Japonská manikúra: co to je, P-shine, Masura, sady a technologie provádění krok za krokem s fotografií

Odvětví služeb nehtů má několik možností manikúry: klasická manikúra, hardware, evropská a japonská manikúra, která si během posledních 5 let získala oblibu díky své šetrnosti k životnímu prostředí a přirozenosti.Co je tento přesný postup, ví jen málo lidí.

Podstata postupu

Kosmetická služba jeetsya základ pro péči o ruce, pomáhá obnovit slabé a poškozené nehty a umožňující vitamínů proniknout do nejhlubších vrstev nehtu.

Pokud tuto manikúru provádíte pravidelně, nehty se po několika sezeních stanou mnohem silnějšími a silnějšími, odtrhnutí zmizí a nehtové lůžko bude méně křehké.

Japonská technologická manikúra je trochu podobná stejně populární manikuře SPA.Pokud však těmto postupům hluboce rozumíte, můžete si všimnout řady rozdílů.Rozdíl mezi japonskou manikúrou a postupy SPA je v tom, že manikúra SPA vyžaduje dlouhou návštěvuobjevil se pozitivní výsledek a japonská manikúra okamžitě poskytla výsledek.

Japonská manikúra je zvláštní aplikace produktů, které přispívají ke zlepšení růstu nehtů. Mistr nejprve také vyřízne kutikulu a upraví tvar volné hrany, jak je tomu u klasické manikúry, a poté použije speciální přírodní prostředky ke zpracování nehtů.

V této technice se nehtové desky zahojují pouze díky přírodním složkám a materiálům, jako jsou estery, přírodní oleje a výtažky, včelí vosk, med, produkty z řasy, bambusové výhonky, čajové tinktury atd.

Díky takové rozmanitosti přírodních a zdravých přípravků se nehty doslova mění.Mistr může obnovit svůj přirozený lesk, posílit strukturu, vyleštit povrch.Z tohoto důvodu budou nehty vypadat zdravě a dobře upravené.

Kromě přírodních složek lze během postupu použít také glycerin, panthenol a lanolin.S pomocí těchto produktů dochází k hlubokému zvlhčení všech vrstev nehtů a kůže kolem.Zinek jako přísady během péče urychlí obnovu struktury a vitamíny B5, E, A příznivě ovlivňují obnovu nehtů a jejich růst.

Indikace pro použití

Japonská manikúra je umění pro péči o nehty, které se vyznačuje přirozeností složek a zvláštní službou pro každou osobu.Postup bude proveden s ohledem na vlastnosti nehtových desek, lidské kůže.

Japonská manikúra je nejvhodnější pro lidi, kteří pozorovali:

  • hypohydrosa;
  • negativní dynamika růstu nehtové desky;
  • zvýšená křehkost a jemnost;
  • zesílené laminování;
  • měnící se a oslabená struktura;
  • nedostatek vitamínů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Výběr sady pro japonskou manikúru

Masura

Funkce

Japonská manikúra Masura bude provedena správně pouze v případě, že používáte velké množství drog ataké s dobrou představou o tom, co je tento postup.

Komplex pro takovou péči o ruce zahrnuje více než 20 léků.Všechny jsou většinou složeny z přírodních ingrediencí.

Hlavní výhodou tohoto typu manikúry je speciální pasta, která příznivě ovlivňuje lůžko nehtů a epidermis.

Sada Masura má speciální leštící jednotku.Vyrábí se z telecí kůže.Minerální pasta se tře s pomocí takového bloku.

Pasta obsahuje tyto složky:

Díky tomuto složení všechny užitečné látky rychle pronikají do matrice a zlepšují strukturu nehtů.Tato pasta je nasycena ceramidy, vápníkem a zinkem.Utěsňuje všechny malé praskliny v hřebíku a také vyživuje.Perlový prášek jako hlavní prvek pasty není jen módní marketingový tah, ale také účinný nástroj pro bělení nehtů a vyhlazení povrchu.

Dalším krokem po nanesení pasty je tření speciálního leštícího prášku.Často obsahuje křemík.Leští povrch a dává přirozený lesk.Přírodní složky vytvářejí přirozenou ochrannou plenku přes nehty.TakžeManikúra Masura tak vytváří krásné a silné nehty a také je chrání před negativními faktory okolního světa.

Potřebné nástroje

Japonská manikúra je taková inovativní inovace od společnosti Masura, která vám umožňuje provádět složitý postup v domácím prostředí bez zvláštního školení a znalostí.

Klasická sada na manikúru Masura zahrnuje následující komponenty:

P Shine

Vlastnosti

Sada pro techniku ​​P Shine

Sada P Shine je považována za jednu z nejlepších pro provádění tohoto typu manikúry.

Souprava se skládá zsortiment:

Technika pro provádění manikúry

Masura

Postup:

  137) Dezinfekce rukou.Nejdůležitějším krokem, který nelze vyloučit, je nanesení dezinfekčního roztoku a odmašťovacího prostředku na kůži.Pokud je pokožka velmi drsná a suchá, je-li to nutné, vytvoří se změkčující lázeň s mořskou solí nebo levandulovým olejem.
 1. Oprava tvaru nehtů.To se provádí pomocí diamantového pilníku, ale odborníci doporučují použití dřevěného.Pokud jsou na hřebících odloučení a delaminace, musí být odstraněny semišovým buffem.
 2. Změkčují kutikulu použitím profesionálního laku nebo séra.Buňky nehtu jsou tak zvlhčené a pokožka kolem se stává měkkou.Tím se zabrání poškození pokožky.Po změkčení se kutikula stává kujnou a lze ji odtlačit tlačným zařízením nebo tyčinkou z pomerančovníku.
 3. Je lepší odstranit zbytkovou vlhkost z povrchu nehtové desky ubrouskem.Na konci postupu lze na nehty aplikovat sérum obsahující vitaminy a aminokyseliny.
 4. Když na povrchu nehtů zaschly a vstřebaly vitamíny, lze minerální pastu nanášet pomocí speciálního buffu.Nástroj se aplikuje na nehty v malém množství.Musíte otřít pastu na celý povrch, pohybovat sechaoticky.Nehty získají přirozený lesk.
 5. Aplikace leštícího prášku.Všechny akce jsou stejné jako v předchozím kroku.Leštění je třeba provést pouze pomocí jiného buffu určeného speciálně pro prášek.Musíte je otřít mnohem rychleji než vložit.Prášek těsní povrch nehtu a chrání jej před škodlivými účinky.Výsledný film není vymazán vodou a alkoholem.
 6. Závěrem se provádí speciální SPA masáž rukou.Nejvhodnější jsou krémy s včelím mlékem nebo jojobovým olejem, avokádem nebo hroznovým osivem.

Technika provádění japonské manikúry Masura:

Pi-Shine

Postup:

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak stavět gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Pokyny pro domácí použití

 1. Kutikula, kůže kolem nehtů a nehty samotné jsou ošetřeny změkčovacím olejem.Olej by měl být setřen elegantním, hladkým pohybem, jako při masáži.Tím bude zajištěno maximální pronikání oleje do pokožky.Před dalším krokem vyčkejte 10 minut.
 2. Japonské soupravy na manikúru mají speciální titibanové tyčinky.Jsou podobné běžným pomerančovým hůlkám.Na každém hřebíku s hůlkou je kutikula tlačena dozadu, pterygium je důkladně očištěno.Hůl také odstraňuje nečistoty z volného okraje nehtu.
 3. Příprava hřebíků na pastu spočívá v mletí a řezání.K tomu potřebujete speciální semišový blok.Neubližuje nehty a pečlivě odstraňuje mrtvé části nehtu.Otírá všechny trhliny a štěpky a podporuje růst nehtů.
 4. Použitína každý hřebík je třeba nalepit speciální pastu nebo tyčinky.Buff musí být semiš.Tento materiál nepoškrábe povrch nehtu ani ztenčí vrstvu nehtu.
 5. Pro konečný léčebný účinek je nutné použít prášek, který má vlastnost dávat lesk.Tento krok nelze přeskočit, protože všechny užitečné látky, které spadly do struktury spolu s použitím pasty, se rychle vymažou.Prášek utěsňuje všechny stopové prvky uvnitř nehtu a dává rukou dobře upravený a zdravý vzhled.Krásný růžový lesk na nehty po koupeli a mytí nezmizí.
 6. Koupele s bylinkami.Otevřou póry v periunguálních hřebenech a kutikule, změkčí pokožku a zvlhčí ji.Za tímto účelem je nejběžnější bylinná kolekce zakoupena v lékárně a smíchána s mořskou nebo minerální solí.Tato směs musí být uložena do tkáňových vaků, které jsou zahřívány ve vodní lázni, a po manikúru masírujte ruce.Poté je vhodné použít lehký krém, který udržuje vodní rovnováhu v epidermis a chrání ji.

Výsledek

Pozitivní výsledek postupu je viditelný po prvním zasedání.Pokud jsou však nehty ve velmi špatném stavu, nejlepší výsledek poskytne postup.Pro udržení nehtů v dobré kondici stačí jeden postup do 2 týdnů.Hřebíky budou postupně vypadat lépe a lépe.Později můžete přepnout na 1 postup jednou za měsíc. Japonská manikúra má kumulativní účinek.

Výsledkem bude, že pokožka rukou omladne,barva kůže se vyrovná, věkové skvrny zmizí, nehty získají zdravější a krásnější vzhled a jejich růst se výrazně zvýší.

Profesionální japonská manikúra je takový jedinečný vynález, který umožňuje zlepšit vzhled nehtů vlivem na jejich strukturu.Pokud jsou hřebíky ve špatném stavu, pak bude tento postup jejich spasením.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video na téma: Japonská manikúra doma

Jak udělat japonštinumanikúra doma: