Kendall JennerFotografie před a po plastické chirurgii, v plném růstu.Chirurgie na rtech, hýždě, víčka, korekce nosu

Kendall Jenner je americký supermodel, jeden z nejvyhledávanějších lidí v moderním módním průmyslu.Kendall se narodil ve slavné rodině.Díky všem příležitostem odhalit svůj tvůrčí potenciál se dívka obratně chopila příležitosti prohlásit se.Před a po plastech zůstává úspěšnou a vlivnou postavou v oblasti modelování.

KratBiografie modelu

Kendall Nicole Jenner se narodila 3. listopadu 1995 v Los Angeles.Její otec je sportovec, její matka je podnikatelka.Je sestrou slavné Kylie Jenner, Kim, Courtney, Chloe Kardashian.

Model prokázal, že dosáhl kariérních výšek díky účelné práci, a nikoli sponzorství slavných příbuzných, na rozdíl od většinového názoru.Dívka doslova rostla pod objektivy fotoaparátu a od dětství byla obklopena zvýšenou pozorností.

Fanoušci pozorně sledují každý krok hvězdy a zaznamenávají jakékoli změny.

První fanoušci budoucí pódiové hvězdy se objevili ve 12 letech, kdy se dívka stala jednou z hrdinek televizní show Kardashian Family.O rok později debutovala jako modelka.

Parametry dívky byly pro tuto roli ideální:

 • vysoký růst;
 • štíhlá postava;
 • hezký vzhled.

V roce 2012 dívka pokračovala ve studiu v nepřítomnosti z důvodu rušného pracovního rozvrhu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Činnosti v roce 2009

Kendall vydláždil cestu na vrchol modelu Olympus ve spolupráci se společnostmi Wilhelmina Models, po které model obdržel mnoho pozvánek od předního světového modelu.agentury, včetně populární Forever 21 značky oblečení pro mládež.

2011-2015

V roce 2010 se v slavné publikaci „Paper“ zmínila Jenner v sekci „Beautiful People“.Poté ji začaly nabízet slavné časopisy.

Na konci roku 2010 byly zveřejněny upřímné záběry s Kendallem, což vyvolalo smíšenou reakci veřejnosti v důsledku mladého věku modelu - 14 let.Skandální focení přispělo k rychlé propagaci modelu na kariérním žebříčku.

V roce 2014 model pracoval se značkami Marc Jacobs, Givenchy, Chanel.V listopadu 2014 se Kendall Jenner stala tváří kosmetické značky Estée Lauder.

Model má bohaté zkušenosti jako konstruktér.Se společností Kylie Jenner založili značku Kendall & Kylie.Model spolupracoval s klenotníkem PascalemMayward a módní návrhář Steve Madden.V roce 2015 se Kendall Jenner zúčastnila reklamní kampaně pro Calvina Kleina.

2016–2017

Na konci roku 2016 se Kendall Jenner stal před Gisele Bundchenem nejlépe placeným modelem na světě.

2018: činnosti, foto

V roce 2018 si Kendall Jenner udělala přestávku ve své modelové kariéře, aby strávila více času se svými blízkými.Přestože Kendall vynechal všechny přehlídky Fashion Week, model se nadále objevoval v reklamních společnostech různých značek.

Nejznámější z nich jsou:

 • Missoni;
 • Tod's;
 • Adidas;
 • Longchamp.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Rodinný a osobní život

Kendall Jenner je dcerou slavných rodičů.Její matka je známá podnikatelka a producentka.Otec je slavný atlet.Se sestrou Kylie mají vřelé přátelství.Nejsou to jen příbuzní, ale také obchodní kolegové.Podle Kendalla je Kylieho mateřství ještě více přiblížilo.

V roce 2012 se veřejnost dozvěděla o románu Kendalla Jennera a jejího spolužáka Juliana Brookse.Pověsti byly založeny na korespondenci a fotografiích, které milenci sdíleli s předplatiteli.Jejich vztah neprošel zkouškou síly: pár se brzy rozešel.

Kendall se setkal s členem One Direction Harry Styles. Potéz toho se několikrát rozcházeli a pak obnovili vztahy.

Po šokujícím focení s účastí na lesklé „lásce“ byl model dokonce podezřelý, že je nekonvenční, a že ona a Cara Delevingne byli více než přátelé.Obě dívky popřely informace o svých intimních vztazích.

Na rozdíl od svých slavných sester Kendall Jenner upřednostňuje nesdělovat s veřejností podrobnosti o svém osobním životě, takže informace o jejích románech nejčastěji pocházejí od třetích stran, zejména ve formě pověstí.

O změnách vzhledu

Kendall Jenner dostává mnoho nabídek na spolupráci od globálních značek před a po plastické chirurgii, pravidelně se účastní módních přehlídek a účastní se různých reklamních akcí.Fanoušci však upozornili na některé změny vzhledu hvězdy a navrhli, aby se model rozhodl chirurgicky přivést k dokonalosti nádherné údaje o přírodě.

Kendall Jenner bolestně vnímá zvěsti o svých plastických operacích.

Na jejím oficiálním účtu Instagram zveřejnila model výzvu všem, kteří pozorně sledují změny jejího vzhledu.Ve zprávě Jenner tvrdí, že nikdy neprováděla plastickou chirurgii a naléhala na fanoušky, aby přestali šířit takové fámy.

Plastická chirurgie: před a po

Kendall Jenner před a po plastické chirurgii je považována za nejpřirozenější ze sester Kardashian-Jenner.Nebyla vidět, jak se ji snaží vylepšitexterní data kardinálními metodami: na fotografii v dospělosti vypadá model téměř stejně jako na obrázcích dětí a dospívajících.

I při společenských akcích dívka upřednostňuje denní make-up a přirozenou barvu vlasů.Na rozdíl od jeho sester není Kendall vlastníkem nepřirozeně zakřivených forem ani milovníkem procedur augmentace rtů.

Fotografie Kendall Jenner z roku 2009 ukazuje průměrného teenagera s nedokonalostmi.Tenké rty a velký nos jasně neodpovídaly zavedeným stereotypům o vzhledu supermodelu a přirozená linie obočí nebyla ani zdaleka ideální.

Od roku 2010 lze na společenských akcích stále více vidět budoucí hvězdu světových lávek.Pomocí kosmetiky skrývá nedostatky a zdůrazňuje výhody jejího vzhledu.Model pomocí tvarovacích nástrojů koriguje tvar křídel a špičky nosu a také pomocí speciálního lesku dává otokům rty a zvětšuje jejich objem.

V letech 2011–2014 byl Kendall Jenner v aktivním hledání svého vlastního stylu.Charakteristickým znakem modelu byl elegantní účes a sněhově bílý úsměv.

Fotografie modelu naznačují, že se rozhoduje o radikálních opatřeních ke zlepšeníjeho vzhled a obrátí se ke službám odborníků v oboru plastické chirurgie.

Část těla Před Po
Nos Široká křídla ahrot Tvar křídel a hrotu byl upraven
hýždě Absence prominentních tvarů Tvary jsou znatelně zvětšeny
Oční víčka Zavěšená víčka a dolní linie obočí Oční víčka jsou napnutá, linie obočí je zvednuta
Rty Horníret je tenčí než dolní Horní a dolní rty jsou symetrické

Mýty a pravda o plastu Kendall Jenner na nose, hýždě, očních víčkách, rtech

 1. Nos. Pokud pečlivě prostudujete rané fotografie hvězdy, můžete vidět, že tvar nosu modelu prošel určitými změnami.Operace nosu pomohla upravit šířku křídel a špičku nosu.V důsledku práce plastických chirurgů začal nos celebrity vypadat elegantně.
 2. Oční víčka .Při porovnání modelu různých let z fotografie existuje dojem, že se model uchýlil k injekcím Botoxu.Mnoho fanoušků poznamenalo, že na prvních fotografiích jsou víčka hvězd převislá než ta nedávná.Také skutečnost, že linie obočí modelu se zvýšila, neunikla pozornosti uživatelů sociálních sítí.
 3. Rty .Na prvních obrázcích modelu je vidět, že horní ret celebrity je tenčí než spodní ret.Postupem času se rty Kendalla Jennera staly symetrické a byly trochu objemnější.Hvězda, na rozdíl od mnoha veřejných osobností, jen mírně korigovala tvar rtů, aniž by začala zneužívat úspěchy plastické chirurgie, takže rty modelu vypadají přirozeně a přitažlivě.

  Fotografie Kendall Jenner potvrzují pozoruhodnézměny vzhledu, kterých bylo dosaženo plastickou operací

 4. Chin .Pokud porovnáte starší fotografie modelu s novějšími, můžete si všimnout malé změny tvaru obličeje.Brada se stala více tvarovanou a trochu ostřejší.Implantát vložený do spodní části obličeje pomohl dosáhnout podobného výsledku.
 5. Bradavky. Jak sama přiznává Kendall Jenner, mezi její oblíbené focení drží zvláštní místo provokativní, zejména s minimálním množstvím nebo nedostatkem oblečení.Účast na natáčení tohoto typu natáčení podnítila model k opravě tvaru a velikosti dvorce hrudníku.Model má piercing vsuvky, který neváhá demonstrovat v průsvitném oblečení.
 6. Hýždě. Poté, co Kendall Jenner zveřejnil explicitní fotografii v červených plavkách na Instagramu, fanoušci začali pochybovat o přirozenosti tvaru hvězdy.Model se zaměřuje na hýždě, které vypadají větší a zjevně nejsou úměrné štíhlé postavě modelu.Odborníci se domnívají, že hvězda dělala lipolifting (tvarování těla přesunem tuku z jedné části těla do druhé) nebo protetika (pomocí silikonových implantátů).

Transformace Kendalla Jennera tam nekončila.Od dospívání hvězda trpěla nedokonalostmi kůže.Jak samotný model připouští, zánět jí přinesl spoustu problémů nejen s jejím vzhledem, ale také sloužil jako příležitost pro komplexy. Je provedeno laserové resurfacingpokožka hvězdy je hladká, stopy zánětu zmizely.

Kendall Jenner před a po plastech způsobuje rozhořčené diskuse mezi fanoušky, protože nedochází k zásadním změnám vzhledu hvězdy.Model tvrdohlavě popírá skutečnost, že má plastickou chirurgii a reaguje velmi bolestivě na jakékoli výroky na téma chirurgického zákroku, který způsobil změny jejího vzhledu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Zajímavá fakta o supermodelu

 • Kendall Jenner trpí tripofobií - strachem z velké skupiny malých děr .Jednoho dne Kendall připustil, že i SpongeBob pro ni děsí - obsesivní myšlenky na obsah četných výklenků v těle hrdiny slavné karikatury začnou navštěvovat hvězdu.Ze zřejmých důvodů tento model rovněž netoleruje vzhled včelích voštin a kostek Lego.
 • Kendall Jenner se bojí nejen porézní čokolády, ale také řečnictví. Překvapivě se dívka cítí na molu pohodlně, zatímco její mluvení před publikem způsobuje její záchvaty paniky.Takže na výročních Billboard Music Awards v roce 2014 Kendall Jenner místo toho, aby na pódium pozval skupinu „5 Seconds of Summer“, začal oznámit jméno jiné chlapecké skupiny - „One Direction“.Model připustil, že „čte strašně“.Od té doby s hvězdou měl poměrJedna ze sólistů skupiny One Direction navrhla fanouškům, že model udělal proklouznutí jazyka, protože její myšlenky byly obsazeny bývalým milencem.
 • Kendall byl nezbedné dítě a byl jen kamarádem s chlapci. I přes to ráda zkoušela oblečení.Jako dítě „ukradla“ kreditní kartu svého otce a utratila slušnou částku v obchodě s oděvy.
 • Oblíbená karikatura Kendalla Jennera - "Up" .Každý pohled na obrázek dělá model pláčem.

Nové fámy: rozpoznávání modelu a vyšetřování odborníky

Informace o záměru modelu provést jinou operaci - zvětšení prsou - se začaly šířit v roce 2015.Kendall Jennerová dlouho snila o vstupu na stejné pódium s Victoria's Secret Angels, což opakovaně uváděla veřejně.

Požadované volné místo bylo uvolněno a Kendall měl příležitost nahradit jeden z modelů na každoroční přehlídce.Podle pověstí, to byla ona, která radí Kendallovi zvětšit její ňadra, aby vyhovovala standardům přijatým společností.

Fanoušci hvězdy ji sledovali na veřejnosti a každý den se pravidelně objevoval tisk o další operaci modelu.

V roce 2015 se Kendall Jenner stále účastní Victoria's Secret screeningu.Parametry modelu jí umožnily přiměřeně vystoupit a vypadat velkolepě na pozadí svých kolegů na stupních vítězů.

Debata o tom, zda Kendall Jennerova prsa podstoupila chirurgickou korekci, nezmizela.Neexistuje žádný důkaz o změně tvaru modelu.prokázáno.Kendall Jenner (před plastickou chirurgií a po ní si všimněte změn vzhledu modelu pouze profesionálové) a její plastické operace vyvolávají smíšené názory odborníků.

​​

Někteří věří, že se dívka přesto uchýlila k pomoci plastických chirurgů.Další věc je, že špičkoví odborníci pomohli transformovat model.Posledně jmenovaní jsou přesvědčeni, že transformace modelu není ničím jiným než výsledkem dobře zvoleného osvětlení, vysoce kvalitní kontury a profesionálního zpracování fotografií.

Kendall Jenner zůstává vyhledávaným modelem jak před plasty, tak i po nich.Její externí data byla zřetelně transformována v relativně krátké době.Obličejové rysy získaly správný tvar, módní model obecně vypadá mnohem atraktivnější.Vzhled Kendalla Jennera, který je v souladu s kosmetickými standardy, je bezpochyby výsledkem práce odborníků v různých oborech.

Autor článku:Anna Harutyunyan

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o Kendallovi Jennerovi před a poplasty

Jak se Kendall Jenner změnil z dětství do roku 2018: