Jennifer LopezováFotografie v plavkách, parametry těla před a po plastu

Jednou z předních hollywoodských hvězd, Jennifer Lopez, je zpěvačka, herečka, obchodní žena s bohatstvím mnoha milionů dolarů a mnoho fanoušků po celém světě.Jakákoli fotografie hvězdy v plavkách je vykřiknutím obdivu pro mládež, krásu a luxusní postavu nestárnoucí popové divy.

Stručná biografie Jennifer Lopezové

Jennifer Lopez (fotografie v plavkách je uvedena níže v článku) - se narodila 27. července 1969 v Bronxu, v rodině přistěhovalců z Portorika. Herečka Jennifer Lin Lopez, je třetí dítě v rodině.Od 5 let má malá holčička touhu po zpěvu a tanci.Rodiče, kteří poslouchají přání své dcery, dávají budoucí hvězdu taneční škole.

Jen se Jen nejprve nejprve zkouší na jevišti, vystupuje na školních koncertech.Poté, co promovala na Princetonské střední škole ve věku 18 let, se dívka, která se s rodiči hádala o nepochopitelné touze tančit, odešla z domova a získala své první zaměstnání v advokátní kanceláři.

Jennifer odpoledne doručuje předvolání, přijímá hovory v kanceláři a večer tančí.V tuto chvíli si Janet Jackson všimne a zařídí setaneční skupina.Od 19 let Lopez tančí v muzikálech a účastní se koncertu Live Color, když v soutěži porazil více než 50 uchazečů.

Od roku 1993 začíná budoucí hvězda hrát ve filmech.Na začátku se jedná o vedlejší role v televizních pořadech a filmech.V roce 1997 získá Jennifer hlavní roli ve filmu Selena, který vypráví o slavné popové divě Seleně Perezové, která zemřela v mladém věku.Za její hru dostává herečka nominaci na cenu Zlatý glóbus a před ní se otevírají dveře do světa velkého kina.

Jennifer, inspirovaná úspěchem, se pokouší v roli zpěvačky a vydává své první sólové album „Na 6“ , které v hitu kleslo na 20. místoPřehlídka na billboardu 200. Písnička „If You Hand My Love“ se stává celosvětovým hitem.

Během svého tvůrčího života hrála Jay Lo ve více než 32 filmech s takovými světovými hvězdami jako Will Smith, Ben Affleck, Matthew McConaughey, Richard Gere, vyjádřil několik karikatur, vydal 8 samostatných disků.

V hvězdách prasete:

 • nominace na cenu Grammy, Golden Globe Award;
 • 3 sošky American Music Awards;
 • otevřela v roce 2013 svou vlastní hvězdu na chodníku slávy.

Jennifer Lopez se kromě své písňové a herecké kariéry zabývá módním designem (značka JLo od Jennefer Lopes), výrobou parfémů (parfémy „Glow by JLo“ mají celosvětový prodej přes 100 000), provozuje restaurační provoz.

Herečka byla vdaná za 3-s:

 • První manžel, Ohani Noah, je muž daleko od světa showbiznisu.
 • Manželství s druhým manželem Chrisem Judem trvalo asi 2 roky.
 • Od 3. manžela, Mark Anthony, má zpěvák dvě dvojčata, Max a Emmy.

Herečka se setkala s rapperem Puffem Daddym, producentem Seanem Combem, tanečnicí Casperem Smithem.Za nejvýznamnější romány se považuje její vztah s hercem Benem Affleckem, jehož svatba byla rozrušená několik hodin před obřadem.Od roku 2017 je Jen ve vztahu s hráčem baseballu Alexem Rodriguezem.

Vzhled Jennifer Lopezové před plastickou chirurgií

Jennifer Lopez (fotografie v plavkách potěší fanoušky zpěváka) se vyznačuje přirozenou sexualitou.Během výstupu na vrchol slávy prošla popová diva dlouhou cestou a změnila vzhled „dospívající dívky ze sousední ulice“ na eleganci a ženskost skutečné ikony stylu.Jay Law má postavu připomínající přesýpací hodiny ve struktuře.

Široký hrudník a zadek jsou vyrovnány dlouhými nohama a tenkým pasem.S růstem 165 cm je hmotnost hvězdy 55-58 kg.

Parametry těla:

]
Hrudník Objem - 96 cm (velikost 3. poprsí))
Pas 67,6 cm
Boky 96 cm
Velikost oblečení 10 US, což odpovídá 42-44 EU
Velikost obuvi 8,5 US, rovná sedo 39 EU

Tvář zpěváka je protáhlá, s trojúhelníkovou bradou.Tato forma si zachovává přirozenost po dlouhou dobu, bez nutnosti dalších kosmetických, chirurgických zákroků.Přirozenou barvou hvězdných vlasů je světlý kaštan.Oči jsou hnědé.

Z hlediska vzhledu jsou funkce rozeznatelné.Latinskoameričtí předci. Jennifer v 49 letech prakticky nepoužívá dekorativní kosmetiku, přičemž upřednostňuje styl nahoty.Herečka je oprávněně hrdá na své kořist zděděné po portorických předcích.Na obálce prvního sólového alba je Jay Law vtisknut do horní části těla a ultrakrátkých šortek.

V roce 2000 zpěvačka šokovala veřejnost tím, že pojistila nejvýraznější část jejího těla za 1 000 000 USD.USAModerní styl hvězdy je kombinací ultrakrátkých sexuálních věcí s elegancí a ženskostí skutečné dámy.

Oblíbené oděvy pop divas jsou:

 • džíny s vysokým pasem;
 • krátké kraťasy, minisukně a šaty;
 • vysoké boty a jehlové podpatky (minimálně 10 cm);
 • plášťové šaty;
 • hojnost zlatých šperků, z nichž hlavní (trend zpěváka) jsou neměnné prstenové náušnice.
 • kožešinové výrobky.

Při obchodních jednáních, večeřích s tiskem herečka preferuje styl obchodní ženy, upřednostňuje šaty pláště, kalhoty zúžené na dně, vrchy, halenky, vesty, které zdůrazňují křivky postavy.Jay Lo večerní outs jsou vždy legendou.Herečka ráda šokuje publikum upřímným oblečením (příkladem je 43. cena Grammy).

Neměnnými atributy všech šatů jakéhokoli oblečení Jennifer je hluboký výstřih. Zpěvačka upřednostňuje oblečení vyrobené z hedvábí a sametu z Versace a Dolce Gabbana, stejně jako modely vytvořené podle jejích vlastních náčrtů.Hvězdu lze často spatřit v rouchu, které připomíná řecký styl, nebo má vysoký pas.

Pro scénické obrazy jsou vybrány nejprůhlednější látky, množství jisker, latex.Každé číslo koncertu je umělecké dílo, jehož úkolem je maximalizovat ukázku talentu a luxusní postavy hvězdy.V každodenním životě se Jennifer Lopez vůbec nepodobá světové osobnosti.Zpěvák si vybere ležérní styl.

Pro relaxaci a chůzi s dětmi se herečka přednostně obléká do:

 • džíny
 • topy, svetry, vesty;
 • kožešinové vesty.

V běžném životě hvězda nechce používat dekorativní kosmetiku, sbírat vlasy do culíku nebo skrývat pod šedou baretu.Skutečnou vášní Joe Law jsou kožešinové výrobky (kožichy, vesty, tašky) a boty na vysokém podpatku od Versace, Monolo Blanic.Povinným atributem rodinné zásuvky je prostorná taška.

Jenniferův účes prošel v průběhu času zásadními změnami.Hvězda experimentovala s vlasy a usadila se na přirozených světlých odstínech, pravidelně zasalutovala svou vlastní barvu kaštanu.Po dlouhou dobu si sama vybírala vysoké účesy, kadeře a ohony, teď hvězda upřednostňuje přímé rozdělování, které vytváří přirozené dlouhé kadeře.

Plastická chirurgie

Jennifer Lopez (fotografie v plavkách ukazuje ideální tvar hvězdy) popírá jakoukoli úpravu jejího vzhledu plastickou chirurgií.Podle tvrzení hvězdy jsou její forma a mládí výsledkem denních (2-3 hodinových) cvičení v tělocvičně, stravě, pitném režimu a správné péči o její tvář a tělo.

Strava zpěváka sestává z úplného odmítnutí:

 • těstovin;
 • pečení;
 • pekárenské výrobky;
 • Slaná a sladká jídla.

Během dne konzumuje konzument mezi 1,5–2 litry tekutiny (pouze minerální voda bez plynných nečistot), což urychluje metabolické procesy v těle.

Navzdory ujištění herečky, která pečlivě prostudovala své rané fotografie, lze poznamenat, žeJay Law se uchýlil ke službám plastických chirurgů pro:

  )
 • Korekce tvaru nosu. Specialista (jeho jméno je pečlivě skryto) opatrně odstranil nadměrnou šířku křídel, zúžil špičku, opravil záda.Náklady na takovou operaci začínají od 100 000 rublů.
 • Změny tvaru tváří. Zúžení bylo provedeno odstraněním hrudek Bish (tukových polštářků).Cena služby začíná od 70 000 rublů.
 • Provádění endoskopického zvedání čela. Během zákroku pomocí malých řezů (na čelo, chrámy, za ušima) lékař napíná svalovou tkáň a kůži a vylučuje přebytečnou tukovou tkáň.Po zákroku vrásky úplně zmizí, linie čela je vyhlazena.Ve srovnání s dřívějšími fotografiemi hvězdy je patrný nárůst řezu očí a zvedání obočí, což je typické po endoskopickém zvedání.Náklady na operaci jsou nejméně 150 000 rublů.

PoDíky oválnému tvaru její tváře a dobré vrozené genetice není zpěvačka příliš ovlivněna změnami souvisejícími s věkem, jako její kolegové, ale při pečlivém prozkoumání obrázků není výrazná absence vrásek (dokonce výrazů obličeje) pro průměrnou 49letou ženu charakteristická.

Plastickí chirurgové jednomyslně souhlasí s tím, že zpěvák provedl zvedání nitě, aby zpřísnil ovál obličeje a zabránil ptóze.Během procedury byly zlaté nitky implantovány do oblasti brady (a případně lícních kostí) a následně zarostlé molekulami kolagenu. Podobná operace v Ruské federaci bude stát od 60 000 rublů.

Podle některých odborníků Jay Law použil služby chirurga k eliminaci tělesných změn po porodu (odstranění strií kůže, odstranění mastných usazenin), zachování velikosti, pružnosti kněží a prsou v jejich původní podobě.Příznivci této teorie jsou založeni na skutečnosti, že hvězda velmi rychle vrátila postavu po narození dvou dětí.

Zpěvačka sama kategoricky popírá zvěsti a neustálé výkyvy hmotnosti hvězdy (+ 5–7 kg nahoru nebo dolů) spojené s rušným rytmem života, stresem a znaleckým posudkem předních odborníků v oboru plastické chirurgie (nezaznamenávající stopy)chirurgický zásah) potvrdit nepodloženost zvěsti.

Kosmetické procedury

Jennifer Lopez (fotografie v plavkách umožňuje vidět dokonalou postavu zpěváka) před každou návštěvou navštíví kosmetičku proprovádění hydratační péče o obličej.Během procedury je horní vrstva kůže pokryta tekutou kyselinou hyaluronovou, půjčováním a vyhlazováním vrásek.

Tvář vypadá klidně, kůže je svěží. Po uplatnění postupu není nutné velké množství make-upu, což odlišuje hvězdu v posledních několika letech.Cena jednoho postupu je od 6000 rublů.Aby se udržel tón pleti obličeje, aby se bojovalo se změnami souvisejícími s věkem, podstoupí herečka biorevitalizaci a mezoterapii, aby se zabránilo vzniku vrásek.

K odstranění změn souvisejících s věkem se injikuje koncentrovaná botox (kyselina hyaluronová).Zvláštní pozornost je při proceduře věnována čele, rtům, nasolabiálním záhybům.Náklady na manipulaci se pohybují od 6 000 do 7 000 rublů.za relaci.Chcete-li zachovat vzhled, který se podobá dnešní Jennifer, musíte během roku provést 6 sezení injekcí Botoxu a kyseliny hyaluronové.

Aby si zachoval svůj dokonalý vzhled, zpěvačka je podrobena:

 • hardware (radio wave) zvedání, které chrání tvar obličeje a oválu před stárnutím, napíná pokožku (od 120 000 rublů)za rok);
 • konturování, doprovázené zavedením plniv pro udržení integrity lícních kostí (od 50 000 rublů).

Hardwarové postupy pro tělo

Fotografie Jennifer Lopezové v plavkách ukazují, že hvězda prováděla hardwarové postupy k udržení mládí těla.

Kromě kondice udržujte nezbytnéreliéf postavy pomáhá hvězdě:

 • Vakuová masáž na břiše a hýždě (cena od 3500 rublů za proceduru).Provádí se 5-6 procedur každých šest měsíců.
 • Infračervené termoliferace - štěpí přebytečný tuk, eliminuje celulitidu.Cena služby je 6000-12000 rub.Účinek je udržován v důsledku neustálého udržování tónových kurzů (nejméně 5 relací za 6-7 měsíců).
 • RF lifting, který pomáhá eliminovat kožní defekty v břiše (25 000 rublů).

Zpěvák posiluje účinek kosmetických a hardwarových postupů každodenním tréninkem a přísnou stravou.

Navzdory fámám o použití technik laserového omlazení (zpěvačka sama takové rušení popírá), data nejsou potvrzena.Navíc odborníci v oblasti krásy souhlasí s tím, že taková korekce by vedla ke zvýšení přirozené pigmentace na tmavé kůži hvězdy.

Jennifer Lopez: před a po fotky z plastické chirurgie

Jennifer Lopez představuje ve věku 49 let ideál ženské krásy.Po dlouhé cestě k opravdové dámě herečka experimentovala se svým vzhledem, postavou, stylem oblékání, pravidelně se dopouštěla ​​chyb a šokovala veřejnost.

V průběhu let si Jen našla svůj vlastní jedinečný image, vytvořila si vlastní oděvní řadu a vybrala si odborníky v kosmetickém průmyslu , aby jí pomohla udržet její nevyhovující vzhled po více než 10 let.

Moderní představa Jaye Lo je vyčerpávající každodenní prací zpěváka,kadeřnice, kosmetologové, zaměřené na vytvoření dokonalé tváře a těla bez použití výsledků plastické chirurgie (podle samotné hvězdy).Malé zásahy kosmetických odborníků jsou však stále patrné při porovnání dnešních fotografií s fotografiemi zpěváka pořízenými před více než 20 lety.

Rhinoplastika, korekce tvaru lícních kostí byla provedena kompetentně a profesionálně.Provedené změny dokonale zapadají do obrazu vytvořeného zpěvákem.Díky minimálnímu nárazu plastu si tvář 49leté Jennifer Lopez zachovává svůj přirozený tvar a výraz obličeje.

Pravidelné postupy biorevitalizace, mezoterapie a aplikace výplně brání vzniku vrásek, ochablých lícních kostí a změně tvaru obličeje.Dnešní Jennifer Lopez dává přednost experimentování s make-upem a oblečením.

Zpěvák si vybere:

 • nahou barvu, která ji kombinuje s broskvovými odstíny, které jsou ideální pro přirozenou bujnost hvězdy;
 • elegantní styl v oděvu, zanechávající šokující mini pro koncertní představení;
 • udržování ideálních proporcí ve všem (od tvaru obočí po parametry obrázku).

Pravidelné návštěvy kosmetičky, sportovní trénink, minimální používání make-upu a důkladná péče o pleť umožňují zpěvákovi vypadat o 10-15 let mladší než v reálném věku.

Mega hollywoodská hvězda Jennifer Lopez má nádhernou postavu a nemravnou postavu.Fotografie zpěváka v plavkách umožňujíUžijte si dokonalý vzhled a krásné tělo diva a vytvořte a udržujte, které vyžaduje každodenní úsilí herečky, jejích osobních kosmetologů a stylistek.

Zajímavá videa o Jennifer Lopezové a změnách jejího vzhledu

Jak se změnila tvář Jennifer Lopezové:

Dokumentární filmO uživateli Jennifer Lopez: