Kim Kardashian.Fotografie, plastické operace, biografie, tělesné parametry, výška a hmotnost.Jak se vzhled změnil

Kim Kardashian je jev naší doby.Dívka, která neměla zvláštní nadání, se změnila v ikonu modernosti.Na cestě k úspěchu Kim podstoupil více než jednu plastickou operaci.Fotografie hvězd před a po plastické chirurgii ukazují, jak byl vytvořen rozpoznatelný obraz.

Malá biografie

Plné jméno:Kimberly Kardashian West.

Mediální osoba, televizní hvězda, blogger, model, podnikatel.

Rok a místo narození:1980, Los Angeles (Kalifornie, USA).

Kimovými předky jsou Němci, Arméni a Britové.Rodiče - televizní producent Chris Houghton (Jenner) a právník Robert Kardashian.Kromě Kimberly se v rodině narodil syn a 2 další dcery.Po rozvodu s Kardashianem se Chris stala manželkou sportovce Bruce Jennerové.Díky druhému manželství své matky měla Kim dvě mladší nevlastní sestry.

Kardashian studoval na elitní kalifornské školepro dívky s katolickou zaujatostí.

​​

Veřejnost se o Kim dozvěděla na počátku 2000. let.Objevila se v hollywoodské reality show "Simple Life" jako přítel bohaté dědice Paris Hilton.

V roce 2007 vypukl skandál, který přinesl skutečnou slávu Kardashiánu.Intimní video Kim a její přítel hudebník Ray J se stal veřejným.Kardashian zpočátku popřel zapojení do filmu a poté zahájil soudní řízení proti distributorům video produktů.

Nakonec Kim obdržela odškodnění několik milionů dolarů a odvolala žalobu, ve skutečnosti uznala svou účast ve filmové kategorii 18+.

Sexuální skandál upoutal pozornost diváků na reality show "Kardashianova rodina".Začalo to v roce 2007 a hovořilo o každodenním životě Kim Kardashian a četného klanu Kardashian-Jenner.Převod byl velkým úspěchem a přinesl všem členům rodiny solidní příjem a popularitu.

Kim a sestry vytvořily butik dámského oblečení a doplňků.Kardashian se objevil v epizodách filmů a situačních komedií, podílel se na americké verzi „Dancing with the Stars“ a upřímných focení pro pánské časopisy.Kardashian nahrál hudební singl a vydal DVD s programem fitness tréninku.

V roce 2014 spustila společnost Kim v Los Angeles online hvězdnou hru a aplikaci pro iPhone, která umožňuje přístup k exkluzivnímu obsahu společnosti Kim.Výnosy společnosti Kardashian z online produktů v prvním týdnu prodeje přesáhly 1 milion USD.

Kimberly byla opakovaně obviňována za to, že byla závislá na selfies.Jejími charakteristickými znaky se stala četná autoportréty Kardashiana na Instagramu.V roce 2015 vydala Kim své vlastní fotoalbum Selfish.

Kim přitahovala pozornost předních módních návrhářů.Od roku 2010 pravidelně navštěvuje módní přehlídky v New Yorku a Paříži.Kardashian se účastnil reklamních kampaní pro značky Balmain a Calvin Klein.Pro společenské akce si hvězda vybírá přední značky toalet.Mezi její oblíbené patří Versace a Givenchy.

Na jaře roku 2017 založila Kim svou vlastní značku kosmetiky - KKW Beauty .Kim nabízí ke koupi kompletní sadu tvarovacích produktů - tvarovaná tvář a tělo s modelováním.Do módy vstoupil díky samotné Kardashian.Za 1 rok existence značky překročil zisk KKW Beauty 100 milionů dolarů.

Kim byla třikrát vdaná. Dnešní hvězdnou společnicí je rapový umělec Kanye West. Pár spolu od roku 2012. Svatba se konala v roce 2014.

Tři rodině Kardashian West se narodily tři děti.Kim vydržela a porodila 2 starší děti a uchýlila se ke službám náhradní matky k narození své třetí dcery.

Parametry obrázku

Informace se poskytují podle informací z hromadných médií, které jsou aktuální pro rok 2018 . Údaje jsou uvedeny v centimetrech.

Výška Hmotnost Busta Pas Boky
159 5592 66 101

Vzhled před plastem

Kim Kardashian před a po plastické chirurgii měl jasný vzhled avynikající formy, soudě podle časných fotografií hvězdy.Operace pouze zdokonalily Kimovu tvář a tělo.

Její přirozené rysy:

  • Velkolepá postava.
  • Tenký pas.
  • Velké výrazné rysy.

Dnes je Kim hrdý na svůj výrazný vzhled, ale vždy tomu tak nebylo.Jako teenager Kardashian trpěl velkým prsem a velkými boky.Ve věku čtrnácti let tělo budoucí hvězdy Instagramu získalo dospělé ženské obrysy a dělalo dívce nepříjemné.

Kim zdědila matku svěží ústavu a díky ní se vypořádala s komplexy.Chris svým příkladem Kimberly prokázala, že charakteristické formy udělené přírodou by měly být základem hrdosti, ne zoufalství.

Na střední škole ocenila Kardashian jedinečnost svého těla.To odlišilo Kim od davu křehkých spolužáků a později přineslo dívce celosvětovou slávu.

Obraz Kim se v průběhu let změnil.Přírodní údaje o Kardashianovi byly vylepšeny rukama plastických chirurgů a kosmetologů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Transformace: seznam operací

Během let 2000–2010 se tvář a tělo Kardashiana stalo předmětem práce chirurgů a kosmetologů.

Odborníci nazývají řadu operací, jejichž stopy jsou viditelné v současném Kimově vzhledu.

Předmět operace Postup
) Čelo a krk Laserové odstranění chloupků
Břicho Abdominoplastika a liposukce
Hýždě Gluteoplastika
Hrudník Mamoplastika
Nos Operace nosu hrotu a nosu
Rty Plnicí injekce
Výstřih Laserové resurfacing
Obličejová kůže Postupy proti stárnutí: injekce plazmatu a injekce Botoxu

Operace nosu

Kim Kardashian neskrývá fotografii před a po operaci nosu.Na síti můžete snadno najít časné obrázky hvězdy.Fotografie pořízené na počátku roku 2000 a fotografie z roku 2010 vám umožňují vidět proměnu nosu Kim.

Fotografie Kim Kardashian před a po rinoplastice.Chirurgie k opravě nosního septa

Změny ovlivnily nosní můstek a nosní Kardashian.Hump ​​zmizel, nos hvězdy se zkrátil a jeho špička se stala ostřejší .Rhinoplastika byla provedena Kim v roce 2008.Operace umožnila odstranit vady nosu, ale neporušila obecnou harmonii Kardashianových rysů obličeje.

Kimberly popírá rinoplastiku.Dnes Kardashian vysvětluje vylepšením tvaru nosu profesionální sochařský make-up.

Mamoplastika

Kim Kardashian před a po operaci korekce prsu vám umožňuje srovnání.Jednou zveřejnila na Instagramu svůj obrázek ve věku 14 let.Kim v plavkách ukazuje poprsí 3 velikostí.Hvězda se tedy pokusila dokázat, že nepotřebuje zvýšení provozuprsa.

Podezření v Kardashianově mamoplastice není způsobeno velikostí, ale tvarem její poprsí.Podle odborníků je pro objemná prsa charakteristická časná ochablost.U 38leté Kim je busta nepřirozeně odolná vůči svému věku a velikosti.

Odborníci poukazují na 2 možné operace Kardashiánu - umístění implantátu a zvedání poprsí.Kardashianova operace prsu byla údajně provedena po narození jejího druhého dítěte v roce 2015.

Kim ve své mládí hovořila o plánech na mamoplastiku po narození dětí.Zda byla operace provedena, není známo.

Změna vlasové linie

Účesy Kim si často zaslouží komplimenty v důsledku přirozené hustoty a lesku pramenů.Jedinou negativitou jsou silné tmavé chlupaté vlasy na čele a na zádech hlavy.Na fotografiích byla tato chyba odstraněna pomocí Photoshopu.V reálném životě chmýří na čele narušilo dokonalý tvar Kimova stylu.

Kardashian kolem roku 2014 natrvalo odstranila přebytečné vlasy na tváři a krku. Uchýlila se k laserovému odstranění chloupků, které sama připustila.

Dnes má Kim rovnoměrně vysokou vlasovou linii.Účesy a barva vlasů Kardashian se mění.Kimova značka - bezchybně hladké otevřené čelo - zůstává stejná.

Rty

Kim Kardashian v roce 2013 vyvolala zvěsti o zvětšování rtů.Pošta byla doprovázena obrázkem nepřirozeného velkého ústa Kardashiana a způsobila zvěsti ojejí plastická chirurgie.

Možným důvodem změn je vstřikování plniv do Kimových rtů.Během těhotenství údajně uváděla injekci kyseliny hyaluronové.Přesné bezpečnostní informace pro tento postup pro nastávající matky nebyly stanoveny.V případě Kim neexistovaly žádné negativní důsledky.

Abdominoplastika a liposukce

Kim Kardashian byl vždy odlišován výraznou postavou se siluetou přesýpacích hodin.Potvrzují to hvězdné fotografie pořízené na počátku 2000. let.

Dnes se kontrast mezi jejím tenkým pasem a těžkými boky zvýraznil a vypadá nepřirozeně.

Rozpoznatelný „Kardashianův efekt“ lze dosáhnout dvěma operacemi:

  • Liposukce - odstranění přebytečného tuku z pasu.
  • Abdominoplastika - modelování přitažlivé linie břicha s rovným obrysem.

Kim Kardashian nediskutuje o fotografii před a po operaci k opravě pasu.Podle ní je štíhlost postavy výsledkem intenzivní práce na sobě v tělocvičně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Zvětšení hýždí

Hýždě Kardashian - hlavní důraz na její vzhled a předmět zvýšené pozornosti vůči publiku.Kimova působivá kulatost se v průběhu let zvětšila a dnes vypadá nepřiměřeně velký.

Hvězda se dvakrát změnila na plastické chirurgycílem je zvýšit hýždě - ve věku 26 a 31 let.

Existují 2 verze techniky, které Kardashianovi pomohly modelovat siluetu:

  • Instalace implantátů v oblasti hýždí.Tato verze je založena na informacích od anonymního informátora z prostředí hvězdy.V roce 2016 prodal americkým bulvárům informace o prasknutí jednoho z implantátů v hýždě Kardashian.Kim tuto operaci popírá.Důkazem toho je, že cituje rentgen ukazující nepřítomnost syntetických prvků v jejím těle.
  • Gluteoplastika s použitím tukové tkáně pacienta v hýždě.Přírodní materiál pro implantaci by mohl být bez povšimnutí rentgenovými paprsky.Celebrita také tento postup nepotvrzuje.

Kimovy fotografie se objevily v březnu 2017 ve prospěch druhé verze. Na nich Kardashian v plavkách ukazuje boky s nerovným povrchem kůže.Podle odborníků jsou hlízy na bederní části Kimova těla vedlejším účinkem jejího zneužívání gluteoplastiky.

Kosmetické procedury

Kim Kardashian se obrátil na nejnovější metody omlazení a zlepšení stavu pokožky.Procedury byly prováděny před publikem rodiny Kardashianů a staly se reklamou pro centra estetické medicíny.Přinesli Kimovi příjem a přispěli k obrazu reality televizní hvězdy.

Postupy testované Kim Kardashianem:

  • Injekce Botoxu a kyseliny hyaluronové. Tato technika vede k zablokování svalů obličeje, které je za ni odpovědnémobilita.Účinek těchto postupů je na videu patrný: Kimovo čelo vždy zůstává nehybné.V posledních letech si Kardashian zachovává stejný výraz obličeje bez známek emocí.
  • Plazmové zvedáníje postup injekce pomocí plazmy z krve samotného pacienta.Látka se zavádí do oblasti obličeje a zahajuje proces obnovy pokožky.Fotografie Kim se zkrvavenou tváří se konaly na Instagram diva.
  • Laserové resurfacingje technika zaměřená na odstranění kožních defektů.V roce 2014 se Kim pomocí broušení zbavila strií v výstřihu.

Obnovení postavy po porodu

V roce 2013 a 2015 se narodila dvě starší Kimberlyho děti, narozené a narozené přirozeně. Obě těhotenství vážně zasáhlaKardashianská silueta.Jednou získala 22 kg, 2krát - asi 30 kg.

Po 1 narození byla technika Kimovy hubnutí tradiční: přešla na správnou výživu a začala aktivní trénink ve fitness centru .Kardashianovi trvalo zotavení asi šest měsíců.Po porodu v červnu se do poloviny podzimu objevila na společenských akcích v těsně přiléhajících outfitech neutrálních barev.

Během svého druhého těhotenství Kim sdílela své plány na hubnutí po porodu, které zahrnovaly liposukci, stravu a zvýšené sporty.Po porodu Kardashian nepotvrdil liposukci, ale pro publikaci si vybral přiléhavé kombinézy.

Vypadali jako kompresní obleky pro rehabilitacichirurgické zákroky.Kimovy oblečení hovořilo ve prospěch skutečnosti, že došlo k operaci odstranění nadbytečného tuku.

Kolik stojí provozní náklady

Tabulka poskytuje úplný seznam skutečných a údajných estetických operací Kim Kardashian.Jsou uvedeny průměrné ceny moskevských center estetické medicíny. Cena je uvedena v ruských rublech.

]
Postup Cena
Laserové odstranění chloupků 1500
Liposukce břicha 95000
Abdominoplastika 360 000
Gluteoplastika 120 000
Mamoplastika 150 000
Rhinoplastika 150 000
Vstřikování plniv na rty 40 000
Laserová resekce výstřihu 15000
Zvedání plazmy 8000
Botoxové injekce 60 000
Celkem: Asi 999 500
Revýsledky operací a názor hvězdy

Dnes se vzhled Kim Kardashiana podobá obrazu zpracovanému editory fotografií.Chirurgie a kosmetologie zachránily vzhled hvězdy před vadami a vytvořily dokonalý lesklý obraz hvězdy.

Sochařské formy Kim s tenkým pasem a objemnými zadky jsou daleko od přirozené siluety.Jsou ochrannou známkou společnosti Kardashian a jsou nedílnou součástí jejího komerčně úspěšného obrazu.

Kardashianova tvář si zachovala rozpoznatelné rysy.Kim našla její dokonalý vzhled a podporuje ji ukládánímfiremní obrysový make-up.Injekce proti stárnutí udržují Kimovu pokožku dokonale hladkou, ale omezují její výrazy obličeje a mění její tvář v krásnou, ale nehybnou masku.

Kim uznává fakta svých postupů proti stárnutí, ale nadále popírá chirurgickou korekci obličeje a těla. Kardashian považuje fitness třídy za hlavní tajemství harmonie.Hvězda nevylučuje přitažlivost estetických chirurgů v budoucnu a slibuje fanouškům, aby s nimi sdíleli výsledek plastické chirurgie.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Názory odborníků a obyčejných lidí

Vzhled Kim Kardashian si zasluhuje rozdílné hodnocení od publika.Počet předplatitelů jejího Instagramu - 114 milionů uživatelů - ukazuje na popularitu mediální osoby.Každá publikace Kardashian shromažďuje stovky nadšených komentářů.

Kontura „podobná Kardashiánu“ se stala módním trendem a vyvolala vysokou poptávku po výrobcích KKW Beauty.Fanoušci Kim se pokoušejí zkopírovat její vzhled pomocí dekorativní kosmetiky nebo plastických operací.

Kimovi odpůrci ji obviňují z klamství a obohacování: komerční povaha mnoha Kimových Instagramových příspěvků není pro veřejnost tajemstvím.Klobouci považují vzhled hvězdy za „plastový“.Obrazy Kim v napjatých oblecích jsou některými netizeny shledány vulgárními.

Experti na estetickou medicínu souhlasí, že vzhled Kim jeovoce komplexu plastických operací.Odborníci poznamenávají, že v případě Kardashiana byla práce chirurgů prováděna na vysoké profesionální úrovni a výsledek vypadá esteticky příjemně.

Kim Kardashian dnes

Kim si v médiích udržuje pověst jasného člověka.V květnu 2018 získal Kardashian cenu Fashion Oscar, cenu od Rady módních návrhářů Ameriky.Kritici si všimli jeho dopadu na současné veřejné vědomí.

Ve filmu „Ocean's 8 Friends“, který vyšel začátkem léta roku 2018, se Kardashian objevila v roli sebe sama - hosta v plese kostýmního institutu v New Yorku.Tato událost na nejvyšší úrovni každoročně shromažďuje krém globální módní komunity.

Kim Kardashian šíří svůj vliv mimo módní a zábavní průmysl.V květnu tohoto roku se setkala s americkým prezidentem Trumpem a zajistila propuštění z vězení Alice Mary Johnsonové, ženy, která byla odsouzena za účast na obchodování s drogami.Záběr s prezidentem se objevil na Kimově Instagramu.

Obraz Kim Kardashiana je výsledkem několika chirurgických a kosmetických operací.Fotografie Kim před a po plastické chirurgii ukazují rozeznatelný vzhled hvězdy.Kardashian si zachovala individuální obraz, ale její vzhled ztratil přirozenost.

Autor:Fursova Anna

Návrh článku:Mila Fridan

Video o Kim Kardashian

Zajímavá fakta o Kim Kardashian: