Kantoplastika - co to je, před a po fotografiích, cena.Vnější mediální chirurgie

Ženský vzhled vždy přitahoval a fascinoval maskulinní polovinu lidstva.S tím, co jediné oči nemohou srovnávat: s jezery, zrcadlem, blesky.Ale nemilosrdný čas a gravitace si přizpůsobují vzhled člověka - a teď víčka visí dolů a rohy očí jsou staženy dolů, takže tvář je smutná a unavená, jako by všechny problémy světa byly příliš velkou zátěží.

Kosmetika je v tomto případě bezmocná, může maskovat pouze drobné nedostatky a člověk chce zůstat vždy krásný!

Megan Fox je příkladem úspěšné cantoplastiky.

Oči jsou k oběžné dráze připevněny dvěma elastickými vazy, jejichž elasticita a pevnost nejsou vždy dostatečné.A s věkem oslabují ještě více, přidávají gravitaci vzhledu, a tak tvář ztmavují.

Někdy se člověk narodí s již sníženými rohy očí, se „smutným“ výrazem.Operace zvaná cantoplastika pomůže člověku změnit situaci a opravit tvar jeho očí.

Co je cantoplastika, podstata a vlastnosti operace

Cantoplastika je operace plastické chirurgie ,zaměřená na korekci (změnu) části očí, zvedání kůže očních víček, rohyza účelem dosažení účinku omlazení.Účinek těsnosti se dosáhne změnou nebo odstraněním vazů, upevněním svalů této oblasti ve správné poloze.

Fotografie před a po operaci ke změně tvaru očí naznačují vynikající výsledky, kterých lze dosáhnout tím, že se důvěřujete vysoce kvalifikovaným odborníkům v oblasti cantoplastiky.

Lidé, kteří jsou známí v herecké komunitě a snaží se zvětšovat své oči nebo zvedat své chrámy, se k této operaci často uchylují, když jsou velmi mladí.To lze vidět porovnáním jejich fotografií v různých časových obdobích.Příkladem je Megan Fox - slavná hollywoodská herečka.

Když je člověk mladý, jehoelastická kůže je schopna udržet vnější kantus(roh) oka v linii s vnitřním a někdy o několik milimetrů výše.Když jsou dodržoványanatomické změny, může pomoci cantoplastika.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Výhody cantoplastiky - jaké výsledky lze dosáhnout

Fotografie před a po cantoplastice jsou živou ukázkou toho, jak může proměnit tvář osoby, vymazat stopy stárnutí a únavy.učinit to krásnějším.Protože je periokulární kůže velmi tenká, je zde pokožka citlivá.

Tato oblast se vyznačuje nepřítomností podpůrných svalů , proto je pravděpodobnější, že dojde ke změnám souvisejícím s věkem v důsledku mimické zátěže a anatomických rysů.

Kromě toho mohou na pokožku kolem očí negativně působit následující:

 • ultrafialové paprsky, které poškozují kolagen;
 • nedostatečná elasticita kůže, možná dědičná;
 • alkohol, kouření;
 • různé patologie fyziologické povahy.

V tomto případě moderní plastická chirurgie nabízí dobré řešení tohoto problému prováděním operací, které opravují tvar očí, mění jejich řez a zvyšují pokleslékantusy - tzv. Rohy očí .Proto název operace - cantoplastika.

Cantoplastika pomáhá eliminovat ochabující víčka související s věkem.

Fotografie před a po zákroku naznačují, žetato operace vede k estetickému, omlazujícímu účinku .Ona anovzhled je veselý a otevřený, což dává obličeji svěžest a mládí.Někdy jsou pacienti požádáni, aby změnili část očí z kulatých na orientální, ve tvaru mandlí a naopak.

Cantoplastika může pomoci nejen esteticky, ale také odstranit některé zdravotní problémy při různých zánětlivých onemocněních, zmírnit tlak na oční bulvy atd.

Umožňuje vám vyřešit takové zdravotní problémy.jako:

 • odvrácení spodního víčka;
 • asymetrie způsobená parézou obličejového nervu;
 • obočí;
 • sáčky a ochablé víčka.

Výsledek operace tyto problémy eliminuje a umožňuje také provozované osobě udržet dosažený účinek po dobu deseti let.

Indikace pro cantoplastiku

Indikace pro plastickou chirurgii jsou hlavně potřeba nebo touha po estetických změnách vzhledu:

 • touha, bez ohledu na věk, změnit polohu vnějších rohů výš o několik milimetrů vnitřních (touha po východním tvaru očí).
 • touha změnit úzkou část očí blíže k Evropanům;
 • Touha zbavit se sníženého vnějšího kantu, smutného vzhledu sv. Bernarda, vede člověka k plastickému chirurgovi.V tomto případě pomůže cantoplastika.Fotografie před a po ukazují pozitivní změny vzhledu pacienta;
 • přesah horního víčka pod gravitační silou (ptóza);
 • Oprava dříve neúspěšných operací očí.

Cíllékařské indikace jsou následující:

 • přítomnost vrozené vady, při které je pozorováno zúžení štěpné kosti;
 • traumatické poškození očí, popáleniny;
 • vrozená asymetrie nebo získaná v důsledku parézy;
 • víčko se otočilo ven (ektropion), v důsledku čehož je sliznice vystavena kvůli skutečnosti, že víčko těsně nepřiléhá k oční bulvě;
 • vypouklé oči ("sova") v důsledku různých chorob endokrinní povahy nebo krátkozrakosti.

Je-li v důsledku operace korigující oční incize korigován prolaps vnější kanyly, nazývá se to laterální cantoplastika, a pokud je vnitřní, je střední.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Jak operace probíhá, kroky

Příprava

Cantoplastika je chirurgický zákrok, proto vyžaduje opatrnostpřípravky k minimalizaci a odstranění různých komplikací a rizik.

Rutinní vyšetření by mělo zahrnovat:

 • konzultace s lékařem;
 • vyšetření alergologem;
 • návštěva kardiologa.

Pokud existuje alergická reakce na určité léky, informujte o tom chirurga a anesteziologa.

Před provedením cantoplastiky je nutné podstoupit lékařskou prohlídku aprojít nezbytnými testy.

Kromě toho musí být poskytnuty následující výsledky testů:

 • krevní testy: obecné a biochemické;
 • analýza, která ukazuje koagulaci krve;
 • krevní testy na virus imunodeficience, hepatitida, pohlavně přenosná onemocnění;
 • analýza moči;
 • elektrokardiogram.

Před operací je nutné vyloučit použití ředidel krvea také informovat lékaře o všech lécích a multivitaminových komplexech, které byly použity k úpravě příjmu.

Je možné, že některé léky bude třeba zrušit nebo vyvinout nový režim.

Anestezie

Cantoplastika se obvykle provádí za použití celkové anestézie , jakož i intravenózního sedace - moderní anestézie, kdy je obzvláště „ve snu“emocionální pacienti nepociťují bolest a strach, což chirurgovi umožňuje provádět řadu předepsaných nezbytných úkonů a pacient se rychle zotavuje v následujícím období.

Operace je moderním nápravným postupema může být provedena v lokální anestézii a její trvání se mění do 2 hodin v závislosti na každém konkrétním případě.

Chirurgický zákrok

Při provádění cantoplastiky se berou v úvahu jednotlivé charakteristiky ase používají různé techniky, které v každém případě stanoví lékař .

Bv den operace je zakázáno používat kosmetiku.

V den chirurgického zákroku je používání líčení zakázáno.

Protože kůže kolem očí by měla být očištěna od všech nečistot a pracovní povrch by měl být dekontaminován.

Na začátku operace lékař nastíní schéma řezu na kůži obsluhované osoby.Následně se šlachy posouvají řezy a poté se fixují v jiné poloze.

Během operace:

 1. Na horním (dolním) víčku se provede řez, dlouhý jeden centimetr.Aby byl chirurgický zákrok neviditelný po chirurgickém zákroku, je přirozený kožní záhyb obvykle oříznut na oční víčko.
 2. Prostřednictvím tvarovaného úseku je odstraněna šlacha kanálu, která podepírá vnější kantus.Část šlachy je vyříznuta nebo fixována bez resekce pomocí ligatury, tažením a upevněním v požadované poloze na periostu.
 3. Tahem a nasazením víčka se odstraní přebytečná kůže.
 4. Poté se na víčko nanese kosmetický šev a antiseptický obvaz.
Po operaci musí být pacient podroben rehabilitaci.

Je-li blefaroplastika prováděna současně s cantoplastikou, dostává pacient dvojnásobný prospěch - jeden řez a dva operace, jakož i nárůst nákladů na služby a pooperační zotavení.

Charakteristiky období po operaci zotavení

Doba trvání operace závisí na řadě objektivních a subjektivních důvodů, ale obvykle trvá asi 2hodiny, už ne.Při příznivém výsledku operacemůže pacient po několika hodinách po dokončení jít domů , protože není nutná hospitalizace.

V pooperačním období několika dnů je však třeba sledovat lékaře, který provedl cantoplastiku.

Na fotografii před a po operacilze poprvé vidět některé nepříjemné jevyve formě modřin, zarudnutí, otoku v místě chirurgického zákroku.U pacienta může dojít k nepříjemným pocitům spojeným s podrážděním sliznic, mírnou bolestí, zvýšenou citlivostí na světlo, slzením.

Během tohoto období zotavení může lékař předepsat použití zvláčňovacích kapek. V tuto chvíli oči potřebují absolutní mír .Lékaři doporučují nepřepracovávat je po operaci, zdržet se sledování televize, nepracovat na počítači, zejména proto, že doba zotavení netrvá dlouho a nepohodlí brzy zmizí.

Již po 2–3 týdnech můžete vidět účinek cantoplastiky, což potvrzují fotografie před a po.

Kromě toho vobdobí rehabilitace, které trvá od 2 do 3 týdnů , je nezbytné nepoužívat kontaktní čočky, brýle a nepoužívat dekorativní kosmetiku.Je zakázáno navštěvovat posilovnu, bazén, sauny, vzpírání.

​​

Je třeba se vyhnout jasnému osvětlení, při vyjíždění by se měly nosit sluneční brýle. Během spánku je to nutnéleží na zádechs hlavou položenou na polštáři.

Rizika a možné komplikace

S tak zdánlivě snadnou operacínení vždy možné bez komplikací dělat .Určité rysy specifického organismu, stejně jako lékařská nedbalost, k nim mohou vést.

Byly situace, kdy byl pacient s výsledkem nespokojen.

Vzhledem k tomu, že získaná část oka nesplnila jeho očekávání, měl by být výběr kliniky a chirurga proveden s veškerou odpovědností.

Negramotná cantoplastika může způsobit nejen viditelnou vadu, ale také způsobit infekci těla, která se stává nebezpečnou pro zdraví pacienta.

Jaké problémy mohou nastat?Může to být:

 • hnisání a zánět očí způsobený infekcí rány;
 • hrubé, ošklivé jizvy;
 • utěsnění pooperačního švu.

Aby se zabránilo podchlazení, které může ovlivnit také období rehabilitace, , je lepší naplánovat provoz na teplé období .

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.

Výsledky

Na fotografii před a po cantoplastice je vidět, jak se dramaticky mění nejen část oka, ale takése celá tvář zázračně transformuje .

Účinek po cantoplastice závisí na oblasti chirurgického zákroku.

Účinek této operace je patrný napo 2 týdnech:

 • zúžené rohy;
 • elastická kůže;
 • mladší pohled.

Oči se otevřou, únava zmizí, tvář vypadá mnohem mladší a veselější.Po zajištění výrazného odstranění všech nepříjemných defektůbude cantoplastika z obličeje vymazat stopy posledních leta pomůže vám cítit se zdravější a přitažlivější.Výsledek operace je dostačující průměrně 8–10 let, pak je třeba ji opakovat.

Kontraindikace pro chirurgii

Kontraindikace pro cantoplastiku i pro jiné chirurgické zákroky existují.

Nejprve to jsou:

 • přítomnost různých druhů endokrinních chorob;
 • progresivní krátkozrakost;
 • onkologie;
 • nedostatečná koagulace krve;
 • kardiovaskulární onemocnění;
 • těhotenství, jakož i doba krmení;
 • přítomnost syndromu suchého oka;
 • přítomnost vysokého nitroočního tlaku.

Co je důležité vědět o cantoplastice

Jak dlouho operace trvá

Doba trvání cantoplastiky je 1,5-2 hodin .Tentokrát stačí, aby vysoce kvalifikovaný chirurg úspěšně provedl operaci v oblasti očního vlákna, protože tato oblast vyžaduje pečlivou a odpovědnou práci, chyba je zde nepřijatelná.

Operaci lze také provést ambulantně.V případě potřeby pakzůstává pacient v nemocnici několik dní ,ale obvykle po několika hodinách může pacient jít domů pod dohledem lékaře.

Je to bolestivé a používá se anestézie

Přestože je cantoplastika poměrně snadnou operací, jedná se stále o chirurgický zákrok v těle, a protobolestběhem operace jsou přítomny pocity , které lze snadno odstranit buď celkovou anestézií, nebo lokálně, jak si to pacient přeje.

Během operace se používá metoda nitrožilní sedace, která kromě anestezie inhibuje pacientův pocit strachu.

V poslední době se metoda nitrožilní sedace rozšířila, když pacient spolu s anestézií odstranil syndrom strachu, což umožňuje úspěšně provést operaci.

Když jsou stehy odstraněny

Asi po týdnu se odstraní vnější stehy.Před vyjmutím, každých 8 hodin, se doporučuje užívat analgetika předepsaná lékařem. Pro chirurgické stehy se používají speciální chirurgické stehy , které se dokážou samostatně rozpustit, aniž by pacientovi způsobovaly problémy a nepohodlnosti.

K uzdravení stehů po cantoplastice dochází zpravidla v krátkém časovém období bez problémů.

Fotografie před a po cantoplastice jasně ukazují, žestehy z operace jsou téměř neviditelné , protože jsou skryty v přirozeném kožním záhybu víčka.Po chvíli se rozjasní a pak úplně zmizí.

Jsou po něm modřiny nebo otokycantoplastika

Během procesu zotaveníse u pacienta může objevit modřina , otok, trhání, podráždění sliznice a pocit těsnosti v rozích očí.Tyto nepohodlí brzy zmizí, pokud se pacient bude řídit doporučeními lékaře.

Jaké jsou jizvy po cantoplastice?

Po 2-3 týdnech bude zřejmá účinnost a efektivita operace. Pooperační jizva v této době ještě nebyla vyřešena , ale brzy se rozjasní a na konci procesu hojení se stane zcela neviditelným.

Jak jste pro cantoplastiku vhodný?

Cantoplastika může být prováděna v jakémkoli věku .Je však třeba mít na paměti, že jak rychle bude rehabilitační proces probíhat na stavu kůže, věku pacienta a dalších subjektivních důvodech.

Před provedením cantoplastiky se musíte seznámit s možnými riziky a ujistit se, že jste pro tuto operaci vhodní.

Pokud se provádí cantoplastika v kombinaci s blefaroplastikou nebo faceliftem , pomáhá to zbavit se mnoha nepříjemných změn souvisejících s věkema vrací mládí a čerstvosti tváři.

Fotografie před a po cantoplastice a blefaroplastice ukazují dramatické změny vzhledu, které dávají člověku příležitost cítit se sebevědomě, mladší a krásnější po dlouhou dobu.

Užitečná videa, fotografie před a po

Jak se provádí operace zvedánístoletí?Podívejte se na videoklip:

Cantoplastika.Fotografie před a po, viz unikátní kolekce: