Jak zvýšit dívčí ňadra doma.Učebnice, video, lidové metody, strava, drogy

Krásné fit prsíčko je snem každé dívky, ale ne každý měl štěstí, že má od přírody nádherné podoby.Chcete-li to vyřešit, není nutné uchýlit se k chirurgickému zákroku ke zvětšení velikosti mléčných žláz, vložení silikonových implantátů.Dnes existuje několik účinných metod, jak doma zvýšit prsa.

Co určuje velikost prsu

Vědci identifikují několik faktorů, které mohou ovlivnit velikost ženských prsou:

 • Individuální vlastnosti a postava. Obvykle je struktura těla rozdělena na 2 typy: ektomorfní a endomorfní.První zahrnuje lidi se štíhlou postavou, úzkými rameny, rychlým metabolismem a v důsledku toho problémy s přibýváním na váze.Lidé endomorfů jsou jejich přesným opakem, tj.jsou náchylní k množstvím nadbytečné tukové hmoty, mají velkou postavu.Tyto vlastnosti jsou dány člověku od narození a je téměř nemožné je změnit (pouze stálý a tvrdý trénink).V závislosti na této pleti závisí také velikost prsu: tenké dívky mají malá prsa a pro plné dívky - opak.
 • ​​
 • Režim napájení. Růst prsu je částečně závislý na dostupnosti dostatečného množství vitamínů a minerálních látek v těle.Proto je velmi důležité jíst pravidelně a řádně, zejména během puberty.
 • Hmotnost, její změna. Stejně jako v prvním pododstavci - pro velikost prsu má váha velký význam.S prudkým úbytkem na váze se také začíná zmenšovat prsa a naopak.To se děje kvůli skutečnosti, že většina prsu sestává z tukových vrstev.
 • Fyzická aktivita , včetně výcviku zaměřeného na rozvoj mléčných žláz.Struktura hrudníku zahrnuje přítomnost svalové hmoty, takže správná cvičení mohou zvětšit prsa (ale z větší části pouze vizuálně) a učinit ji pružnější.
 • Hormonální pozadí. Pro ženské tělo, které je náchylné k různým aktualizacím (těhotenství, menopauza atd.), Je normální periodicky měnit hormonální pozadí.Zvýšení ženského tělahormony, například při užívání hormonálních léků začínají mléčné žlázy růst.Tento účinek je však zpravidla dočasný a s normalizací hormonálního pozadí zmizí.
 • Dědičnost. Zde je vše jednoduché: tvar a velikost prsou se přenáší na genetické úrovni, jako je barva očí nebo výška.

Metody zvětšení prsou na velikost 1

Pro zvětšení prsu na velikost 1 nemusíte vyvíjet příliš mnoho síly, čehož lze dosáhnout hlavně pomocí vizualizace.

Metody:

 • Nejjednodušší způsob, jak zvětšovat prsa doma, jesprávným oblečením a spodním prádlem.Patří k nim push-up podprsenky, oděv s výstřihem do V, halenky a košile s volánkami nebo jinými objemnými ozdobami v oblasti hrudníku.
 • Zvláštní cvičení. Samozřejmě, že nemohou doslova naplnit hrudník, jejich působení je mírně odlišné.V důsledku posílení prsních svalů roste poprsí a stává se pružnějším.To povede ke skutečnosti, že hrudník bude vypadat větší: obecně se metoda podobá práci push-up podprsenky, pouze efekt zůstane nezávislý na spodním prádle.
 • Make-up v výstřihu. Použitím správně aplikovaného světla a stínu se speciální kosmetikou můžete udělat, aby vaše prsa byla vizuálně úplnější.

Až 2 velikosti

V tomto případě jsou vyžadována závažnější opatření, která se budou cítit fyzicky:

 • vitamínové komplexy;
 • fyzická cvičení;

 • kosmetika pro zvětšení prsou;
 • kontrastní sprcha;
 • pravidelný sexuální kontakt.

Až do 3 velikostí

Zde budou vyžadována nejdramatičtější opatření:

 • masáž prsních žláz;
 • hormonální léky;
 • speciální strava.

Do tohoto seznamu lze také přidat těhotenství: Není tajemstvím, že ženy na sobě přibývají na váze, zatímco nosí plod, což vede ke zvýšení poprsí.Ne každý však ví, že část získané hmotnosti prsu se zbytkem nadváhy nezmizí.Je však třeba poznamenat, že tato metoda je vhodná pouze pro ženy, které plánují mít v blízké budoucnosti dítě.

Jaká jídla přispívají k zvětšení prsou

Existují dvě odpovědi na otázku, jak zvětšit prsa doma: za prvé, zvýšením celkové tělesné hmotnosti;za druhé, kvůli produktům, ve kterých vysoký obsah hormonů podporuje růst prsu (estrogen).

Mezi poslední skupinou lze rozlišovat tyto potraviny:

 • bílkovinné výrobky: drůbeží maso (zejména kuřecí a krůtí), tvaroh, mléko, zakysaná smetana;
 • bílé zelí;
 • lékořice, přesněji její kořen;
 • mořské plody a ryby;
 • sójové boby;
Jak zvětšit prsa?Jedním ze způsobů je správná výživa.
 • jablka kyselých odrůd;
 • kurkuma;
 • směs medu, ořechu a citronu.

Vitaminy, které podporují růst prsu

 • Vitamin E. Nejvýznamnější vitamin v těle ženy, který ovlivňuje jak růst prsou, tak stav těla jako celku.Tento prvek má silnou antioxidační vlastnost, neutralizující účinky destruktivních procesů, jako je rychlé stárnutí kůže, oxidace a degenerace buněk.Vitamin také normalizuje hormonální hladiny, které přímo souvisejí s růstem mléčných žláz.A vzhled samotné kůže do značné míry závisí na přítomnosti nebo nepřítomnosti tohoto vitaminu v těle.Nejvyšší obsah prvku je ve zdravých tucích: rybí olej, rostlinné oleje, ořechy.
 • Vitamin A.Nemá přímý vliv na velikost prsou, ale jeho vzhled závisí na něm.V průběhu času se epiderma, procházející různými procesy, stává ochablou, ztrácí pružnost a tvar.V tomto ohledu začíná tkáň kůže klesat pod váhou mléčných žláz, což způsobuje, že se poprsí protahuje a je ošklivé.Vitamin A pomáhá tento proces neutralizovat, pomáhá udržovat jeho původní vlastnosti a udržovat prsa v potřebné formě.Tento vitamin obsahuje ve velkém množství ze zeleniny, bobulovin a ovoce s oranžovým a žlutým pigmentem.
 • Vitamin C.Klíčem k růstu prsu je dobrý krevní oběh a dostat se skrz všechny potřebné živiny a minerály.Vitamin C posiluje stěny krevních cév, normalizuje krevní oběh a zajišťuje neomezený průtok krve do všech koutů těla.Tento vitamin můžete získat z jakýchkoli citrusových kyselých bobulíodrůdy, zelí a cibule.
 • Vitaminy skupiny B.Jsou odpovědné za všechny metabolické procesy v těle, které přímo souvisí s růstem poprsí.Nejvyšší koncentrace tohoto vitamínu je u zeleniny se zeleným pigmentem, u luštěnin a zelení.

Všechny výše uvedené vitamíny můžete získat nejen přímo z produktů, ale také pomocí různých vitamínových komplexů.V některých ohledech jsou farmakologické přípravky ještě lepší, protože vitaminy v nich jsou kombinovány tak, že je organismus asimiluje rychleji a ve větším množství.

Stojí za zmínku, že dnes existují speciální komplexy, které jsou konkrétně zaměřeny na růst prsou.

Klasická masáž prsu pro jeho zvětšení

Vynikajícím způsobem, jak zvětšit prsu, může být postup, jako je masáž, který lze provádět sami doma.Funguje to následovně: tlak na hrudník k němu přispívá, a to nezbytným vitamínům a kyslíku, které spouštějí růstové procesy v mléčných žlázách.Masáž také posiluje svaly na hrudi a poskytuje jim úlevu.

Samotný postup se provádí takto:

 1. Naneste zvlhčovač nebo kosmetický olej na celý povrch hrudníku.
 2. Tři prsty uchopte oblast v blízkosti bradavek (nedoporučuje se dotýkat bradavek samotných) a kruhovým pohybem, jemným stisknutím, se přesuňte do široké části mlékažlázy.Tato operace by neměla být prováděna déle než 3 minuty.
 3. Potom je třeba provést tření: položte dlaň dolů tak, aby se ta nejdelší z nich sotva dotkla bradavky a lehkým stisknutím ji vytáhněte.Stejné pohyby musí být provedeny se zbytkem hrudníku.Obecně by tato část postupu neměla trvat déle než 2 minuty.
 4. Prsty prsty lehce poklepejte po celé oblasti hrudníku asi na minutu.
 5. Vezmeme-li prsa oběma rukama, je třeba ji mírně zatřepat, čímž se vytvoří vibrace.
 6. Pohladí ňadra jemnými, jemnými pohyby.
 7. Proveďte kroky 1-5 s druhým prsu.

Vodní masáž pro zvětšení prsou

Princip masáže:

 1. Zapněte sprchu a nastavte vodu naoptimální teplota (čím teplejší, tím lepší, ale bez fanatismu: popáleniny by neměly zůstat).Přepněte sprchu do režimu masáže nebo zesílte tlak (pokud sprcha nemá trysky).
 2. Nasměrujte proud vody na hruď, vyhněte se halo.Vzdálenost by měla být asi 1 cm.
 3. Kruhovým pohybem pohybujte tryskou po celé oblasti hrudníku po dobu asi 3 minut.
 4. Opakujte kroky 1-3 pro druhou hruď.

Pro zvýšení účinku můžete použít kontrastní sprchu, ale musíte to udělat správně:teplota by se neměla příliš prudce měnit, jinak mohou být detekovány nepříjemné následky.

Korekční masáž

Tato masáž se nejlépe aplikuje bezprostředně po horké sprše, když je krev teplá a dobřecirkuluje v plavidlech.

Je to takto:

 1. Položte dlaně na obě prsa současně, aby se střed dlaně shodoval s halo.
 2. Mírným stlačením hrudníku začněte kruhovými pohyby s dlaněmi směrem ke středu těla, abyste se setkali.Pohyb musí být opakován 9krát.
 3. Poté, co se zhluboka nadechnete, vydechněte, abyste přitiskli hrudník a přitiskli je blíže k tělu.Opakujte 9krát.
 4. Opakujte kroky 1 a 3 po dobu 5 minut.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Modelace prsou bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Vakuová masáž

Tato masáž se provádí pomocí speciálního vakuového zařízení.Pro správné použití odborníci doporučují poprvé konzultovat s odborníkem, aby nedošlo ke vzniku modřin nebo strií.

Obecně je princip takové masáže poměrně jednoduchý:

 1. Rozprostřete prsa kosmetickým olejem.
 2. Vakuové trysky jsou pevně připojeny k prsním žlázám a fixovány.
 3. Připojte trysky k jednotce a zapněte je.

Poprvé by doba expozice zařízení neměla přesáhnout 5 minut.Maximální doba pro ostatní procedury je 15 minut.

Japonská masáž

Tato masáž je akupresura, tj. Postup se provádí tlakem na různých bodech (každá z nich má svou symetrickou „sestru“).

Umístění bodůpro masáž:

 • Bod Lu 1se nachází bezprostředně pod každou klíční kostí ve vzdálenosti asi 5 cm od okraje ramene.
 • Bod St. 15.K nalezení je třeba nakreslit imaginární přímku z bradavky do klíční kosti.V tomto intervalu najděte místo, kde prochází 2. žebro - zde je nezbytný bod.
 • Bod St 16je umístěn na stejném místě jako předchozí, ale mírně nižší (mezi W a 4 žebry).
 • Bod Zhb 22.Nachází se na boku těla, jednou pod paží podpaží.
 • Bod Zhb 23se nachází na boku těla, kde hrudník přechází do paže.
 • Bod Cn 18se nachází vpravo od bradavky ve vzdálenosti asi 1 cm.
 • Bod Cn 17leží na stejném místě jako předchozí.ale o půl centimetru níže.
 • Bod St 18je v linii s bradavkou (svisle), jedna hrana níže.
 • Point Ki 23.Je umístěn v krajních dolních částech hrudníku zevnitř.
 • Bod St 17je na vodorovné linii s bradavkami mezi prsy.Toto je jediný bod, který nemá k sobě symetrický bod.
​​

Jak zvětšovat prsa doma pomocí této masáže, můžete vidět v pokynech krok za krokem:

 1. Zahřejte si ruce intenzivním otíráním o sebe.
 2. Složte si ruce ve tvaru „ptáka“.Složte je střídavě v horní, dolní a blíže ke středu hrudníku a krouživým pohybem třete;
 3. Odpočítává-li se na 5, stiskněte určitý bod a poté jej stiskem vymáčkněte.Dalšípočítání od 5 do 1 pomalu uvolňuje tlak.Po 3 sekundáchopakujte postup a tak dále až do 5 minut.
 4. Opakujte krok 3 pro každý bod.Body ve stejné rovině musí být masírovány současně.

Cvičení pro zvětšení prsou

První věc, kterou musíte udělat, je napnout svaly, aby je zahřály a nepoškodily během tréninku:

 1. )"Most je obráceně." Pro jeho provedení je nezbytné:
 • ležet lícem dolů na podlahu;
 • ohněte kolena a uchopte vaše telata rukama;
 • co nejvíce zaklenujte záda;
 • pomalu se kroutit tam a zpět (bez náhlých pohybů);
 • provádí 60 sekund.
  1. „Ruční tahání“ :
  • se převaluje na záda;
  • zvedněte paže nahoru kolmo k podlaze a mírně ohněte lokty (měly by se „dívat“ ven;
  • pomalu, ale s námahou přitáhněte ruce dolů a do strany tak, aby byl kladen důraz na lokty (jakojako by protahoval elastickou gumu;
  • opakujte 10krát.

  Pak musíte začít s hlavním tréninkem:

  1. Kleště:
   • leží na liště (protáhlé tělo s podepřením prstů na nohou a dlaních, pokud jsou kliky těžko podepřitelné, lze vytvořit kolena);
   • se ohýbají pomalu anatáhněte ruce na loktechměl by zůstat ve vodorovné poloze (ne s kolečkem);
   • opakovat 10krát.
   1. Zatlačte ze židle:
   • postavte se zády k židli;
   • se o něj opřete o dlaně a ohněte nohy o 0 stupňů;
   • se pomalu ohněteruce, snižování hýždí co nejblíže k podlaze;
   • opakujte 10krát.

   1. Kruhové pohyby rukou po podlaze:
   • leží lícem dolů na podlaze;
   • držte činky v rukou a natahujte je podél těla dlaní nahoru;
   • pomalu vedou paže podél podlahy k hlavě (horní část paže by měla být přitisknuta k uchu);
   • stejným způsobem vrací zbraně do jejich původní polohy;
   • opakujte 10krát.
   1. Ruce natažené na podlaze:
    • leží lícem dolů na podlaze;
    • dali ruce s činkami kolmými na tělo tak, aby s ramenem vytvořily jednu linii;
    • je pomalu zvedají v přímých pažích nad obličejem;
    • vraťte ruce do původní polohy;
    • se opakuje 10krát.
   2. Natažené ruce:
   • stojící na podlaze, mírně ohýbat kolena;
   • trup se ohýbá rovnoběžně s podlahou;
   • sklopte paže svisle;
   • pomalu zvedají paže tak, aby se staly kolmé k tělu, a paže s rameny vytvářejí jednu linii;

   • se opakuje 10krát.

   Postupem času, kdy se svaly paží a hrudníku zesílí, bude třeba každé cvičení opakovat nejprve ve 2 sadách, pak na Západě.

   Jódzvětšení prsou

   Zvětšení prsou jodem je nejjednodušší a nejrychlejší ze všech výkonů.Chcete-li to provést, musíte aplikovat lék vatovým tamponem na čistou hruď (nejlépe před spaním, aby se jód absorboval).

   Dále:

  2. Navlhčete tyčinku v roztoku jódu (není příliš hojný).
  3. Na hrudi, aniž byste se dotýkali svatozářů, nakreslete po celé ploše šikmé rovnoběžné čáry.
  4. Druhá vrstva také nakreslí rovnoběžné šikmé čáry, ale takovým způsobem, že společně s první vytvoří mříž.
  5. Počkejte, až se jód promočí a oblékne.
  6. Nepoužívejte více než 1krát za měsíc.

Tato metoda není jednoznačná: některé dívky tvrdí, že jód jim pomohl po prvním měsíci, některé - po několika měsících a některé -, že to bylo úplně marné.

V každém případě, když mluvíme o tom, jak zvýšit prsa doma pomocí jódu, je třeba mít na paměti, že tato metoda má kontraindikace.

Jsou to následující:

 • přítomnost alergických reakcí;
 • příliš suchá nebo citlivá pokožka;
 • horečka (zpočátku nebo jako reakce na jód);
 • období po porodu;
 • predispozice k maligním nádorům.

Obklady na bázi bylin a éterických olejů

Existuje řada receptů na výrobu obkladů pro zvětšení prsou z bylin a éterických olejů doma, ale princip přípravya použití jsou docela podobné.

Recept:

 • se dá 15 g suché trávy do studené vroucí vody, přikryje se a nechá se působit až 3 minuty;
 • přidejte Z-4 ​​kapky éterického oleje, promíchejte.
 • obvaz důkladně navlhčeteVýsledná směs se obalí kolem hrudníku v několika vrstvách (asi 3x).
 • na pokrytí obvazu něčím teplým: šátek, ručník atd.
 • odcházejí na několik hodin.Postup můžete provést v noci.
 • Opláchněte teplou vodou.

Pro tuto manipulaci jsou vhodné tyto byliny:

 • fenykl;
 • bodlák;
 • chmele;
 • lékořice;
 • česnek;
 • linden;
 • sója;
 • jetel.

Mezi éterické oleje, které lze použít pro zvětšování prsou doma, patří:

 • lněná semínka;
 • kolečko;
 • lopuch;
 • mandle;
 • růžová.

Kterýkoli z výše uvedených fondů lze vzájemně kombinovat beze strachu z následků.

Masky pro zvětšení prsou

Následující masky pomohou zvětšit prsa:

 1. Maska z jablka azelí.Rozemelte tyto výrobky v mixéru, přidejte 1 lžičku.zlato, mix.Nasaďte prsa směsí a přikryjte filmem.Omyjte po 3 minutách.Aplikujte nejvýše 2krát týdně.
 2. Mleté vařené brambory přidejte 1 lžičku.krém a med, 3 g másla.Zamíchejte a aplikujte na poprsí.Zakryjte fólií a nechte působit 1 minutu.Poté opláchněte.
 3. Modrou nebo zelenou hlínu zřeďte teplou vodou na hustou smetanu.Naneste na mléčné žlázy.Uchovávejte, dokud zcela nevyschne, poté opláchněte.Používejte jednou za 3 týdny.

Použití bylinných infuzí

 1. A polévková lžíceKopřivky, lípy a sušené jahody nalijte do vroucí vody.Trvejte na 3 minuty, napětí.Používejte na lačný žaludek ne více než 1krát denně při 0, 3 ml.
 2. 0, 5 l.vařte mléko v šálku, zalijte 1 polévková lžíce.nasekaný kořen slézů.Vařte další 1 minutu, poté ochlaďte a zbavte se buničiny.Užívejte perorálně 3krát denně po dobu 0,2 l po dobu asi jednoho měsíce.
 3. 1 lžičkasuché pelyňky napařené ve vroucí vodě po dobu 3 minut.Zbavte se buničiny, přidejte 3 lžíce.zlato.Pijte 1krát denně na lačný žaludek při 0, 3 litrech.

Produkty pro domácí zvětšení prsou

Nejoblíbenější krémy a masti na kosmetickém trhu jsou:

 • Bustování poprsí těla;
 • Pupa;
 • Phytobust;
 • Zpevnění prsu;
 • Guam;
 • Evinal;
 • Burenka.

  Mezi tablety se zvláště rozlišují následující:

  • BreastFast;
  • Regulon;
  • Jeanine.
  • Vedlejší účinky hormonálních léků

   Nejběžnější vedlejší účinky jsou:

   • nespavost;
   • snížená sexuální touha;
   • tlakové poklesy;
   • závratě;
   • mdloby;
   • otoky končetin.

   Existuje řada způsobů, jak doma zvětšit prsa.Vnější i vnitřní účinky na mléčné žlázy jsou účinné.Nezapomeňte však, že bez ohledu na to, jak moc chcete rychle zvýšit poprsí, musíte jednat opatrně.Jinak můžete vést své tělo k nepříjemným následkům.

   Video o zvětšení prsou

   Doporučení lékaře o zvětšení prsou:

   Způsoby zvětšení prsou doma: