Jednoduché kresby na nehty s lakem, gelovým lakem, jehlou, akrylovými barvami, práškem.Módní manikúra krok za krokem doma

Manikúra je jednou z oblíbených procedur každé ženy.Můžete navštívit kosmetický salon nebo se naučit, jak si sami vytvářet vzory.Jednoduchý nákres na nehty se provádí běžným lakem.Práce je choulostivá a pečlivá, proto bude zapotřebí speciálních nástrojů a zařízení.

Co lze malovat na nehty?

Je docela snadné vytvořit gelový lak s jednoduchým vzorem nehtů.

Můžete použít vzory pomocí:

 • gelový lak;
 • akrylové barvy;
 • akvarely;
 • akrylový prášek;
 • ​​
 • šelak.

Nejoblíbenější lék naumění na nehty je běžný lak .Jsou vybrány 2 kontrastní barvy, jedna jako základ a druhá pro kreslení.Mínus možnosti spočívá v tom, že laky mají hustou strukturu a pro začátečníka je obtížné vytvářet tenké čáry.Tato metoda je vhodnější pro velké a objemné postavy.

Akrylové barvy se snadno používají a mají širokou škálu barev.Nemusejí být smíchány s vodou, po vysušení se nepraskají, takže je přípustné použít jednu barvu na druhou.Aby byl obraz romantický a něžný, přidají se krystaly, kamínky nebo jiskry.Výsledný vzorec je nutně pokryt fixačním prostředkem, protože akrylové barvy se snadno omyjí.

Akrylové barvy jsou vynikající volbou pro vytváření jednoduchých vzorů na nehtech.

Akvarlové barvy se ředí vodou, jsou nižší než akrylové, pokud jde o rychlost sušení.Velký výběr barev vám umožňuje nakreslit celé obrázky na nehty, ale technika není snadné zvládnout.

Šelak má bezpečné složení, protože neobsahuje formaldehyd.Snadno se nanáší, vypadá krásně a je nošený po dlouhou dobu bez prasklin a štěpků.Nakreslení hybridu laku na nehty a gelu není obtížné.Šelak je tlustý, takže při použití elegantních malých vzorů jsou potíže.Malé detaily s ním nelze nakreslit, ale je ideální pro vytváření přechodů a kontrastních vzorů.

Akrylový prášek má různou konzistenci a barvu, dává nehtům upravený a stylový vzhled.Účinek trvá dlouhou dobu a nehty dokonale rostou a posilují.Na svatbuudálosti používají bílý prášek a neon na diskotéce.

Akrylový prášek opraví vady nehtové desky a vyhladí její povrch.

Gelový lak je vhodný pro nehtovou techniku.Vzory se aplikují na vysušený podklad.Mohou to být motýli, geometrické vzory nebo květiny.Gelová polská kresba trvá dlouhou dobu.

Základní příslušenství pro kreslení na nehty

Jednoduchý obrázek na nehty s lakem, akrylovým práškem nebo šelakem se provádí pomocí přídavných zařízení.

Seznam nástrojů:

 • Kartáč je nezbytným prvkem v .Stojí za to vybrat kartáče s přírodní hromádkou a zakoupit několik kusů pro různé způsoby nanášení vzorů.K nanášení třpytivých a orientálních malířských potřeb jsou zapotřebí ploché štětce, zkosené kreslí malé detaily, přechody mezi fanoušky a vytvářejí závojové efekty, existují speciální štětce pro psaní písmen, hieroglyfy;
 • houba nebo houba- pro vytvoření neobvyklých vzorů závisí výsledek na její struktuře;
 • tečky- připomíná standardní pero s koulí na špičce.Navrženo pro kreslení kudrlinek a teček;
 • párátko nebo dřevěná tyčinka- nepoškozuje nehtovou desku, je snadné aplikovat vzory, ale nebude možné získat jasné vzory;
 • šicí jehla- je často používána řemeslníky, ale při stlačení může nehty poškrábat.

Dílna: kresba srdce párátkem

Jednoduchý nákres na hřebíky ve tvaru srdce se získá pomocípomocí jakéhokoli laku.Hřebík je potažen základní vrstvou.Vybere barvu, například červenou.Párátko namočit, dát 2 body vedle sebe na stejné úrovni.Klesá z každého bodu podél čáry, aby získal úhel.Lak je distribuován a vychází krásné srdce.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Jak nakreslit jahody jehlou?

Aby bylo bobule realistické, potřebujete laky:

 • červená;
 • zelená;
 • a černá;
 • žlutá.

Připravují se hřebíky pokryté červenou bází.K vytvoření listů se použije lepicí páska, na které jsou řezány zuby.Lepicí páska pokrývá celý povrch hřebíku kromě základny.Zelený lak se nanáší na volný prostor nehtové desky a získají se listy.

Skotská páska se odstraní, jehlou se nanesou malé tečky napodobující jahodová semínka.Pro tento design jsou vhodné akrylové barvy.Listy jahod lze jednoduše kreslit jehlou pomocí smaragdové barvy.Pro originalitu je vzor posypaný třpytkami.

Zajímavou možností je objemné nehtové umění.Nehty procházejí přípravnou fází a pokrývají základní základní barvou.Bez čekání na zaschnutí se nanese transparentní lak tlustou vrstvou.Po několika sekundách se na místě zrn vytvoří pomocí jehly drážky.Když povlak zaschne, třásně se natáhnou ve formě tenkých listů.

Kreslení na nehtech s oky

Manikúra s oky je vynikajícíVhodný pro dlouhé a dobře upravené nehty.Nejprve se nanese základní vrstva, poté stříbrný lak.Je důležité, aby byl zcela suchý.

Pro takovou konstrukci nehtů se používá speciální šablona ve formě mřížky.Je položena na nehty, houba je namočena do černého lesku a jemným pohybem vybarví dekor.Po dokončení postupu se síť uvolní.Poslední fáze bude zakrývání nehtů fixačním prostředkem.

Výkresy používající tečky

Tečky jsou speciální konstrukční nástroje, které vypadají jako háčkovací háček s ocelovou koulí na špičce.Pomocí teček můžete snadno kreslit květiny.Budou vypadat krásně na krátkých i dlouhých nehtech čtvercového tvaru.

Hřebíky se připravují, aplikuje se základna.Je vybrána barva pozadí.Nyní je na hřebík umístěno 5 bodů, které jsou uspořádány do kruhu.To budou okvětní lístky.Uprostřed je opraven bod jiné barvy.Špička teček musí být neustále čištěna ubrouskem, aby se barvy nemíchaly.Poslední fází je aplikace transparentního vrchního činidla.

Jednou ze známých možností výzdoby teček jsou dvoubarevné puntíky.Obvykle se jedná o kombinace: červeno-bílý, černobílý, ale lze kombinovat i jiné barvy.

Existuje spousta dalších nápadů na ozdobu:

 • luky;
 • berušky;
 • geometrické tvary;
 • přesleny;
 • Francouzština.

Výkresy používající lepicí pásku a fólii

Jednoduchý vzor na nehty se vytváří nejen pomocíběžný lak, ale také za použití dekorativní pásky nebo fólie.Pro simulaci krásných ozdob je vhodná úzká lepicí páska.Odborníci nedoporučují volit oboustrannou pásku, ale pokud páska zanechá značku, manikúra nemusí být přesná.

Umění nehtů s lepicí páskou se provádí podle stejného schématu, liší se pouze vzor nebo počet přímých čar.

Chcete-li provést manikúru, musíte si koupit:

 • několik barevných laků;
 • báze;
 • horní kryt.

Hřebíky se zpracují, použije se průhledný podklad a poté jakýkoli barevný lak.Po vysušení jsou pásky připevněny diagonálně na polovinu nehtové desky.Část odkrytá lepicí páskou je vymalována jiným tónem.Zbývá čekat na zaschnutí a pásku opatrně vyjměte.

Fólie je neobvyklý materiál, který může upoutat pozornost.K práci s ním je zapotřebí nejen standardního příslušenství, ale také:

 • nůžky naostřené;
 • pinzeta;
 • oranžové tyčinky.

Fólie může být různých typů:

 • holografická;
 • reliéfní;
 • vyryto;
 • potažený ochranným filmem.

Po standardní přípravě nehtů se nanese základní nátěr, hlavní lak a na horní stranu se nanese lepidlo nebo bezbarvý lak.Lepí se zcela i částečně.

Je-li nezbytné pokrýt celý hřebík, udělá to pouze speciální lepidlo.Fólie je poměrně křehká, takže s ní by se mělo pracovatpomocí pinzety nebo pinzety.Adhezivní kompozice se nanáší na povrch nehtu nebo laku.Fólie je nanesena a úhledně zarovnána oranžovou tyčinkou.Fólie je odstraněna, manikúra je upevněna špičkovým nástrojem.

Částečné provedení nehtové desky s fólií zahrnuje volné uspořádání kusů materiálu nebo výzdobu díry.

Kreslení na nehty štětcem

Jednoduchý nákres na nehty (lak, akrylový prášek nebo šelak) se provádí kartáčky na nehty.

Přicházejí v různých formách:

 • štětcem ve tvaru ventilátoru- pro nanášení flitrů, hliníkového filmu a vytvoření plynulého přechodu;
 • kartáč připomínající vlasy- pro kreslení nejmenších detailů.S jeho pomocí je snadné získat přímku nebo krásnou loknu;
 • tenký kartáč- univerzální nástroj pro miniaturní a lehké konstrukční prvky;
 • plochý kartáč- pro vytváření velkých, širokých vzorů;
 • kartáč okvětních lístků- má zkosenou hranu, která se často používá v čínském umění nehtů.Okvětní lístky s takovým zařízením jsou krásné, hluboké a upravené.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Podrobný průvodce vytvářením monogramů

 1. Přípravná fáze zahrnuje odstranění kutikuly, vyrovnání povrchu a tvaru nehtů,dehydratace.
 2. Naneste základní nebo hladký lak.
 3. Jsou vybrány nástroje.
 4. Před použitím dekoru byste měli cvičit na papíře, protože monogramy vyžadují vytrvalost, přesnost a hladké a jasné tahy.
 5. Kresba je vytvořena úhledně, ze strany nehtu.
 6. Symetrie je důležitá při zobrazování monogramů, je lepší vytvořit trojrozměrné vzory zdvojnásobením čar.Velká špička se shromažďuje na špičce kartáče, který je pak poháněn správným směrem.
 7. Dekorační prvky se suší pod ultrafialovým světlem, pokud jsou vzory naneseny gelovou barvou nebo akrylovou barvou.Ten je ideální pro monogramy.
 8. Jsou přidány třpytky, kamínky.
 9. Získaný výsledek je stanoven horními prostředky.

Jak as čím kreslit úsměv na nehty

Abyste získali perfektní francouzskou bundu, musíte znát pravidla a nuance.Linka úsměvu dělí nehty na 2 zóny - hlavní a zarostlou část.

Existuje několik způsobů, jak vytvořit plášť podle použitých nástrojů a délky hřebíků:

​​
 • 1 metoda - pro krátké nebo středně dlouhé nehty ].Budete potřebovat tenký kartáč s dlouhými klky.Úsměv se nakreslí standardním způsobem - přímo do středu a zleva do středu, nakreslící společnou linii.Vytvoření bundy s gelovým polštářem, je snadné opravit nepravidelnosti, dokud povlak neprošel sušením pod ultrafialovým světlem;
 • 2 metoda - pro majitele dlouhých nehtů .Použije se plochý kartáč, po ponoření do gelové barvy se klky lisují od 2strany získat jasnou linii.Z jedné strany hřebíku na druhou se vykouzlí úsměv a plochá strana se aplikuje na dospělou část.Při přechodu v čase je důležité změnit úhel, abyste získali krásnou francouzskou manikúru;
 • 3 metoda - pomocí zkoseného štětce. Je univerzální, protože je vhodný pro krátké a dlouhé nehty.Kartáč se aplikuje kolmo na hřeb, poté se do středu nakreslí 2 čáry.

Akrylová malba melounu

Toto nehtové umění připomíná léto.Chcete-li provést manikúru s napodobením melounu, budete potřebovat:

 • kartáč;
 • několik barev laku;
 • šablon (je-li to nutné);
 • fixační;
 • Základní rámec.

Na nehty se nanese přípravný povlak, poté červený lak, který vytvoří dužinu bobule.Na horní části hřebu jsou nakresleny 2 rovnoběžné čáry, 1 - světle zelená, 2 - tmavě zelená.Když všechno zaschne, zbývá, aby semena zbarvila do černého laku a výsledek upravila vrcholem, který zvýší trvanlivost manikúry.

Jak nakreslit luk gelovým lakem?

Tečky nebo štětce jsou vhodné pro vytvoření takového umění nehtů.

Fáze tažení luku:

 1. Dekor se nejlépe provádí na okraji úsměvu nebo na diagonále hřebíku.
 2. Dots vezme požadované barvivo, přenese ho na papír, vezme kapku laku.
 3. Tečka je umístěna.
 4. Z něj jsou nakresleny trojúhelníky ve dvou směrech.
 5. Rohy získaných čísel jsou zaokrouhleny.
 6. Z trojúhelníků jsou staženy 2 pruhy.
 7. Bowopraveno špičkovým nástrojem.

Kreslení květin běžným lakem

Na nehty jsou natřeny máky, sedmikrásky, sakura, růže.Připraveny jsou 2 barvy laku: bílá a červená.6 bodů bílé a červené barvy se umístí na hotový povrch jehlou tak, aby měly malou kontaktní plochu.Barvy se chaoticky mísí, cílem je získat růži.Na konci jsou listy natřeny zeleným lakem.

Výkresy pro začátečníky s ozdobou

Kamínky pro manikúru je lepší získat ze skla, vypadají efektněji a krásněji.Chcete-li je použít, použijte oranžovou tyčinku, která byla předem navlhčena v top-end agentu.Krásně a jednoduše ozdobte úsměv nehtu a položte na něj kamínky.Nanáší se jemně na povrch nehtu.Výsledek je opraven.

Pokud chcete získat 3D efekt, měli byste věnovat pozornost vývarům.Manikúra s jejich použitím se často nazývá „kaviár“.Proces registrace je podobný jako u předchozích.Vývary jsou rozmístěny na nehtové desce, přebytek je odstraněn pomocí ventilátoru.Nanese se fixační vrstva, důraz je kladen na okraje hřebíku, kde vývary padají nejrychleji.

Akrylový prášek je sypký prášek, má porézní strukturu a umožňuje dýchání nehtů.Rychle schne, takže potřebujete úhlednou a rychlou práci.Díky akrylovému prášku se získají objemné vzory, které se podobají pletenému svetru.

nanesou se 2 vrstvy gelového polštáře, které se suší pod ultrafialovým světlem.PoOdmaštění vytváří vzory, které spadají pod lampu.Abyste nezkazili sametový efekt, musíte si vybrat matný povrch.

Nápady pro jednoduché a krásné vzory pro krátké a dlouhé nehty

Kovové pruhy vypadají skvěle na krátkých nehtech. Zakoupí se ve specializovaném obchodě.Naneste na hotový nátěr, přebytečné okraje jsou oříznuty.

Měsíční manikúra vypadá nádherně. Potřebuje šablony pro francouzštinu.Pouze se nepřekrývají na špičce nehtu, ale na jeho základně.Povrch je natřen v 1 barvě, šablony jsou lepeny, malovány jiným tónem.Zbývá odstranit nálepky a upevnit účinek.

Akrylová udělá krytí dlouhých nehtů. Mezi běžné možnosti nehtového umění patří diagonální pruhy, použití drahokamu ve formě půlkruhu ve výšce nehtu, vytváření vzorů, monogramů.

Tipy od mistrů: co byste neměli dělat při vytváření manikúry

Časté chyby, které by se neměly dělat:

 • ) kutikula není odříznuta, tlačena dozadu oranžovou tyčí a poté odstraněna odstraňovačem;
 • nehtová deska je uložena v jednom směru, aby se zabránilo prasklinám a křehkosti;
 • před použitím laku netřepejte, jinak se objeví bubliny, které se stanou překážkou vytvoření rovnoměrného povlaku;
 • je nemožné nanést lak se silnou vrstvou, s výhodou 2 tenkou;
 • jsou okraje hřebu zachyceny při barvení, jinak se nedá zabránit štěpkům;
 • nestojí za topodceňují výhody fixativu, zvyšuje životnost manikúry;
 • nátěry se suší na čerstvém vzduchu nebo pod lampou, nezkoušejte to v ledové vodě;
 • kartáč na nehty se používá k odstranění přebytečného laku na kůži;
 • Gelový lak nelze odstranit pomocí pilníku na nehty, k tomu jsou k dispozici profesionální nástroje.

Existuje mnoho technik, možností výzdoby, takže každá žena si vybere podle svého vkusu.Salon procedury jsou drahé, ale základy nehtového umění si můžete osvojit sami.

Manikérka pro začátečníky se snadno naučí, jak vytvářet jednoduché kresby na nehtech.Vytvářejí se pomocí laků, vývarů, drahokamů, fólie, akrylového prášku nebo vodových barev.

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o tvorbě kreseb na nehtech

Jak nakreslit tenké čáry na nehty: