoalergenních vláken.

Lepidlo, na kterém jsou vlasy upevněny, také nezpůsobujealergií, takže si to může dovolit i žena s predispozicí k alergiím.

Hlavním úkolem velitele je vybrat příslušnou řasenku podle typu obličeje a přilepit chloupky na přírodní řasy s výběrem požadované délky a ohybu.

Jednou z nejčastějších technologií rozšíření je klasika.Je vhodný pro ženy s dostatečně silnými řasami. Klasické prodloužení dává chloupkům větší objem a délku. Klasika znamená použití počtu řas, které jsou již před očima.Na každou cilii je nalepena další požadovaná délka.

S výhradou technologie vypadají takové řasy přirozeně a krásně, což vyvolává dojem přirozeného původu řas.Příjemným doplňkem je efekt nádhery, bohaté černé barvy a délky.

Možnosti rozšíření

Prodloužení řas (klasická, liška, loutka, veverka, vzácně, 2D, 3D a další) zpočátku znamená výběr těch vlasů, které budou vypadat dobřena tuto nebo tu osobu.

 1. K vytvořenífox efektumusíte použít řasení 3 nebo více různých délek.V rozích očí, blíže k nosu, se používají kratší chloupky.Čím blíže jsou řasinky k opačnému okraji, tím déle jsou.Díky této struktuře budovy se vzhled stává velmi výrazným a zajímavým, dokonce i trochu složitějším.Foxský efekt je vhodný pro ženy se zavřenýma očima.Eskalace pomůžeupravte vzhled konvexních a kulatých očí a harmonicky se dotkněte obličeje.
 2. Loutkový efektje vhodný pro dívky, jejichž oči nejsou příliš kulaté a příliš malé.Pak budou rozšířené řasy vypadat přijatelné, jinak se efekt ukáže jako nepřirozený a opravdu loutkový.Pohled bude vypadat vystrašeně.Prodloužení se provádí pomocí řas o délce 12 mm.Není nutné volit velikost řas pro každou část oka, protože loutkový efekt zahrnuje použití materiálu stejné délky.V důsledku budování očí se zdá být dokořán.
 3. Veverkový efektje tvořen řasami různých délek.Krátké chloupky se používají v rozích oka, postupně se rozšiřují do středu víčka.Od středu se řasenka maximalizuje na délku a blíže k okrajům se opět zmenšují.Prodloužení je nejvhodnější pro ženy s kulatými a mandlovými očima, posazenými těsně u sebe.Díky dosaženému efektu bude vypadat výrazněji.
 4. Řídící účinekje dosažen provedením rozšíření nikoli subaxilárou, ale v určitém intervalu.Díky tomuto prodloužení si řasy zachovají svůj přirozený objem a vzhled se stává výraznějším.Účinek je vhodný pro ženy se silnými řasami, což je činí ještě atraktivnějšími, dlouhými a jasnějšími.
 1. 2D a 3D efektyjsou doporučovány pro ženy se středně silnými řasami.Absolutně na každém z nich lepí 2 až 3chloupky v závislosti na požadovaném objemu.K růstu jsou zapotřebí velmi tenké řasy, aby nezatěžovaly oko a neměly negativní vliv na přírodní chloupky.Nedoporučuje se vytvářet velký objem pro ženy s křehkými řasami, protože nemusí odolat zátěži.
 2. Milénium(barevné řasy) přitahují pozornost, zvyšují živost a chytlavost obrazu ženy.Má se zabudovat do několika odstínů (od 2 ks).Všechny řasy a pouze rohy mohou být obarveny.Tyto šperky jsou vhodné pro ženy, které se rádi odlišují.Cilia bude vypadat výhodně na večírcích a svátcích.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jaké nástroje a materiály jsou potřebné

Prodlužování řas (klasické nebo jakékoli jiné) vyžaduje nákup speciálních materiálů a nástrojů bez ohledu na technologii.

Požadováno:

 • pinzeta;
 • silikonové proužky nebo náplasti;
 • nádobí na lepidlo;
 • párátka;
 • bavlněné pupeny;
 • povrch pro distribuci řas;
 • zvětšovací zrcadlo;
 • 81) kulový sterilizátor;
 • lepidlo;
 • odmašťovač;
 • rozpouštědlo pro lepidlo;
 • řasinka;
 • štětce na řasy.

  Sada nářadí pro klasické prodlužování řas

K oddělení horní části je zapotřebí proužkůa spodní řasy.K odstranění přebytečného lepidla jsou zapotřebí párátka a tyčinky.Povrch pro analýzu řas musí být čistý a jasný.

Pinzeta je nejdůležitějším a nejdůležitějším nástrojem pro práci s řasinkami.Vezmou si vlasy, namočí je do lepidla a přenesou do víček.

Při výběru pinzety musíte věnovat pozornost tomu, jak pevně sedí v ruce (neklouzává), je pružný a při práci se nedeformuje.Pro pohodlnější práci byste si měli zakoupit 2 pinzety s ohnutými a pravými úhly.

Ke kontrole čistoty nástrojů je nezbytný sterilizátor.Bez jejich léčby můžete infekci přenést z jedné osoby na druhou. Lepidlo musí být vyrobeno z pryžové pryskyřice. Jeho barva může být černá nebo bílá.

Vlastnosti řas

Délka řasinek může být určena mezerou mezi základnou a špičkou.Velikosti mohou být od 4 do 20 mm.Nejlepší volbou jsou řasy o délce nepřesahující 12 mm.

Aby se nepřehánělo velikostí, a naopak, aby nedošlo k příliš krátkým chloupkům, doporučuje se změřit vaše přirozené řasy a přidat k jejich délce 2 mm.

Tloušťka řas se liší od 0,10 mm do 0,25 mm s rozdílem 0,05 mm:

 1. Nejtenčí řasy jsou vysoce flexibilní a pružné..Tyto chloupky jsou ideální pro ženy se vzácnými přírodními řasami.
 2. Tloušťka 0,15 mm poskytuje vzhled řasenkových tónovaných řas.
 3. 0,20 mm zdůrazňuje krásu očí díky tužším chloupkům.Taková stavba je vhodná pro ženys přirozenými dlouhými a silnými řasami.
 4. 0,25 mm je vhodná pro ženy, které se plánují zúčastnit události, jako je například párty.Vlasy samotné jsou tuhé a způsobují nepohodlí neustálým ohýbáním a pícháním.

Ohyby jsou označeny zvláštními souhláskami.B je nejmenší.Díky němu se řez očí zdá širší.L je nejdůležitější, skvělé pro účast na večírku.

Existují také ohyby C, D, J a CC.Každá z nich se vyznačuje stále silnějším ohybem.

Jaké materiály se používají k výrobě řas

Řasy jsou vyráběny výhradně z umělých materiálů.Když se chloupky nazývají „norek“, „hedvábí“ nebo „sobolí“, znamená to, že každý z nich má jiné vlastnosti.

Hedvábné řasy jsou nejměkčí a nejlehčí.„Mink“ - chloupky charakterizované brilancí, hustotou a sytostí barev.„Sable“ je průměrná varianta, která je pro stavbu nejoptimálnější.

Pro ženy, které chtějí upoutat pozornost, se doporučuje používat „norek“, protože to vypadá velmi jasně a chytře.

Sable vytváří efekt řasenkových tónovaných řas.Jejich barva je jasná, nasycená a chloupky vypadají drahé a krásné.Při správné budově bude „sable“ vypadat téměř jako přírodní řasenka.

Oblíbení výrobci materiálů

Ne každá společnost dodává materiál určité ženě.

Nejvyhledávanější jsou následující značky:

 • Barbara;
 • Verona;
 • „Perfect Silk Lashes“;
 • „MACY“;
 • razítko od společnosti MACY - „Vivienne“;
 • Irisk Professional;
 • Dolce Vita.

Řasy společnosti "Barbara" musí být zakoupeny s lepidlem, protože materiály od jednoho výrobce se nejlépe vzájemně kombinují.Vlasy se snadno používají, protože jsou snadno odstranitelné z obalu. Verona vypadá velmi dobře, je bohatá na černý odstín a hedvábnou základnu.

„Perfect Silk Lashes“ se vyrábějí v Koreji.Napodobují přirozeně řasnatost, takže jejich použití dává pouze pozitivní emoce.Při použití lepidla stejné značky může srst trvat 2 až 3 měsíce.Řasy jsou zesíleny na základně a tenké

„MACY“ jsou vhodné pro ženy, které jsou náchylné k alergiím na jejich koncích. Materiály této společnosti mohou používat začátečníci i zkušení.Lepidlo má vlastnost sušení v různých časových intervalech - od několika sekund do minuty nebo déle.Cilia jsou podobné jako „hedvábí“, „norek“ a „sobolí“.Jejich počet je větší než u mnoha jiných značek.

„Vivienne“ se vyrábějí v různých barevných odstínech, ale zároveň vypadají velmi přirozeně a přirozeně.Můžete nosit řasy této značky až 5 týdnů.

Produkty Irisk Professional jsou nabízeny v bohatém sortimentu, který zahrnuje chlupy různých materiálů, tlouštěk a délek.Jsou tu řasy s prachem a kamínky.Lepidlo této společnosti může takébýt s různými stupni fixace.Kromě řas určených pro jednotlivá rozšíření prodává značka řasy ve svazcích.

Dolce Vita je k dispozici v různých barvách, délkách a ohybech.Řasy této značky jsou vyráběny v Jižní Koreji.

Příprava na postup rozšíření

Při zvyšování řas je důležité při přípravě zohlednit několik nuancí:

 1. Nemůžete malovatřasy před zákrokem, protože oleje obsažené v řasence nebo v odličovači mohou nepříznivě ovlivnit přilepené vlasy - rychle zmizí.
 2. Prodloužení řas se u očních chorob nedoporučuje.Nejlepší je zotavit se nejprve a poté jít do postupu.

Pokyny krok za krokem pro prodloužení trvání postupu, zachování účinku

Kroky:

 1. Nejprve je třebapřipravte čistý, bílý a rovný povrch.
 2. Poté by měly být řasy položeny na povrch po celé délce.
 3. Poté musí master připravit lepidlo nalitím na předem připravená jídla.
 4. Pinzeta musí být před zákrokem ošetřena dezinfekčním prostředkem.
 5. Poté si umyli ruce a z obličeje si vymyli veškerý make-up.
 6. Oční víčka a přírodní řasenka jsou ošetřeny odmašťovadlem bezprostředně před nalepením řas.
 7. Dolní řasy musí být upevněny speciálními proužky nebo omítkou.
 8. Poté jsou řasenky vyčesány speciálním štětcem.
 9. Chytili pinzetu do svých rukou a popadli nástrojcilia, namočte jeho široký hrot do lepidla a přilepte jej na přírodní řasu co nejblíže víčku.
 10. Cilia, které ještě nebylo zajato, je držena vatovým tamponem nebo párátkem.

Řasy by se neměly prodlužovat z vnitřního okraje oka, ale z vnějšku.Je důležité zajistit, aby ležely stejným směrem.Chcete-li lepidlo úplně uschnout, musíte si lehnout a počkat.

Postup trvá 2 až 3,5 hodiny, v závislosti na způsobu rozšíření.

Účinek nahromadění by měl být zachován po dobu nejméně 2–2,5 týdnů.Chcete-li cilia trvat déle, musíte se o ně postarat.

Cena

Cena budovy začíná od 1 000 rublů. Náklady závisí na materiálech použitých během postupu, na dovednostech velitele a města (regionu), kde se postup provádí, protože cenová politika v každém regionu je odlišná.

Oprava

Oprava řas je nezbytná k tomu, aby se vrátily do původního tvaru, původního vzhledu. Doporučené období pro opravy je každé 2 týdny. Pokud řasy drží pevně a neodlupují se, může být doba prodloužena, ale může ji sledovat pouze pán.

Pokud uběhly více než 2 týdny a během ponožek bylo ztraceno mnoho vlasů, je nutné je přerůst.Oprava v tomto případě již není vhodná.Korekce je postup, kdy alespoň polovina prodloužení řas je ponechána před vašimi očima. Postup opravy nejčastěji trvá 1-1,5 hodiny.

Je možné pěstovat řasypro sebe

Můžete si pěstovat řasy sami, ale k tomu potřebujete speciální dovednosti a nástroje.Dovednosti jsou nutné, aby nedošlo k poškození vaší přirozené řasy.Vlastní stavba vyžaduje zrcadlo a jasné osvětlení.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Možné negativní účinky nebo infekční choroby po prodloužení

Prodloužení řas (klasické a jakékoli jiné) je ve většině případů bezpečné, existují však některá rizika:

 1. Pokud jste přecitlivělí na adhezivní komponenty a jiné materiály, může dojít k alergické reakci.V takovém případě co nejdříve odstraňte řasenku.
 2. Během procesu nahromadění se lepidlo může dostat do očí a způsobit silné pálení.V takovém případě naléhavě vypláchněte oči, dokud není lepidlo úplně odstraněno.
 3. Existuje riziko nákazy infekční nemocí po zákroku, pokud nejsou nástroje zpracovány po každém použití.Aby se tomu zabránilo, musí být pinzeta sterilizována.

Zhoršují se vaše vlastní řasy

Prodlužování řas nezkazí přirozené chloupky v souladu se všemi klasickými pravidly.

Pokud byly použity expirační materiály nebo materiály nestandardní (jako je lepidlo), může začínat vypadávat cilia,tenký a vybledlý, takže je důležité věnovat pozornost tomu, s čím se postup provádí.

Přirozené chloupky se mohou zhoršovat, pokud umělá řasenka není tak velká, aby se vešly (příliš silné a těžké).Před zahájením postupu musíte pečlivě vybrat přesně ty materiály, které nebudou mít nepříznivý vliv na přírodní řasy.

Aby se zabránilo vypadnutí řasinek, musí být odstraněny zvláštním nástrojem.Pokud nezávisle odtrhnete umělé řasy nebo se je pokusíte odstranit kapalinou, která není k tomu určena, můžete ztratit svou přirozenou hustotu a objem.

Péče o řasy po prodloužení

 1. Časté česání řas a jejich tření rukama se nedoporučuje.
 2. Pokud se řasinky často dotýkají, tírají a česají, začnou s předstihem vypadávat.
 3. Barvení inkoustu je přísně zakázáno, protože poté se mohou slepit a již se nevracejí do své původní podoby.Kromě toho při odstraňování řasenky z řas je nutný speciální nástroj nebo častý kontakt s vodou, díky čemuž se začnou prodlužovat vlasy.
 4. Je zakázáno používat krémy v oblasti očí, protože lepidlo zjemňuje mastnotou a olejem.

Prodlužování řas jsou cenově dostupným způsobem, jak se stát kvalitnějším a krásnějším, ať už jde o klasickou metodu, lišky, veverky, 2D nebo 3D efekty.Chcete-li si vybrat hodného mistra, můžete se seznámit s jeho prací na sociálních sítích nebo ho kontaktovat na doporučení přátel.Budování je také možné, ale jsou zapotřebí zvláštní dovednosti.

Návrh článku:Vladimír Veliký

Video na téma: Prodlužování řas

2D prodlužování řas krok za krokem: