Kavitace - co to je, jak se tuk odstraňuje.Před a po fotografiích

Inovační postup pro odstranění tělesného tuku - kavitace, se rychle stal populárním na mnoha klinikách estetické kosmetologie.O tom, jak postupuje, jaký dopad má na lidské tělo, jeho účinnost a jak je bezpečný, bude diskutováno níže.

Ultrazvuková (ultrazvuková) vakuová kavitace v kosmetologii

Kavitace je moderní kosmetologický postup, jehož výsledkem je, že pomocí zvláštního přístroje působí na tukové tkáně lidského těla nízkofrekvenčním ultrazvukem, což vede k destrukci tukových buněk.

Po zákroku dochází k přirozenému odstranění přebytečného tuku z těla.Je důležité, aby postup měl významný vliv na celulitidu.

Druhy kavitace

Existují 2 typy kavitace:

 • Hydrodynamická- metoda,při kterém dochází ke snížení tlaku v kapalině.Zpravidla se takového účinku nedosahuje v důsledku změny zařízení, ale v důsledku změny jeho činnosti, zvýšení rychlosti.Z tohoto důvodu se účinek postupu zvyšuje.
 • Akustický- při tomto postupu se spustí akustická vlna, která je poměrně intenzivní.To jde do kapaliny, prochází to.Tento postup se používá výhradně v kosmetologii.

Lidé, kteří se s tímto postupem nikdy nesetkali, je obtížné pochopit, jak funguje kavitace, co to je, a ještě těžší pochopit rozdíly mezi těmito dvěma typy procedur.

Expoziční zóny

Jaké výsledky lze očekávat ]

Pokud vezmeme v úvahu postup ze strany pozitivního nebo negativního dopadu, pak tělo dostává více kavitace než negativní účinek.Dnes je tento postup obrovskýv poptávce.

V zásadě se jedná o liposukci, ale pacient nedostává dávku anestezie, po zákroku nemusí být pod dohledem lékaře.

Kavitace je ideální pro každého, kdo chce zhubnout rychle a efektivně.Účinek postupu je patrný okamžitě.

Pokud pacient využil služeb chirurga a byl proveden liposukční postup nízké kvality, pak v tomto případě pomůže kavitace vše opravit.

 • Po kavitaci tuk po dlouhou dobu mizí.Všechny oblasti, které byly problematické před zákrokem, se staly krásnými.
 • K úplnému odstranění celulitidy dochází po 3-4 postupech.
 • Tento postup trvá minimální dobu, ale v pasu můžete ztratit 4 centimetry během jedné relace.
 • Po zákroku pacienti zaznamenali zlepšení stavu kůže.Stává se pružnější a mladší.

Po zákroku není nutná rehabilitační doba, neexistují modřiny a modřiny.

Vklady tuku, celulitida - jsou přímé indikace postupu.Ale stejně jako u jiných lékařských postupů existují i ​​kontraindikace.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Kontraindikace

Kontraindikace zahrnují:

 • Jakýkoli gestační věk.
 • Osteoporóza.
 • Onemocnění krve v roce 2006zejména diabetes mellitus, špatná koagulabilita.
 • Infekční choroby, zejména pokud jsou chronické.
 • Kojení.
 • Oslabená imunita a autoimunitní onemocnění.
 • Děložní myomy.
 • Rány na kůži.
 • Onemocnění ledvin.
 • Hepatitida.

Existují další kontraindikace, které by neměly být opomíjeny: tetování, jizvy, přítomnost implantátů.Pokud pacient užívá nesteroidní léky, postup lze provést pouze 10 dní po užití poslední pilulky.

Nežádoucí účinky

Navzdory skutečnosti, že kavitace nezahrnuje chirurgický zákrok v těle, může způsobit nežádoucí účinky.

Mezi tyto nežádoucí účinky patří následující:

 • Zvýšení tělesné teploty v oblasti vystavené zařízení.
 • Vzhled vaskulární sítě a hematomů, pokud je kůže tenká.
 • Bolestivé pocity v oblasti přístroje.
 • Změna barvy pleti.
 • Dehydratace tkání.
 • Zánět vnitřních orgánů, které jsou nejblíže oblasti ovlivněné zařízením.

Mezi uvedenými vedlejšími účinky jsou ty nejnebezpečnější.Zánět vnitřních orgánů způsobuje zhoršení chronických onemocnění.Proto by kavitační postup měl být prováděn pouze na spolehlivé klinice a profesionálním lékařem.

Jak často to dokážete

Každý organismus je individuální a požadovaný počet postupůurčuje lékaře, který bude kavitaci provádět.V průměru provádějí 3 - 8 postupů k dosažení maximálního účinku.Pro všechny pacienty platí pouze jedno pravidlo: interval mezi předchozím a následujícím postupem by měl být alespoň 10 dní.

Příprava postupu

Před postupem by měla být přípravě věnována velká pozornost.Tělo se musí připravit na uvolnění triglyceridů.

Měla by být použita tato doporučení:

 • Nejméně tři dny před zahájením postupu by mělo být vyloučeno používání všech alkoholických nápojů.Nemůžete pít ani nápoje s minimálním obsahem alkoholu.
 • Během dne byste neměli jíst jídla s vysokým obsahem tuku.
 • Tři dny před zákrokem by se mělo vypít nejméně dva litry vody denně.To je velmi důležité, protože samotný postup vede k dehydrataci.

Jsou-li dodržena výše uvedená doporučení, proběhne kavitační proces bez komplikací pro tělo.

Ultrazvuková liposukce (kavitace): technologie

Den zákroku začíná také přípravou těla na něj.2-3 hodiny před kavitací se pacientovi vypije trochu více než jednoho litru čisté neperlivé vody.

Procedura zahrnuje následující opatření:

 • Lékař zkoumá pacientaa identifikuje problémové oblasti, které musí být vystaveny kavitačnímu přístroji.Po kterém kůžezpracovávám.Zpracování se provádí speciálními prostředky - gel, glycerin.Lze použít ricinový nebo eukalyptový olej.Vyžaduje se ošetření kůže.Je nutné, aby ultrazvukové zařízení bylo v těsném kontaktu s kůží.
 • Provoz začíná se spotřebičem. Válečky by se měly otáčet hladce, k nárazu dochází na povrch 25 x 25 cm. Minimální doba expozice zařízení je 30 minut, maximum je jedna hodina.Doktor v jedné relaci tak může zpracovat dvě problémové oblasti.
 • Poslední fází je masáž. Díky masáži je tuk přirozeně vylučován z těla.
Kavitace pro tělo

Kavitace pro tělo zahrnuje odstranění nadbytečného tuku, který se v problémových oblastech začíná převisovat.Postup se provádí jak je popsáno výše.

Minimální množství ztráty tuku v pase je 3–3 centimetry a účinek takového postupu bude trvat až 2 roky.

Díky kavitaci těla dosahují snížení objemu, kterého nelze dosáhnout ani při nejpřísnější stravě.

Zajímavý fakt!Postup kavitace těla se používá nejen k hubnutí.Používá se k odstranění ledvinových kamenů a zubního kamene.

Pacienti, kteří podstoupili kavitaci, potvrzují, že tento postup může výrazně zhubnout a snadno se zbavit celulitidy.

Kavitace břicha

Ženské tělo se vyznačuje tím, že je dostatečnétěžko se vypořádat s úbytkem hmotnosti v břiše.I když neustále stahujete tisk, dietu, není možné dosáhnout takového efektu, jaký přinese přístroj.

Aby se zbavil břicha, je zapotřebí 5-8 sezení, po kterých jsou změny okamžitě patrné, nejen objemově, samotná pokožka bude krásnější.Díky tomuto postupu se zbavují přebytečného tuku v pase, stranách a pupku.Kůže se stává více tónovanou, její tón se zvyšuje.Recenze o postupu jsou velmi pozitivní.

Kavitace obličeje

Pokud se postup provádí na obličeji, pak sáčky pod očima zmizí, víčka se stáhnou.Když se postup provádí v oblasti brady, stane se fit a krásným. Anestezie se nepoužívá, postup je zcela bezbolestný.Na kůži obličeje nejsou žádné jizvy. Pacient by neměl být v nemocnici, rehabilitační období zcela chybí.

Pacienti vypadají po požadovaném počtu procedur mnohem mladší.

Náklady na kavitaci

Jedinou nevýhodou zaznamenanou mnoha pacienty jsou vysoké náklady na výkon.To vše však závisí na oblasti vystavení ultrazvuku.Náklady na službu můžete porovnat podle tabulky.

]
Oblasti, kde se postup provádí Náklady v rublech
Ošetření rukou 4500
Břicho 5220
Současné ošetření pasu a zada břicho 7700
Ultrazvuk na hýždě 12 250
Hip 12 250
​​

Náklady jsou přibližné a mohou se lišit nahoru i dolů v závislosti na umístění kliniky a jejím stavu.

Co je kombinováno s kavitací pro zvýšení účinku

Samotný postup zahrnuje působení ultrazvuku na tuk.Po dokončení postupu se veškerý štěpený tuk vylučuje z těla pomocí lymfatického systému a krve.

Proto se pacientům doporučuje kombinovat kavitaci a lymfatickou drenážní masáž, aby se dosáhlo dobrého účinku.Poměr procedur by měl být 1: 3, tj. 1 kavitace pro 3 masáže.

Kavitace a vakuová masáž (pressoterapie) současně

Pressoterapii lze použít odděleně od jiných postupů, ale pro účinnější hubnutí se používá ve spojení s kavitací.Díky současnému použití procedur začíná lymfatický oběh lépe cirkulovat a obnovuje se vodní rovnováha v těle.

Pressoterapie je zvláště dobrá u lidí, u nichž jsou diagnostikovány křečové žíly. Pressoterapie je další masáž výtahem a drenáží, která je nezbytná k odstranění tuku z těla.

Laserová lipolýza a kavitace

Laserová lipolýza se také běžně nazývá hollywoodská liposukce.Znamená to laserovou expozici.Lipolýza se používá jako dalšídopad.Neexistují žádné kontraindikace pro společné použití s ​​kavitací.

Lpg masáž a kavitace

LPG je zkratka pro první písmena jména jejího tvůrce.LPG a kavitaci lze kombinovat, pokud je nutné zbavit se jizev, které zůstaly na těle, například liposukcí.

Rf lifting a kavitace

Rf lifting je účinek na kůži pomocí elektromagnetických pulzů.Provádí se, když jsou na obličeji problémy.Současně nemusí být metody použity.

Metoda je levnější z hlediska nákladů, ale její účinek je méně patrný.

Miostimulace a kavitace

Pokud porovnáme myostimulaci a kavitaci, jeden nemůže existovat bez druhého.Díky myostimulaci je dosažený efekt fixován po kavitaci.Miostimulace pomáhá svalům, aby byli více vyčerpaní, a postava pacienta - více atletická a tónovaná.

Kryolipolýza a kavitace

Kombinace těchto postupů je velmi vzácná.

Kromě toho, pokud jsou postupy předepsány, mělo by vše probíhat pod dohledem odborníků.Pouze 3 relace kryoliposukce odstraní další libry a ochablou pokožku na těle.

Kavitace doma.Jak postupovat

Nezávislé použití kavitace doma se nedoporučuje.Nelze jej provést bez zvláštního zařízení.Zařízení pro domácí použití však s velkou touhou můžedostat.

Domácí zařízení pro vysokofrekvenční zvedání a ultrazvukovou kavitaci

Pokud se rozhodnete koupit zařízení pro domácnostzpracování, musíte být připraveni na skutečnost, že musíte zaplatit poměrně velkou částku.Minimální cena zařízení je 64 tisíc rublů a maximum závisí na funkcích, které jsou v něm kombinovány.

Zařízení RF3.0 - ve své sadě jsou speciální trysky pro tělo i obličej.Hmotnost - 5 kg.Takové zařízení nezabírá mnoho místa, můžete ho nainstalovat doma do skříňky.Díky jeho použití je dosaženo omlazení a zpřísnění pokožky.

MBT-laserové zařízení vyrobené v Číně.Toto zařízení lze používat doma, ale je lepší, když pracuje pod dohledem profesionálního specialisty.Jeho cena je v průměru 120 tisíc rublů.

Gel pro kavitaci

Dobrý, podle recenzí byl gel vyvinut společností Geltek-Medica.Jeho cena je 750 rublů. Je součástí série, která zahrnuje anticelulitidová činidla, fyzioterapeutická činidla a gel pro ultrazvukovou terapii.

Gel obsahuje extrakt Aloe Vera, který uklidňuje zánět.Kůže zklidňuje a zvlhčuje.Cena je 250 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Recenze lékařů o postupu

Recenze,lékaři říkají, že účinek, kterého je dosaženo postupem, je pozitivní.Doporučený postup pro každého, kdo se chce zbavit problémů spojených s nadbytkem tuku.

Výsledky - před a po fotografiích

Co se zvažuje při kavitaci.Ale zda si vybrat ve svůj prospěch nebo ne, záleží na klientovi, s přihlédnutím k indikacím a kontraindikacím postupu, jakož i k osobním preferencím.

Videoklipy o postupu

Kavitace - co to je a jak to funguje ve videu:

Jak funguje ultrazvuková kavitace: