Kaskádové srážky pro dlouhé vlasy s rány, bez rány, oválný obličej, foto

Kaskádové srážky se staly v módě na počátku 80. let a od té doby dominovaly na lávkách a ulicích.U dlouhých vlasů se z kaskády stává spása, která vám umožní zachovat délku vlasů a zároveň dát kadeřům dynamický a moderní vzhled.

Kdo potřebuje kadeřnici pro dlouhé vlasy

Podobný účes byste si neměli vybrat, pokud je uveden seznam překážek:

 • Kudrnaté nebo příliš zvlněné vlasy. Oříznuté v kaskádě dávají hlavě upravený pohled.Vytržení zámků zkazí vzhled a náladu.
 • ​​
 • Příliš tenké, měkké vlasy .Kaskáda zajišťuje stříhání pramenů.Na vyčerpané, vzácnéstřih není naladěn, nezdobí dívku.Naopak, vlasy ztratí objem, visí.
 • Příliš silné, pružné vlasy. Tato možnost také není vhodná pro kaskádu.Střih přidá objem, v důsledku toho bude hlava vypadat nepřiměřeně k tělu.

  Kaskádový střih je dobrým řešením pro ideální obličej i obličej, který vyžaduje vizuální úpravu.Tento účes má mnoho možností, z nichž si můžete vybrat nejvhodnější pro dlouhé, střední a krátké vlasy jakéhokoli typu.

Kaskádování je dobré, protože vám umožňuje upravit tvar obličeje, takže neexistují žádné zvláštní požadavky na obrysy líc a lícních kostí.Hlavní podmínkou pro výběr je vynikající stav struktury vlasů.Zvláštností účesu je, že to jsou okraje sekcí, které tvoří účes.S vysokou porézností vlasů se začíná delaminovat a konce jsou rozděleny, čímž se střih neochotně podívá.

Klasická kaskáda pro dlouhé vlasy

Podobné stříhání vlasů na dlouhých vlasech vyžaduje vrstvení a postupnost.Je obtížné najít mistra, který dokáže dokončit klasickou kaskádu, vzhledem ke všem požadavkům na vytvoření obrazu.

Důvodem je potřeba vytvořit měkké přechody mezi vrstvami vlasů při stříhání pramenů.

Klasika je nadčasová a nadčasová, a protopodobná verze účesu bude vyhovovat mnoha a bude vypadat moderní a svěží.

Klasická kaskáda postrádá známkysoučasnost - neexistují žádné roztrhané prameny, křičící asymetrie.

Ve střihu nejsou povoleny ostré přechody mezi prameny, provádí se výjimečně tenké víceřadé ztenčení každého jednotlivého pramene, zejména na koruně.

Výsledkem práce kadeřníka je vzrušující objem vzduchu, který dodává vizuální hustotě i slabým vlasům.Není náhodou, že provedení klasické kaskády na dlouhých vlasech znamená postupy náročné na práci.

Klasická technika stříhání vlasů:

 1. Přiřaďte parietální oblast k dělení ve tvaru písmene U.Hranice oddělování ve tvaru písmene U je určena tvarem obličeje.
 2. Aby se zabránilo záměně, je třeba vlasy upevnit sponami.
 3. Můžete začít stříhat ze zadní části hlavy nebo z temene hlavy.
 4. První provazec je vyčesán z obličeje, rány jsou trochu vytaženy a odříznuty.Vezměte další řetězec a prořízněte jej podél kontrolního řetězce.Až do konce dělení postupují metodou „lock by lock“.
 5. Pro ověření může být pramen vytažen podél střední vertikální části a porovnán - linie by měla být rovná.
 6. Dále vezměte prameny z časové zóny a přitáhněte je k extrémnímu prameni rozdělování ve tvaru p.Nyní stříhejte metodou prolnutí nebo „lock to lock“.Všechny vlasy, pramen za pramenem z chrámu, se přitáhnou k prameni a odřízne přebytek.Ovládací prvek se nezměnil.
 7. Stejně jako u týlní oblasti.Na hranici je oddělený kontrolní řetězec.Pročešte pramen na zadní straně hlavy a vytáhněte vlasy k ovládání - znovu stříhejte.
 8. Poté to vyjderohy.Rozčesejte vlasy a odstřihněte další „ohony“.
 9. Dále se provede lemování.Charakteristickým rysem kaskády je, že přední částí je podkova.Začnou to provádět s ranou.Odřízněte požadovanou délku.Poté se z horní části třesků provede dělení, které sahá až k zadní části hlavy a odděluje prameny poblíž obličeje.Vlasy se odvíjí svisle a táhnou se k nosu.Orientováno třesky.
 10. Nakonec lem lemujte na zadní straně hlavy.
 11. Sušení začíná korunou hlavy a vlasy se zvedají ke kořenům hřebenové „rybí kosti“.
 12. U suchých vlasů je možné dodatečně ztenčit na zadní straně hlavy, aby se získal větší objem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Kaskádové možnosti střihu

Roztrhané

Roztrhaná kaskáda je rychlejší a nevyžaduje tolik úsilí od mistra k vytvořeníhladké přechody. Tento druh srážky je více žádán v salonech a častěji je vybírají mladé dívky. Minimum formalismu a maximum svobody a projevu je to, co je přitahuje v roztrhané kaskádě dlouhých vlasů.

V závislosti na stupni vnitřní odvahy si dívky volí ostré nebo měkké přechody, odstupňování od koruny nebo v oblasti hlavy.Konce pramenů jsou často frézovány do takového stavu, že se podobají peří.Tento typ účesu dokonale zakrývá nedokonalosti obličeje v lícních kostech a bradě.

asymetrický

Stateční ženy mají žízeň, touží přitahovat pohledy, být v centru pozornosti.

Asymetrická kaskáda zahrnuje nepravidelné prameny, stejnou délku kadeří na pravé nebo levé straně obličeje, někdy dokonce oholený chrám.Po čtyřech letech zapomnění se tyto experimenty znovu vrátily do módy.

Střih vypadá kompletně, pouze když jsou vytvořeny zkosené okraje pramenů, jako jsou oškubané kadeře.Odborníci doporučují vyhnout se takovým srážkám pro ženy, které mají potíže s fixací vlasů.

Asymetrie je vždy náročná na styling a nebude tolerovat nedbalost.

Absolvent

Zvláštností tohoto druhu účesu je vytváření zámků ve formě latinského čísla pět - V.Vrstvené stříhání vlasů se provádí z obou stran.a zpět níže.Přechod mezi vrstvami je obvykle plynulý.Na hustých vlasech vypadá účes jako čepice, ale tenké kadeře dávají potřebný objem a umožňují vám ukázat jejich délku.

Vzhledem k vysoké nebo nízké kalibraci vám zvažovaná možnost střihu umožňuje opravit ovál obličeje.Pro vizuální rozšíření lícních kostí jsou nejkratší prameny umístěny na obličeji nad linii brady.Pro zúžení obličeje by mělo být dokončení stupnice pod uvedenou hranicí.

S prvky žebříku

Kaskádové srážky pro dlouhé vlasy se někdy nazývají srážkové žebříky.Mezi účesy je rozdíl, ale vzájemně se dokonale doplňují,proč někdy dochází k záměně.

Je vhodné vytvořit krátký schod po dlouhých pramenech a schody lze takto řezat:

 • s ostrým přechodem;
 • jemně;
 • zaokrouhleno;
 • přímá gradace.

Mistr obvykle vstupuje do žebříku do kaskády uprostřed pramenů nebo blíže ke koncům vlasů.Střih je vhodný jak pro ženy, které jsou v přírodě, tak pro mladé rebely, vše záleží na metodě tandemu dvou srážek.

Double Cascade

Jinak se účesová modifikace nazývá strukturovanou kaskádou.Název odhaluje význam úsilí kadeřníka:ve střihu existují pouze dvě úrovně umístění pramenů: horní a dolní. Vpředu vypadá dvojitá kaskáda jako střih na středních vlasech.Pozadu však tvoří druhá vrstva dlouhých pramenů.

Čím plynulejší je přechod mezi úrovněmi, tím modernější je střih vlasů.

Pokud vrchní vrstva vypadá jako velkolepý klobouk, pak je účes stylizovaný v 80. letech 20. století. Toto je jediná varianta kaskády určené výhradně mladým dívkám- z důvodu přímého odkazu na disco časy u starších žen vypadá tato verze účesu staromódně a do věku přidává několik zbytečných let.

Kaskáda na dlouhých vlasech s rány

Kaskáda na dlouhých vlasech je zpravidla doplněna ranou.Tento prvek je považován za hlavní v účesu a činí obraz úplným.Díky různým fixacím třesků - zleva doprava nebo naopak,česání zpět, se stočenými nebo narovnanými vlasy ostříhanými pokaždé, když vypadá jinak, a paleta různých druhů stylů je úžasná.

Bangs jsou vítáni odlišně:

 • rovně;
 • šikmé;
 • dlouhé;
 • tlustý;
 • Pobočka.

Bangs se vždy stávají záchranářem, který vám umožní osvěžit a vyzdobit jakýkoli účes, což je nejdůležitější, vybrat ten, který vám vyhovuje vašemu obličeji.Ženy s měkkými, tenkými, půvabnými rysy by si neměly vybírat tvrdé, otrhané, vysoce odstupňované rány.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Kaskáda bez rány

Pokud žena nechce řezat přední prameny, můžete provést kaskádu s prameny zkrácenými vpředu.V tomto případě postranní kadeře převezmou roli dlouhého třesku a položí se na jedné straně a upevní se například barevným lakem a stane se přízvukem stylového večerního účesu. Kaskády bez rány se doporučuje zejména pro dívky s tenkými světlými vlasy.

Přímé rozdělování se vrátilo do módy, takže kaskáda bez třesku bude odpovídat požadavkům stylu a zájmům ženy.

Kaskáda pro kudrnaté dlouhé vlasy

Kadeře špatně prokazují krásu kaskádového střihu, takže vlasy se zřídka provádějí na podobné struktuře vlasů.Zkušený mistr však může omezit vlnitou vlnu: pokud se kadeřník soustředí na strukturálně oříznutézámky, kaskáda je docela možná.

Prameny jsou odříznuty selektivně, obvykle se nedotýká horní části hlavy, nedochází k přímým řezům, upřednostňuje se špičatý tvar.Nedělají kaskádu s krátkými rány na vlnitých vlasech - výjimečně dlouhá úprava je vítána.

Kaskáda pro různé typy ploch

Kaskády pro oválné plochy

Parametry oválné plochy se považují za základní, klasické.Ženy s tímto tvarem tváře mají štěstí, mají jakýkoli účes.Kaskáda není výjimkou.Při ztenčování nebo posunu stupňování vláken nahoru nebo dolů bude stylistka zdůrazňovat rysy obličeje: atraktivní rty, jasné oči, krásné obočí.

U oválného obličeje lze do kaskády zavést neobvyklou výjimku z pravidla pro tento střih - rovný třesk. Dělení vypadá dobře na oválné tváři, šikmé nebo rovné.

Pro kulatou tvář

Vytváření správných rysů kulaté tváře, jejich přiblížení k ideálu, je velmi výhodné pomocí kaskády stříhání vlasů.Je lepší se zaměřit na přední prameny, zatímco přední boční prameny je lepší řezat na bradě nebo mírně nižší - ale ne vyšší.Buclatá kaskáda je velmi vhodná pro baculaté krásy.

Pokud zvolíte modely se třesky - doporučuje se šikmý, nerovný, jakýkoli tvar s jasně viditelnou strukturou.Krátké rány jsou zakázány, čtvercové řezy nejsou povoleny.Konce pramenů, mírně stočené dovnitř, se zaměří na rysy obličeje a rozptylují vzhled od plných tváří.Styl usměrňovače provlasy pro baculaté dívky jsou nežádoucí.

Pro čtvercovou plochu

Kaskáda pro majitele podobného tvaru obličeje by měla začínat buď od linie v lícních kostech, nebo uprostřed krku. Pokud vyříznete boční zámky podél linie brady, tvář bude vypadat ještě nepřiměřeněji a čtvercověji.Je lepší preferovat asymetrické rány.Rovnoměrně řezané prameny ztěžují rysy obličeje.

Pro trojúhelníkovou plochu

Majitelé trojúhelníkových ploch si mohou vybrat jakoukoli možnost pro kaskádový střih pro dlouhé vlasy.Zvláště harmonický a pikantní pohled na účesy dívek s prvky asymetrie, šikmých tresků.Jemný obrys lícních kostí a brady je příznivě zdůrazněn dvoustupňovou kaskádou.Prameny na stranách se doporučuje oříznout na linii brady a vytvořit další objem v nejužší části obličeje.

Vytváření účesové kaskády na dlouhých vlasech

Krása kaskády je ve víceúrovňovém uspořádání pramenů, takže existuje nespočet možností pro styling dlouhých vlasů.S takovým účesem můžete každý den překvapit novým účesem.

Tipy pro styling:

​​
 1. Musíte kaskádu vysušit nakloněním těla dolů a nakloněním hlavy.Sušení začíná kořeny vlasů, se špičkami naskládanými v narovnané poloze, v závislosti na preferencích.
 2. Žena kroucením konců pramenů dovnitř skryje nedokonalé zóny obličeje a napraví ovál.Takový styl vizuálně omlazuje.
 3. Špičky se stočily směrem venrozšířit úzkou protáhlou tvář a vytvořit nádheru.
 4. Vlnitý styl dává vlasům vzhled snopu a image - emancipace a mladistvé nadšení.
 5. Pokud chodíte po dlouhých kadeřích se železem, přímá kaskáda vizuálně dodá tváři vznešenost a harmonii celé postavě.
 6. Je snadné položit jakoukoli kaskádu asymetricky, česat vlasy po boku a upevnit je pomocí stylingových nástrojů.Účes dodá dynamice i konzervativnímu obrazu.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jaké zbarvení zvolit při kaskádovém stříhání vlasů

Pro takové vícevrstvé srážky nemá smysl vybírat monochromatické zbarvení.Struktura pramenů bude zdůrazněna vynikajícím zvýrazněním: balayazh, batatush, bronding.Třepotání obarvených pramenů vytvoří jedinečnou iluzi přetečení barev.Pokud chcete vystoupit z davu, na záchranu přijde jasně ohraničený ombre.

Tip:Pokud zesvětlíte dlouhé vlasy rámováním obličeje, kaskádový střih omladí každou ženu.

Kaskáda - skutečná platforma pro experimenty s vlasy a barvením.Tento účes je díky variabilitě výkonu vhodný pro mnoho dívek, žen, bez ohledu na tvar a věk tváře.

Video kaskádových srážek pro dlouhé vlasy

Kaskádové srážky pro dlouhé vlasy: klasická verze:

) Technika srážky kaskády na dlouhou dobuvlasy: video tutoriál: