Karboxyterapie - procedura obličeje, plynové injekce na záda a klouby, s osteochondrosou

Estetická kosmetologie se neustále vyvíjí a stále více se integruje do medicíny.Některé kosmetické procedury jsou zaměřeny na zlepšení nejen pokožky, ale i celého těla.

Karboxyterapie je léčebný postup prováděný po dobu více než 70 let.Ale jako kosmetika se objevila teprve před deseti lety.Mnoho lidí se proto zajímá o salinovou karboxyterapii: co je to v kosmetologii, indikace, jak se provádí, důsledky a možné vedlejší účinky.

Karboxyterapie: co to je, rysypostupy

S věkem ztrácí pokožka schopnost regenerace , objevují se vrásky a ochablé.Krevní cévy nejsou schopné dodávat dostatek kyslíku, což vede k metabolickým poruchám v buňkách.

V tomto případě kosmetologové doporučují použití postupu karboxyterapie. Vědět, co to je, můžete omladit pokožku tvářea zbavit se vrásek.Injekce oxidu uhličitého naplní buňky kyslíkem a přispějí k jejich regeneraci.

Tento postup provádí zkušený kosmetolog, který pomocí profesionálního vybavení, které vypadá jako zbraň, vstřikuje oxid uhličitý.

Jehly jsou vybaveny léky proti bolesti .Protože při použití zařízení je možné regulovat množství plynu vstupujícího pod kůži, je předávkování nemožné.

Karboxyterapie se používá k odstranění kožních defektů, zmírnění bolesti a léčbě celulitidy.
​​

Za účelem rovnoměrného ošetření celé plochy kůžese injekce provádějí ve vzdálenosti jednoho centimetru .Pokud se injekce podávají do přední nebo hlavové části, jehla se musí vložit do střední a spodní vrstvy epidermis, ale pokud se má zbavit celulitidy, pak se do podkoží injekce.

Během procedury je v místě vpichu možný otok, jedná se však o dočasný účinek a po půl hodině zmizí.

Charakteristiky působení této terapie:

 1. Při zavádění oxidu uhličitého pod kůži tělo přijímástresové situace a nedostatek kyslíku.Vzhledem k tomu, že osoba je samoléčebným systémem a aby byla zachráněna, tělo zvyšuje produkci krvinek a rychlost krevního oběhu.Oblast kůže, do které byla injekce podána, je obohacena o prospěšné látky a kyslík.Buňky produkují více kolagenu, vyhlazují vrásky a zlepšují celkový stav.
 2. Karboxyterapie je schopna vylučovat a štěpit podkožně uložené tuky.
 3. Snižuje zánětlivé procesy a odstraňuje věkové skvrny.
 4. Zlepšení krevního oběhu vlasových folikulů.Po čtyřech ošetřeních vlasy začnou růst lépe a stanou se mnohem silnějšími, získají krásný lesk.

Indikace pro karboxyterapii

Karboxyterapie je prakticky bezbolestná procedura.

A jelikož má poměrně široké spektrum účinku, může vyřešit tyto problémy:

 1. Otravnost kůže.Odborníci říkají, že ženy čelí tomuto problému po 40 letech.Kůže obličeje po 2 sezeních injekce oxidu uhličitého se znatelně napne, ale oblast paží a nohou vyžaduje až 10 procedur.
 2. Vklady tuku.Karboxyterapie není všelékem na celulitidu, ale dokáže odstranit malé množství tuku.
 3. Streamery.Jsou vyhlazeny a zmizí po několika procedurách.
 4. Tašky pod očima.Tento proces probíhá nejrychleji u člověka s tenkou vrstvou dermis kolem očí, po zákroku kůže zhoustne, kapiláry se lišípatrný.
 5. Rány, jizvy, jizvy.Zvýšení množství kyslíku v buňkách vede k rychlému uzdravení kožních lézí.

Profesionálníkosmetologové doporučují zahájit proceduru s výskytem jemných vrásekve věku třiceti let, protože karboxyterapie má akumulační systém.

Vzhled jemných vrásek po 30 letech je hlavní indikací pro karboxyterapii obličeje.

A čím dříve byl tento postup poprvé proveden, tím déle bude účinek trvat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Druhy karboxyterapie, jejich výhody a nevýhody

Lékařský oxid uhličitý se používá v procesu léčby a v různých maskách.Existuje neinjekční (neinvazivní) a injekční karboxyterapie, co to je a jaké výhody lze říci díky práci předních odborníků v oboru estetické kosmetologie.

Neinvazivní (ne injekční) karboxyterapie

Toto je zcela nový způsob karboxyterapie.Postup je následující: na obličej se aplikuje činidlo, které obsahuje molekuly oxidu uhličitého.Tatomaska ​​proniká do horní vrstvy epidermis , proto se používá jako přirozený lifting pokožky obličeje.

Neinvazivní karboxypyretie se provádí nanesením masky na kůži aJe to absolutně bezbolestný postup.

Kosmetičky doporučují neinvazivní karboxyterapii těm, kteří se bojí injekcí a jsou příliš citliví na bolest. Tento postup nedá rychlý výsledekjako u metody injekce.Může být provedeno pro zlepšení dalších kosmetických procedur, zejména po chemickém peelingu.

Výhody neinvazivní karboxyterapie:

 • neporušuje pokožku, je proto naprosto bezpečná;
 • nebyly pozorovány žádné komplikace;
 • je vynikající antiseptické a protizánětlivé činidlo;
 • postup je vhodný pro jakýkoli typ kůže;
 • Neexistují žádná věková omezení.

Výsledky po neinvazivní karboxyterapii:

 • zlepšuje barvu a strukturu pokožky;
 • akné a další zánět zmizí;
 • je přirozené zvedání;
 • vrásky jsou vyhlazeny;
 • Jizvy a jizvy se hojí.

Jak se provádí neinvazivní karboxyterapie:

 1. Nejprve kosmetička odstraní make-up.
 2. Poté zahřívá kůži.To lze otřít mokrými ručníky nebo masáží obličeje.
 3. Aplikace séra, které napomáhá transportu oxidu uhličitého.
 4. Poté se na 25 minut nanese maska ​​s molekulami oxidu uhličitého.
 5. Změkčovadlo je umístěno nahoře.
 6. Po zákroku je obličej zvlhčen sérem.

Neinvazivní karboxyterapie se provádí v patnácti krocích.Účinek postupu podporujespeciální kosmetika a zdravý životní styl.

Injekční karboxyterapie

Injekční karboxyterapie, čeho lze zjistit studováním Bohrova efektu.Posuzovaný postup je základem právě on.

Karboxyterapii provádí zkušený kosmetolog , který navštěvoval kurzy a má specializaci.Každý klient vyžaduje osobní přístup, takže odborník studuje oblast těla, do které bude oxid uhličitý vstřikován, a na kterou vrstvu kůže je třeba ovlivnit.

Požadovanou dávku volí pouze kosmetička.

Oxid uhličitý okamžitě proniká a začne svou činnostběhem několika minut.V tomto okamžiku můžete cítit mírný pocit pálení, tlak, svědění.

Injekční karboxyterapie vstřikuje oxid uhličitý injekcemi.

Stojí za zmínku, že tentopostup nezpůsobuje alergiea je vhodný pro naprosto všechny.Vědci prokázali, že oxid uhličitý je metabolický produkt, takže se z těla velmi rychle vylučuje.I velké dávky oxidu uhličitého jsou pro člověka neškodné.

Výhody injekční karboxyterapie:

 • štěpení tukových buněk;
 • odstranění toxinů a jiných škodlivých látek z těla;
 • saturuje kožní buňky kyslíkem;
 • zvyšuje krevní oběh a transport živin;
 • vyhlazuje vrásky;
 • obnovuje mladistvost pokožky.

Projsou jedinou nevýhodou injektovatelné karboxyterapie modřiny , které se vytvářejí v důsledku vstupu jehly do kapiláry, což je spojeno s jednotlivými charakteristikami kůže.Někteří pacienti mají také otok, který zmizí po půl hodině.

K dosažení cíle je zapotřebí asi 4–10 postupů.V závislosti na požadovaném výsledku a individuálním vnímání oxidu uhličitého.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Použití karboxyterapie pro různá odvětví

Postup karboxyterapie se používá nejen v estetické medicíně, ale také v jiných průmyslových odvětvích. Odborníci doporučují používat ho k hojení ranpo liposukci;pro léčbu ulcerativních formací;pro analgezii bolesti svalů;potlačit škodlivé bakterie.

Charakteristiky karboxyterapie obličeje

Karboxyterapie obličeje se provádí stejně jako pro jiné části těla.Důvodem je skutečnost, že takový postupje univerzální .Jediným rozdílem je hloubka proniknutí jehly do epidermis.

Karboxyterapii nejčastěji používají ženy, které chtějí obnovit pokožku mládí, pevnost a svěžest.

Méně často se používá k odstranění jizev, zánětů a akné.

Bolestivé pocity, které doprovázejí postup, jsou pro každého odlišné.Někteří říkají, žeběhemBěhem karboxyterapie lidé cítili jen mírné pálení a svědění .Jiní zaznamenali hroznou bolest, která se šíří po tváři, zejména v oblasti očí.Vše záleží na profesionalitě mistra a individuálním prahu bolesti.

Karboxyterapie obličeje pomáhá odstraňovat vrásky, pigmentaci, po akné a zvětšené póry.

Ženy po 30 letech zaznamenají rychlý účinek po 1-2 postupech , ale bude trvat pouze několik týdnů.Pokud však dokončíte celý průběh 10-12 procedur, bude výsledek viditelný po celý rok.

Kosmetologové to vysvětlují tím, žekarboxyterapie je kumulativním postupem .Toto tvrzení potvrzují tisíce žen, které tento postup testovaly samy o sobě.

Karboxyterapie pomáhá zbavit se tmavých kruhů pod očima .Mnoho žen však tvrdí, že se jedná o velmi bolestivý postup.Také se může objevit otok víček, který během dne mizí.

Karboxyterapie: plynové injekce na záda a klouby

Plynové injekce se v medicíně používají již dlouhou dobu.Tolik odborníků rozpoznalo karboxyterapii jako nejbezpečnější nástroj, který dokáže zmírnit a zmírnit bolest.

Karboxyterapie pro záda a klouby se používá k eliminaci nebo snížení bolesti.

Injekce oxidu uhličitého se používají k léčbě:

 • artritidy;
 • artróza;
 • meziobratlová kýla;
 • onemocnění pohybového aparátu.

K úlevě od bolesti lékař propíchne křečové svaly poblíž páteře a kolem kloubů. Pouze odborník může vědět, jak hluboko podat injekcia kde je bolest soustředěna.

​​

Tělo vnímá injekci oxidu uhličitého jako hypoxii (nedostatek živin a kyslíku), proto zvyšuje krevní oběh.

Spolu s krví vstupuje do postižené oblasti těla potřebný kyslík a velké množství živin, které snižují bolest, obnovují nemocné buňky a zmírňují otoky.

Po několika minutách oxid uhličitý přestává fungovat a je vylučován plícemi a ledvinami.A aktivita těla pokračuje, takže4-10 procedur může eliminovat bolest po dobu šesti měsíců , v závislosti na individuálním vnímání.

Karboxyterapie pro osteochondrózu

Tvorba tvrdých růstů, změn obratlů a meziobratlových plotének, které způsobují zánět a silnou bolest, se nazývá osteochondrosa.Totoonemocnění je nejčastěji postiženo staršími lidmi .

Osteochondrosa je doprovázena silnou bolestí, kterou lze eliminovat pomocí karbixoterapie.

Lékaři proto doporučují průběh karboxyterapie, aby zmírnili příznaky bolesti a zastavili další vývoj nemoci.

Již po prvním postupu lidé pociťují zlepšení, jako injekce oxidu uhličitéhopřispívají k obnově chrupavky a zabraňují ukládání solí.

Jak se postup provádí:

 1. Lékař určí, v jakém okamžiku je nutná injekce plynu.
 2. Po dezinfikování kůže lékař naplní pistoli potřebným množstvím oxidu uhličitého.
 3. Vyrobil přesné a bezbolestné mikrokabičky.

Po zákroku byste neměli jít spát , je nejlepší jít na procházku nebo na lehká cvičení.

Pacienti poznamenávají, žebolest zmizí bezprostředně po prvním zákroku .Průběh léčby trvá 4-10 procedur, v závislosti na pohody a zanedbávání nemoci.

Karboxyterapie: Očekávané výsledky

Bezpečným a hypoalergenním postupem je karboxyterapie.K dosažení této popularity trvalo několik desítek let a pozitivní zpětná vazba od pacientů.

Karboxyterapie eliminuje vrásky v obličeji, vyhlazuje pokožku a snižuje tělesný tuk.

Osoba, která podstoupila individuální léčbu karboxyterapií, obdrží tento výsledek:

 • hladká a tónovaná tvář bez vrásek obličeje;
 • elastická kůže;
 • zřetelný ovál obličeje;
 • zmizení vaků a modřin pod očima;
 • snižování tělesného tuku;
 • zmizení jizev, jizev, strií;
 • zmírnění bolesti u chronických a získaných nemocí.

Možné komplikace po karboxyterapii

Specialisté nezaznamenané závažné komplikace po karboxyterapii.

Existuje několik vedlejších účinků:

 • otok kožních oblastí, do nichž byl vstříknut oxid uhličitý;
 • modřiny vzniklé vniknutím do nádob nesprávnou technikou;
 • praskání kůže;
 • zarudnutí, pálení a svědění v místech injekce oxidu uhličitého.
Po karboxyterapii je možné zčervenání kůže, výskyt mírného podlitiny a praskání kůže.

Za účelem zmírnění komplikací je po proceduře nutnénevlhčit ošetřený povrch vodou po dobu dvou hodina je lepší zdržet se návštěvy lázeňského domu a sauny po dobu jednoho dne.

Kontraindikace postupu

Specialisté nedoporučují postup, pokud:

 1. Pacient nedávno prošelutrpěl infarkt myokardu.Protože během karboxyterapie se zvyšuje krevní oběh, což může nepříznivě ovlivnit lidské zdraví.
 2. Při arteriální hypertenzi může postup, jako je karboxyterapie, zhoršovat průběh tohoto onemocnění, což je pro tělo nepříznivá situace.
 3. Člověk trpí epilepsií.
 4. V ošetřené oblasti byly zjištěny kožní infekce.
 5. Žena je těhotná.Neměla by ani zažívat minimální stresové situace, protože to může poškodit vývoj nenarozeného dítěte.

Zvláštní pozornost musí být během procedury věnována lidem, kteří mají problémy s koagulací krve.Je naprosto nezbytné, aby všechna onemocnění, která se mohou zhoršit během karboxyterapie, byla nahlášena odborníkovi.

Karboxyterapie: cena zákroku

Průměrně 200 m2.náklady na kůži jednoho postupu karboxyterapie budou 2,5 tisíce rublů.Pokud je nutnéodstranit sáčky pod očima, bude tento postup stát 1,5 tisíc rublů , ale zbavení tuku bude stát 5,5 tisíc rublů.

V závislosti na individuálním vnímání a požadovaném účinku jsou nutné 4-14 postupy.

Pokud počítáte v peněžním vyjádření, pakbude celý průběh karboxyterapie stát 6-77 tisíc rublů .Konečnou částku může vyjádřit pouze kosmetolog, který bude postup provádět.

Takový účinný postup, jako jekarboxyterapie, může zlepšit stav pokožky a obnovit její pružnost , navíc má dostupné náklady, díky kterým je tato metoda tak populární.Odborníci na vědomí, že tento postup je vhodný pro každou ženu, bez ohledu na věk.

Zajímavá videa z karboxyterapie, co to je pro obličej, plynové injekce na záda a klouby, s osteochondrosou

V tomto videoklipu se dozvíte oJakou roli hraje karboxyterapie v ortopedii:

Co je karboxyterapie a kde se používá?Podívejte se na video:

Recenze