Keraplastické vlasy.Co to je, indikace, rozdíl s laminací, botox

Jedním z nových směrů v kosmetickém průmyslu je keraplastika vlasů.Jeho cílem je chránit jejich strukturu před škodlivými účinky.Tento postup je vhodný pro milovníky použití fénu, žehlení k vytvoření stylingu, protože vám umožní udržovat zdravý a krásný vzhled kadeřů.

Co představuje keraplastiku, náklady

Keraplastika vlasů je náhrada, při které se používá keratin. Keratin je přírodní protein, který ovlivňuje jejich strukturu a vzhled.Ale ne všechny ženy jej obsahují ve stejném množství.Nevýhodou tohoto prvku je křehkost, ztenčení a matná barva.Většina z nich je v tmavých kudrnatých vlasech.

Keratin je zničen v důsledku expozice chemickým složkám, nepříznivým okolním faktorům.Použitím speciální kompozice nanesené na vlasyvyplnění dutin ve struktuře vlasů.Tento postup vrací kadeřavost, lesk.

Vlasová keraplastika obnovuje rovnováhu prospěšných látek a saturuje je keratinem.Konce kadeří jsou utěsněny, což pomáhá zabránit jejich průřezu a křehkosti.Výsledkem je, že vlasy jsou měkké, hedvábné a pružné.

Náklady na takový postup závisí na délce kadeří:

 • krátké - od 4 000 rublů;
 • průměr - ze 7 000 rublů;
 • dlouhý - z 9000 rublů.

Redukci keratinu lze provést doma.Pro jeho vysoce kvalitní výkon musíte použít profesionální sady, jejich cena začíná od 2000 rublů.Tento postup se neprovádí ve všech kosmetických salónech, ale díky tomu se stává populárnější.

Je třeba vzít v úvahu nejen náklady na soupravu na opravu keratinu, ale také specifické přípravky pro péči o vlasy.Stabilita výsledku a jeho údržba závisí na nich.Není tedy třeba šetřit na kosmetice.

Výhody a nevýhody

Keraplastické vlasy jsou obnovou, která je účinnější než většina takových lékařských postupů.

Jeho výhody jsou:

 • zvýšení objemu vlasů;
 • obnova a posílení struktury kadeří;
 • se objeví lesk;
 • všechny výrobky obsažené ve složení výrobku jsou přírodní, proto je složení hypoalergenní.

Regenerace keratinu nemá prakticky žádné nevýhody, které rovněž ovlivnilyjeho popularita.

Existují však určité nevýhody:

 • keratin vlasy ztěžuje: pokud jsou kořeny slabé, mohou vypadávat;
 • nestabilní účinek;
 • Vysoké náklady na postup.

Mezi nevýhody patří obtíže při hledání specialisty, který může poskytovat kvalitní služby.Předtím, než může být požádán, aby ukázal nástroje, které budou použity v práci získat požadovaný účinek z postupu.

Indikace pro použití

Keraplastika umožňuje vrátit krásu a zdraví matné křehké vlasy bez injekcí.Kromě zotavení se po tomto postupu objeví zvlnění, které snižuje škodlivé účinky nepříznivých environmentálních faktorů.

Keraplastika musí být provedena, pokud:

 • bylo provedeno barvení nebo perm;
 • vlasy jsou často vystaveny vysokým teplotám;
 • existují ztenčující se křehké kadeře;
 • je třeba do matných vlasů přidat lesk;
 • je třeba chránit prstýnky před nepříznivými účinky na životní prostředí;
 • Je třeba přidat objem tenkým vlasům.

Ženy by to měly dělat po 40–50 letech, protože stárnutí vlasů začíná v tomto věku.A po jejich nasycení keratinem dochází k jejich omlazení - opět se stanou hedvábnými, lesklými a barva je sytější.

Tento postup přispívá nejen k uzdravení struktury vlasů, ale také k udržení jeho krásně upraveného vzhledu.KeraplastikaPomáhá udržovat bohatou barvu po zabarvení.

Kontraindikace a možné poškození

Keratinová depilace je léčebný postup, který má kontraindikace pro použití:

 • ženyběhem těhotenství a kojení;
 • pro kožní onemocnění.

Přírodní složky jsou jedním z důvodů, proč musíte vybrat produkty z profesionální řady.Poté bude postup bezpečný nejen pro vlasy, ale i pro celé tělo.

Co odlišuje keraplastiku od narovnání keratinu

Hlavní rozdíl mezi postupy, pokud jde o jejich použití.Rovnání keratinů - chemické vyrovnávání vlasů s účinkem regenerace.Většina produktů používaných k dokončení tohoto postupu zahrnuje formaldehyd nebo jinou chemikálii, která pomáhá narovnat vlasy.

Po této službě tedy kadeře ztrácejí objem, zejména pokud jsou tenké a kudrnaté. Keraplastika je zaměřena na obnovení struktury vlasů, jejich ošetření, takže pokud potřebujete zvětšit délku, zbavit se sucha, aniž byste změnili jejich strukturu, musíte si vybrat tuto službu.

Po narovnání je kadeř vystaven vysokým teplotám, aby keratin utěsnil.Z tohoto důvodu se provádí rovnání.Tato služba není vhodná pro majitele krátkého střihu: agresivnější složení může nepříznivě ovlivnit pokožku hlavy.Keraplastika může být provedena na libovolnou délku vlasů.

Rovnání keratinu má víceestetická orientace.A s keraplastikou dochází k plnění přirozeně.Rovnání keratinu má proto trvalejší účinek.Ale keraplastika má kumulativní účinek, který vám umožňuje obnovit kadeře a vrátit je do zdravého krásného vzhledu.

Co je lepší: laminace, botox nebo keraplastika?

Výše ​​uvedené postupy jsou v mnoha ohledech podobné, takže může být obtížné vybrat a rozhodnout, který z nich bude účinnější.Vyplatí se vybrat na základě stavu vlasů.

Kritéria pro srovnání Keraplastika Botox Laminování
Účel Obnovení a posílení vlasů
Účinek naobjem Zesvětluje vlasy (pokud není narovnáno) Neovlivňuje objem Kadeře se díky zesílení vlasů zvětší
Účinek na barvu Může zjemnit odstín, dodává lesk Účinek je znatelnější na blondýnkách, protože odstraňuje nažloutnutí Je lepší to udělat v procesu přibližněashivaniya že se to stalo rezistentní;dodává vlasům lesk
Účinek postupu Hluboké obnovení a posílení struktury vlasů.Ale pokud bylo provedeno zesvětlení a špičky jsou silně poškozeny, měli byste zvolit jiný regenerační postup Velmi hluboké obnovení struktury vlasů Chrání kadeře před negativními vlivy životního prostředí, chemickými a vysokýmiteploty.Poskytuje kosmetičtější než terapeutický účinek
Vlastnosti péče Používání šampónů, které neobsahují sírany a masky s keratinem Nepoužívejte hluboké šampóny.Nejlepší je používat šampóny bez síranů Jakákoli péče, s výjimkou použití šamponů pro hluboké čištění
Doba trvání účinku 1,5 měsíce.- 6 měsícůZávisí na počátečním stavu vlasů Od 2 měsíců.a více 1,5 měsíce.- 3 měsíce
Cena V závislosti na délce vlasů je průměrná cena od 5 000 rublů.Závisí také na délce kadeří, průměrná cena je od 4 000 rublů.Průměrná cena je podobně jako délka vlasů od 1 500 rublů.

Botox by měl být vybrán pro ty, kteří mají velmi vážně poškozené vlasy.Například, pokud došlo k agresivnímu účinku během bělení nebo po bělení.Laminování je vhodné pro ty, kteří chtějí své kadeře dále chránit po zabarvení nebo před dovolenou.

Pokud vlasy nejsou v neživém stavu, můžete si vybrat keraplastiku.

Před zákrokem musí být diagnostikován stav vlasů.Přes všechny prospěšné vlastnosti keratinu může vést k jejich ztrátě.Může být užitečné použít některou z výše uvedených služeb k obnovení a ochraně vlasů.

Technika postupu

Tato služba se nyní provádí nejen v kosmetických salonech: po koupi prostředků od profesionální linky je možné ji provést.sám doma.Pro dosažení požadovaného účinku z keraplastiky je důležité vzít v úvahu všechny fáze její implementace. Doba trvání zákroku závisí na délce vlasů - od 45 minut.do 1,5 hodiny

 1. Začněte pracovat umýváním vlasů šamponem neobsahujícím sírany.To přispívá k odhalení vlasových vloček, což usnadňuje pronikání keratinu do vlasů.
 2. Vlákna se suší ručníkem.Používají se keratin, který je v tekutém stavu.Prodává se v ampulích.Nástroj je rovnoměrně rozložen, počínaje špičkami a stoupající výše ke kořenům vlasů.
 3. Keratin, pronikající do vlasů, působí na něj zevnitř a vyplňuje všechny dutiny.Ponechá se na pramenech po dobu 10 minut, není nutné produkt omývat.
 4. Další tepelné účinky mohou být vyvolány skrytím vlasů pod ručníkem.Keratin může proniknout hlouběji do struktury.
 5. Poté se na vlasy nanese maska, aby se látka fixovala ve struktuře.Rovněž je rovnoměrně rozložen po celé délce.Potom se vlasy opět odstraní pod ručník a zahřívají se po dobu 15 minut.Maska je důkladně omyta.
 6. Po dobu několika minut se na kadeře aplikuje kondicionér, poté se vlasy opět omyjí.

Vlasová keraplastika je takové navrácení, které má kumulativní účinek.Aby se výsledek objevil, musí být tento postup proveden několikrát.Vyrobeno doma, nebude mít menší účinek než ten, který se hraje v kabině.

K tomu budete potřebovat:

 • bezsíranový šampon;
 • tekutý keratin;
 • speciální maskaa klimatizace.

Opakovaná keraplastika je možná po 3–4 týdnech.Během této doby se keratin vymývá.Keraplastika se doporučuje pro kurzy, zejména pro dívky s těžce poškozenými vlasy a nízkým obsahem keratinu.Po provedení několika procedur bude struktura vlasů zcela obnovena a posílena.

Populární léky na keraplastiku

Účinek keraplastiky je odlišný a závisí na kvalitě prostředků, kterými byl proveden.Hlavní věc je, že do kompozice by měly být zahrnuty pouze přírodní složky, aby byl postup bezpečný pro vlasy.

 • Paul Mitchell- výhodou této značky je, že neobsahuje formaldehyd a konzervační látky.Tato značka odkazuje na profesionální výrobky.Nevýhodou soupravy je vysoká cena díky vysoké kvalitě.Keratin, který je jeho součástí, je plně v souladu s lidským proteinem.Díky tomu keratin působí lépe na strukturu vlasů.Extrakt divokého zázvoru vám umožní velmi měkké kadeře.A extrakt z havajské rostliny normalizuje vodní rovnováhu vlasů a nasycuje ji živinami.
 • Keraplastic- složení produktu této značky zahrnuje proteiny získané ze zárodků pšeničných klíčků.Mezi jeho složky patří vitamínové komplexy, éterické oleje a další užitečné minerály.Protein se také dokonale vstřebává, což zajišťuje obnovu a posílení struktury vlasů.
 • Nexxtje nejrozsáhlejším rozpočtovým nástrojem v roce 2006sada obsahuje pouze gel.Kromě keratinu složení produktu zahrnuje vitamíny, éterické oleje a aminokyseliny.
 • Série Golden Silkje ruská značka skládající se z šamponů, kondicionérů a spreje.Další složkou, která je její součástí, je kyselina hyaluronová.Díky tomu dochází k další vlhkosti a výživě vlasů.

Kvalita použitých produktů ovlivňuje výsledek samotného postupu.Proto nemusíte šetřit na nákupu: domácí postup bude výhodnější než salon.Rovněž bude možné použít prostředky několikrát, což je důležité pro keraplastiku s jejím kumulativním účinkem.Výše uvedené sady lze zakoupit nejen v salonech krásy, ale také v kosmetických obchodech.

Jaké jsou výsledky keraplastiky​​

Keraplastika je považována za účinnější postup než masky, laminace a stínění.

Jaký výsledek budou mít dívky a ženy po tom:

 • Okamžité nasycení vlasů keratinem.
 • Posílení a navrácení nejen zvenčí, ale také zevnitř.
 • Kadeře se stávají objemnými, ale bez efektu „chmýří“.
 • Objeví se lesk.
 • Díky ochrannému plášti jsou vlasy méně vystaveny škodlivým účinkům fyzikálních a chemických faktorů.
 • Vlasy jsou hustší a pružnější.
 • Jedná se o preventivní opatření proti rozštěpeným koncům.
 • Odstín barvených vlasů se může mírně změnit.

Výsledek po prvnímpostup nebude tak znatelný, protože účinek je kumulativní.Někteří to považují za nevýhodu: konec konců, pak je třeba to udělat často (po 3–4 týdnech) a jeho náklady jsou vysoké.Ale ne jediná služba (s výjimkou Botox) dá vlasům takový účinek, jako je keraplastika.

Péče o vlasy po keraplastice

Abyste si udrželi výsledek zákroku co nejdéle, musíte zvolit správnou péči.

 • Šampony neobsahující sírany.Působí na vlasy jemněji a prakticky nemyjí keratin.
 • Barvení se nejlépe provádí před keraplastikou.Nasycení barvy vydrží déle a na vlasy nemá žádný chemický efekt.
 • Umyjte si vlasy 3 dny po zákroku.
 • Nejprve byste neměli používat příslušenství k vytváření účesů.
 • Použijte hřebeny s měkkými štětinami.
 • Všechny stylingové výrobky musí obsahovat ve vodě rozpustný silikon.

Člověk by se měl snažit působit na vlasy při vysokých teplotách méně, přestože keratin vytváří ochranný obal.Při použití kleští, „žehlení“, používejte tepelnou ochranu.Všechny produkty (šampon, kondicionér) musí být stejné značky.A musí být vhodné pro určitý typ vlasů.Můžete také vytvořit vyživující masky pro zlepšení stavu vlasů.

Účinek keraplastiky vlasů.

Pokud není možné provést keraplastiku, můžete použít prostředky, které zahrnují keratin.Ačkoli výsledekNebude to tak velkolepé jako po zákroku. Je to však dobrá možnost, jak vlasy zesílit a trochu zlepšit.

Dívky a ženy, které testovaly keraplastiku, jsou s výsledky spokojeny.

Hlavní nevýhodou jsou vysoké náklady na postup.Ale díky cenově dostupným pravítkům nabízejícím keratinové opravné soupravy je stále dostupnější.Je také třeba poznamenat, že výsledek se objeví po prvním zákroku: vlasy se stanou měkčími, objeví se lesk.Proto má keraplastika více fanoušků.

Keraplastika vlasů je takový účinek na jejich strukturu, který je vhodný pro majitele matných, křehkých a barevných kadeří. Kvalitní výrobky jsou klíčem k úspěchu postupu.

Pokud si koupíte přípravky pro péči o tělo obsahující keratin, pomůže vám to udržet množství této látky na správné úrovni.Tento postup nejen posiluje a obnovuje, ale také chrání vlasy.Keraplasty je populární služba, která je stále populárnější.

Užitečná videa o keraplastice vlasů a pravidlech pro její provádění

Pokyny pro provádění keraplastiky:

Keraplastika vlasů vdomácí podmínky: